برگزیده های پرشین تولز

دنیا را بد ساخته اند !

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دنیا را بد ساخته اند کسی را که دوست داری تو را دوست نمی دارد کسی که تو را دوست دارد تو دوستش نمی داری اما کسی که تو دوستش داری و او هم تو را دوست دارد به رسم و آیین هرگز به هم نمی رسند و این رنج است. ( دکتر علی شریعتی ) :(

کاش دنیا این جور نبود ...

دیگری مرا دوست دارد و من دیگری را و دیگری ، دیگری را و همه تنهاییم ...

چرا باید بعضی ها به خواسته دلشان نرسند و این چگونه رسم و آئینی است ؟!! :(

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
اين رسم دنياست بايد با سختيها و مشكلات مبارزه كني
10_1_124.gif
10_1_114.gif

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب این بخاطره غریضه ی مردهاس. طرف قیافه و هیکل و شعور و ...ش سنار نمی ارزه
4bg6tz4.gif
اونوقت یه دختر مثله خودش دوستش داره. ولی به دختره اعتنا نمیکنه و میگرده دنبال سوپر مدل
4bfvtkw.gif
. خب معلومه آخر عاقبتش چی میشه دیگه
2elb760.gif

ميهن پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به شعور كاري ندارم ولي فكر نميكنم كسي تو اين دنيا قيافش رو خودش انتخاب كرده باشه.

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به شعور كاري ندارم ولي فكر نميكنم كسي تو اين دنيا قيافش رو خودش انتخاب كرده باشه.
قیافش رو ننه باباش انتخاب کردن.
به قوله معروف مرگ یبار شیون یبار.
یبار! فقط یبار بیان مردا و زنای زشت و از نظر نژادی پست رو نازا کنن! دیگه کسی با قیافه ی زشت و پتانسیل بدنی پست بدنیا نمیاد!

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
:wacko:
اين رسم دنياست بايد با سختيها و مشكلات مبارزه كني
10_1_124.gif
10_1_114.gif

درسته دوست عزیز ! ولی بعضی مشکلات با مبارزه حل نمیشن و شاید فقط مرور زمان اونا رو حل کنه ... بعضی وقتا زمان به جای اینکه مشکلات رو حل کنه ، آدما رو حل میکنه !

خب این بخاطره غریضه ی مردهاس. طرف قیافه و هیکل و شعور و ...ش سنار نمی ارزه
4bg6tz4.gif
اونوقت یه دختر مثله خودش دوستش داره. ولی به دختره اعتنا نمیکنه و میگرده دنبال سوپر مدل
4bfvtkw.gif
. خب معلومه آخر عاقبتش چی میشه دیگه
2elb760.gif

کی اینجا حرف از قیافه و چهره زد ؟!! :blink: تازه خانمها بیشتر به چهره زیبا اهمیت میدن تا آقایون ... بیشتر فریب چهر زیبا رو میخورن !

آره اون دست سرنوشته ...

یبار! فقط یبار بیان مردا و زنای زشت و از نظر نژادی پست رو نازا کنن! دیگه کسی با قیافه ی زشت و پتانسیل بدنی پست بدنیا نمیاد!

ای نژاد پرست ! ای نازیست ! ای هیتلر ... :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درضمن برای اینکه دله اینجور آدما نشکنه. بعد از اینکه نازا شدن میتونن با هم ازدواج کنن و حتی اجازه دارن سرپرستیه بچه های بقیه ی آدمارو به عهده بگیرن.

خلاصش اینکه 70 سال عمره همش دیگه! یه جوری باهاشون سر میکنیم بهشون خوش بگذره و کمبودی احساس نکنن. بعدشم میمیرنو از دستشون خلاص میشیم. بعدشم دیگه کسی اجازه نداره ازدواج بین نژادی داشته باشه که زشتهای جدید به دنیا بیان

پ.ن: چه خیاله باطلی!
ugly_cafe.gif

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
درضمن برای اینکه دله اینجور آدما نشکنه. بعد از اینکه نازا شدن میتونن با هم ازدواج کنن و حتی اجازه دارن سرپرستیه بچه های بقیه ی آدمارو به عهده بگیرن.

خلاصش اینکه 70 سال عمره همش دیگه! یه جوری باهاشون سر میکنیم بهشون خوش بگذره و کمبودی احساس نکنن. بعدشم میمیرنو از دستشون خلاص میشیم. بعدشم دیگه کسی اجازه نداره ازدواج بین نژادی داشته باشه که زشتهای جدید به دنیا بیان

پ.ن: چه خیاله باطلی!
ugly_cafe.gif

به نظر شما اگه چهره ها زیبا بشه ... باعث میشه که دلها هم زیبا بشه و دیگه بی عدالتی و فقر و تبعیض بین آدما نباشه ؟!!

