برگزیده های پرشین تولز

بی محتوا ترین فروم دنیا

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
سلام ... تو اینترنت میگشتم که ناگهان به این فروم بر خوردم!! ظاهرش خیلی قشنگه ولی وقتی نوشته هاشون رو بخونی به مسخره بودن اون پی میبری! یه نگاه بندازید ببینید که این افراد از نوشتن این جملات چه لذتی میبرن!!
ما توی کودکستان هم انقدر لوس نبودیم!!
http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=436&forum=17
این یه نمونشه! کل فرومش همینجوریه!! بحث های بی معنی و بی نتیجه و بی محتوا!! مرام نامه هم نداره همه همینجوری دور هم راحتا!
کسی اگه فروم مزخرف تری سراغ داره لینک بگذاره تا بیشتر با آدم های بیکار ایران آشنا بشیم...

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
موضوع اصلیشون هری پاتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آخه آدم چقدر میتونه بیکار باشه!!
اینم توی سایتوشن پیدا کردم! بخونید و بخندید!
اینش بیشتر از همش خنده دار بود
- تشکیل جلسات ماهانه به صورت حضوری در مکان مشخص برای اعضا با ارایه کارت عضوی
درباره سایت جادوگران

سایت جادوگران® از تاریخ 11 دی 1382 با هدف پاسخ به نیازهای طرفداران فراوان هری پاتر راه اندازی شد.
هدف اصلی از راه اندازی این سایت ایجاد یک محیط مناسب برای علاقمندان به هری پاتر و ارایه اطلاعات در تمام زمینه های مربوط به هری پاتر می باشد. مشارکت همه اعضا در فعالیتهای مختلف اعم از اداره سایت ، جمع آوری مطلب و غیره هدف اصلی سایت جادوگران است.

کاربران سایت ( تعاریف ، وظایف ، اختیارات و مسوولیتها ) :

- کاربران مهمان: افرادی هستند که با مقاصد مختلف از سایت بازدید می کنند از بین هدف هایی که این افراد دارند خط مشی سایت باید در جهتی باشد که کسانی که به قصد هری پاتر از سایت دیدن می کنند جذب شده و در سایت عضو شوند. این افراد کمترین مشارکت در سایت را دارند ( ارسال خبر و لینک ). همچنین امکان نوشتن در انجمن های خاصی برای پاسخ به پرسشها و مشکلات آنها فراهم شده است.

- کاربران عضو ( اعضای عادی ): افرادی که فرم ثبت نام را پر کرده اند. این افراد می توانند در تمام فعالیتهای سایت شرکت کنند. ولی امکان شرکت در بخش خاصی از انجمن ها که مربوط به ایفای نقش (RPG) است را ندارند.

- کاربران عضو ایفای نقش: این اعضا با برداشتن نقش از شخصیتهای هری پاتر یا شخصیتهای اختراعی مرتبط با هری پاتر و معرفی شخصیت در تاپیک مربوط به آن می توانند در انجمن های مربوط به ایفای نقش شرکت کنند. مطالب تکمیلی را در تاپیک قوانین ایفای نقش ببینید.

- کاربران عضو گروه های 4 گانه هاگوارتز: این اعضا علاوه بر اینکه در ایفای نقش شرکت میکنند میتوانند در تالار عمومی گروه خودشان وارد شده و پیام ارسال کنند. بدیهی است این افراد حتما باید عضو ایفای نقش باشند.

- اعضای تثبیت شده: این اعضا باید دارای شرایط زیر باشند.
1- حد اقل سه ماه از عضویت آنها در سایت گذشته باشد
2- حد اقل سه نفر از اعضای تثبیت شده سایت وی را معرفی کنند
3- توسط یکی از مدیران به عنوان عضو فعال تایید شود.

