برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر پيرامون بازيهای xbox360

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
واقعاً ديدم جای اين تاپيک تو بازيهای کامپيوتری خاليه..اين pt هم که نمیياد بازيای کامپيوتری
رو از هم تفکيک کنه ..و يه بخش جدا واسه کنسول ها بزنه.....ولی خوب ما همينجا
کارمون رو شروع میکنيم..
البته من نميدونم چند نفر که الان دارن اين تاپيک رو ميخونن xbox360 دارن
ولی توصيم به اون دسته از عزيزانی که xbox360 هم ندارن اينه که اين تاپيک رو
دنبال کنن و با بازياش بيشتر آشنا شن...شايد يهو از اين رو به اون رو شديد رفتيد
360 خريديد..که توصيه من هم همينه...چون تنوع ، نوع آوری ، جذابيت ، گرافيک و...
تو اين کنسول و بازيهاش موج میزنه .....
خوب ديگه بريم سراغ اولين بازی
Gears Of War
نميدونم اسم اين بازيرو شنيديد يا نه....ولی مطمعناً گيمرهای حرفه آی که حتی 360
هم ندارن اين بازيرو به خوبی میشناسن..بله شاهکار xbox360
بهترين بازی سال 2006 از ديدگاه gamespot .....
يه بازی اکشن سوم شخص با گرافيک بسيار بالا که هر بازيکنی رو شيفته خودش میکنه
gameplay روون ، صداگزاری بسيار عالی ، صحنه های جذاب و خيره کننده که باعث
شد gamespot اين بازيرو به عنوان بهترين بازی سال انتخاب کنه........من وقتی اين بازيرو
خريدم تو ظرف 3 روز تمومش کردم..اينقدر صحنه ها قشنگ و زيبا هستند که آدم نمیتونه
دل ازش بکنه......من بعضی اقات چنان هيجان بهم دست میداد که پيشه خودم
میگفتم اگه اين کنسول قيمتش 2 مليون هم بود باز هم ارزش خريدن داشت !!!
من يه توضيح کوچيک در رابطه با داستان بازی بدم که
اين بازی هم مثل خيلی از بازيهای ديگه مربوط به موجودات عجيبی هست که قصد
نابود کردن شما و تصرف زمين رو دارن که شما بايد برای زنده نگاه داشتن خود و ديگر انسانها
بجنگيد..البته نه به تنهای..بلکه چند نفر هم شمارو تو اين بازی به عنوان همرزم ياری میکنن
خوب اين اولين بازی بود...دوستانی که اين بازيرو انجام دادن بيان نظرشونو بگن
و کسانی هم سؤال در رابطه با اين بازی دارن من در خدمتشونم..در ضمن اين بازی رو tv lcd های hd خور نهايت تصوير و قدرتش نميان میشه !!
اين بازی از gamespot نمره فوقوالعاده 9.6 رو گرفته !
بازی بعدی که به زودی براتون صحبت میکنم بازی Dead Rising هست !!

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
Dead Rising
تا حالا شده تو يه بازی با 10 تا زامبی روبرو شيد؟ ( همش 10 تا ؟ ) خوب 50 تا چی؟ ( شايد )
100 تا چی؟ ( فک نکنم ) 200 تا چی؟ ( نه بابا :eek: ) 500 تا ( اوه ) 1000 تا ( نه ديگه :eek: :eek: ) ...
2000 ، 3000 ، 10 ها هزار و شايد هم بيشتر !!!!
اين شاهکار capcom و ايده آی بود که تو بازی dead rising به کار برد که نمونش رو تو هيچ کدوم
از بازی ها نديديد......
داستان : اسم شما فرانک هست ....و برای اين که اسمو رسمی از خودتون باقی
بزاريد به شهر زامبی ها سفر میکنيد تا با عکس گرفتن از وقايع عجيب و انجام دادن مأموريت ها
خودتون رو سرشناس کنيد......
سبک : اکشن سووم شخص
گرافيک : بسيار عالی
صدا گذاری : خوب
درجه بندی سنی : 17 سال به بالا
در کل امتياز اين بازی در سايت gamespot
8.4 شد که به نظر من میتونست نمره بالاتری بياره..ولی در حقش اجحاف شد
ولی نمره آی که من به اين بازی میدم 9.0 هست
نگاه کلی من هم از اين بازی اين هست که بازی بسيار جذاب هست.....
شما برای مقابله با زامبی ها از هر وسليه آی که دمه دستتونه میتونيد استفاده کنيد
و از سلاح گرم زياد خبری نيست........
و در آخر اين رو هم بگم که اين بازی شاهکار دوباره آی از بازيهای 360 بود
عکس هايی از بازی :

