برگزیده های پرشین تولز

تولید گوشی الجی در ایران

ali20005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از این پس قراره مادیران سالی 1.5 میلیون گوشی مونتاژ کنه که به نظر من خیلی عالیه (از هر لحاظ) فعلا فقط پنج مدل گوشی مونتاژ میشه:)

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
فعلا که شکلات رو تبلیغش رو 5-6 روزه داره تو روزنامه میندازه....4 تا مدل دیگه رو نمیدونم....

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
اه! شکلات ایرانی؟!
مثل آیدین و آناتا؟!
ولی اگه کیفیتش مثل کیفیت ال سی دی هاش باشه ارزش خرید داره!

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
یه مدل دیگه هم داده به اسم آبنبات با قیمت 59800 تومن تبلیغ کرده

البته قیافه قشنگی داره نمیدونم میارزه یا نه

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
يك مدل پفك و چيپس هم بده بيرون ديگه!
302.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
اون الجی که تو ایران تولید نمیشد اوضاعش اون بود وای به حال این که تو ایران هم تولید بشه.معلوم نیست چی میخواد از آب در بیاد و در مقابل گوشیهای شرکتهایی مثل سونی اریکسون و نوکیا چه حرفی برای گفتن خواهد داشت!

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اون الجی که تو ایران تولید نمیشد اوضاعش اون بود وای به حال این که تو ایران هم تولید بشه.معلوم نیست چی میخواد از آب در بیاد و در مقابل گوشیهای شرکتهایی مثل سونی اریکسون و نوکیا چه حرفی برای گفتن خواهد داشت!
<!-- / message --><!-- sig -->مشکلی از اون جهت وجود نداره اگه فروش نرفت گمرک رو میکنن 100 درصد تا فروش بره . اونوقت باید 1100 رو هم قیمت شوکولات بخری
171.gif
.

ali20005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من فروش خوبی هم خواهد داشت الجی تو اروپا و آمریکا در فروش رتبه خوبی داره در ضمن قیمتها هم کمتر میشه و این خودش میتونه یه رقابت بوجود بیاره که باعث کمتر شدن قیمت گوشیهای دیگه هم میشه.

ali20005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

میشه بگید چه مشکلی داره خواهشا از چیزی که در موردش اطلاعی ندارید اظهار نظر نکنید بهتره آدم باید واسه حرفی که میزنه مدرک داشته باشه نه اینکه فقط نظر شخصی خودشو اعلام کنه نظر شخصی شما بدرد خودت میخوره و ارزشی حداقل واسه من نداره.

arashkhan

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
7
میشه بگید چه مشکلی داره خواهشا از چیزی که در موردش اطلاعی ندارید اظهار نظر نکنید بهتره آدم باید واسه حرفی که میزنه مدرک داشته باشه نه اینکه فقط نظر شخصی خودشو اعلام کنه نظر شخصی شما بدرد خودت میخوره و ارزشی حداقل واسه من نداره.

البته هنوز معلوم نیست این سری که ایران می خواد تواید کنه چی از آب در بیاد. ولی الجی همیشه یه پله از شرکتهای معتبر عقب تره. مثلا هیچ وقت نمیشه امیدوار بود در این برهه یه چیزی مثل w810 داشته باشه.

ali20005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته هنوز معلوم نیست این سری که ایران می خواد تواید کنه چی از آب در بیاد. ولی الجی همیشه یه پله از شرکتهای معتبر عقب تره. مثلا هیچ وقت نمیشه امیدوار بود در این برهه یه چیزی مثل w810 داشته باشه.

عزیز من شما شوکولات رو که یه گوشیه فاشیونه با w810 مقایسه می کنی:blink:
به نظر من اصلا هم اینطور نیست به طور مثال n73 که نوکیا ادعا می کرد از هر لحاظ تکه دیدیم که در مقایسه با kg920 حرفی واسه گفتن نداشت

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
عزیز من شما شوکولات رو که یه گوشیه فاشیونه با w810 مقایسه می کنی:blink:

دوست عزیز میتونی راجع به مزایای شوکولات توضیح بدی. چون من از چند نفر که پرسیدم (یکیشون داشت) زیاد راجع بهش خوب نمیگفتند تازه یکی به من گفت این گوشی تو ایران به " کتلت" معرف شده.(بر وزن همون چاکلت هم میگفت)

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
منم از LG خوشم نمیاد تو بازارم خیلی طرفدار نداره و فروششم فکر نکنم جالب باشه اگه سامسونگ بود یچیزی چون واقعا سرمایه گذاری زیادی کرده تو این کار و تعداد گوشیهایی که امسال میخواد وارد بازار کنه از تعداد گوشیهای نوکیا هم بیشتره و این نشون میده چقدر تنوع داره محصولاتش برعکس سونی اریکسون که به نظر من واقعا ظاهر گوشیهاش داره تکراری میشه و تنوع محصولاتش کمتره.

ali20005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز میتونی راجع به مزایای شوکولات توضیح بدی. چون من از چند نفر که پرسیدم (یکیشون داشت) زیاد راجع بهش خوب نمیگفتند تازه یکی به من گفت این گوشی تو ایران به " کتلت" معرف شده.(بر وزن همون چاکلت هم میگفت)

خوب اینم یه گوشه مثل گوشیهای دیگه حالا یکم کم و زیاد(از لحاظ امکانات) میخوای گوشی واست پشتک وارو بزنه:lol:

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
خوب اینم یه گوشه مثل گوشیهای دیگه حالا یکم کم و زیاد(از لحاظ امکانات) میخوای گوشی واست پشتک وارو بزنه:lol:

نه :D من از این جهت از شما پرسیدم چون دیدم شما نظر خاصی به این گوشی دارید.

خیلی متشکر دوست عزیز:happy:

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
خوب با قیمتی که شکلات داره راحت میشه گوشیهایی با امکانات چندین برابر اون از برندهای دیگه خرید مگر اینکه فقط به خاطر فًشن بخواین اینقدر پول بدین!

بالا