برگزیده های پرشین تولز

سيگنال ندادن مودم

taraneh1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من مدتي كه يك مشكل عجيب با اينترنت دارم مودم من بعد از كانكت شدن سيگنال نميدهد
البته من وقتي با شماره هاي انالوگ كانكت ميشوم سرعت 28.8يا31.2را ميدهد وهم سيگنال ولي
همان هم بعداز كمي كار كردن ديگر هيچ سگنالي نميدهد با شماره هاي 971هم اصلا سيگنال نميدهد
در taks manager-networkingسيگنالها در قسمت پايين وشديدا بالاوپاين ميكند با اينكار يا بايد رياستارت كنم يا يكبار تو device managerمودمو disable-enable كنم تا يك كم بتوانم كار كنم
البته بعد چند بار ندادن سيگنال ودسكانكت شدن بعد از كانكت شدن و در زمان رجيستر شدن يوزر وپسورد
ارورهاي 797 گاهي629 ياهماان
ارورهاي 797 گاهي629 ياهمان remote camputerرا ميدهد خلاصه خيلي درهم و برهم خيليها گفتن از نويز خطه
حالا اگر هست من چگونه انرا كنترل كنم اگر نيست راه ديگري بگوييد
اينرا هم بگم كه من كارتهاي زيادي را امتحان كردم حتي مودم خودرا با گارانتي عوض كردمولي نشد
در ضمن در قسمت dialup statu ودر قسمت activityمدام اعداد قسمت compresisionبالا ميرود
و همين طورچندتايي در قسمت ارور
سعي كردم توضيح كاملي بدهم شايد جواب اخر را اينجا بگيرم
اينجا هم كه ف-ي-ل-ت-رمن يجوري با پروكس---ي ميام¬¬¬
ممنون taraneh1

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوست عزیز ...
این مشکل از خط تلفن شماست ...
ممکنه خط تلفن شما PCM4 باشه ... اگه شما با خطوط 971 مشکل دارید ممکنه منطقه مخابراتی شما آنالوگ باشه که با خطوط E1 که دیجیتال هستند مشکل داره .. :blush:

Salib

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تایید میشه ...
احتمال قریب (شایدم غریب) به 100 درصد مشکل از خط تلفن شماست که یا باید نویز روی خطت بالا باشه یا خطت روی فیبر نوری باشه یا ریموت یا چمیدونم از همین مسائل ....
منم مشکل تو رو دارم ...
اکثرا ارور 629 رو دارم ولی بعد از یه 7-8 باری کانکت میشم یه وقتهایی هم نه که ریستارت میکنم :(
مودم رو همین دیروز عوض کردم یه زولتریکس سه چیپ گرفتم ... ای بدک نیست ... ارور رو کمتر دارم ولی بازم هست :blink:
این مطلب رو بخون و اجرا کن مفیده !!!!

بعضی ازمودمها و خطوط تلفن مشترکین با خطوط دیجیتال سازگاری ندارند و بعضا گزارشاتی مبني بر قطع شدن ارتباط با شبكه وجود دارد با این ترفند قصد داریم روشی کارآمد را به شما معرفی کنیم که بهره گیری از آن میتوانید ميزان قطع شدن ارتباط با شبكه به حد اقل برسانيد. این کار از طریق تنظیمات مودم شما صورت خواهد گرفت و مودم شما حد اكثر با سرعت ۳۳.۶ به شبكه متصل خواهد شد ولي در عوض پايداري ارتباط بيشتر خواهد بود و كمتر disconnect خواهيد شد.

بدین منظور:
از منوی Start وارد Control Panel شوید ، سپس بر روی آیکون Phone and Modem Option دوبار کلیک کنید.
در پنجره باز شده به تب Modems رفته و روی دکمه Properties کلیک کنید.
حالا در پنجره جدید به تب Advanced بروید و در قسمت Extra Initialization Commands کد زیر را وارد کنید:

AT&FX+MS=V34

تمام پنجره ها را OK کرده و خارج شوید.
سپس در ادامه کار در همان Control Panel و وارد قسمت Network Connection شوید. بر روی کانکشنی که با آن به اینترنت متصل میشود راست کلیک کنید و Properties را برگزنید.
در پنجره باز شده و در همان تب General روی دکمه Configure کلیک کنید.
در پایان در پنجره باز شده بخش Maximum Speed را روی 921600 تنظیم کنید.
تاثیر این کار پس از اولین اتصال با آن کانکشن است

taraneh1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تایید میشه ...
احتمال قریب (شایدم غریب) به 100 درصد مشکل از خط تلفن شماست که یا باید نویز روی خطت بالا باشه یا خطت روی فیبر نوری باشه یا ریموت یا چمیدونم از همین مسائل ....
منم مشکل تو رو دارم ...
اکثرا ارور 629 رو دارم ولی بعد از یه 7-8 باری کانکت میشم یه وقتهایی هم نه که ریستارت میکنم :(
مودم رو همین دیروز عوض کردم یه زولتریکس سه چیپ گرفتم ... ای بدک نیست ... ارور رو کمتر دارم ولی بازم هست :blink:
این مطلب رو بخون و اجرا کن مفیده !!!!

بعضی ازمودمها و خطوط تلفن مشترکین با خطوط دیجیتال سازگاری ندارند و بعضا گزارشاتی مبني بر قطع شدن ارتباط با شبكه وجود دارد با این ترفند قصد داریم روشی کارآمد را به شما معرفی کنیم که بهره گیری از آن میتوانید ميزان قطع شدن ارتباط با شبكه به حد اقل برسانيد. این کار از طریق تنظیمات مودم شما صورت خواهد گرفت و مودم شما حد اكثر با سرعت ۳۳.۶ به شبكه متصل خواهد شد ولي در عوض پايداري ارتباط بيشتر خواهد بود و كمتر disconnect خواهيد شد.

بدین منظور:
از منوی Start وارد Control Panel شوید ، سپس بر روی آیکون Phone and Modem Option دوبار کلیک کنید.
در پنجره باز شده به تب Modems رفته و روی دکمه Properties کلیک کنید.
حالا در پنجره جدید به تب Advanced بروید و در قسمت Extra Initialization Commands کد زیر را وارد کنید:

AT&FX+MS=V34

سپس در ادامه کار در همان Control Panel و وارد قسمت Network Connection شوید. بر روی کانکشنی که با آن به اینترنت متصل میشود راست کلیک کنید و Properties را برگزنید.
در پنجره باز شده و در همان تب General روی دکمه Configure کلیک کنید.
در پایان در پنجره باز شده بخش Maximum Speed را روی 921600 تنظیم کنید.
تاثیر این کار پس از اولین اتصال با آن کانکشن است
مرسي اينو امتحان ميكنم ببينم چي ميشه
اما راهي براي تست نويز هست

taraneh1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ووووووووو!
ظاهرا كه بهتر شد ولي اينكه سرعت 921.6kpbزد يعني درسته باور كنم

Salib

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ووووووووو!
ظاهرا كه بهتر شد ولي اينكه سرعت 921.6kpbزد يعني درسته باور كنم

نچ . غلطه .
یجای کارت اشتباهه دوباره امتحات کن ...
منم بار اول با سرعت 115 Kbs کانکت میشدم :blink: که البته یه جا رو تغییر نمیدادم .
بهر حال با خطوط مسی و این نوع کانکشن (دایال آپ) رسیدن به این سرعت محاله ...

taraneh1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم ميدونم نميشه ولي با اين عكس چطوري

43go47s.jpg

بالا