2mw56d2.jpg

-----

29m7epl.jpg

----

43ct7vl.jpg

-----

2wnxrx2.jpg

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بازی : lostplanet
شرکت سازنده capcom
سبک: اکشن سوم شخص ( البته به حالت اول شخص هم میتونيد در بياريد )
داستان : بازی در مورد فردی به نام wayne هست که حافظه خود رو از دست داده
و تنها چيزی که يادش میآد کشته شدنه پدرش توسط اکريدها است ( akrdi ها موجوداتی شبيهه هيولا که تو بيشتر بازی با اين هيولاها سرو کله میزنيد )
بازی در سياره يخبندان اتفاق میيوفتد..و شما از طرف گروهی به نام nevec مأموره
مبارزه با آنها هستيد !!!
گرافيک : بسيار عالی کار شده.....ولی چيزی که تو اين بازی بيش از پيش نسبت به چيز های ديگه
آدمو حيرت زده میکنه ..انفجارها و دودهای جاری شده از توپو تفنگو نارنجک و.....
من به شما اين قول رو میدم که نمونه آی از اين انفجار هارو تو هيچ بازی نديديد.........گرافيک دودو اتش خارق العادست !!!:eek:
صدا : يکی ديگر از نکات مثبت بازی همين صدا گزای عالی هست
ارزش : اگه نظر من رو بخواهيد من بهتون میگم اين بازی ارزش چند بار بازی کردن رو به راحتی داره....هيجانی که تو بازی به آدم میده نمونش تو کمتر بازی
پيدا میشه !!!
نکات منفی : غولهای بسيار سختی داره و برای کشتنشون بايد وقتها صرف کنيد:wacko:
نظر کلی : بازی بسيار قشنگ و سرگرم کننده هست....روبوت های بسيار و متنوعی برای
شما تو طول بازی درست شده که همين کار جذابيت بازيرو بسيار بالا برده....
امتياز اين بازی تو سايت gamespot
8.1 شد......در ضمن اين بازی تقريباً 1 1.5 ماه منتشر شده
و حرف اخر.....
شرکت سازنده اين بازی طی خبری آعلام کرد که تو اين بازی فقط از 60% قدرت 360 استفاده
شده.....
عکس هايی از بازی :
11.jpg

-------

22.jpg

-------

33.jpg

------

44.jpg

------

6.jpg

------

7.jpg

------

88.jpg

------

99.jpg

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بازی : Alan Wake
سبک : اکشن
سيستم : xbox360 , pc
تاريخ انتشار : 2008
اين نقد به نويسندگی يکی از بچهای بسيار خوب بازی سنتر به نام farzadlion گذاشته
میشه .....که نقد بسيار عالی و زيبايی هست
---------------------------------------------------------

هنگامی که اسم Remedy Entertainment بر زبان ها آورده می شود نا خودآگاه بازی Max Payne در ذهن ها تداعی می شود اما وقتی کلمه نسل بعد نیز به آن اضافه می شود دیگر کاملا روشن است که ما می خواهیم در مورد کدام بازی صحبت کنیم … درست است بازی Alan Wake

Remedy Entertainment و Microsoft Game Studios هم اکنون در حال توسعه ی یکی از بزرگترین پروژه های بازی در زمان ما می باشند که وقایع آن در یکی از بزرگترین و وسیع ترین محیط هایی که تا کنون در یک بازی ویدیئویی مشاهده کرده اید رخ می دهد .. این بازی الهام گرفته شده از Stephen King و Twin Peaks می باشد.

ss_preview_X06_all_AlanWake_ss_06.jpg

آلن ویک نام قهرمان بازی است. آلن یک نویسنده است که برای چندین سال سعی می کرد در کسب و کار خود موفق شود اما چنین نمی شد سپس دختری را ملاقات کرد که آلیس نام داشت و از آن پس شروع به دیدن کابوس های عجیبی کرد . برغم کابوس ها ، زندگی اش خوب بود و او سرانجام با الهام از خواب ها و کابوس های آزار دهنده اش ، کتابی نوشت که پرفروش ترین رمان شد اما بعد از انتشار کتابش آلیس ناگهان بدون به جا گذاشتن هیچ نشانی ناپدید شد. این رویداد از لحاظی با اتفاقات کتابی که توسط آلن نوشته شده بود شباهت عجیبی داشت . آلن فکر کرد که ممکن است بطریقی مسئول باشد و این شروعی بود بر احساس گناه و بی خوابی های وی .