- ناظران انجمن: فرد یا افرادی هستند که مسوولیت یک انجمن خاص را به عهده دارند. ناظر یا ناظران هر انجمن برای پیشبرد اهداف سایت در انجمن تحت نظارت خود آزاد هستند و در مقابل مسوولیت هر گونه رویدادی در انجمن مورد نظر بر عهده آنهاست. این افراد می توانند در چارچوب قوانین سایت و ایفای نقش ایده های خود را در انجمن تحت نظارت خود پیاده کرده و نسبت به ویرایش و حذف پیام یا عنوان هایی که بر خلاف قوانین یا اهداف مورد نظر خودشان باشد اقدام کنند. ناظران با توجه به نوع عملکردشان به وسیله مدیران سایت انتخاب ، ابقا یا برداشته می شوند.

- مدیران انجمن: مسوولیت و نظارت بر تمام انجمن ها را دارند. این افراد و ظیفه دارند مسایل کلی در انجمن ها را پی گیری کنند. از جمله عضویت افراد در گروه های 4 گانه هاگوارتز ، راهنمایی اعضای تازه وارد و پاسخ به سوالات مطرح شده در مورد سایت به عهده آنهاست. همچنین این افراد موظفند در مواردی که مساله فوری و حادی ( مثلا پستی که بر خلاف قوانین سایت یا ایفای نقش باشد ) در یکی از انجمن ها رخ داد و ناظر آن انجمن حضور نداشت دخالت کنند.

- مدیران کل: این افراد علاوه بر اینکه اختیارات و وظایف مدیران انجمن ها را دارند مسوولیت رسیدگی به سایر بخشهای سایت از جمله خبر ها ، مقالات ، گالری تصاویر ، همه پرسی و غیره برعهده آنهاست. در هر حال وظیفه اصلی این افراد مدیریت انجمن ها نیست.

- گردانندگان سایت ( وب مستر ها): علاوه بر اختیارات و وظایف سایر مدیران وظایف اصلی آنها عبارت است از: ارتباط با هاستینگ سایت ، تامین زمینه های فنی لازم جهت پیشبرد اهداف سایت ، تامین امنیت سایت ، پاسخ دادن به ایمیل های زده شده به سایت ، انتخاب مدیر برای سایت و برقراری ارتباط و هماهنگی بین مدیران و ناظران و دخالت در مسایلی که بین مدیران پیش می آید ، گرفتن نسخه پشتیبان از سایت به طور منظم ، پاسخ به مشکلات ، نیاز ها و سوالات مطرح شده در مورد سایت

اهداف و برنامه های سایت:

1- معرفی کتاب های هری پاتر به علاقمندان و ترویج نوع نگرش به زندگی و اجتماع که در این کتاب ها بیان شده است.
در این رابطه تایپ کتابهای هری پاتر را آغاز کرده ایم و بحث راجع به کتاب ها را در انجمن ها دنبال می کنیم.

2- ایجاد یک فضای دوستانه و صمیمی در تالار های گفتگوی سایت ( انجمن ها ) برای بیان نظرات ، تفکرات و حرف های طرفداران هری پاتر. به این منظور علاوه بر اختصاص انجمن هایی برای بحث های جدی درمورد کتاب ها فیلمها و غیره بخش مجزای ایفای نقش را نیز قرار داده ایم.

3- جمع آوری خبر ها ، عکسها و به طور کلی هر گونه اطلاعات مربوط به هری پاتر. همچنین نوشتن نقد و گرد آوری مطلب در مورد کتاب ها و فیلمهای هری پاتر

4- تشکیل گروه های مختلف از جمله گروه ترجمه ، داستان نویسی ، نمایشنامه نویسی و ... برای مشارکت بیشتر اعضا در سایت

5- جمع آوری سایت ها ، وبلاگها و گروه هایی که به زبان فارسی در زمینه هری پاتر فعالیت می کنند.