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر شما اگه چهره ها زیبا بشه ... باعث میشه که دلها هم زیبا بشه و دیگه بی عدالتی و فقر و تبعیض بین آدما نباشه ؟!!
به نظره من دلهارو نمیشه کاری کرد. ولی اگر میخواین چهره هارو یکاریش بکنین راهش همینه که گفتم

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

خیلی حرف زشتی بود . واقعا ناراحت شدم . به نظر من زشتی و زیبایی هیچ برتری ایجاد نمیکنه چه بسیارند کسانی که زشت به نظر میرسند ولی واقعا انسانهای شریفی هستند و چه بسیارند انسانهای زیبا صورت و پست سیرت . :(

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خیلی حرف زشتی بود . واقعا ناراحت شدم . به نظر من زشتی و زیبایی هیچ برتری ایجاد نمیکنه چه بسیارند کسانی که زشت به نظر میرسند ولی واقعا انسانهای شریفی هستند و چه بسیارند انسانهای زیبا صورت و پست سیرت . :(

درسته ... این حرف یکی از ایده های هیتلر نژاد پرست بود ...

PaPaNoel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیگه کسی اجازه نداره ازدواج بین نژادی داشته باشه که زشتهای جدید به دنیا بیان
منظورت ازدواج فامیلیه ؟

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
آخ كه ... بيخيال
خوب ببينيد عزيزان هر كسي دلي رو بشكونه دلش شكسته ميشه.
هر كسي نامردي كنه در حقش نامردي ميشه
هر كسي خودشو خيلي زرنگ بدونه زرنگتر از اون هم پيدا ميشه
شخصا اعتقادم رو به عشق از دست داده ام. و معتقد ام واسه دنياي امروز نيست اين چيزا ... اين روزا فقط بايد توي خيابونا بچرخي ... مخ بزني ... تو دانشگاه مخ بزني ... تو تاكسي مخ بزني ... وگر نه تنها ميشي ...تنها راه واسه اينه كه تنها نشي :happy:
همينه ديگه ... چه پسرا چه دخترا ديگه حاضر نيستن با طناب عشق دست خودشون رو ببندن !
منم از اين وضعيت بدم نمياد ! خوبه ! :blush: باز بهتر از اينه كه آدم خودشو سركار بزاره ! با واژه هاي دستمالي شده اي مثل عشق !
پس تا اطلاع ثانوي كماكان ... مخ بزنيد و روزي 100 بار به خودتون بگوييد " گور باباي عشق ... "

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه اینکارو که هیتلره خدابیامرز گفت اجرا کنیم. بعد 50 سال ایرانی پر از آدمهای قد بلند و خوش تیپ و خوش چهره خواهیم داشت. و توی اون آدمها باز خوب و بد پیدا میشه. پس لا اقل تونستیم زشتی ظاهرمون رو از بین ببریم. زشتی باطن هم که دست خود آدماس و به خون و رگ و ریشه ربطی نداره.

درضمن هیتلر عقیدش بر این بود که این افراد بلافاصله کشته بشن. ولی ما میگیم اونا هم انسانن و حق زندگی کردن دارن. فقط به خاطره بی عقلی یکی از پدران یا مادرانشو این ریختی شدن. پس فقط عقیم بشن و اگر هم دلشون بچه خواست میتونن یه بچه ی پاک رو به فرزندی قبول کنن.

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
اگه اینکارو که هیتلره خدابیامرز گفت اجرا کنیم. بعد 50 سال ایرانی پر از آدمهای قد بلند و خوش تیپ و خوش چهره خواهیم داشت. و توی اون آدمها باز خوب و بد پیدا میشه. پس لا اقل تونستیم زشتی ظاهرمون رو از بین ببریم. زشتی باطن هم که دست خود آدماس و به خون و رگ و ریشه ربطی نداره.

درضمن هیتلر عقیدش بر این بود که این افراد بلافاصله کشته بشن. ولی ما میگیم اونا هم انسانن و حق زندگی کردن دارن. فقط به خاطره بی عقلی یکی از پدران یا مادرانشو این ریختی شدن. پس فقط عقیم بشن و اگر هم دلشون بچه خواست میتونن یه بچه ی پاک رو به فرزندی قبول کنن.