آلن که از بیماری بی خوابی رنج میبرد ، ثبت نام در یکی از کلینیک های مشهور خواب درمانی در خارج از شهر را ، یکی از آخرین امید های خود برای درمان بی خوابیش یافت . بعد از ثبت نام در آن کلینیک ، آلن یکبار دیگر توانست مقداری بخوابد اما این پایان کار نبود زیرا رویا ها و کابوس های وی نیز شروع شدند . او در اوهام خود آلیس را می دید اما اتفاقات عجیب هنوز ادامه داشت . او متوجه یادداشت هایی شد که با دست خط خودش نوشته شده بود اما به خاطر نمیاورد که وی هرگز آن ها را نوشته باشد مساله وقتی بغرنج تر شد که آلن متوجه شد این نوشته ها آینده را پیش بینی میکنند. آلن هنگامی پی به این قضیه برد که رهگذری که وی سوار کرده بود پس از مدتی کشته شد. درست همانطور که در دست نوشته های وی پیش بینی شده بود.

ss_preview_X06_all_AlanWake_ss_05.jpg

Alan Wake یک بازی با دید سوم شخص است که شما در هنگام بازی می توانید شخصیت بازی و محیط اطرافش را مشاهده کنید . در صفحه ی بازی هیچگونه علائم اطلاع دهنده نظیر تجهیزاتی که حمل می کنید و یا میزان سلامتی شما نشان داده نمی شود در عوض تمام توجه شما معطوف به وقایعی است که در جهان پیرامون آلن رخ می دهد . او سعی میکند که پی ببرد که ماجرای خواب ها و خیال های وی چیست .

گهگاهی یادداشت های مختصری در صفحه نوشته می شود تا نکاتی را که برای بازی کردن لازم است بدانید به اطلاع شما برساند

خط داستان بازی به صورت سریالی تقسیم بندی شده . آلن ویک شباهت بسیاری به سریال های داستانی مدرن تلویزیونی دارد که هر قسمت نسبت به قسمت دیگر مجزا است . بعضی قسمت ها در بازی به صورت دراماتیک پایان می گیرد در حالی که بعضی دیگر به دورنمای کاراکتر بازی میپردازد . در هر صورت قسمت های بازی با اینکه به نظر می رسد کاملا خطی باشند و این احساس را در شما القا کنند که فقط مشغول نگاه کردن به یک سریال ادامه دار تلویزیونی هستید اما بواسطه ی محیط گسترده ی بازی شما آزادی عمل و شانس آن را خواهید داشت که به کاوش و سیاحت این محیط بپردازید و از راز های Bright Falls پرده بردازید.
ساختاری سریالی اجازه می دهد که بازی از چندین پایان پشتیبانی کند و هر قسمت به بخش های مختلفی نقسیم شود
ss_preview_X06_all_AlanWake_ss_04.jpg

بسیاری از وقایع بازی در شب اتفاق می افتد و ترسناک ترین لحظات بازی نیز در همین موقع است .در طول روز شهر Bright Falls جایی که آلن در آن زندگی می کند همانند یک بهشت است اما در طول شب بنظر می رسد که سایه ها زنده می شوند و همگی آن ها به دنبال آلن راه میافتند . مرز بین خیال و واقعیت شکسته می شود و تنها نور است که می تواند آن چرا که حقیقی است نشان دهد . نور تنها چیزی است که می تواند اشباحی که در تعقیب آلن هستند را آسیب پذیر کند.
اما جالب توجه تر از همه اینست که آلن خودش از دوران تولد نسبت به نور حساسیت شدیدی داشته است

آلن خود روایت کننده ی داستان بازی است در قسمت ابتدایی بازی آلن می خواهد برای نوشتن کتاب دومش به کلبه اش برود و به همین دلیل قصد دارد کلید کلبه اش را بگیرد. وی سوار بر اتومبیلش می شود. در این هنگام به مانند بازی Grand Theft Auto بر روی سمت چپ پایین صفحه یک خلاصه از ماموریت و جهت حرکت نشان داده می شود . بر اساس گفته ی سازندگان با وجود اینکه در Alan Wake به شما اجازه داده می شود که آزادانه به سیاحت بپردازید اما شما در محیط بزرگ بازی هیچگاه سردرگم نخواهید شد .

