برگزیده های پرشین تولز

اصلی نبودن سریال K750 دقیقا چه مشکلاتی ایجاد میکنه؟!

behrooz66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. من دارم میرم این کا750 رو بخرم. ولی سوالی که برام مطرحه اینه که اصلی نبودن سریال این گوشی چه مشکلی برای آدم ایجاد میکنه؟! از هر کی میپرسم میگه هیچ مشکلی پیش نمیاد، ولی خوب اگه اینطوره چرا قیمت اصلی و غیر اصلی حدود 40000 تومن اختلاف داره؟!
دوم این که میگن چون از این گوشی خیلی استقبال شده، کمپانی هم کلی ازش تولید کرده و این سری‌های جدیدش یه جورایی ماست مالی شده و کیفیت قبلی ها رو نداره. اگه میشه در مورد این دو ایراد دقیق دقیق توضیح بدین، بدون هر گونه تعصب. ممنونم. :)

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
فعلا مشکل ایجاد نمیشه و شما میتونید با هر سیمکارتی از گوشیتون استفاده کنید...

ولی در آینده دور مخابرات فکری برای رجیستر کردن گوشی ها میکنی. و اون موقع پولش که معلوم نیست چقدر باشه روی قبض احتمالا میاد. ولی کی؟ کسی نمیدونه؟ شنیدم در جمهوری بعضی جاها با دریافت وجهی رجیستر میکنن؟ ولی نمیدونم به چه شرایطی و ایا قانونی هست یا...!

در مورد سوال دوم باید بگم که دیگه گوشی k750 در حال خز شدن هست. ولی اینکه ماست مالی شده نشنیدم!!

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
تنها مشکلی که ایجاد می کنه اینه که نمی تونید Firmware ش رو آپدیت کنید...که واسه ی k750 های جدید فرقی هم ایجاد نمی کنه...

ماست مالی و این حرفام فقط حرفه...

درضمن اگه یه روزی هم مخابرات بیاد به یه شیوه ی مرموزی همه ی گوشی های سریال چنج رو پیدا کنه و بخواد اذیت کنه، باز شما می تونید بلایای مختلفی سر گوشی بیارید و از سیم کارت دولتی توی گوشی به راحتی استفاده کنید...
فقط یادتون باشه اگه گوشی سریال چنج خریدید، IMEI ش رو کنار جعبه یادداشت کنید، just in case !

behrooz66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از لطف همه دوستان. اما فقط یه چیز دیگه.
دوستمون اشاره کردن که باید IMEI رو یادداشت کنم. اولاذ چجوری این کد رو پیدا کنم، دوم این که برای چی یادداشتش کنم؟ به چه دردم میخوره؟! آخه من خیلی ناواردم، ببخشید اگه سوالهای تابلو میپرسم.

m86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه اساتید
منم تصمیم داشتم k750 بگیرم ولی همه همینو میگن...داره خز میشه.!!
حالا بنظر شما چی بگیریم تو همین رنج قیمت و با همین امکانات که فعلا تا چند سال مشکل خزشدگی پیدا نکنه!!

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
تو همین قیمت که با همین امکانات نیست ولی V3i و K610 و W700 به نظرم کمتر خز هستن.

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
من که رفته بودم دنبال خرید گوشی(که بالاخره خریدم) از یک مغازه اشنا دیدم k750 سریال اصلی با گارانتی سیتادل داره!!!!!!

حول و حوش 260 یا 260 تومن.

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
این که گرونه! دو تا از دوستان تازگی ها سریال اصلی خریدن 206 و 208 تومن!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دیروز برای یکی از اقوام K750i اصلی (ولی با سریال Change شده) را از عمده فروشی معتبر خریدم 185 تومن.
ببینید دوستان، این که گوشی شما سریال اصلی باشه مهم هست ولی K750i از این قاعده مستثنی هست.

1- شما باید اوّل دقت کنید گوشی شما اصلی باشد، K750i تقلّبی هرچند با سریال اصلی هیچ فایده ای ندارد.
K750i های تقلّبی دارای کیفیّت ساخت پایینی هستند و Refresh شده اند.

