برگزیده های پرشین تولز

وضعیت اینترنت پرسرعت و ADSL در کرج

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
معرفی سرویس دهنده‌های اینترنت پرسرعت در کرج :
---------------------------------------------------------------------

پارسی نت ( ParsiNet )

سرویس‌های قابل ارائه : ADSL
شماره تماس : 4437999
آدرس : سه راه گوهر دشت، بین تالار باستانی و قنادی مهران یزدی، طبقه فوقانی بیمه دانا
وب سایت : www.pn-k.org
نماینده : فن‌آوا

شبدیز ( Shabdiz )

سرویس‌های قابل ارائه : ADSL و Point-to-Point که تجهیزات اولیه حدودا ۱.۵ میلیون تومان خواهد بود.
شماره تماس : 2222232
آدرس : ابتدای خیابان دکتر بهشتی - خیابان ادهم - پلاک ۶۹ - طبقه اول
وب سایت : www.shabdiznet.com
نماینده : شرکت مستقل

دنیا نت ( DonyaNet )
شماره تماس : 2544603 - 2544604 - 2544620 - 2544621
آدرس : کرج - میدان آزادگان، ابتدای مطهری، جنب ثبت اسناد، برج سفید طبقه دوم
وب سایت : www.donyanet.ir
نماینده : آسیاتک

آپادانا ( Apadana )
سرویس‌های قابل ارائه : ADSL و Wireless
شماره تماس : 4485232 - 4485606
آدرس : کرج - فلکه اول گوهردشت - ابتدای مطهری - ساختمان سپیده - پلاک ۱۷۴ - واحد ۱
وب سایت : www.apadsl.com

فن آوا نوين كرج ( Fanava Novin Karaj )
سرویس قابل ارائه : ADSL
شماره تماس : 2223853 - 09124617753
آدرس: خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان فاطمیه، پاساژ امیری، طبقه دوم
وب سایت : www.fanavanovin.com
نماینده : فن‌آوا

مسیح ( Masih )
سرویس قابل ارائه : Wireless
شماره تماس : 2511282
آدرس :
وب سایت : www.ispmasih.com

تیوا سان ( Tiva Sun )
شماره تماس : 4493900 - 4443849
آدرس: کرج - رجایی شهر - انتهای خیابان آزادی - بلوار موذن - ابتدای شهرک جهازیها - پلاک ۲۵
وب سایت : www.tivasun.com

آریا تک ( AriaTech )
شماره تماس : 2543510
آدرس: کرج - آزادگان - ابتدای بلوار کاج - بالاتر از بانک مسکن - جنب بانک سپه - ساختمان کیمیا - طبقه ۱ - واحد ۱
وب سایت : www.ariatech.info

فاوا البرز ( Fava Alborz )
شماره تماس :
آدرس :
وب سایت : www.favanet.net
نماینده :

امپراطور ( Empratoor )
شماره تماس : 3508023
آدرس: کرج - ۴۵ متری گلشهر - خیابان درختی - پلاک ۹۴ - طبقه همکف
وب سایت : www.emperatoor.net
نماینده : صبانت و فن‌آوا

پردیس ( Pardis )
شماره تماس : 4448000 - 4449000 - 4441000
آدرس: کرج - گوهردشت - ابتدای خیابان مطهری - ساختمان سوم جنوبی - طبقه ۵
وب سایت : www.pardis.ir

پارس آنلاین ( ParsOnline )
شماره تماس :
آدرس:
وب سایت : www.parsonline.net

لایزر ( Laser )
شماره تماس :
آدرس:
وب سایت : www.laser.ir

--------------------------------------------------------------------

مدیران شرکت‌ها، سایت‌ها و کاربران عزیز،

در صورتی که هرگونه اشتباه درباره سرویس‌های ارائه شده توسط هر شرکت و یا شماره تماس یا آدرس‌ها مشاهده میفرمائید لطفا در همین تاپیک و یا به صورت خصوصی برای بنده ارسال فرمائید تا اصلاح شود.

تشکر.