آلن به سمت پمپ بنزین حرکت می کند تا با مکانیکی که کلید نزد وی است ملاقات کند ..مکانیک سرگرم تعمیر موتور یک ماشین است .. هنگامی که آلن می رسد مکانیک متوجه حضور وی می شود و به آرامی قهرمان ما را به یاد می آورد و می گوید " تو آن شخص نویسنده هستی " و بعد کلید را به آلن می دهد

آلن سپس سوار بر اتومبیلش می شود و به سمت کلبه حرکت می کند وی در حین راه فاش می کند که در کتاب دوم خود قصد نوشتن داستان یک نویسنده را دارد که وقایع تراژدیکی برایش بوقوع پیوسته و این نویسنده به کابین متروکی می رود تا کتاب ترسناکی در مورد موجودات تاریکی بنویسد... داستان کتاب آلن از آنجایی شروع می شود که این شخص نویسنده در مسیرش به سمت کلبه با یک رهگذر مواجه می شود ...
درست در همین لحظه یک موسیقی پیانو نواخته می شود و آلن واقعا یک رهگذر را در کنار جاده می بیند .. آلن با خود می گوید " خیلی غیر عادیه ".

آلن فرد رهگذر را سوار می کند و با او در مورد اینکه وی یک نویسنده است و یک رهگذر در داستانش وجود دارد صحبت می کند. فرد رهگذر می گوید "حتما آن رهگذر یک قاتل است " و آلن در جواب می گوید " نه ، فرد رهگذر کشته می شود "

ss_preview_Alan_Wake_028_300dpi.jpg

در بالای جاده یک ماشین بر اثر تصادف واژگون شده و فردی بر روی اسفالت به حالت بی جان افتاده است . آلن توقف می کند و از اتومبیلش پیاده می شود تا ماشین واژگون شده را بررسی کند . در همه جای جاده خون دیده می شود اما در کمال ناباوری هیچ اثری از جسد نیست..درست در همین هنگام در حالی که فرد رهگذر نیز در داخل ماشین است یک کامیون با سرعت بسیار زیاد به ماشین آلن بر خورد می کند و آلن نیز بی هوش می شود ...پس از مدتی او شروع به شنیدن صداهایی میکند و سپس بلند می شود اما هوا تاریک شده و یک تفنگ و چراغ قوه در دستانش است . از فرد رهگذر نیز هیچ اثری نیست . آلن بایستی خود را به کلبه اش که در دامنه ی کوه است و تا آن جا نیم کیلومتر فاصله دارد برساند چاره ای ندارد که با پای پیاده حرکت کند . در همین احوال صدای زمزمه های ترسناکی شنیده می شود که آلن را صدا می زند . آلن به سمت کلبه شروع به دویدن می کند اما توسط دشمنی که دیده نمی شود تعقیب می شود . الن از هر چراغ خیابان که میگذرد آن چراغ می ترکد و محیط در تاریکی بیشتری فرو می رود . آلن می چرخد و نور چراغ قوه را به سمت آن شبح می گیرد که به او اجازه می دهد به سمت آن شبح شبهه انسان که در سایه احاطه شده تیر اندازی کند

در بازی Alan Wake تاریکی برای آلن مساوی با خطر و وحشت است ..طبیعت دشمنان بازی بسیار ناشناخته و مرموز است .. آن ها چه هستند و از کجا آمده اند ؟؟؟ آیا آن ها واقعا وجود دارند و یا زاییده ی تصورات و خیالات آلن هستند ؟؟؟ کسی جواب این سئوالات را نمی داند اما هر چه هستند بنظر شکست ناپذیر می رسند

ss_preview_X06_all_AlanWake_ss_03.jpg

نور و روشنایی تنها نقطه ی ضعف آن ها هستند . در بازی منابع نور مختلف و متفاوتی وجود دارد که شما می توانید با ترکیبی از نور و مبارزه بر دشمنانتان چیره شوید

آلن همچنان به دویدن ادامه می دهد و چراغ ها یکی پس از دیگر در پشت سر وی خاموش می شوند ..سرانجام آلن به کلبه می رسد اما ما میتوانیم از بیرون ببینیم که تمام چراغ ها در اتاق ها می ترکند و تاریکی محیط را احاطه می کند . آلن در تله افتاده .. او رویش را بر می گرداند و در حالی که صفحه تاریک می شود صدایی می گوید " ویک ، ما همه مقصد یکسانی داریم "

