برگزیده های پرشین تولز

شبكه SMS و MMS بازهاي حرفه اي!!! (عضويت رايگان)

luckybuilding

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام دوستان

همان طور كه شايد شنيده باشين، سرويسهاي sms و MMS و ... ايرانسل از چند روز ديگه براي مدتي رايگان ميشه.
واسه همين، ما فكر كرديم از اين سرويس ها يه كمي سوء استفاده كنيم.
ما تصميم داريم شبكه اي از SMS و MMS بازهاي حرفه اي رو دور هم جمع كنيم؛ به اين صورت كه هر كسي كه SMS و MMS جديدي داره، واسه اون شبكه بفرسته تا براي همه ارسال بشه.
به اين صورت كه يه شماره اعلام ميشه كه شما مي تونين با فرستادن يه sms به اين شماره در اين شبكه عضو شين و بعد هر SMS (هر مطلب خواندني) جديدي كه به اين شماره ارسال كنين، براي همه Forward ميشه.
براي عضويت در اين شبكه، نام خود را با يك sms به اين شماره ( +989352128208) بفرستيد.
در ضمن، چون ممكنه بعضي از SMS ها مشكل (بي ادبي) داشته باشن‌؛ اگه نمي خواهين اين نوع SMS ها رو دريافت كنين، بعد از نام خود در سطر بعدي SMS كلمه "polite" رو بفرستين.

اين توضيح رو هم بدم كه اين شبكه تا زماني فعال خواهد بود كه sms ايرانسل رايگان است و هدف اين شبكه اينه كه همه از مطالب جالب همديگه استفاده كنن.

همه موبايلهاي داخل كشور (از جمله اپراتور اول، تاليا و ايرانسل و..) مي تونن عضو اين شبكه بشن.

كساني كه خط آنها TCI يا Taliya هست ، چون قادر به دريافت MMS نيستند. مي توانند در sms هاي ارسالي خود جهت ثبت نام ، نشانی اینترنتی خود را نيز بنويسند تا MMS هاي ارسالي به آدرس اينترنتي آنها ارسال شود.

اگه نظري دارين، با همون شماره تماس بگيرين. (ثبت نام فقط از طريق SMS انجام ميشه)

من مي خوام از اين خدمات ايرانسل استفاده كنم.:

http://www.irancell.ir/Layer2/?id=75
هر كسي كه sms بزنه و به ما برسه. اسمش به ليست اضافه ميشه.

ممنون

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
جناب luckybuilding پیشنهاد می کنم برای اینکه یه وقتی شمارتون رو قطع نکنن شماره رو توی pm به دوستا بدین...
ولی طرح جالبیه خوشم اومد
302.gif

کی شروع به کار میکنه من عضو شدم اما یه دونه مسیج هم نیومد
از 29 اسفند تا 6 فروردین..

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
منم عضو شدم

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
روش جدید جمع آوری شماره برای اسپمینگ اینجوریاس!؟
251.gif

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
میلاد مگه شماره رو هم میشه اسپم کرد؟ طرف کلی پول اس ام اس باید بده تا بتونه اسپم کنه بعد 2 بار اسپم هم کسی که اسپم میشه میفهمه و ایگنورش میکنه یا شمارشو ریپورت میکنه !

luckybuilding

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
برخي از دوستان در متن بالا ابهاماتي داشتن كه بهتر ديدم اين مسائل را همينجا، كامل توضيح بدم:

1) اگر به آدرس سايت ايرانسل كه در بالا داده شده مراجعه كنين، متوجه ميشين كه تاريخي كه اين سرويسهاي MMS و SMS و GPRS كه قراره ايرانسل سرويسهاش رو براي مدتي رايگان به ما عرضه كنه؛ هنوز نرسيده. بنابراين ما هنوز فرستادن SMS و MMS ها رو شروع نكرديم. فقط فعلاً ثبت نام ميكنيم و به محض شروع دوره رايگان اين سرويس ها، ما نيز برنامه خود را كه در قبلاً توضيح داديم، اجرا خواهيم كرد. چون احتمالاً در دوره فعاليت گروه وقت ثبت نام نخواهيم داشت(از استقبال زياد دوستان اين موضوع كاملاً واضحه) ؛ ثبت نام را از همين الان شروع كرديم.
2) ما به هيچ شركتي وابسته نيستيم و شماره هاي شما پيش ما به امانت خواهد ماند و ابهاماتي كه بعضي ها در مورد هدف Spamقرار گرفتنشان در آينده مطرح مي كنند را كاملاً رد مي كنيم. هدف ما فقط جمع كردن يك عده دوست دور هم است تا از مطالب همديگه استفاده كنيم. همين و همين.
3) كساني كه يك بار اقدام به ارسال SMS با شرايط گفته شده اقدام كنند و به دست ما برسد؛ مطمئناً در ليست گروه اضافه مي شوند و نيازي به ارسال چند باره SMS نيست.
4) از همين حالا نيز مي توانيد smsهاي جالب خود را براي ما بفرستيد. Smsهاي شما ذخيره شده و در زمان فعال شدن گروه به اعضاي گروه ارسال خواهد شد.
5) كساني كه خط آنها TCI يا Taliya هست ، چون قادر به دريافت MMS نيستند. مي توانند در sms هاي ارسالي خود جهت ثبت نام ، نشانی اینترنتی خود را علاوه بر نامشان بنويسند تا MMS هاي ارسالي به آدرس اينترنتي آنها ارسال شود.

