برگزیده های پرشین تولز

فرمت خواستن هارد اکسترنال فوری

alinnn233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من یه هارد اکسترنال wd 1 tb دارم که تا حالا خیلی خوب اجرا میشد و مشکلی نداشتم تا دیروز که یه ویروس ناشناخته وارد سیستم شد هارد روش بود و خوبم کار میکرد چون فهمیدم اون بد افزاره که وارد شده به سیستم و اطلاعاتو به سرقت میبره چون فیلم و عکس شخصی داشتم تو هارد در اوردمش و امروز صبح یه ویندوز جدید نصب کردم که 7 هستش و همه درایور هارم فرمت کردم و تموم شد و سرعتم درست شد تا اومدم هاردو بزنم به کامپیوتر و ویروس کشی کنم و استفاده کنم پیام شما نیاز به فرمت این دیسک دارید ظاهر شد اومدم تو اینترنت یه چرخی زدم و چندتا ترفند امتحان کردم نشد که نشد اطلاعاتش واسم مهمه اگه راهی واسه درست شدن هست بگین اگه نرم افزار خوب ریکاوریم میشناسین بگین چون من قبلا یه بار رمو ریکاوری کردم پوشه پوشه کردو ریخت به هم همشون میخوام همونطور که بودن برگردن راهی هست ممنون میشم بگین مرسی

mohammad29386

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اول یه آنتی ویروس آپدیت شده درست حسابی بردار هاردتو اسکن کن خیالت از بابت ویروس راحت شه اگه باز هاردت باز نشد تقریبا مجبوری فرمتش کنی.بعدش ریکاوری.نرم افزار ریکاوری زیاده.یکی خوبش برنامه HARD LOW LEVER RECOVERY

alinnn233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مرسی داداش میخوام همین کارو بکنم اما چندتا آپدیت شده دارم nod 32 - avast - avg - mcafee این چهارتاست به نظرت کدوم بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alinnn233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خواستم اسکن کنم ولی ارور داد نمیشناسه درایو ویروس کش متاسفانه

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
اين كاري كه ميگم بكن ٩٠٪ درست ميشه.
Mac OSX نصب كن
هارد رو وصل كن و از طريق مك برو توش. چون ٩٩٪ ويروس هاي ويندوزي تاثيري رو مكينتاش ندارن.
بعد اطلاعات هاردت رو تو مك كپي كن و يه اسكن از اطلاعاتت با يه آنتي ويروس انجام بده.
بعد هارد رو كلا فرمت كن و دوباره اطلاعات رو از مك بريز رو هارد.

MohamadCm

Registered User
لایک‌ها
29
اين كاري كه ميگم بكن ٩٠٪ درست ميشه.
Mac OSX نصب كن
هارد رو وصل كن و از طريق مك برو توش. چون ٩٩٪ ويروس هاي ويندوزي تاثيري رو مكينتاش ندارن.
بعد اطلاعات هاردت رو تو مك كپي كن و يه اسكن از اطلاعاتت با يه آنتي ويروس انجام بده.
بعد هارد رو كلا فرمت كن و دوباره اطلاعات رو از مك بريز رو هارد.
بنه خدا چرا بره مک نصب کنه با کلی دردسر.
برو یه لینوکس دان کن بعد به صورت لایو(بدون نیاز به نصب)اجراش کنید بعد فایل هاتون کپی کنید.

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
بنه خدا چرا بره مک نصب کنه با کلی دردسر.
برو یه لینوکس دان کن بعد به صورت لایو(بدون نیاز به نصب)اجراش کنید بعد فایل هاتون کپی کنید.
مک قدرت امنیتیش بسیار بیشتر از لینوکس هست

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
مک قدرت امنیتیش بسیار بیشتر از لینوکس هست
اتفاقا دقیقا برعکس.
لینوکس صدها برابر امن تر از مک و ویندوزه. تازه دردسر نصب مک هم نداره. مک اولا روی پی سی نصب نمیشه (تازگیا یه سری هکر یه کارایی کردند اما اونم چندان صد درصدی و تضمینی نیست) در ثانی تا وقتی لینوکس به اون خوبی و مفت و مجانی با امنیت 100 درصدی هست چرا بره مک نصب کنه آخه؟؟
استارتر گرامی، شما برو لینوکس Slitaz رو که 40 مگابایت هم بیشتر نیست دانلود کن بریز روی فلش بعدش سیستم رو باهاش بوت کن. راحت از هر چی میخوای بکاپ بگیر بعد هم هارد رو هر کار میخوای کن (فرمت یا رَنده یا کباب یا آسفالت یا ...

MohamadCm

Registered User
لایک‌ها
29
اتفاقا دقیقا برعکس.
لینوکس صدها برابر امن تر از مک و ویندوزه. تازه دردسر نصب مک هم نداره. مک اولا روی پی سی نصب نمیشه (تازگیا یه سری هکر یه کارایی کردند اما اونم چندان صد درصدی و تضمینی نیست) در ثانی تا وقتی لینوکس به اون خوبی و مفت و مجانی با امنیت 100 درصدی هست چرا بره مک نصب کنه آخه؟؟
استارتر گرامی، شما برو لینوکس Slitaz رو که 40 مگابایت هم بیشتر نیست دانلود کن بریز روی فلش بعدش سیستم رو باهاش بوت کن. راحت از هر چی میخوای بکاپ بگیر بعد هم هارد رو هر کار میخوای کن (فرمت یا رَنده یا کباب یا آسفالت یا ...
ایول.بزن قدش رفیق.فقط لینوکس.

alinnn233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان ممنون از راهنماییتون من چندتا نرم افزار امتحان کردم اما نشده حتما لینوکسو نصب میکنم و امتحان میکنم
مرسی

alinnn233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
توی این لینک کدومه اولی یا سومی اگه تو این لینک نیست لطفا لینک مستقیم بدین براش تا دانلود کنم مرسی

http://www.slitaz.org/en/get/

MohamadCm

Registered User
لایک‌ها
29

alinnn233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دانلود شد به صورن رار بندازم رو سی دی یا فلش یا فایل های داخلشو بندازم (رایت کنم)

MohamadCm

Registered User
لایک‌ها
29
دانلود شد به صورن رار بندازم رو سی دی یا فلش یا فایل های داخلشو بندازم (رایت کنم)
یه فایل ایمیج(ISO) هستش.اون رو با برنامه رو فلش بریزید یا روی سی دی رایتش کنید.بعد سیستم رو باهاش بوت کنید.

alinnn233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اونی که من دانلود کردم درست نیست اگه دارین آپلود کنین واسم یا یه لینک سالم بزارین برام ممنون

MohamadCm

Registered User
لایک‌ها
29
اونی که من دانلود کردم درست نیست اگه دارین آپلود کنین واسم یا یه لینک سالم بزارین برام ممنون
مگه میشه تو سایتش خراب باشه؟!
من با این لینوکس ها کارا نمیکنم.ابونتو دارم که ۶۰۰ مگه و بک ترک که ۴ گیگه.

alinnn233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دانلودش کردم محتواش این عکسه کلشو رایت کنم همینطوری رو سی دی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Capture.PNG

alinnn233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تو پوشه بوت هم این عکسشه 1.PNG ه

بالا