هنوز در مورد سیستم مبارزه ی بازی سئوالات زیادی وجود دارد برای مثال سلاح هایی که آلن ویک به آن ها دسترسی خواهد داشت چه خواهند بود
آلن چگونگی استفاده از اسلحه را میداند. او قبل از اینکه نویسنده ی مشهوری شود یک نگهبان شب بوده اما به هر حال باید توجه داشته باشید که او مکس پین نیست

هنگامی که صحبت از گرافیک و جلوه های ویژه می شود Alan Wake از هر مرزی فراتر می رود . از آنجایی که سازندگان بازی نتوانستند موتور مناسبی برای ساختن این بازی پیدا کنند خود اقدام به ساخت آن کردند .
هنگامی که شما به جهان بازی نگاهی می اندازید به عظمت موتور آن پی خواهید برد . جهان بازی بالغ بر 100 کیلومتر مربع است که شهر Bright Falls در ایالت واشنگتن را در بر می گیرد . سازندگان بازی اعلام کرده اند که آن ها برای دستیابی به جزییات و واقع گرایی بازی بیش از 40 هزار عکس از مناطق مختلف در شمال غربی واشنگتن در ایالات متحده گرفته اند ..و این تعداد عکس تا پیش از پایان پروژه ی ساخت این بازی بسیار بیشتر از این نیز خواهد شد ..

ss_preview_X06_all_AlanWake_ss_07.jpg

شهر و طبیعت اطراف آن در Alan Wake بسیار واقع گرایانه تر از آن چیزی است که ما تاکنون در جایی دیده باشیم .. درختان و ساختمان ها از فواصل بسیار دور قابل مشاهده هستند و چشم انداز محیط بازی بسیار زیباست ...برای نمونه تصور کنید که شما در حال حرکت در یک جاده ی کوهستانی هستید و در سمت چپ شما یک دریاچه ی مواج و بسیار زیبا به چشم می خورد که در بین کوه هایی احاطه شده ... حال شما به همه ی این ها یک افکت مه بسیار زیبا و واقع گرایانه ای هم اضافه کنید.

البته یکی دیگر از شاهکار های این بازی سیستم چرخه ی روز و شب و حرکت بسیار واقع گرایانه ی خورشید در آسمان است که شما می توانید نمونه ای از آن را در عکس پائین ببینید .. خورشید از هنگامی که طلوع می کند تا هنگامی که غروب می کند از لحاظ میزان روشنایی که در زمان های مختلف از طول روز ایجاد میکند و سایه هایی که در نتیجه ی آن کوه ها و دیگر آیتم های بازی ایجاد می کنند بسیار بی بدیل و بی نظیر است ...

بعد خواندن این مطالب مطمعن هستم که شما مشکوک شده اید که این بازی بر روی هر کامپیوتری اجرا نمی شود. شما درست حدس زده اید.
Alan Wake نام یک بازی نسل آینده را یدک می کشد و به همین خاطر برای اجرا به یک سیستم کامپیوتر فوق العاده نیاز دارد . بد نیست بدانید این بازی با CPU های تک هسته ای اجرا نمی شود . البته ممکن است بر روی CPU های پنتیوم 4 که از Hyper Threading پشتیبانی می کنند اجرا شود اما البته با کاهش قابل ملاحظه ی گرافیک و فیزیک .

محاسبات فیزیک در بازی خود به تنهایی پردازش یک هسته از CPU را به خود اختصاص می دهد بنابر این شما برای اجرای قابل قبول این بازی حداقل به یک CPU دو هسته ای نیاز خواهید داشت
بنابر این پیشنهاد ما به شما اینست که یا سیستم کامپیوترتان را ارتقاء دهید و یا یک Xbox 360 تهیه کنید ..

مایکروسافت تا کنون تاریخ انتشاری برای Alan Wake اعلام نکرده اما به نظر نمی رسد این بازی زودتر از اواخر سال 2007 و با احتمال بیشتر سال 2008 منتشر شود ..

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
متأسفانه استقبال نشد از اين تاپيک....منم ديگه ادامه نمیدم.....مثل اين که اصلاً اينجا کسی xbox360
نداره...

البته اگر فرزاد بفهمه به جای Lion بهش گفتی Kion شايد ناراحت بشه

بله حق با شماست...البته من قبلاً درست کرده بودم ولی نميدونم چرا باز k امده بود.....

saeed_network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی گوگل سرچ کن ... اگه پیدا نکردی برو یاهو و اگه
سلام.
من تازه اومدم و دیدم یکجا پیدا شد یکی در مورد XBOX 360 داره حرف میزنه :D

آقا کی گفته استقبال نمیشه؟
من الان میخوام برم دنبال این Gears Of War , Lost Planet پیدا کنم و بشینم بازی :D
البته دنبال Carbon هم هستم...
که داره گیرم میاد...
میگم Weaning Eleven برای XBOX هم هست؟

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام.
من تازه اومدم و دیدم یکجا پیدا شد یکی در مورد XBOX 360 داره حرف میزنه :D

آقا کی گفته استقبال نمیشه؟
من الان میخوام برم دنبال این Gears Of War , Lost Planet پیدا کنم و بشینم بازی :D
که داره گیرم میاد...