اگر مشكل ديگري داشتين، با شماره من تماس بگيرين.

همينجا از كساني كه از اين ايده حمايت كردند و با استقبال زياد در اين مدت كم مرا دلگرم كردند، تشكر مي كنم. خوشحالم كه در اين گروه دوستان خوبي پيدا كرده و خواهم كرد.

دوباره ممنون

luckybuilding

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوباره به دوستانم
يه خبر خوب..
فعلاً با تحقيقاتي كه كردم تونستم خط ايرانسلم رو به اينترنت وصل كنم:cool: ;) و از اينترنت نسبتاً پرسرعت ايرانسل استفاده كنم. ولي هنوز نتونستم تنظيمات مربوط به Homepage واسه فرستادن MMS را پيدا كنم. به محض پيدا كردن اين تنظيمات، حتي قبل از زماني كه ايرانسل قول داده بود؛ فرستادن MMS به اعضاي گروه رو شروع مي كنيم.
اگه خبري از اين تنظيمات داشتين ما رو خبر كنين.

ممنون

luckybuilding

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ايرانسل سرويس GPRS را براي همه آزاد كرد.

تنظيمات GPRS را مي توانيد در اين آدرس ببينيد:

http://www.irancell.ir/Layer2/?id=73

نكته اش تو همون APN: gprs هستش;)

اگه مشكلي داشتين من ميتونم بجاي خدمات مشتركين ايرانسل شما رو در وصل كردن اينترنتتون كمك كنم

لازم باشه با من تماس بگيرين

luckybuilding

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

سايت ايرانسل نوشته كه تنظيمات GPRS و MMS فعلا فقط برای مشتریانی ارسال می شود که شماره آنها بین 9353000000 و 9353999999 قرار دارد. (شماره هایی که با 3 شروع می شوند)

اگه كسي اين تنظيمات رو گرفت، ما رو هم از تنظيمات Homepage براي فرستادن MMS با خبر كنه

اگه كسي اين sms تنظيمات رو براي ما Forward كنه يا به طريقي از اين تنضيمات آگاه بشيم. فوراً قسمت MMS شبكه مون رو فعال مي كنيم.

ممنون

luckybuilding

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز، با اينكه شماره ايرانسل من در محدوده شماره هاي اعلام شده توسط شركت ايرانسل براي فرستادن تنظيمات GPRS نبود، اما چون من پسر خوبي بودم! اين تنظيمات رو از طرف شركت واسه من فرستادن!!!

اما بر خلاف اون حرفي كه در SMS اول (قبل از فرستادن تنظيمات) نوشته بود. اين تنظيمات براي GPRS/MMS نبود!!! بلكه فقط تنظيمات GPRS رو براي گوشي تعريف مي كرد و Homepage كه براي فرستادن MMS لازم هست رو سايت Google قرار مي داد و با اين تنظيمات قادر به فرستادن MMS نبودم. واسه همين با امور مشتركين ايرانسل تماس گرفتم و بعد از حدود 20 دقيقه حرف زدن، چون ديدم طرف حاليش نيست كه چي به چيه!!! و بعد از اينكه 3-4 بار من رو پشت خط گذاشت و رفت از اين و اون پرسيد و برگشت؛ باز هم نتونست جواب من رو بده و بلاخره گفت كه MMS هنوز فعال نشده و اون SMS به غلط نوشته كه اين تنظيمات GPRS/MMS هست؛ ما هم ديگه نخواستيم بيشتر از اين شرمنده شون كنيم وبزنيم تو سرش كه ... و بعد از اينكه گفتند 10 اسفند MMS فعال ميشه و تنظيمات MMS اون موقع ارسال ميشه، از اون خانم محترمه خدمات مشتركين ايرانسل خداحافظي كرديم.

