برگزیده های پرشین تولز

حذف نام طراح قالب از زیر قالب

1200

Registered User
لایک‌ها
7
من یک قالب اختصاصی سفارش دادم و با پرداخت هزینه گفتم که قالب اختصاصی برایم طراحی کنند و وی بالتین را نصب کنند
ولی طراح قالب اولا زیر نام شرکت وی بالتین که زیر صفحه سایت ظاهر می شود نوشته است نصب و راه اندازی شرکت فلان بعد هم یک کادر کامل زیر صفحه اول سایت درست کرده است و نوشته است دیزاین شرکت فلان یعنی دو جا نامش را نوشته است - برای طراحی قالب هزینه هم پرداخت کرده ام - برای حذف نام طراح قالب یا تغییر نام از زیر اسم شرکت وی بالتین در پایین صفحه انجمن های سایت دقیقا و قدم به قدم بفرمایید چه کار باید کرد؟
برای حذف یا تغییر جمله دیزاین شرکت فلان که در کادری که طراح قالب تعبیه کرده است نمایش داده می شود در زیر و پایین صفحه انجمن های سایت چکار باید کرد؟ گام به گام توضیح دهید متشکرم موفق باشید

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
برای حذف یا تغییر جمله دیزاین شرکت فلان که در کادری که طراح قالب تعبیه کرده است نمایش داده می شود در زیر و پایین صفحه انجمن های سایت چکار باید کرد؟

آدرس سایت رو نمیتونی اینجا بگی؟:f34r:

1200

Registered User
لایک‌ها
7
راستش هنوز سایت افتتاح نشده دارم توش مطلب می گذارم بعد با تبلیغ و آگهی افتتاح بشه لذا ثبت نامش را بسته ام و انجمن ها را نیز تنظیم کرده ام دیده نشوند اگر لازم است اسمش را پی ام بزنم

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
داخل تمپلیت footer هست اونجا رو ادیت کن

اگر نبود

داخل قسمت زبان مکان مربوط به کپی رایت vb رو پیدا کن . از اونجا حذف کنش

1200

Registered User
لایک‌ها
7
کار خیلی‌ زشتیه

شرکت طراح قالب می گوید برای حذف اسمشان از قالب باید دو برابر هزینه قبلی را پرداخت کنم؟ در حالی که من فکر کنم در حالی که طراحی قالب مجانی نبوده و پول داده ام اصلا نباید اسمشان را در توی قالب من بنویسند

بالا