Last edited:

Caffeine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يعني توي كل اين فروم فقط دو نفر ساكن كرج داريم كه adsl دارن ؟ :blink:

چرا بقيه دوستان نميان نظر بدن ديگران هم به يه نتيجه اي برسن ؟

من تا اونجا كه متوجه شدم 3 شركت مطرح هستن : parsOffline , shatel , shabdiz

( كيميا رو كه با اون شرايط عجيب و ظالمانه اش بايد نديد گرفت )

1- پارسانلاين كه گرونترينه ، 35 تومن ماهيانه (128) و 20 هزينه اوليه . كيفيتش رو نميدونم ، مشتركينش بايد بيان بگن . و لي گويا محدوديت حجمي نداره . و اكثر مراكز هم سرويس ميده .

2- شاتل كه فقط تفاوتش در 15 تومن هزينه اوليه است و ماهيانه اش مثل بالاييه ولي محدوديت حجمي ظالمانه اي داره و ....

3- شبديز از هردو ارزونتره (29) تومن و 10 تومن هزينه نصب ، محدوديت نداره ولي متاسفانه مراكزي كه واقعا ميتونه الان سرويس بده خيلي كمترن :(

خوب ، اگه دوستان شركتهاي ديگه اي سراغ دارن بيان لطفا بگن تا همگي استفاده كنيم و اين حداقل سرويسي رو كه
ديگه اكثر كشورها دارند برايگان و سهولت به مردمشون ميدن ، انقدر سرش متضرر نشيم و مورد اجحاف واقع نشيم

( كاش يه پديده اي مثل ايرانسل هم تو اين مقوله وارد عرصه ميشد تا اين شركتهاي شكم سير بي انصاف بخودشون ميومدن ! )

phantom_alon

Registered User
لایک‌ها
1
منم در کرج زندگی می کنم .حسرت ADSL باعث شده که مجبور بشم محل زندگی مو تغییر بدم .اما مگه میشه ؟
فکر نکنم .
کسی می دونه چرا به مخابرات کوثر ADSL نمی دن ؟

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
منم 5 6 ماهیه شبدیز دارم راضیم این قضیه تایم اوت ها یک ماهه که اینطور شده و منم اذیت کرده و قبل از این عالی بود.
در کل راضیم

Caffeine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لازم شد مواردي رو تصحيح كنم :

من نرخهاي فوق رو از سايت هاي مربوطه يادداشت كرده و فكر ميكردم كرج رو هم جزو شهرستانها محسوب
ميكنن در حاليكه امروز تماسهايي كه گرفتم مشخص كرد كه همون نرخ تهران رو اعمال ميكنن ، با اين حساب :

براي 128K نرخ ماهيانه هر سه يكسانه و تقريبا 30 تومن .
شاتل هم مثل شبديز 10 تومن براي نصب شارژ ميكنه و فقط اين پارس آفلاينه كه 20 تومن ميگيره ( نامرد بي انصاف!)
در مورد زمان انتظار ، شاتل "قول" كمتر از يك هفته رو ميده و پارس ميگه حداقل دو هفته !
مودمي كه فعلا شاتل ميده بهتره و ارزونتر ..

خوب اين مواردي بود كه من دستگيرم شد ، براي كساني كه ساكن كرج هستن و دربدر گرفتن يه سرويس adsl .
دوستان ديگه بيان و به بار اطلاع رساني اين تاپيك كمك كنند ، چون اين مقوله اطلاع رساني واقعا از طرف بيشتر
شركتها مخصوصا دولتي هاي مرتبط با IT ناديده گرفته ميشه .

براي پيدا كردن موضوعي بنام " ليست ارائه دهندگان adsl در كرج " من مدت زيادي گوگل و سايتهاي دامنه ir دولتي
مثل tci , itc , iti , cra , dci و غيره رو گشتم ( اكثرا صفحات شون سالها بود بروز نشده بود ! ) اما چيز بدرد بخوري
يافت نشد و متقاضيان اين وادي مجبورن بروش پيشينيان از طريق پرس و جو از همديگر ! راه را پيدا كنند .