حالا، هم به اطلاعتون مي رسونم كه گويا، سرويس MMS هنوز فعال نشده و همون 10 اسفند فعال ميشه!!!

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
باسه یکی از دوستام همین اس ام اس برای فعال سازی MMS اومده بود و تنظیم هم شده بود ، گوشیش نوکیا نبود !!!!! Homepage رو هم چیزی شبیه این بود : mms.mtn.com.zc و یه چیزهایی در ادامش ، حالا نمیدونم قضیه چی بود ، موقعی که میخواست به اینترنت وصل بشه ، اول به صورت تمام صفحه ! لوگوی MTN رو نشون میداد !!

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
باسه یکی از دوستام همین اس ام اس برای فعال سازی MMS اومده بود و تنظیم هم شده بود ، گوشیش نوکیا نبود !!!!! Homepage رو هم چیزی شبیه این بود : mms.mtn.com.zc و یه چیزهایی در ادامش ، حالا نمیدونم قضیه چی بود ، موقعی که میخواست به اینترنت وصل بشه ، اول به صورت تمام صفحه ! لوگوی MTN رو نشون میداد !!

خوب همونو می تونید دقیق بنویسید؟:rolleyes:

تنظیمات mms ام تی ان south africa که اینجوریه:

Server: http://mms.mtn.co.za/mms/wapenc
Acess Point: myMTN
IP: 196.011.240.241
Username: mtnmms
Password: mtnmms

ولی مسلماً این access point و ip به درد ما نمی خوره
118fs316689.gif

Old Film

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزيز اگر اين SMS فعال سازي را كسي دريافت كرده لطفا براي ما هم بگذاره...
من متاسفانه نتونستم درست دريافتش كنم.
ممنون از لطفتون

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
خوب همونو می تونید دقیق بنویسید؟:rolleyes:

تنظیمات mms ام تی ان south africa که اینجوریه:

Server: http://mms.mtn.co.za/mms/wapenc
Acess Point: myMTN
IP: 196.011.240.241
Username: mtnmms
Password: mtnmms

ولی مسلماً این access point و ip به درد ما نمی خوره
118fs316689.gif
مشخصات سرور دقیقا همین بود ، حالا نمیدونم قضیه چیه !
امروز برای یکی دیگه از دوستام اومده بود، ولی پیش شماره خطش 2 هست ، ولی اون هم MMS نمیفرستاد ، به تنظیمات MMS اش نگاه نکردم !!

luckybuilding

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
بالاخره انتظارها به پايان رسيد و قسمت MMS شبكه SMSو MMS بازهاي حرفه اي راه افتاد.
چند روز پيش، ما با فرستادن پيام تبريكي همراه با تنظيمات MMS براي دوستاني كه عضو اين گروه بوده و قابليت دريافت MMS دارند(چه با ايرانسل يا ايميل) فرستاديم و اكنون اين بخش فعال بوده و همه MMSهاي ارسالي دوستان را براي همه اعضاء Forward مي كنيم. البته به دليل اينكه ايرانسل اجازه ارسال MMS به بيش از 50 نفر را در يك نوبت نمي دهد. مجبور شديم اعضاء را در گروه هاي با تعداد كمتر دوباره گروه بندي كنيم كه اين تغيير برنامه مدتي وقت ما را گرفت (چون تعداد اعضاي گروه زياده) و اين تغيير برنامه باعث شد ما مجبور شويم گروه بندي دوستان براي دريافت MMSهاي Polite رو در مورد قسمت MMS ناديده بگيريم.
به همين دليل، همه MMSهاي ارسالي شما بدون توجه به محتوي براي همه اعضاء ارسال خواهد شد. بنابراين، خواهشمند است در محتوي MMSهاي ارسالي كمي دقت كنيد تا عزيزاني كه در قسمت Polite ثبت نام كرده بودند از ما نرنجند.

در ضمن اگر كساني از اعضاي گروه كه قابليت دريافت MMS دارند( شماره آنها ايرانسل است يا ايميل خود را همراه SMS ثبت نام فرستاده اند) هنوز MMSي از ما دريافت نكرده اند، به ما خبر دهند تا وضعيت ثبت نامشان را بررسي كنيم.

با تشكر

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز

من ایرانسل ندارم فقط بخاطر اینکه تو شهر ما هنوز نیومده ولی این گروه رو که میگید همه میتونن عضو بشن... من اس ام اس میفرستم برای این شماره ولی میگه تحویل نشد!! اگه شماره عوض شده یا مشکل خاصی هست لطفا" کمک کنید...

مرسی

بالا