چقدر پليد :happy:
حتي فكرش هم موي تن آدم رو سيخ ميكنه :blush:
دوست جان ! اين حرفا بده بابا :blush:

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ممكنه دنيا رو خوب ساخته باشند ولي ديد ما اشتباه باشه. بايد بدانيم اول چي هستيم بعد عاشق بشيم. عشق يك طرفه وجود خارجي نداره. فقط دوست داشتن يك طرفه هست. عشق بايد دو سويه باشه

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
خب مثل اينكه منم بايد نظر خودم رو بدم . ديدم بعضي از دوستان در مورد دختر ها و پسر ها موضع گيري كرده اند كه البته ميشه اين رو به حساب شكست هايي كه داشته اند گذاشت ( خودم هم همينطور ) . چه در مورد دختر ها و چه در مورد پسر ها هم با معرفت پيدا ميشه و هم بي معرفت . منتها چون سر كار خيلي از ما ها به بي معرفت هاش خورده شايد ديگران رو هم با اون طرف بي معرفت جمع ببنديم . دقيقا عين همون چيزي كه mahmoud58 در پست اول گفت براي من اتفاق افتاده . من عاشق دختري بودم و اون دختر با من و بعد دنبال كس ديگه و طرف اون هم با اون و بعد دنبال كس ديگه .......

خب اين هم واقعيت زندگي خيلي از ما آدم هاست . علت اون هم اينه كه ما درست عاشق نمي شيم . يا به عبارتي عشقمون با يك نگاه و يا با يك برخورد و يا حتي عاشق ظاهر طرف شديم و اول نرفتيم كمي تحقيق كنيم و ببينيم طرفمون كيه و با كيا در ارتباطه و دوستانش چه كساني هستند ( چون دوستان خيلي تاثير گذارند ) . آيا با كسي در ارتباط هست يا نه . اصلا قبل از دلبسته شدن به اون طرف بريم و باهاش صحبت كنيم . احساسمون رو با طرف در ميون بزاريم و ببينيم مزه دهن طرف چيه ؟؟
خب اگر اين كار ها رو مي كرديم تا حد زيادي اين مشكل برطرف مي شد و به حداقل مي رسيد هرچند اين مطلب در مورد عشق يك طرفه صدق مي كنه .
چه بي معرفت هايي هستند كه آدم رو با حرف هاشون و با وعده وعيدهاشون دلبسته خود مي كنند و تا يه بهتر از تو به سراغشون مياد تو رو ول مي كنند . يادشون مي ره كه چه قول و قرارهايي كه با تو نزاشتند . حتي زير چنين صحبت هايي مي زنند . اصلا نه انگار كه تو وجود داشتي .............
دقيقا داستان زندگي خودم كه اگر بخوام بنويسم يه رمان بسيار گريه داره

و حالا در مورد معني عشق واقعي ...

البته اين مقوله بستگي به درك افراد داره و شايد هر كس يه جور معني كنه . به خاطر همين هم من نظر خودم و اونچه كه بهش رسيدم رو بيان مي كنم .

در مورد عشق يه چيز كه البته در همه مشترك هست همان علاقه شديد قلبيست . اما چيزي كه باعث شد من عشق خودم رو عشق واقعي بدونم اين بود كه حتي تو بدترين لحظه و بدترين خاطره اين عشق هم از معشوقم كه واقعا در حقم بي معرفتي كرد متنفر نشدم و براش آرزوي خوشبختي كردم و مي كنم . اون رو با تمام وجودم مي خواستم اما خودخواه نبودم . هميشه مي گفتم هر چي و هر كس كه اون بخواد ......
منتها اتفاقي كه افتاد اين بود كه اون بعد از كلي قول و قرار با من و بودن با من بي معرفتي كرد و رفت سراغ كس ديگه . اگر قبل از من كسي رو مي خواست هيچ خيالي نبود . از دستش خيلي ناراحت شدم ولي متنفر نشدم ( چيزي كه خيلي ها بعد از شكستشون بيان مي كنند احساس تنفره ) اين هم نبود كه من در موردش تحقيق نكرده باشم . ولي خب هر كسي مي تونه بعد از كلي خوب بودن رنگ عوض كنه .

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوستان معناي عشق فرا تر از اين چيز هاست .عشق مثل چيزي هست كه احتياج به دو دل داده داره. عشق يكسويه وجود نداره اگر هم بهش اين نام رو بذارند ويرانگر روح و احساسات آدم هست. من تجربه كردم شما به سن من باشي و يا برسي به اين نتيجه ميرسي . ميفهمي زنان خيلي خيلي غير قابل پيش بيني و در بعضي از مواقع خيانت كار و بي وفا هستن. البته مردان هم هستند تا حدي كمتر ولي قبح كار زن كار رو به نابودي ميكشونه

بالا