راستي ، كسي اينجا از "پارسي نت" سرويس گرفته ؟ راضي هستين ؟

Caffeine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم در کرج زندگی می کنم .حسرت ADSL باعث شده که مجبور بشم محل زندگی مو تغییر بدم .اما مگه میشه ؟
فکر نکنم .
کسی می دونه چرا به مخابرات کوثر ADSL نمی دن ؟

مخابرات كوثر كدوم سمت ميشه ؟

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
خب شرکت های بزرگ و مطرح همین ها هستن توی کرج، فکر نکنم شرکت دیگه ای فعلا باشه... شاید شرکت های کوچیک دیگه به صورت ریسیلری باشند. من یه شرکتی به نام فک کنم ژینوس دیدم که تبلیغ کرده بود ولی دقیق نشدم روی جزئیاتش ...
شبدیز هم میگن نمایندگی داتک توی کرج هست.
//
در ضمن من این روزها با شبدیز مشکل دارم بعضی اوقات اصلا دریافت ندارم اونها هم میگن مشکل از ما نیست ولی سمت من هم مشکلی نیست و هر از گاهی اینجوری میشه و بعد درست میشه... این چند وقت کسی مشکل داشته؟

shabdiznet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان ادهم - پلاک 63
سلام به همه دوستان عزیز ساکن کرج

از این که این بحث را باز کردید خیلی خوشحالم و امیدوارم که بتونید این راه رو ادامه بدید. این یکی از آرزوهای ما بود که ساکنین کرج بتونند برای سرویس ADSL هم حق انتخاب داشته باشندکه به تحقق پیوست. من در اینجابه عنوان یکی از کارکنان بخش فنی شبدیز با شما صحبت خواهم کرد و امیدوارم بتونم قسمتی از سئوالاتی که مربوط به شبدیز میشود رو جواب بدهم. خوشحال می شوم که از من راجع به سرویس سایر شرکتها و دوستان نظری نخواهید و ترجیها بی احترامی هم به کسی نشود.:happy:

shabdiznet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
می خوایم تو این تاپیک یه سری اطلاعات و تجربیات رو راجع به شرکت های ارائه دهنده ADSL در کرج و کیفیت اونها در مراکز مخابراتی مختلف بررسی کنیم تا برای کسانی که می خوان ADSL بگیرن یه کمکی بشه تا از شرکت های با کیفیت بگیرن و یه ضرری هم بشه واسه شرکت های بی کیفیت و از مشتریانشون کم کنیم (تا شاید یه فکری به حال وضع خرابشون بکنند)

خوب اول خودم شروع می کنم

من یه ماهی میشه از شرکت شبدیز (نماینده داتک در کرج) سرویس می گیرم مرکز مخابراتی ما شهید صدوقی (فردیس) هست. از سرعت سرویس بخوام بگم میشه گفت راضی ام سرویس 64 گرفتم معمولا 7.5 دانلود دارم. پشتیبانی شون هم خوبه و با احترام رفتار می کنند در ضمن شما هر مودمی داشته باشی می تونی از این شرکت سرویس بگیری و اجباری نیست که حتما ازشون مودم بخری یا حتما فلان مارک باشه در ضمن مودم هم قسطی می فروشن امانی هم میدن. تا اینجاش خوب بود:D

ولی یه مشکل خیلی خیلی بزرگ سرویس من داره که این یه ماه واقعا اشکمو درآورده . سرعت من نوسان داره یعنی چی ؟؟؟
یعنی این که معمولا هر 10 - 15 دقیقه یک بار (بعضی موقع ها این تایم کمتر و بعضی موقع ها بیشتر میشه) سرعت من به کل قطع میشه و Ping من Loss 100% میشه و بعد از چند دقیقه معمولا 2 - 10 دقیقه (بازم کم یا زیاد داره) دوباره به حالت اول بر میگرده نمی دونم تا حالا کسی این مشکل رو داشته یا نه من که اسمشو می ذارم نوسان سرعت

مثلا یه فایلی رو که دانلودش 1 ساعت طول میکشه وقتی برای دانلود می ذارم تقریبا 2.5 ساعت طول میکشه چون بین دانلود تقریبا 10 بار این اتفاق می افته و تقریبا 1.5 ساعت بدون دانلود وقت می گذره

از دوستان کرجی تا حالا کسی از شبدیز سرویس گرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟ کیفیت اونا چجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن من می خوام این ماه شرکتم رو عوض کنم شما چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید. شاتل؟؟ پارس آنلاین ؟؟ صبا نت؟؟؟و...
دوست عزیز سلام

همانطوریکه خودتون یاد آور شده اید پشتیبانی شرکت بصورت 24 ساعته جوابگوی شما هستند و در صورت عدم رضایت برای هر کاربر تیکت باز شده و تا اعلام رضایت کامل تیکت بسته نمی شود. خوشحال می شوم اگر این موضوع و نام کاربریتون رو برام ایمیل کنید تا پیگیری شود.

