برگزیده های پرشین تولز

***قابل توجه ماینرهای عزیز : فروش یک دستگاه ZeusMiner HURRICANE X3 14-15Mh/s |SCRYPT ASIC MINER***

broken_heart

Registered User
لایک‌ها
6
با سلام
یک دستگاه ماینر با قدرت 14 مگاهش از شرکت پر آوازه Zeus به فروش میرسد
مشخصات کلی :

قدرت بیش از 14 مگاهش (گاها تا 18 مگاهش هم میرسه)
مصرف برق : 460 W (پاور 600 وات دارای نشان 80 Plus گلد یا پلاتینیوم توصیه شده)
سوال دیگه ای هم داشتین در خدمتم

آدرس رسمی کالا: https://zeusminer.com/product/zeusminer-hurricane-x3-14-16mhs-scrypt-asic-miner/
قیمت بدون پاور : 3 میلیون
قیمت به همراه پاور : 3 میلیون و 500 هزار تومان

تحویل حضوری در تهران و اصفهان و کرمانشاه و از طریق پست به سراسر ایران (هزینه پست به عهده خریدار محترم)
بنده در حال حاضر ایران نیستم بخاطر همین بین 3 تا 5 روز طول میکشه که دستگاه به تهران برسه و میتونید اونو به صورت حضوری از برادرم تحویل بگیرید

تصاویر دستگاه :

20140822_204802_.jpg 20140822_204834.jpg 20140822_204917.jpg 20140822_204939.jpg

Last edited:

javadrajabi91

Registered User
لایک‌ها
38
داداش میشه بگید این دستگاه برا چه کاری استفاده میشه؟

javadrajabi91

Registered User
لایک‌ها
38
داداش شرمنده من چیزی از این مقالمه متوجه نشدم شما ی توضیح مختصر بده کار این دستگاه چیه

broken_heart

Registered User
لایک‌ها
6
داداش شرمنده من چیزی از این مقالمه متوجه نشدم شما ی توضیح مختصر بده کار این دستگاه چیه
والا هيچ راه مختصرى براى توضيح دادنش وجود نداره! شما بايد حسابى توى گوگل جستجو و تحقيق کنيد اما کاربرد اصلى اين دستگاه اينه که براى شما ارز ديجيتال ميسازه و يا اصطلاحا استخراج ميکنه و شما ميتونيد اون ارز رو توى اينترنت بفروشيد و ارزش اين ارزها گاها تا هزار دلار براى هر يک واحدش ميرسه و حتى 0.01 اين ارزها هم داراى ارزش هست و خريد و فروش ميشه پيشنهاد ميکنم وقت بذارين و در موردش تحقيق کنيد چرا که بحث کاملا جديد و جذابيه...

omidhat1

Registered User
لایک‌ها
242
عزیز دلیل فروشتون چی هست؟
طبق لینکی که خودتون دادین اکبند 30مگاهش این دستگاه 6تومن درمیاد این نصف اون قدرت داره
این مدل 1000دلاره.قیمتتون معقوله عزیز؟
کارکردش چقدر هست؟

omidhat1

Registered User
لایک‌ها
242
البته این دستگاه 30مگاهشش در فروشگاهای دیگه 850دلاره......

broken_heart

Registered User
لایک‌ها
6
عزیز دلیل فروشتون چی هست؟
طبق لینکی که خودتون دادین اکبند 30مگاهش این دستگاه 6تومن درمیاد این نصف اون قدرت داره
این مدل 1000دلاره.قیمتتون معقوله عزیز؟
کارکردش چقدر هست؟

دوست عزیز منم دقیقا مثل شما فکر میکردم که 1000 دلار میشه 3 میلیون و 200 تومن یا این حدودا! اما با هزینه "شیرینی" مامورین گمرک عزیز (منظور گمرک ایران نیست) و هزینه استاندارد خود گمرک و هزینه پست و مسایل دیگه ای که پیش اومد برای خودم بیشتر از 1800 دلار تموم شد البته در حال حاضر که دارم تو سایت نگاه میکنم قیمت ها شکسته شده نسبت به زمانی که من گرفتم بخاطر همین 500 هزار تومان از قیمتش کم میکنم و قیمت رو اصلاح میکنم در ضمن مدت زمان کارکرد دستگاه دقیقا تا به امروز 46 روزه و دلیل فروش هم ارتقاع به مدل بالاتره ولی اینم بگم که پاور رو بیشتر از یک ساله که دارم و از روی سیستم خودم باز کردم و برای این دستگاه استفاده کردم بخاطر اینکه اون پاوری که به این منظور تهیه کرده بودم 80 پلاس سیلور بود و جوابگوی مصرف این دستگاه نبودش... راستی شما ایلام تشریف دارین کرمانشاه به صورت حضوری میتونم دستگاه رو تقدیم کنم!

