برگزیده های پرشین تولز

<<مشكلم از چيه به نظره شما چه بايد كرد؟؟؟>>

erfan_lcd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها من يه مشكلي دارم اينه كه ميخوام كارت گرافيكم رو آپگريد كنم از سايت ايسوس مدله كارت گرافيكم اينه:N6200TC256/TD/64M
مادر بوردم :ASUS PRO ACTIVE GDC 5
سي پي يو: 26.600سلرون
رم: 512كينگ استون اورجينال
گرافيكم هم كه قبلا گفتم 6200 پي سي آي اكسپرس توربو كشه 64 هستش كه تا 256 تا از رويه رم شر ميكنه و ساپورت ميكنه من به سايته آپگريد كارت گرافيكم رفتم و ديدم كه داريور جديدش اومده و برايه WIN2K و براي WIN XP و براي WIN XP 64 BIT و برايه VISTA 32 BIT و برايه VISTA 64BIT بود كه من چون ويندوزم ايكس پي سرويس پك 2 هستش داريور مربوط به WIN XP رو دانلود كردم و نصب كردم ولي متاسفانه وقتي نصب كردم و سيستم رو دوباره راه اندازي كردم بعد از نصب وقتي ويندوز بالا مياد هون ابتدا سيستم ريست ميكنه نميدونم چيكار كنم مشكلش چيه من سريه قبلي هم در ساله 2006 از همين سايت : http://support.asus.com/download/dow...N6200 Series دانلود كرده بودم ونصب كردم اما حالا نميدونم اشكال كار چيه كه اينجوري ميشه اگه ميتونين منو راهنمايي كنين توروخدا

اينم سايته داريور گرافيكمه كه در بالا هم بهش اشاره كردم :
http://support.asus.com/download/dow...N6200 Series

اميدوارم كسي پيدا بشه كه جوابم رو بده
در ضمن من در ياهو همواره با آيديه ERFAN_LCD آنلاين هستم.

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
سلام بچه ها من يه مشكلي دارم اينه كه ميخوام كارت گرافيكم رو آپگريد كنم از سايت ايسوس مدله كارت گرافيكم اينه:N6200TC256/TD/64M
مادر بوردم :ASUS PRO ACTIVE GDC 5
سي پي يو: 26.600سلرون
رم: 512كينگ استون اورجينال
گرافيكم هم كه قبلا گفتم 6200 پي سي آي اكسپرس توربو كشه 64 هستش كه تا 256 تا از رويه رم شر ميكنه و ساپورت ميكنه من به سايته آپگريد كارت گرافيكم رفتم و ديدم كه داريور جديدش اومده و برايه WIN2K و براي WIN XP و براي WIN XP 64 BIT و برايه VISTA 32 BIT و برايه VISTA 64BIT بود كه من چون ويندوزم ايكس پي سرويس پك 2 هستش داريور مربوط به WIN XP رو دانلود كردم و نصب كردم ولي متاسفانه وقتي نصب كردم و سيستم رو دوباره راه اندازي كردم بعد از نصب وقتي ويندوز بالا مياد هون ابتدا سيستم ريست ميكنه نميدونم چيكار كنم مشكلش چيه من سريه قبلي هم در ساله 2006 از همين سايت : http://support.asus.com/download/dow...N6200 Series دانلود كرده بودم ونصب كردم اما حالا نميدونم اشكال كار چيه كه اينجوري ميشه اگه ميتونين منو راهنمايي كنين توروخدا

اينم سايته داريور گرافيكمه كه در بالا هم بهش اشاره كردم :
http://support.asus.com/download/dow...N6200 Series

اميدوارم كسي پيدا بشه كه جوابم رو بده
در ضمن من در ياهو همواره با آيديه ERFAN_LCD آنلاين هستم.
منهم تا حالا چندين بار دچار اين مشکل شدم متاسفانه بعضي نسخه هاي درايور کارت گرافيک روي بعضي کارتها دچار مشکل هستند شما بايد صبر کنيد که درايور بعدي بياد ميتوني از سايت NVIDIA.COM هم درايور کارتت رو بگيري.
دليل ديگه ممکنه از ويندوز باشه يه ويندوز جديد نصب کن بعد درايور جديدت رو نصب کن ببين مشکل داره يا نه؟

در ضمن شما ميخوايد درايور کارت گرافيکتون رو آپديت کنيد نه گرافيک رو آپگريد

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خوب بايد از طريق safe mode درايور جديد رو آنيستال كني. بعد برو به اين سايت و درايور جديد nvidia رو دانلود كن «

www.guru3d.com

erfan_lcd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب بايد از طريق safe mode درايور جديد رو آنيستال كني. بعد برو به اين سايت و درايور جديد nvidia رو دانلود كن «

www.guru3d.com

سلام مرسي از شما و همه دوستان كه در صدد رفع مشكله من بر اومدين مرسي ولي من با سيف مد هم ميام بالا ولي بلا فاصله سيستمم ريست ميكنه جتي با enabel vga هم اومدم بالا ولي بازم ريست ميشه امون نميده سريع ريست ميشه در رابطه با اون سايت كه معرفي كردين بايد بگم كه تو اين سايت داريوري براي مدله گرافيكه من نيست همچنين اون سايتي كه دوسته خوبه مون معرفي كردن يعني nivida.com درايوري براي مدل گرافيك من وجود نداره در اونجاشما تا حالا داريوري رو جهت مدله 6200 و 64مگ و توربو كش وبا قابليت ساپورت256مگ پي سي آي اكسپرس چيپست ايسوس ديدين؟

من شانسي كه آوردم اين بود كه دوتا ويندوز داشتم وبا ويندوز سرويس پك 3 اون درايور رو كه رويه ويندوز سويس پك 2 مشكل پيدا كرده بود رو نصب كردم و براحتي نصب شد و مشكلي هم پيش نيومد فكر ميكنم از ويندوزم بوده كه مشكل پيدا كرده .
در پايان ميخواستم از شما دوستان خوب تشكر كنم و اينكه كسي ميدونه كه اين پيغام چه معنيي ميده لازم بذكر است كه اين پيغام بعد از نصب كردن چندين برنامه انتي ويروس به رويه سيستمم ظااهر مكيشه در ابتداي بالا اومدن ويندوز و قبل از ريست شدن :

35lz3w5.jpg

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
بهتره ويندوزي كه خراب شده رو دوباره نصب كني

بالا