2- K750i در حدود 2 سال پیش به بازار ها عرضه شده است و شما اگر گوشی خود را از مغازه های پر فروش بخرید، Firmware جدید که مشکلات گوشی را بر طرف کرده را به همراه دارد و نیازی به استفاده از SEUS نیست.

در حال حاضر K750i با سریال Change شده ولی خود گوشی اصلی، با قیمتی در حدود 185 الی 195 تومان عرضه می شود. در حالی که K750i با سریال اصلی، قیمتی در حدود 205 الی 255 تومان دارد و تفاوت قیمت هر دو (در صورت اصلی بودن هر دو) حدود 70 هزار تومان می شود که 40% قیمت K750i با سریال Change شده است.​

m86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هاااا اییکه گفتی یعنی چه؟ مگه تقلبی هم داره؟

Ali1441

Registered User
لایک‌ها
0
من دیروز برای یکی از اقوام K750i اصلی (ولی با سریال Change شده) را از عمده فروشی معتبر خریدم 185 تومن.
ببینید دوستان، این که گوشی شما سریال اصلی باشه مهم هست ولی K750i از این قاعده مستثنی هست.

1- شما باید اوّل دقت کنید گوشی شما اصلی باشد، K750i تقلّبی هرچند با سریال اصلی هیچ فایده ای ندارد.
K750i های تقلّبی دارای کیفیّت ساخت پایینی هستند و Refresh شده اند.

2- K750i در حدود 2 سال پیش به بازار ها عرضه شده است و شما اگر گوشی خود را از مغازه های پر فروش بخرید، Firmware جدید که مشکلات گوشی را بر طرف کرده را به همراه دارد و نیازی به استفاده از SEUS نیست.

در حال حاضر K750i با سریال Change شده ولی خود گوشی اصلی، با قیمتی در حدود 185 الی 195 تومان عرضه می شود. در حالی که K750i با سریال اصلی، قیمتی در حدود 205 الی 255 تومان دارد و تفاوت قیمت هر دو (در صورت اصلی بودن هر دو) حدود 70 هزار تومان می شود که 40% قیمت K750i با سریال Change شده است.​

از کجا خریدی :eek:

River Dragon

Registered User
لایک‌ها
11
من هفته پیش واسه دوستم K750i خریدم با سریال و گارانتی اصلی (پارس نیکاتل) شد 230 تومن. می خواستم فقط سریال اصلی بخرم طرف اینقدر ترسوندم که اینا Change شده است الکی می گن اصلی، اخرش رفتم گارانتی اصلی خریدم که خیالم راحت باشه. البته اگه خودم بودم W700 می خریدم..

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هفته پیش واسه دوستم K750i خریدم با سریال و گارانتی اصلی (پارس نیکاتل) شد 230 تومن. می خواستم فقط سریال اصلی بخرم طرف اینقدر ترسوندم که اینا Change شده است الکی می گن اصلی، اخرش رفتم گارانتی اصلی خریدم که خیالم راحت باشه. البته اگه خودم بودم W700 می خریدم..

K750i خیلی بهتر از W700i هست، دوربین گوشی وقتی Autofocus نداشته باشه تعطیل هست حتّی اگر 12 مگاپیکسل باشه.

m86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون دوستی که گفت k750 تقلبی هم تو بازار وجود داره لطفا یه مقدار توضیح بیشتر بده.حقیقتش من دارم میرم بگیرم.میخوام بدونم خبرش موثقه یا باز از این جینگولک بازیهای فروشنده هاست که شایعه کردن.اگه خبر درسته, تفاوت ظاهری و فنی شون تو چیه؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
طرف اینقدر ترسوندم که اینا Change شده است الکی می گن اصلی، اخرش رفتم گارانتی اصلی خریدم که خیالم راحت باشه.

یکی از کاربران همینجا هم این موضوع رو مطرح کرد ....کسی از صحت این جریان اطلاعی نداره...یعنی سریالها با هم بخونه باز هم نرم افزاری رجیستر شده باشه؟

بالا