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
دوست عزیز سلام

همانطوریکه خودتون یاد آور شده اید پشتیبانی شرکت بصورت 24 ساعته جوابگوی شما هستند و در صورت عدم رضایت برای هر کاربر تیکت باز شده و تا اعلام رضایت کامل تیکت بسته نمی شود. خوشحال می شوم اگر این موضوع و نام کاربریتون رو برام ایمیل کنید تا پیگیری شود.
سلام قضیه تیکت ها به چه شکل هست؟ الان من مشکلی رو که در بالا گفتم دارم ولی هیچ وقت جواب درستی به من داده نشد.
تاحدی هم بگم امروز عصبانی شدم چون صبح بلند شدم دیدم اینترنت ندارم و رفتم دنبال کارام و الان برگشتم دیدم ایمل مهمی داشتم که باید بر اساس اون کاری رو انجام میدادم...
امیدوارم اگه ایرادی از سمت من هم هست راهنمایی بکنید تا رفع بشه
ممنون

shabdiznet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام قضیه تیکت ها به چه شکل هست؟ الان من مشکلی رو که در بالا گفتم دارم ولی هیچ وقت جواب درستی به من داده نشد.
تاحدی هم بگم امروز عصبانی شدم چون صبح بلند شدم دیدم اینترنت ندارم و رفتم دنبال کارام و الان برگشتم دیدم ایمل مهمی داشتم که باید بر اساس اون کاری رو انجام میدادم...
امیدوارم اگه ایرادی از سمت من هم هست راهنمایی بکنید تا رفع بشه
ممنون

لطفا نام کاربری یا شماره تلفن رو برای من بفرستید یا با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و اعلام خرابی کنید.

shabdiznet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي پيدا كردن موضوعي بنام " ليست ارائه دهندگان adsl در كرج " من مدت زيادي گوگل و سايتهاي دامنه ir دولتي
مثل tci , itc , iti , cra , dci و غيره رو گشتم ( اكثرا صفحات شون سالها بود بروز نشده بود ! ) اما چيز بدرد بخوري
يافت نشد و متقاضيان اين وادي مجبورن بروش پيشينيان از طريق پرس و جو از همديگر ! راه را پيدا كنند .

یه سری به لینک های زیر بزنید :rolleyes:

http://www.google.com/search?hl=en&q=karaj+adsl

http://www.google.com/search?num=10&hl=en&safe=off&q=کرج+adsl

http://www.google.com/search?num=10&hl=en&safe=off&q=کرج+اینترنت+پرسرعت

http://www.google.com/search?num=10&hl=en&safe=off&q=karaj+اینترنت+پرسرعت

:blink:

Caffeine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

با خوشامد گويي به شما و اميد به اينكه بزودي از ساير شركتهاي مطرح هم نماينده اي اينجا داشته باشيم ، اين حركت خوبيه چون باعث ميشه خيلي از مسائل و مشكلات كاربران اينجا مطرح بشه و در صورت پاسخگويي شفاف ، هم بسياري از كاربران جواب خودشونو اينجا ميگيرن و هم بار ترافيك خطوط پشتيباني تون كمتر ميشه :)

اما من هنوز نديدم شما جوابتون به اين مورد ( افت سرعت ، نوسان) كه دوستان مطرح كردن ، چي بوده ؟
تماس با بخش فني رو كه خودشون هم ميدونن ، ميبينين كه ميگن جواب واضحي نگرفته ايم ..
حالا شما اگه توضيحي در اين مورد ميدونيد لطفا همينجا بگيد سايرين هم استفاده كنن ،ديگه چرا Pm يا ايميل ؟

از بابت لينك ها هم ممنون ، ولي باور كنيد حتي يه كاربر زير متوسط هم همين جور KeyWord هارو بكار ميبره
و منهم همين ها( و كمي بيشترش رو ) به عقلم رسيده بود !!!

