برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی واکمن با ساپورت A2DP

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام دوستان
بر حسب نیازم یه گوشی معرفی کنید خودم که به نتیجه نرسیدم
واکمن با ساپورت پروفایل A2DP برای استفاده از هندزفری بلوتوث DS-970 :)

دوربین 2 مگا پیکسل ...حتما اتوفوکوس باشه
اصلا وجود داره؟:(

...یه سوال دیگه اینکه منظور از گوشی های REFRESH چی هست من یه مدت دنبال W810 سفید میگشتم گیرم نیومد مغازه دار ها هم میگفتن سفیدش رفرش هست به درد نمیخوره ....جمع اوری شدس و از این حرفا
از اونجایی که کاسب جماعت حرفشون اعتبار نداره .....شما چی میگید داستان چیه ؟ البته چون پروفایل A2DP نداره فعلا از گزینه هام بیرون رفت:)

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
در مورد صدا و كيفيت صدا و كلا هر چيزي كه مربوط به موسيقي ميشه از X_farhad سوال كن!!
ظاهرا يه ليسانس در اين ضمينه گرفته مخصوصا در مورد DS-970 !

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
فکر کنم منظور مغازه دار refurbish بوده / در مورد A2DP خوب W850 مطرح میشه با تمام امکانات عالی جهت موسيقی و البته دوربين 2 مگاپيکسل معمولی [ ضييفتر از W800 و K750 و W810 ] ولی AF
hanghead.gif

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
فکر کنم منظور مغازه دار refurbish بوده / در مورد A2DP خوب W850 مطرح میشه با تمام امکانات عالی جهت موسيقی و البته دوربين 2 مگاپيکسل معمولی [ ضييفتر از W800 و K750 و W810 ] ولی AF
hanghead.gif

مشکل بزرگش همین اتوفوکوس نبودن هست....
شاید هم اینی که شما میفرمایید باشه refurbish...باز از اونجای که کسبه محترم اغلب بیسواد نیز تشریف دارند هیچ بعید نیست ...چون من پرسیدم refresh جناب ؟ خوب این چه ربطی داره گفت اینا بازسازی شده است جمع اوری شدس... پیش خودم گفتم خوب به معنی حرفی که میزنه میاد :hmm: اما واقعا راسته؟
حالا ایها الناس کمک کنید من بتونم یه چیزی بخرم با امکانات موسقی خوب با ساپورت ds970 ..و دوربین AF
از سونی اریکسون ناامید شدم چون ظاهرا نیست همچین چیزی نیست
ببینید http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=ps1_1_5_2&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10394

یا اینکه منتظر دبلیو 610 بشینم

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اگر قصد خريد Ds970 داری نياز به اسپيکر آنچنانی نيست و در نتيجه K800 این وسط چشمک میزنه
2296.gif

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اره خوب / ولی انتظار ..

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
هرچی نوشته بودم پاک شد
blue%5B1%5D.gif
به طور خلاصه، چاکر همه ی آقایون بالایی!!
23t06dg.gif

علی جون، سامسونگ و موتورولا رو نمی دونم، ولی اینور اونور زیاد خوندم که گوشی های نوکیا با a2dp مشکل دارن و کیفیت صداشون خیلی می یاد پایین و با یخورده جابه جا شدن صدا شروع می کنه ریپ زدن و قطع و وصل شدن، بین PPC ها هم فقط tytn/jasjam و fujisto siemens t830 و hp69xx و s200/jamin کیفیت صداهاشون تظمین شده ست، ولی سه تای اول گرونن و آخری اسپیکرش حسابی مرخصه، می مونه گوشی های SE ، مدل های p990/m600/w950، k800/k790، w850، z610، z710، w710، k610 هستن که فقط k800/p990 دوربینشون AF هستش. w610/k550 هم که اشاره کردین خیلی کامل و خوبن ولی هنوز ریلیز نشدن بعدم فکر نمی کنم واقعاً برتری یی به k800 داشته باشن...

پیشنهاد من همچنان p990 ــه!
pinky.gif

baygi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگه نمیگن صدای پی 990 کمه یعنی با این هندز فری بی سیم استریو صداش بیشتر میشه؟
یه سوال صدای دبیلو 850 آیا از 3250 بیشتره و دیگر اینکه اگر این هندز فری استریو به دبیلو 850 وصل بشه صداش از دبیلو 900 بیشتر میشه یا مساوی

یه سوال دیگر چه هندز فری به 6630 وصل کنم که صداش بیشتر بشه میخوام با جک هندز فری دبیلو 810 رو بزنم آیا این کار عملی است

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
صدای اسپیکر p990 رو می گن کمه...
این ds970 نوع هندزفری in-ear هستش (اینجارو ببینید) ، این in-ear ها هم noise cancellation دارن همه و صدای محیط رو خیلی کم می کنن، من هیچ وقت مشکل کم بودن ولوم نداشتم با این، فکرم نمی کنم هیچوقت کسی همچین مشکلی براش به وجود بیاد. مگه اینکه گوشای طرف در حال بازنشستگی باشن!

در مورد اون یکی سوالتونک، به خاطر کوتاهی بیش از حد سیم، عملاً نمی تونید از هندزفری سری W روی گوشی غیر SE استفاده کنید. ولی هدفون های 3.5mm خوب که بشه ازشون استفاده کرد زیادن!

