برگزیده های پرشین تولز

نشان دادن آخرین ارسالات در سایت ؟

itcsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر به بالای سایت لیست آخرین ارسالات رو اضافه کنید فکر کنم بهتر باشه اگه در شکل ظاهری سایت هم تغییری داده بشه که بهتره آدم تنوع براش لازمه
ممنون از سایت شما

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
این ویژگی رو بیشتر تو فرومهای خلوت دیدم که تعداده ارسالهای جدیدشون محدوده. اینجا اگه بخوان چنین لیستی ترتیب بدن باید نوشته هاش نیم ساعت تو لیستش رژه برن، چون تعداد ارسالهای جدید خیلی زیاده.
تازه این امکان باعث میشه صفحه اول فروم خیلی شلوغ به نظر بیاد.

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
در ضمن شما می تونید از گزینه New Posts در بالای صفحه اصلی استفاده کنید که پست هایی رو که هنوز نخوندید بر حسب تاریخ و ساعت ارسال بهتون نشون میده. معمولا آخرین ارسال ها در بالای این لیست قرار دارن.

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اتفاقا به نظرم پیشنهاد خوبیه و بر خلاف نظر یاشار خیلی هم شلوغ نمی شه .

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اصولا با نوآوری و بهسازی موافقم !
این فروم مدت زیادیه تغییر نکرده ، البته کلی گفتم !

ریفرش کردن Home page خودش کار اون لیست بالارونده رو یه جورایی انجام میده !

البته نوآروی پیشکش امکانات ابتداییش راه بیافته ....

itcsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من باعث این میشه که بدونیم در سایت چه خبر هست تا اینکه وقت تلف بشه و بریم تو همین قسمتی که شما می گین من شخصا خیلی وقته که به این سایت سر می زنم و فقط می خوام بدونم که از شکلش دیگه یه جوراییی بیزار شدمه خب تکراری میشه کاربر دوست داره تنوع رو آخه من الان می تونم 1 انجمن درست کنم با همین شکل که بهتره بگم اصلا استانداردش همینه با همین شکل و شمایل اگه از گزینه ی تشکر هم استفاده کنید هم می تونه باعث بهتر عمل کردن رویه ی سایت بشه منم در جهت بهبود این سایت تلاش می کنم به امید روز به روز بهتر شدن سایت خوشحال شدم باز هم نظر بدین یا علی در آخر هم از وب دوست هم باید تشکر کنم

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اتفاقا به نظرم پیشنهاد خوبیه و بر خلاف نظر یاشار خیلی هم شلوغ نمی شه .

نه دوست عزیز ! خیلی شلوغ میشه ... تازه باعث میشه صفحات سنگین بشه و برا اونایی با سیستم Dail Up کار میکنند سرعت باز شدن Page خیلی پائین میاد ... یاشار راست میگه ، این فقط برای فروم خلوته نه برای فروم شلوغ و پر طرفداری مثل پی تی ! :blush:

itcsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه دوست عزیز ! خیلی شلوغ میشه ... تازه باعث میشه صفحات سنگین بشه و برا اونایی با سیستم Dail Up کار میکنند سرعت باز شدن Page خیلی پائین میاد ... یاشار راست میگه ، این فقط برای فروم خلوته نه برای فروم شلوغ و پر طرفداری مثل پی تی ! :blush:

ولی به نظره من باعث جذب کاربر میشه در هر صورت من می خوام فقط به افزایش کاربر سایت کمک کنم بازم ممنون ولی حداقل از این ظاهر درش بیارین ممنون میشم به خدا

itcsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

آقا من تایید نمی کنم بهتر نیست نظر سنجی کنیم آمار بگیریم؟ خب اینو که می تونیم بکنیم اگه صلاح دونستین نظر سنجی می کنییییییییییییییییییییییییییم یا علی

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
نظرات و بسنجید اما کیه که اجرائیش کنه
90.gif

بالا