برگزیده های پرشین تولز

درآمد سایتهای فایل شیرینگ

hadi7002

Registered User
لایک‌ها
50
سلام
میخواستم حدود درآمد و هزینه سایتهای فایل شیرینگ درحد اکسپرس لیپچ و آپلود بوی رو بدونم.
اگر از دوستانی کسی تجربه ای در این زمینه داره لطفا به اشتراک بزاره چون چند وقته هر چی سرچ میکنم چیزی به درد بخور نیست.
البته اسکریپتش و مودها و قالبش همه آماده هست ولی هرچی توی نت سرچ کردم جایی که درآمد این سایتهای رو به تقریبا واقعی باشه پیدا نکردم که ببینم ارزش داره بزنم یا نه(البته فقط برای خارج کشور)
دوستان باتجربه در این زمینه لطفا راهنمایی کنن
مرسی

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
عزیز خرج خب داره هزینه تبلیغات هست و چیزهای دیگه ولی اصلی ترین خرجش هزینه سرور هست چون سرور معمولی جوابگوی حجم بالای دادنلود این سایت ها نیستند ÷س هزینه زیادی میبره برای سرور

سه روش داره برای درآمد این سایت ها هست
1. تبلیغات
2. فروش اکانت دانلود
3. فروش اکانت آپلود

مقدار فروش اکانت و غیره هم بستگی به محبوبیت سایتت داره
مثلا" آپلود سریع و بدون دردسر باشه
سرعت دانلود بالا باشه
مراحل دانلود وقت گیر نباشه ( شصت تا کد امنیتی و این حرف ها نذاشته باشی براش)

کاری که آپلود بوی کرد جالب بود اول سرور های قوی با پهنای باند بالا انتخاب کرد گذاشت کاربرا دانلود کنند با حداکثر سرعت
بعد شروع کرد به فروختن اکانت. واقعا" از این کارش خوشم اومد گذاشت کاربرا بفهمن سایت چه سرعتی میده بهشون بعد شروع کرد به اکانت فروختن
ولی الان تو آپلود زیاد وضعیتش جالب نیست به خاطر کاربرهای زیاد سرعت آپلود اومده پایین هنوز محبوب هست ولی باید برای این موضوع هم یه فکری بکنه به نظر من

hadi7002

Registered User
لایک‌ها
50
عزیز خرج خب داره هزینه تبلیغات هست و چیزهای دیگه ولی اصلی ترین خرجش هزینه سرور هست چون سرور معمولی جوابگوی حجم بالای دادنلود این سایت ها نیستند ÷س هزینه زیادی میبره برای سرور

سه روش داره برای درآمد این سایت ها هست
1. تبلیغات
2. فروش اکانت دانلود
3. فروش اکانت آپلود

مقدار فروش اکانت و غیره هم بستگی به محبوبیت سایتت داره
مثلا" آپلود سریع و بدون دردسر باشه
سرعت دانلود بالا باشه
مراحل دانلود وقت گیر نباشه ( شصت تا کد امنیتی و این حرف ها نذاشته باشی براش)

کاری که آپلود بوی کرد جالب بود اول سرور های قوی با پهنای باند بالا انتخاب کرد گذاشت کاربرا دانلود کنند با حداکثر سرعت
بعد شروع کرد به فروختن اکانت. واقعا" از این کارش خوشم اومد گذاشت کاربرا بفهمن سایت چه سرعتی میده بهشون بعد شروع کرد به اکانت فروختن
ولی الان تو آپلود زیاد وضعیتش جالب نیست به خاطر کاربرهای زیاد سرعت آپلود اومده پایین هنوز محبوب هست ولی باید برای این موضوع هم یه فکری بکنه به نظر من
ممنون از شما
آشنایی داریم با اینها
ولی چیزی که میخواستم بیشتر درآمد اینهاست که حدودا چه میزان هستش.

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
این رو باید از خود صاحبان سایت پرسید که اینجا ایرانه هیشکی خودش رو لو نمیده :general710:

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
اساس کار این سایتها این هست که شما پول می دی که برات آپلود کنند ( به شکل پورسانت فروش اکانت یا به ازای هر دانلود )
و پول می گیری که ویزیتور ها بتونند دانلود کنند
سرورت باید جایی باشه که نسبت به کپی رایت سختگیر نباشه, آپ تایم و نتورک خوبی هم داشته باشه

بالا