چيزي كه من دارم ميگم اينه كه دايركتوري مشخص و شسته رفته اي وجود نداره ، اكثر سرچها همين سه نام رو
نشون ميده و مربوط به نظرات اعضاء فرومهاي مختلفه و كمي هم اطلاع رساني اين سه ، نه بيشتر .
صفحه مخابرات هم مي بينيد كه مربوط به تيرماه گذشته است !!!

shabdiznet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با خوشامد گويي به شما و اميد به اينكه بزودي از ساير شركتهاي مطرح هم نماينده اي اينجا داشته باشيم ، اين حركت خوبيه چون باعث ميشه خيلي از مسائل و مشكلات كاربران اينجا مطرح بشه و در صورت پاسخگويي شفاف ، هم بسياري از كاربران جواب خودشونو اينجا ميگيرن و هم بار ترافيك خطوط پشتيباني تون كمتر ميشه :)

اما من هنوز نديدم شما جوابتون به اين مورد ( افت سرعت ، نوسان) كه دوستان مطرح كردن ، چي بوده ؟
تماس با بخش فني رو كه خودشون هم ميدونن ، ميبينين كه ميگن جواب واضحي نگرفته ايم ..
حالا شما اگه توضيحي در اين مورد ميدونيد لطفا همينجا بگيد سايرين هم استفاده كنن ،ديگه چرا Pm يا ايميل ؟

از بابت لينك ها هم ممنون ، ولي باور كنيد حتي يه كاربر زير متوسط هم همين جور KeyWord هارو بكار ميبره
و منهم همين ها( و كمي بيشترش رو ) به عقلم رسيده بود !!!

چيزي كه من دارم ميگم اينه كه دايركتوري مشخص و شسته رفته اي وجود نداره ، اكثر سرچها همين سه نام رو
نشون ميده و مربوط به نظرات اعضاء فرومهاي مختلفه و كمي هم اطلاع رساني اين سه ، نه بيشتر .
صفحه مخابرات هم مي بينيد كه مربوط به تيرماه گذشته است !!!
دوست عزیز
من هم خوشحال خواهم شد اگر بتونیم قسمتی از مشکلات رو به این صورت بر طرف کنیم.
در مورد افت سرعت و کیفیت :wacko:
لینکی که شما دریافت کردید تا مسیر های اصلی اینترنت از قسمتهای کوچکتری تشکیل شده برای مثال فاصله شما تا مرکز مخابراتی و یا فاصله تا سایت اصلی و فاصله کرج تا تهران و به همین شکل تا سرورهایی که شما با آنها ارتباط برقرار می کنید.وقتی که در ارتباط مشکلی وجود دارد باید کل مسیر بررسی شود. شما برای حل مشکل ترافیک تهران نمی تونید فقط اتوبان تهران کرج رو درست کنید. پس لازم هست خط مشترک در زمان وقوع مشکل بررسی شود تا ایراد مشخص بشه. این ایرادها میتونه خیلی متنوع باشه.برای مثال نویز خط در بعضی اوقات بالا میره . یا مشکلاتی در ارتباط سیستم مشترک وجود داره. همین طور هم ممکنه در آن لحظه ارتباط مخابرات مشکل داشته باشه که زیاد هم پیش میاد. پس لازم هست که این مورد را سریعا در همان وقت با ذکر مشکل و خط مذکور داشته باشیم تا عیب مشخص بشه.
پیش نهاد می کنم هر کدوم از دوستان که مشکلش رو عنوان کرد و حل شد راه حل رو اینجا بیان کنه که دیگران استفاده کنند

Caffeine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثلا یه فایلی رو که دانلودش 1 ساعت طول میکشه وقتی برای دانلود می ذارم تقریبا 2.5 ساعت طول میکشه چون بین دانلود تقریبا 10 بار این اتفاق می افته و تقریبا 1.5 ساعت بدون دانلود وقت می گذره

آقا مجيد ، نيومدي ادامه بدي ؟
هنوزم اين مشكل برقراره ؟ روزا بيشتره يا شبها ؟ بالاخره الان از شبديز اشتراك بگيريم يا ....

نميتونه از تقسيم بيش از حد پهناي باند بين كاربرا باشه كه انقدر افت ميكنه ؟

جناب شبديز ، ما چطوري ميتونيم پي ببريم كه كانكشن مون واقعا 128 يا 256 و دور از جون شما ، از طرف
پرووايدر مربوطه مورد عنايت قرار نگرفته ايم ؟! :rolleyes:

shabdiznet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب شبديز ، ما چطوري ميتونيم پي ببريم كه كانكشن مون واقعا 128 يا 256 و دور از جون شما ، از طرف
پرووايدر مربوطه مورد عنايت قرار نگرفته ايم ؟! :rolleyes:

سئوال خوبیه.

