برگزیده های پرشین تولز

ایا چینی بودن دلیل بر بی کیفیت بودن هست!!!

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام دوستان
بیاید یه امار بگیریم ببینیم طرز فکرا در مورد کالای چینی چطور هست
نه که حالا یکی بگه من دمپایی خریدم چینی پاره شده و....:lol:
منظور جنس مارک دار(الکترونیک) تولید چین هست ....
ضمن اینکه قیمت و صرفه اقتصادی رو هم در نظر بگیرید

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1017646&postcount=2

ه نظر من acer نگیری بهتره. یه مارک درست و حسابی بگیر. نمی گم acer بده یا خوبه. زیاد نمیشناسمش. همش سوسول بازی داره. ولی من خودم یه dell 6400 دارم. البته یه کم configهاش با مال شما فرق داره. dualcore2 2.00Ghz, 1GB, 120GB, 256 dedicated ATI, بقیه اش هم مثل همینه که شما نوشتین. من فوق العاده ازش راضی هستم. فقط ترجیحا سعی کن بدون ویندوزش رو بخری که الکی پول ویندوز ندی. من خودم همین کارو کردم و روش ویستا ریختم. خوب هم کار می کنه. (حتما و حتما و حتما ایرلندی بگیر. اصلا سراغ مالزی و چینیش نرو که اسباب بازی هستن. مالزی همشون optical ضعیف دارن. زود خراب میشن. من تا حالا چند تاشون رو دیدم.)

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
بهتر از iPod Video وجود داره !؟
بهتر از PSP وجود داره !؟
بهتر از W800 وجود داره !؟
بهتر از سری Mx از Logitech وجود داره !؟
بهتر ..

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
... از ds970 وجود داره!؟
127fs3925219.gif

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
اونایی که درک نمیتونن بکنن میگن بده ولی اونایی که میفهمن میدونن که چین جنس درجه1 داره 2 هم داره 3 هم داره....

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بچه ها چه جوري ميشه فهميد گوش موتورولا اصله يا نه؟

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
منم نمیگم چینی خوبه یا بد
اما ایرلند ...یا کشورهای اروپایی هم نمیشه گفت قطب الکترونیک هستند یا سابقه انچنانی دارن تا به حال که اسیایی ها گوی سبقت رو ربودن
کره... چین.... تایوان....و ژاپن که البته تولیدات محدود داره و پتانسیلش صرف اختراعات و ارتقای تکنولوژی میکنه و بعد License خط تولید رو به چین یا مالزی میده
یه نگاه اجمالی بندازیم اکثر کالاهای وارداتی امریکا چینین ...برندهارو ببینید
sony
jvc
panasonic
hitachi
و....کدوم ها رو ژاپنی پیدا میکنید جز موارد خاص یا بدو تولید؟ ضمن اینکه کمپانی سونی یک شبه به سونی تبدیل نشده مطمعنا اجازه تخریب برندش با تولید کالای بی کیفیت نمیده حتی اگه توی افغانستان باشه قطعا نظارت داره:graduated تا
نظر ما بقی دوستان چی باشه ؟:rolleyes:

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
چین دیگه داره از رشد اقتصادی میترکه!

قسمتیش بخاطر کمیت بالای کالاهاست که درجه 3 و 4 هستن.

و قسمتیش برمیگرده به جنسهای درجه 1 و 2 که بسیار هم با کیفیتن. مثل Sony Ericsson
واقعا این کوته بینانس که بگیم هر جنس چینی آشغاله.

(با یکی از وارد کنندگان لباس صحبت میکردم می گفت ما که از چین وارد میکنیم همه نوع کیفیت هست اما وقتی تفاوت قیمتها بین ایران و چین و استقبال قسمتی از مردم رو از لباسهای خیلی ارزون میبینیم . به طور اتوماتیک ترقیب به آوردن جنس بنجل میشیم که به تازگی هم گمرک به خیلی داغوناش گیر میده)

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
طبیعتا اگر چین توانایی تولید کالای با کیفیت را نداشت خیلی از برندهای معتبر این کشور را برای تولید انتخاب نمی کردند

ما چون دنبال جنس ارزان هستیم و چینی جماعت برای هر سلیقه ای بازار دارد اجناس درجه 3 و 4 را روانه بازار ما می کند

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74

r10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون علامت هایی که نوشته ce و ساخت چین هستش خیلی خوبه

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اگر به حرف باشه جنس روسی هم خوبه ولی این چیزها تو کار معلوم میشه به pرف باشه که اینجا کلی کاربر از چین داریم که نسبت به کشورشون تعصب دارند و اگر از جنس چینی بد بگید میان از سوختن و منفجر شدن جنسهای غربی صحبت میکنند و جنس چینی رو بهتر هم میدونند. ولی حرف با عمل فرق میکنه. شما میگید دوربینتون و جوی استیت موبایل چینیتون خرابه یا نوت بوک چینی اسباب بازیه ما که چیزی نگفتیم

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
طبیعتا اگر چین توانایی تولید کالای با کیفیت را نداشت خیلی از برندهای معتبر این کشور را برای تولید انتخاب نمی کردند

ما چون دنبال جنس ارزان هستیم و چینی جماعت برای هر سلیقه ای بازار دارد اجناس درجه 3 و 4 را روانه بازار ما می کند
تایید میشه ! چین هم جنس مرغوب داره هم جنس آشغال !