بالاخره يکی پيدا شد 360 داشته باشه..خيلی خوبه..اگه اينجوری پيش بره تاپيکو ادامه میديم
بله دوست عزيز Weaning Elevenبرای 360 هم زده شده
در ضمن carbon به هيچ وجه گرافيک ورژن قبليه خودش يعنی most wanted رو نداره
ولی تو سبک رانندگی فعلاً pgr 3 در رأس با اون گرافيک خيره کنندش

saeed_network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالاخره يکی پيدا شد 360 داشته باشه..خيلی خوبه..اگه اينجوری پيش بره تاپيکو ادامه میديم
بله دوست عزيز wining eleven برای 360 هم زده شده

Most Wanted که واقعا معرکه هست...دارم تمومش میکنم...البته اگه وقت کنم.
PGR3?
بعد...فوتبال الان برای 360 بخوام بگیرم...چی بهترینه؟

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888

saeed_network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Project Gotham Racing 3

والا من فوتبال 360 بازی نکردم....اين کاملاً به خودتون
بستگی داره که از fifa خوشتون میياد يا pro

آها...
در هر صورت ممنون از راهنماییتون :rolleyes: :blush:

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
متأسفانه استقبال نشد از اين تاپيک....منم ديگه ادامه نمیدم.....مثل اين که اصلاً اينجا کسی xbox360
نداره...

360 موجوده !
shake2.gif

من الان میخوام برم دنبال این Gears Of War , Lost Planet پیدا کنم و بشینم بازی
که داره گیرم میاد...

فقط خداکنه از Lost Planet يک تصور غلط نداشته باشی / مثلا خود من خوشم نيومد اصلا در اون حدی که قرار بود باشه نيست / Gears Of War ولی فرق میکنه هرچند کوتاه هرچند کم ولی فعلا و البته تا آينده (!) چيزی روی دست'ش نمیاد يعنی لزوم داشتن 360 = داشتن Gears Of War هست
square.gif

در مورد Winning Eleven هم بله موجود هست به نام Winning Eleven: Pro Soccer 2007 که به طور کامل سابقه WE رو خراب کرد !
eek7.gif

ببين کلا رانندگی (!) بخوای چند حالت هست از این لحاظ 360 تکميل هست !
Burnout Revenge موجوده که بينظير هست و همون سبک و روال Ps2 'اش رو دنبال میکنه
NFS : Most Wanted موجوده که غير از مسايل مربوط به گرافيک ساير نکات'ش فرقی نکرده ولی روی X360 ارزش بيشتری پيدا کرده
kaffeetrinker_2.gif

NFS : Carbon هست که زياد چشمگير نيست يعنی اگر يه PC قوی داشته باشی شايد حتی منصرف بشی
Test Drive : Unlimited موجوده که سبک Street Racing هست و از نظر گرافيک برتری خاصی رو ایفا میکنه / از اون طرف PGR3 هم هست که خودش دنيای SSM رو معنی میکنه
10.gif

بعد...فوتبال الان برای 360 بخوام بگیرم...چی بهترینه؟

بهترين که نمیشه دقيق گفت باز بحث فيفا يا Winning Eleven پيش میاد ولی کلا اگر فوتبال رو دوست میداری (!) بايد هم Winning Eleven: Pro Soccer 2007 رو بگيری و هم فيفا 2007 و خودت مقايسه کنی
electricf.gif
/ Winning Eleven: Pro Soccer 2007 با وجود باگهای فراوان و مشکلات همچنان از نظر من برتر از فيفا هست هرچند فيفا يه استيل ديگه ای رو تو 360 ارايه کرده / همچنين از نظر خيلی Fifa World Cup 2006 با وجود اینکه برای 2006 هست ولی برترين هست از نظر گرافيک & گيم پلی
164.gif

کلا اگر هنوز بازی تهيه نکردی این موارد توصيه میشه :