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
فقط k800/p990 دوربینشون AF هستش. w610/k550 هم که اشاره کردین خیلی کامل و خوبن ولی هنوز ریلیز نشدن بعدم فکر نمی کنم واقعاً برتری یی به k800 داشته باشن...

پیشنهاد من همچنان p990 ــه!
pinky.gif

فرهاد جون منم توی سایت se به همین نتیجه رسیدم p990 و کا800 که متاسفانه اسپیکر هردو مرخص تشریف دارن (تست کردم) p990 هم حسابی تو ذوق میزنه گوشی کند....:( اصلا قابل تحمل نیست ) شاید توی اپدیت جدید فریم ور درست یا بهتر شده باشه ولی اینی که من دیدم که جای سخن ندارد + فقر نرم افزار....خلاصه تعطیل اگه اون مدل رویایی p910 دو مگاپیکسل و ... که خیلی هم اغراق امیز بود وجود داشت میخریدم :) نسبت به پولی که میدی ارزش نداره ...
و اما کا 800 .... اقا کا 800 پلیرش راضی کننده هست؟ من با پلیر و هندزفری کار نکردم ...ترجیح میدم یه موزیک ادیشن مثل w610 داشته باشم که نمیدونم کی ریلیز بشه ...اینجور که فهمیدم سه ماهه دوم 2007 :) زیاد عجله ای ندارم چون انتخاب اخرم هست اگه خدا بخواد...:happy: ولی پلیرش ورژن 2 هست اااا:)
بازم مرسی فرهاد جون بابت راهنمایی و کرم این ds970 هم تو انداختی تو جونمون وگر نه تاحالا گوشی خریده بودم نامرد :D اما کا 550 که A2DP نداره !!!!

baygi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نوشته ای از coloredpencil

اگه اون مدل رویایی p910 دو مگاپیکسل و ... که خیلی هم اغراق امیز بود وجود داشت میخریدم

سلام دوست من

این مدل رویایی نیست بلکه واقعیت داره و درآن از سیستم دیجیتال کد شده wibree (سیستم دیجیتال بیسیم امواج کوتاه FM استفاده شده ) برای اولین بار این سیستم که از بلوتوث قوی تر است قادر است با تمام وسایل الکترونیکی کار کند این گوشی سفارشی که در سوئد برای اولین بار ساخته p910 i سفارشی به سفارش وزارت دفاع سوئد ساخته شده است با دوربین اتوفوکاس با کیفیت بالای 2 مگا پیکسل شکل ظاهری اون دقیقا شبیه به P910 i هستش ولی تکنولوژی بلوتوث اون با تکنولوژی جلوتر از زمان موبایل ها بنام wibree جایگزین شده است

این سیستم رادیویی ویبریwibree میتونه به یک بمب با کنترل بلوتوث الکترونیکی با شعاع 8 مایل وصل بشه و یا به
یک دوربین بلوتوث دار فعال کنی تا شما میتونی گوشی p910 i سفارشی رو تا این شعاع 10 مایل دستت بگری یا باهاش بمب منفجر کنی و یا بادوربینش یه جایی رو کنترل کنی این گوشی به قیمت 680 یورو برای وزارت دفاع سوئد به تعداد زیادی ساخته شده است در ضمن در سیستم عامل اون از سیستم پخش موزیک با لوگوی واکمن و بلندی صدای فراتر از دبیلو 900 بهره گرفته شده است و با هندز فری های استریو ست می شود

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
اقایون تو جمهوری جایی برای خرید این ds970 سراغ دارید؟ قیمتش خوب باشه ها...دیگه میخوام یکی بخرم...

baygi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت این نمونه هندز فری چنده

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
نوشته ای از coloredpencil

اگه اون مدل رویایی p910 دو مگاپیکسل و ... که خیلی هم اغراق امیز بود وجود داشت میخریدم

سلام دوست من

این مدل رویایی نیست بلکه واقعیت داره و درآن از سیستم دیجیتال کد شده wibree (سیستم دیجیتال بیسیم امواج کوتاه FM استفاده شده ) برای اولین بار این سیستم که از بلوتوث قوی تر است قادر است با تمام وسایل الکترونیکی کار کند این گوشی سفارشی که در سوئد برای اولین بار ساخته p910 i سفارشی به سفارش وزارت دفاع سوئد ساخته شده است با دوربین اتوفوکاس با کیفیت بالای 2 مگا پیکسل شکل ظاهری اون دقیقا شبیه به P910 i هستش ولی تکنولوژی بلوتوث اون با تکنولوژی جلوتر از زمان موبایل ها بنام wibree جایگزین شده است

این سیستم رادیویی ویبریwibree میتونه به یک بمب با کنترل بلوتوث الکترونیکی با شعاع 8 مایل وصل بشه و یا به
یک دوربین بلوتوث دار فعال کنی تا شما میتونی گوشی p910 i سفارشی رو تا این شعاع 10 مایل دستت بگری یا باهاش بمب منفجر کنی و یا بادوربینش یه جایی رو کنترل کنی این گوشی به قیمت 680 یورو برای وزارت دفاع سوئد به تعداد زیادی ساخته شده است در ضمن در سیستم عامل اون از سیستم پخش موزیک با لوگوی واکمن و بلندی صدای فراتر از دبیلو 900 بهره گرفته شده است و با هندز فری های استریو ست می شود

ممکن هست لطف کنید یه لینک بزارید ازش ...؟ :) این اطلاعات رو موثق کنید :happy:

بالا