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
اگر به حرف باشه جنس روسی هم خوبه ولی این چیزها تو کار معلوم میشه به pرف باشه که اینجا کلی کاربر از چین داریم که نسبت به کشورشون تعصب دارند و اگر از جنس چینی بد بگید میان از سوختن و منفجر شدن جنسهای غربی صحبت میکنند و جنس چینی رو بهتر هم میدونند. ولی حرف با عمل فرق میکنه. شما میگید دوربینتون و جوی استیت موبایل چینیتون خرابه یا نوت بوک چینی اسباب بازیه ما که چیزی نگفتیم

ببینید اقای عزیز بیایید واقع بینانه برخورد کنیم....:) فکر میکنم شما هنوز از بحث se و نوکیا بیرون نیومدید.... یا گاهی جنس های غیر چینیتون خراب نشده ؟:blink: پس ای کاربران چینی تعصب نشون بدید و بگید موبایل 3250 این دوستمون خرابه خودشون میگن خرابه ما که چیزی نگفتیم ....:lol:

اتفاقا دوست من یه 3250 خریده بود ظرف 1 ماه ال سی دیش سوخت. اصلا بی دلیل(پس کلا نوکیا آشغاله؟)

واینکه روسیه و غرب شاید قطب صنعتی باشن ولی الکترونیک....و این کالاهاشون از همین چین حاضری داره تامین میشه :)

SE_w810

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من مهم اینه که مارک brand سازنده معتبر و اصل باشه حالا اگه سونی اریکسون باشه چه ساخت چین باشه چه

مالزی فرق زیادی نباید داشته باشند.

پی نوشت: همین کارت حافظه ساندیسک که برای آواتار گذاشتم ساخت چینه تا الان هم توپ کار کرده.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
مشگل اول الاغ بودن ایرانی جماعت تو خرید کردنه( با عرض معذرت شدید از همه دوستان)

میری بازار..میخوای DVD player بخری.. یا DVDrom... دم هر مغازه ای بری از خوبی و بدی تایوان و چین و ژاپن و امریکا و اینا میشنوی..

میرسی خونه..2-2 میکنی..میبینی که هر جا رفتی همه ادعا داشتن که جنسشون ساخت فلان جاست و فلان کیفیت رو داره..

فرداش کنفرانس تجارت ازاد المان رو داری پیگیری میکنی..اداره ثبت نام های تجاری تو اروپا هم شرکت داره...

امار تولیدات اپتیکال درایو نیگا میکنی:

98% اپتیکال درایو های DVD در کشور چین تولید میشوند..2 تا نتیجه میگیری:

1. یا ما خوشبخت ترین مردم جهان هستیم چون 1% از کل 2% تولیدات غیر از چین میاد ایران و تو این کشور مصرف میشه..

2. ما الاغی بیش نیستیم..

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ببینید اقای عزیز بیایید واقع بینانه برخورد کنیم....:) فکر میکنم شما هنوز از بحث se و نوکیا بیرون نیومدید.... یا گاهی جنس های غیر چینیتون خراب نشده ؟:blink: پس ای کاربران چینی تعصب نشون بدید و بگید موبایل 3250 این دوستمون خرابه خودشون میگن خرابه ما که چیزی نگفتیم ....:lol:

واینکه روسیه و غرب شاید قطب صنعتی باشن ولی الکترونیک....و این کالاهاشون از همین چین حاضری داره تامین میشه :)

شما از کمیت نمیتونی کیفیت رو نتیجه بگیری. اینکه خیلی کالاها ساخت فلان جا باشند اصلا به این معنی نیست که اون کالا با کیفیت هم هست. جنس چینی در همه جا فقط و فقط به خاطر قیمت کمتر تونسته با اجناسا سایر کشورها رقابت بکنه. ضمنا شما اصلا فاکتور زمان رو در نظر نمیگیرید. اگر یکزمانی ژاپن هم جنس بنجل و ارزون میساخت ولی سالها طول کشید تا پیشرفت کرد حالا انتظار دارید چین بعد از یک مدت کوتاه به کشورهای پرسابقه برسه!
ضمنا این چیزها تجربه است تجربه من اینطور بود که بیشتر خرابیها و نارضایتی ها از جنس چینی بوده ....
این بحث هم نتیجه نخواهد داد چون روی اینترنت میتونی بگی جنس چینی خوبه و جنس غربیه که فقط خراب میشه کسی هم ازت مالیات نمیگیره. فعلا هم همونطور که پیشبینی میکردم چینیها حمله کردند حتی هر چی شایسته خودشون و خانواده شونه به ایرانیها میگن! طرف میگه ایرانی الاغ! این هم شد شیوه حرف زدن!؟

بالا