برگزیده های پرشین تولز

خرابی دوربین w810

soheil44

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من یک ماه نیست که یک w810 خریدم با گارانتی متفرقه و سریال اصلی. دیروز متوجه شدم که در هنگام فکوس کردن، دوربین صدای تق تق میده آیا جایی برای تعمیر میشناسید آیا سیتادل ببرم تعمیر میکنه؟
یک چیز دیگه ای هم که دیروز حالم را گرفت این بود که سیتادل قیمت این گوشی را کرده 290 تومان درست همان قیمتی که من با گارانتی متفرقه 3 هفته پیش گرفنم

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من یک ماه نیست که یک w810 خریدم با گارانتی متفرقه و سریال اصلی. دیروز متوجه شدم که در هنگام فکوس کردن، دوربین صدای تق تق میده آیا جایی برای تعمیر میشناسید آیا سیتادل ببرم تعمیر میکنه؟
یک چیز دیگه ای هم که دیروز حالم را گرفت این بود که سیتادل قیمت این گوشی را کرده 290 تومان درست همان قیمتی که من با گارانتی متفرقه 3 هفته پیش گرفنم

عجب.... اخیراً دوربین های سونی اریکسون ها مشکل دار شده پس؟!
چونکه یک تاپیک مشابه هم برای K750i هست. http://forum.persiantools.com/t68711.html

با سلام
یه گوشی k750 هست دوربینش خرابه به نظرتون چه قدر خرجشه درست شه/؟
بعد با این وضع چند میارزه /؟
ممنونم اگه کمکم کنید.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
صدای تق تقی که می گین خیلی بلنده؟! جدیداً این صدارو می ده یا تاحالا توجه نکرده بودید؟

چون همه ی k750/w800/w810 ها موقع فوکس کرن یه صدای آرومی می دن که صدای جلو عقب رفتنه لنزه
با یه دوستی آشنایی که w810 داره مقایسه کنید (توجه کنید روی night mode و macro هم نباشه موقع مقایسه!)

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
جوی استیکش هم هی خراب میشه این k750

حرف شما درست ولی فکر میکنم کلا این از معایب جوی استیک باشه نه چینی بودنش...یه نگاه اجمالی بندازیم اکثر کالاهای وارداتی امریکا چینین ...برندهارو ببینید
sony
jvc
panasonic
hitachi
و....

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
صدای تق تقی که می گین خیلی بلنده؟! جدیداً این صدارو می ده یا تاحالا توجه نکرده بودید؟

چون همه ی k750/w800/w810 ها موقع فوکس کرن یه صدای آرومی می دن که صدای جلو عقب رفتنه لنزه
با یه دوستی آشنایی که w810 داره مقایسه کنید (توجه کنید روی night mode و macro هم نباشه موقع مقایسه!)
تایید میشه ، برای منم صدا میده ولی خیلی صدای ارومی هست

جوی استیکش هم هی خراب میشه این k750

آره ، برا منم بعضی اوقات وقتی جوی استیک رو میزنی پایین گیر میکنه ، وقتی دو تا فوت اساسی توش میکنم ردیف میشه :D

soheil44

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این صدا از اول نبود و فقط موقع فوکوس از ناحیه لنز می آید. آیا طبیعی است؟
کجا میشه درستش کرد؟
در ضمن گوشی من مالزیه نه چین.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
احتمالاً طبیعیه دوست عزیز
ببرید مغازه هیچ بعید نیست طرف یه آه و اوهی بکنه و بگه که آره لنزش خراب شده و این مشکل خیلی هم رایجه و ... بعد یه هفته بعد گوشیتونو دست نخورده تحویلتون بده و یه پول درست حسابی هم بگیره!!
اول با یه w810 دیگه مقایسه کنید

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
اون صدا که میگید 99 درصد همون صدای عقب و جلو رفتن لنز دوربین هست....همه گوشی هایی که اتوفوکوس دارن همین جورین...احتمالا تا حالا گوشی اتوفوکوس دار نداشتی درسته؟

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
اون صداي لنز هست كه هنگام فوكوس كردن عمل فيزيكي انجام مي ده توي دوربين ها ي ديجيتال هم اگه دقت كنيد موقع فوكوس كردن لنز جلو عقب برده ميشه و صداي لنز مي اد .حتي تو دوربين هاي با زوم اپتيكال ديجيتال يه لقي هم تو لنز وجود داره كه واسه همين هست يعني بايد ازاد باشه تا راحت تر تكون بخوره هيچ مشكلي نيست

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
حرف شما درست ولی فکر میکنم کلا این از معایب جوی استیک باشه نه چینی بودنش...یه نگاه اجمالی بندازیم اکثر کالاهای وارداتی امریکا چینین ...برندهارو ببینید
sony
jvc
panasonic
hitachi
و....

موتورولا رو فراموش کردی بگی...متاسفانه نگرش و دیدگاه بعضیهامون خیلی قدیمی هست..هنوز با همون تفکرات ما قبل تاریخشون زندگی میکنند...صدای لنز رو که ن93 هم میده منتها صداش فرق میکنه....کاهش حساسیت جوی استیک هم دلیلی جز خاک گرفتگی نداره و به قول دوستمون با دو تا فوت اساسی حل خواهد شد...حالا این وسط بعضیها میخوان از کاه کوه بسازن تا تفکرات خودشونو به دیگران تحمیل کنند:f34r:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
آقا شما اینو گفتی منم امروز چک کردم دیدم واسه من هم قبل از اینکه صدای شاتر بیاد یه صدای ترترتر خیلی ضعیف از لنز میاد. البته صدا دقیقا وقتی میاد که دوربین فوکوس میکنه و صفحه تار، شفاف میشه دقیقا تو همین لحظه این صدا رو میده. وقتی همین موقع به لنز نگاه میکنی میبینی داره حرکت میکنه و میره عقب. اینطوری که گفتی منم شک کردم چون نمیدونم قبلا دقت نکرده بودم یا اصلا صدا نداشت!

بالا