1: Gears Of War
2: Table Tennis
3: Saints Row
4: Rainbow Six : Vegas
5: Fifa 2007 & Winning Eleven: Pro Soccer 2007
6: Lost Planet
7: Dead Rising
8: Call Of Duty 3
9: Elder Scrolls : Oblivion
10: SmackDown Vs Raw 2007

پ.ن = بازيهارو به ترتيب نگفتم و همينطوری که به ذهنم اومد نوشتم!
studsmatta.gif

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
فقط خداکنه از Lost Planet يک تصور غلط نداشته باشی / مثلا خود من خوشم نيومد اصلا در اون حدی که قرار بود باشه نيست / Gears Of War ولی فرق میکنه هرچند کوتاه هرچند کم ولی فعلا و البته تا آينده (!) چيزی روی دست'ش نمیاد يعنی لزوم داشتن 360 = داشتن Gears Of War هس

واقعاً بی انصافی که lostplanet يه بازی نه چندان خوب بدونيم......واقعاً اين بازی
در نوع خودش بی نظيره.....البته هرکس نظر خودش رو داره.......
اين gears واقعاً صطح توقع مارو نسبت به بازيهای ديگه بالا برده..
gears يه شاهکاره و دليل نمیشه همه بازيها مثل اون باشن

saeed_network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
360 موجوده !
shake2.gif

فقط خداکنه از Lost Planet يک تصور غلط نداشته باشی / مثلا خود من خوشم نيومد اصلا در اون حدی که قرار بود باشه نيست / Gears Of War ولی فرق میکنه هرچند کوتاه هرچند کم ولی فعلا و البته تا آينده (!) چيزی روی دست'ش نمیاد يعنی لزوم داشتن 360 = داشتن Gears Of War هست
square.gif

در مورد Winning Eleven هم بله موجود هست به نام Winning Eleven: Pro Soccer 2007 که به طور کامل سابقه WE رو خراب کرد !
eek7.gif

ببين کلا رانندگی (!) بخوای چند حالت هست از این لحاظ 360 تکميل هست !
Burnout Revenge موجوده که بينظير هست و همون سبک و روال Ps2 'اش رو دنبال میکنه
NFS : Most Wanted موجوده که غير از مسايل مربوط به گرافيک ساير نکات'ش فرقی نکرده ولی روی X360 ارزش بيشتری پيدا کرده
kaffeetrinker_2.gif

NFS : Carbon هست که زياد چشمگير نيست يعنی اگر يه PC قوی داشته باشی شايد حتی منصرف بشی
Test Drive : Unlimited موجوده که سبک Street Racing هست و از نظر گرافيک برتری خاصی رو ایفا میکنه / از اون طرف PGR3 هم هست که خودش دنيای SSM رو معنی میکنه
10.gif

بهترين که نمیشه دقيق گفت باز بحث فيفا يا Winning Eleven پيش میاد ولی کلا اگر فوتبال رو دوست میداری (!) بايد هم Winning Eleven: Pro Soccer 2007 رو بگيری و هم فيفا 2007 و خودت مقايسه کنی
electricf.gif
/ Winning Eleven: Pro Soccer 2007 با وجود باگهای فراوان و مشکلات همچنان از نظر من برتر از فيفا هست هرچند فيفا يه استيل ديگه ای رو تو 360 ارايه کرده / همچنين از نظر خيلی Fifa World Cup 2006 با وجود اینکه برای 2006 هست ولی برترين هست از نظر گرافيک & گيم پلی
164.gif

کلا اگر هنوز بازی تهيه نکردی این موارد توصيه میشه :

1: Gears Of War
2: Table Tennis
3: Saints Row
4: Rainbow Six : Vegas
5: Fifa 2007 & Winning Eleven: Pro Soccer 2007
6: Lost Planet
7: Dead Rising
8: Call Of Duty 3
9: Elder Scrolls : Oblivion
10: SmackDown Vs Raw 2007

پ.ن = بازيهارو به ترتيب نگفتم و همينطوری که به ذهنم اومد نوشتم!
studsmatta.gif

ممنون از راهنماییت:D
من الان 2 هفته بیشتر نیست که 360 گرفتم...بعد از تموم شدن درسم گرفتم در اصل که بیشتن حسابی بازی کنم:D

saeed_network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعاً بی انصافی که lostplanet يه بازی نه چندان خوب بدونيم......واقعاً اين بازی
در نوع خودش بی نظيره.....البته هرکس نظر خودش رو داره.......
اين gears واقعاً صطح توقع مارو نسبت به بازيهای ديگه بالا برده..
gears يه شاهکاره و دليل نمیشه همه بازيها مثل اون باشن

حالا بزار من بازی کنم بعد در این مورد بحث میکنیم :D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
خوب...امروز بازار بودم دیدم حدود 110 بازی دارن واسه 360 میفروشن..طولی نمیکشه که قیمتش برسه به 2 تومن..( همگی تولید مالزی..)