omidhat1

Registered User
لایک‌ها
242
درسته که گمرک ایران سخت گیره عزیز ولی این جزو دستگاهایی نیست که گمرک زیادی بخوره.و شماهم که الان ایران تشریف ندارین که گمرک پرداخت کرده باشین
عزیز این مدل الان حدود 500دلاره تو فروشگاهی که من میتونم ازش سفارش بدم و ارسال داره به ایران.اگر درقیمت تجدیدنظر کردین بنده خریدارم

omidhat1

Registered User
لایک‌ها
242
تو این 46روز چقد براتون استراج کرده دستگاه؟

broken_heart

Registered User
لایک‌ها
6
درسته که گمرک ایران سخت گیره عزیز ولی این جزو دستگاهایی نیست که گمرک زیادی بخوره.و شماهم که الان ایران تشریف ندارین که گمرک پرداخت کرده باشین
عزیز این مدل الان حدود 500دلاره تو فروشگاهی که من میتونم ازش سفارش بدم و ارسال داره به ایران.اگر درقیمت تجدیدنظر کردین بنده خریدارم

دوست عزیز گویا شما از وضعیت گمرک خبر ندارین! هر جنسی که بیشتر از 50 دلار باشه رو به شدت گیر میدن و کلی سوال جواب میکنن که این دستگاه چیه از کجا خریدی چرا خریدی و چه کاری میخوای باهاش انجام بدی و اینکه چون یه وسیله ای هست که هر کسی در موردش اطلاعات نداره بیشتر گیر میدن! حتی نزدیک بود به خود من انگ جاسوسی هم بزنن که از این دستگاه برای کارای جاسوسی استفاده میشه!!! حالا میدونم که بلاخره ما ایرانی هستیم و همه جای دنیا به یه چشم دیگه بهمون نگاه میشه اما مطمئن هستم که در ایران هم به سادگی نمیشه این دستگاه رو وارد کرد و امتحانش مجانیه و از کسانی که قبلا سعی کردن این نوع دستگاه ها رو وارد کنن میتونید سوال کنید اما اینم میدونم که از طریق بروکر و دلال و رابطه هم میشه هر جنسی رو از گمرک خارج کرد اما حدودا %50 کل قیمت جنس رو بروکر از شما میگیره! میتونید توی اینترنت سرچ کنید و یه بروکر رو پیدا کنید و باهاش مشورت کنید خودتون کاملا متوجه موضوع خواهید شد! و در مورد تهیه کردن این وسیله از هر سایت دیگه ای باید به شدت مواظب باشید! چون تنها سایت رسمی شرکت زئوس http://www.zeusminer.com/ و شک ندارم سایت های دیگه این دستگاه رو قبلا تهیه کردن و در حال حاضر داره کار میکنه و دستگاهی رو که شما میخرین خدا میدونه چه مدت کار کرده و اصلا آیا سالم به دست شما میرسه یا نه و اینکه اصلا کی میرسه! گاها توی سایت ها دیدم کسانی کامنت گذاشتن که حتی بعد از 2 ماه و نیم هنوز دستگاه براشون ارسال نشده! خلاصه اینکه به شدت مواظب باشید و خرید از هر سایت دیگه ای به جز سایت رسمی خود زئوس به شدت ریسک داره و به نظر منطقی نمیاد که یه سایت واسطه بیاد و یه جنس رو زیر قیمت رسمی شرکت سازنده اون جنس ارائه کنه! حالا هر جنس و کالایی که میخواد باشه! در مورد مقدار استخراج شده توی این مدت هم من از یه مولتی پول استفاده میکردم و حدود 0.3 BTC بازده داشته که اگه به قیمت 850 دلار برای هر BTC در ماه گذشته حساب کنیم حدودا 255 دلار بازده داشته با توجه به اینکه بعد از هر دو روز و نیم کارکردن یه نصفه روز رو بهش استراحت دادم... بازم سوال دیگه ای بود در خدمتم

omidhat1

Registered User
لایک‌ها
242
عزیز هنوز روهمون قیمت اصرار دارین؟دستگاهتون شده500دلار که گمرک زیادی شاملش نمیشه چون تو لیست محصولات لوکس دست بندی نمیشه
اگر تجدیدنظر کردین بنده خریدارم

grkb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با بالا رفتن شاخص Diff با این سخت افزار هیچی نمیشه ماین کرد پول برق خودشو هم در نمیاره .....

broken_heart

Registered User
لایک‌ها
6
با بالا رفتن شاخص Diff با این سخت افزار هیچی نمیشه ماین کرد پول برق خودشو هم در نمیاره .....
دوست عزیز این دستگاه توی 60 روز گذشته 304 دلار (با احتساب 800 دلار برای هر BTC) ماین کرده پس حرف شما صحیح نیست در ضمن مصرف برق این دستگاه 450 واته که زیاد نیست با توجه به اینکه بنده ایران زندگی نمیکنم و اینجا برق نسبتا گرونه هزینه برق در ماه گذشته 19 دلار و 6 سنت بوده در مقابل در آمد این دستگاه و با درنظر گرفتن کلی استفاده های دیگه ای که از برق میکنم مبلغ ناچیزیه!

grkb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز این دستگاه توی 60 روز گذشته 304 دلار (با احتساب 800 دلار برای هر BTC) ماین کرده پس حرف شما صحیح نیست در ضمن مصرف برق این دستگاه 450 واته که زیاد نیست با توجه به اینکه بنده ایران زندگی نمیکنم و اینجا برق نسبتا گرونه هزینه برق در ماه گذشته 19 دلار و 6 سنت بوده در مقابل در آمد این دستگاه و با درنظر گرفتن کلی استفاده های دیگه ای که از برق میکنم مبلغ ناچیزیه!
قیمت هر بیت کوین الان 417 دلاره

بالا