برگزیده های پرشین تولز

زندگی در کشور زیبای استرالیا

r10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان بعد از مدتی که وارد پی تی شدم شاهد تغییرات زیادی شدم

راستی بلااخره پناهنگی اجتماعی خودمو از کشور زیبای استرالیا گرفتم در ضمن با دختر وزیر دفاع استرالیا

(کاترینا کیدمن) نامزد شدم نامزد بنده 20 ساله هستش و من 25 ساله ایشان دانشجوی سال سوم پزشکی از

دانشگاه موناش ملبورن هستند در ضمن خوشکل ترین و ناز ترین دختر دنیا هستش موهاش بلوند چشمانش آبی

گربه ای خوشکل و نازش هستش در ضمن صدای نازش برای همه دلنشین است ایشان حتی از نیکول کیدمن

استرالیایی و چارلیز ترون آمریکایی و هیلاری داف امریکایی هم خوشکل تر هستش خداوند به من یک حور العین یک

حوری بهشتی باکره اعطا کرد قراره 2 سال نامزد باشیم و بعدش ازدواج کنیم روزی 1000 بار خداوند حکیم را شکر

میکنم که با آفرینش چنین انسان زیبایی چه از لحاظ اخلاقی چه از لحاظ فکری و چه از لحاظ زیبایی بینظیر به من اعطا

فرمود در ضمن در مورد کاترینا کیدمن نامزدم خیلی غیرتی هستم

زنده باد کشور زیبای استرالیا

زنده باد سرزمین کانگوروها

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اين باز اومد....

يه عكس ازش بذار ببينيمش لااقل....
!!!!!
.....
!!!!!....

header

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه غیرتی نمیشی و نمیگی نظر بد بهش داریم ، عکس خودتو اونو باهم بزار تا ببینیم.
( یه ضرب المثل چینی هست که میگه: اون چیزایی که میشنوی و نصف چیزایی که میبینی رو باور نکن! )

r10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بدلیل اینکه شما منکر این میشید که این عکس من و نامزدم نیست و من عکس یه شخص دیگه رو گذاشتم
نوعی بی اعتمادی به شما وجود رو گرفته است

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
بدلیل اینکه شما منکر این میشید که این عکس من و نامزدم نیست و من عکس یه شخص دیگه رو گذاشتم
127fs1194685.gif
30ifk3k_th.gif
spy.gif

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب یه عکس از خودت و اون با هم بذار. من نژاد شناسم. میفهمم اون مرد که کناره دختره ایستاده ایرانیه یا نه. اگر ایرانی بود قبول میکنم که تویی و تبریک میگم.

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام
دوستان بعد از مدتی که وارد پی تی شدم شاهد تغییرات زیادی شدم

راستی بلااخره پناهنگی اجتماعی خودمو از کشور زیبای استرالیا گرفتم در ضمن با دختر وزیر دفاع استرالیا

(کاترینا کیدمن) نامزد شدم نامزد بنده 20 ساله هستش و من 25 ساله ایشان دانشجوی سال سوم پزشکی از

دانشگاه موناش ملبورن هستند در ضمن خوشکل ترین و ناز ترین دختر دنیا هستش موهاش بلوند چشمانش آبی

گربه ای خوشکل و نازش هستش در ضمن صدای نازش برای همه دلنشین است ایشان حتی از نیکول کیدمن

استرالیایی و چارلیز ترون آمریکایی و هیلاری داف امریکایی هم خوشکل تر هستش خداوند به من یک حور العین یک

حوری بهشتی باکره اعطا کرد قراره 2 سال نامزد باشیم و بعدش ازدواج کنیم روزی 1000 بار خداوند حکیم را شکر

میکنم که با آفرینش چنین انسان زیبایی چه از لحاظ اخلاقی چه از لحاظ فکری و چه از لحاظ زیبایی بینظیر به من اعطا

فرمود در ضمن در مورد کاترینا کیدمن نامزدم خیلی غیرتی هستم

زنده باد کشور زیبای استرالیا

زنده باد سرزمین کانگوروها
به به چه عجب از دوستمون!
خوش مي گذره؟
جاي منو هم تويه استراليا خالي كن!

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالا عكسشو بذار انقد ناز نكن

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب یه عکس از خودت و اون با هم بذار. من نژاد شناسم. میفهمم اون مرد که کناره دختره ایستاده ایرانیه یا نه. اگر ایرانی بود قبول میکنم که تویی و تبریک میگم.
عکسشو بذار دیگه! پس چی شد؟
2e2qtty.gif

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
فقط امیدوارم از اون عکسای +18 همیشگی که میذاره نباشه.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
چه گیری دادید حالا
اونم عکس گذاشت
2gubcdk.gif

r10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باید یکی از شما یک همه پرسی توی گفتگوی آزاد الان راه بندازه که قول بدهند انکار نکنند این عکس ها رو
حالا هرکسی طالب هست من عکس ها رو بگذارم توی گفتگوی ازاد یک همه پرسی توی پی تی بذاره

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
باید یکی از شما یک همه پرسی توی گفتگوی آزاد الان راه بندازه که قول بدهند انکار نکنند این عکس ها رو
حالا هرکسی طالب هست من عکس ها رو بگذارم توی گفتگوی ازاد یک همه پرسی توی پی تی بذاره

حالا چخدو ناز ميكنه

نذار خوب
واااه

بالا