میخواستم ببینم اصلا 110 بازی ریجن فری هست که اینا بدون هیچ توضیح اضافه میفرشون اینارو( میدونم چند تایش که کلا مال Xbox معمولی هستن )

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
خوب...امروز بازار بودم دیدم حدود 110 بازی دارن واسه 360 میفروشن..طولی نمیکشه که قیمتش برسه به 2 تومن..( همگی تولید مالزی..)

میخواستم ببینم اصلا 110 بازی ریجن فری هست که اینا بدون هیچ توضیح اضافه میفرشون اینارو( میدونم چند تایش که کلا مال Xbox معمولی هستن )
وحید چجوری به 2 تومن میرسه!؟
مگه دی و دی 8 نیست؟
خامش چنده؟

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888

بيشتر بازيهای 360 uc , j هستن...ولی شما حتماً موقع خريد بايد به فروشنده بگيد که
واسه چه رجيونی ميخواهيد..چون همشون free نيستند.....الان هم مالزی هم کپی
تو توپخونه 7 تومان به فروش میرسه....
تا 2 3 روز ديگه يه بازی به نام alone of the dark داره میآد واسه 360 که اينجور که از
دموها و عکس های بازی و همچنين به گفته سازنده بازی گفته شده ترسناکترين ، مخوفترين و هيجانی ترين سری بازيهای
ترسناک تاريخ بازيهای کامپيوتری قلمداد میشه...اين بازيرو از دست نديد..اگه بشه بگردم يه نقد
خوب براش بزارم !!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37

الان کمترين قيمت تا 4500 اومده ولی نه مالزی / پدر دار :د يعنی با باکس شات & قاب & ديويدی 9 [ رده متوسط ] پيدا میشه / کيفيت عالی هم 8.000 روی Verbatim هست
ugly002.gif
/ DataWrite و Aone هم بين 5 تا 6 هزار تومان میدن / این بازی مالزی اگر 500 تومان هم باشه اخه ارزش نداره
square.gif
/ يعنی دستگاه رو دچار مشکل میکنه / با توجه به اینکه این 360 ها از مدچيپ استفاده نمیکنن و Firmware رو در واقع دستکاری میکنند کاملا به دستگاه فشار وارد میکنه و 2 ، 3 نفر هم سر همين مالزی 'ها دستگاشون از بين رفت / میگم وحيد قيمت ديويدی 9 [ خام ] تکی و مثلا 100 تا روی مارکهای Verbatim/Fuji/Hp/Aone/DataWrite/ داری !؟ بازی Free Region هم بيش از 45 تا پيدا میشه و U و J هم که خودشون اکثر عنوانهارو دارن / اما Pal شديدا بيچاره هست این وسط
cry222.gif

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
الان کمترين قيمت تا 4500 اومده ولی نه مالزی / پدر دار :د يعنی با باکس شات & قاب & ديويدی 9 [ رده متوسط ] پيدا میشه / کيفيت عالی هم 8.000 روی Verbatim هست
ugly002.gif
/ DataWrite و Aone هم بين 5 تا 6 هزار تومان میدن / این بازی مالزی اگر 500 تومان هم باشه اخه ارزش نداره
square.gif
/ يعنی دستگاه رو دچار مشکل میکنه / با توجه به اینکه این 360 ها از مدچيپ استفاده نمیکنن و Firmware رو در واقع دستکاری میکنند کاملا به دستگاه فشار وارد میکنه و 2 ، 3 نفر هم سر همين مالزی 'ها دستگاشون از بين رفت / میگم وحيد قيمت ديويدی 9 [ خام ] تکی و مثلا 100 تا روی مارکهای Verbatim/Fuji/Hp/Aone/DataWrite/ داری !؟ بازی Free Region هم بيش از 45 تا پيدا میشه و U و J هم که خودشون اکثر عنوانهارو دارن / اما Pal شديدا بيچاره هست این وسط
cry222.gif

این قضایا رو که میدونم..ولی چون هیچ ریجنی روی جلدشون نبود بحتم یا ریجن فری هستن یا همه یو سی ..خیلیاشم که مال Xbox...

بهر حال میخواستم بدونم ارزش کپی کردن داره..:D

بالا