بهترین راه امتحان تست سرعت هست تو ساعتهای غیر پیک. مثلا صبحها قبل از ظهر از یک سرور تست سرعت امتحان بگیرید. اگر از سرویسهای شبدیز استفاده می کنید میتونید از این لینک استفاده کنید
الیته به شما کیفیت خط رو نشون میده نه سرعتتون رو مثلا اگر خطتون خوب باشه تا 1.5 mb سرعت نشون میده ولی برای سایر ISP ها سرعت کانکشن رو . اگر محدودیت پهنای باند رو میخواهید ببینید از سایت زیر تست بگیرید

Caffeine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا خيلي ممنون از لينك ، رفتم سرعت دايل آپمو تست كردم :
سرعت ارتباطي : 43.6 kb/s
سرعت دانلود : 5.3 kB.s

شرم آوره ! :f34r: :f34r:

توصيه ميكنم دوستان ديگه هم برن تست كنن و نتيجه شو اينجا بگذارن !

‍جناب شبديز يه سوال ديگه :

اولا اگه ميشه يه توضيحي در مورد خط pcm بديد كه چرا كابوس متقاضيان adsl شده ، مگه تكنولژي جديدتري نسبت
به خطوط قديمي تر بحساب نمياد ؟ و اگه واقعا هيچ مزيتي نداره چرا مخابرات اصرار در اشاعه اش داره و اصلا فرقش با خط نرمال در چيه ؟

دوما راهي هست كه بدون مراجعه به مخابرات يا ديگران خودمون بتونيم بفهميم كه خط مون دچار چنين مصيبتي
هست يا نه ؟ ( مثلا از روي باكس يا علائم ظاهري يا سرعت پايين كانكشن و اينجور چيزا ؟ )

با تشكر از وقتي كه ميگذاريد :) :)

shabdiznet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا خيلي ممنون از لينك ، رفتم سرعت دايل آپمو تست كردم :
سرعت ارتباطي : 43.6 kb/s
سرعت دانلود : 5.3 kB.s

شرم آوره ! :f34r: :f34r:

توصيه ميكنم دوستان ديگه هم برن تست كنن و نتيجه شو اينجا بگذارن !

‍جناب شبديز يه سوال ديگه :

اولا اگه ميشه يه توضيحي در مورد خط pcm بديد كه چرا كابوس متقاضيان adsl شده ، مگه تكنولژي جديدتري نسبت
به خطوط قديمي تر بحساب نمياد ؟ و اگه واقعا هيچ مزيتي نداره چرا مخابرات اصرار در اشاعه اش داره و اصلا فرقش با خط نرمال در چيه ؟

دوما راهي هست كه بدون مراجعه به مخابرات يا ديگران خودمون بتونيم بفهميم كه خط مون دچار چنين مصيبتي
هست يا نه ؟ ( مثلا از روي باكس يا علائم ظاهري يا سرعت پايين كانكشن و اينجور چيزا ؟ )

با تشكر از وقتي كه ميگذاريد :) :)
این سرعت نشون میده خط خوبی دارید و ISP شما پهنای باند نسبتا خوبی در اختیارتون گذاشته برای یک سرویس Dialup
در مورد PCM یا با اصطلاح مخابراتیها (PGS(Pair Gain System سیستمی هست که به مخابرات اجازه میده که از یک زوج سیم مسی به 4 مشترک همزمان خط تلفن بدهند. که به علت اینکه سرمایه گذاری کمتری برای اختصاص کابل و کم شدن هزینه حفاری و سایر مخارج مورد علاقه شدید هست در بخش دولتی.ولی متاسفانه مشکلاتی برای مشترکین ایجاد می کنه مثل دیر آزاد شدن خط یا هنگ کردن سیستم که به اینها اضافه میشه نتونستن گرفتن سرویس َُِADSL . متاسفانه این سرویس در حال گسترش هست و هر مشترکی که از این روش استفاده میکنه نمیتونه از سرویس اینترنت پر سرعت استفاده کنه.بهترین راه تشخیصش اینه که کنار پست تلفن جعبه عموما پلاستیکی سبز یا سفید یا طوسی در ابعاد حدودی 20*30 CM نصب میشه و سیمها از داخا اون توزیع میشه. برای اطمینان کامل میشه از قسمت واگذاری خطوط مرکز مخابراتی مربوطه استعلام بشه. امیدوارم مفید بوده باشه.

بالا