برنامه های آینده:

1- امکان ایجاد وبلاگ و صفحات شخصی (Home Page) برای اعضای تثبیت شده سایت

2- صدور کارت عضویت برای اعضای تثبیت شده سایت

3- تشکیل جلسات ماهانه به صورت حضوری در مکان مشخص برای اعضا با ارایه کارت عضوی

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
اين ديگه چي بود؟ :blink:

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خوب حالا مشکلش کجاست ؟

نمی شه که هر چی تو اینترنت باب میل شما نباشه حذف کنند

اصلا این تاپیکو زدی که چی بشه ؟
به احتمال زیاد باید تنگنایه اونا باشی ! LOL

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
های هیتلر ( ل را با ضمه بخوانید )

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
moryabdi عزيز شما نبايد اينارو مسخره كنين!
پسر خاله من 14 سالشه تو اين فرومه!!
اين رو هم در نظر بگيرين كه سن اينا خيلي كمه!
انتظار دارين بحث فلسفي كنن بيچاره ها؟!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
moryabdi عزيز شما نبايد اينارو مسخره كنين!
پسر خاله من 14 سالشه تو اين فرومه!!
اين رو هم در نظر بگيرين كه سن اينا خيلي كمه!
انتظار دارين بحث فلسفي كنن بيچاره ها؟!
چه ربطي داره خوب؟
تو همين پي تي كاربرايي داريم كه با وجود سن كم (در حدود 14 سال) اندازه يه مرد فهم و شعور دارن. اگه هم سنشون رو نگن عمراً كسي نمي فهمه چند سالشونه و فكر مي كنيم با يه مرد طرف هستيم. از اون طرف هم كساني هستند كه با وجود سن بالا رفتارشون خيلي بچه گانه و ابتدائيه...

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ... تو اینترنت میگشتم که ناگهان به این فروم بر خوردم!! ظاهرش خیلی قشنگه ولی وقتی نوشته هاشون رو بخونی به مسخره بودن اون پی میبری! یه نگاه بندازید ببینید که این افراد از نوشتن این جملات چه لذتی میبرن!!
ما توی کودکستان هم انقدر لوس نبودیم!!
http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=436&forum=17
این یه نمونشه! کل فرومش همینجوریه!! بحث های بی معنی و بی نتیجه و بی محتوا!! مرام نامه هم نداره همه همینجوری دور هم راحتا!
کسی اگه فروم مزخرف تری سراغ داره لینک بگذاره تا بیشتر با آدم های بیکار ایران آشنا بشیم...

همه که نبايد طالباني فکر کنند.

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
چه ربطي داره خوب؟
تو همين پي تي كاربرايي داريم كه با وجود سن كم (در حدود 14 سال) اندازه يه مرد فهم و شعور دارن. اگه هم سنشون رو نگن عمراً كسي نمي فهمه چند سالشونه و فكر مي كنيم با يه مرد طرف هستيم. از اون طرف هم كساني هستند كه با وجود سن بالا رفتارشون خيلي بچه گانه و ابتدائيه...

خب اين حرف شما غير منطقيه!
چون اون بچه اي كه مثل بزرگا حرف ميزنه و رفتار ميكنه اصلا نرمال نيست! و برعكس!
در ضمن صحبت كردن از هري پاتر دليل بر پايين بودن فهم و شعور يه بچه نيست, البته فكر نميكنم منظور شما هم اين بوده باشه...

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
بی محتوا ترین فروم دنیا

مخالفم،

[حداقلش اينه که] از فروم هايي که صفحه هاشونو با دزديدن مطالب کاربران فوروم هاي ديگه پر مي کنند و وقتي بهشون اعتراض ميکني که اين مطلب رو که من نوشته بودم تازه بهت توهين و بي احترامي هم مي کنند که خيلي بهتره. [دست کم خودشون توليد محتوا دارند و فقط کپي و پيست نمي کنند و اين خودش خيلي ارزشمنده.]

تازه در دنياي جادويي هري پاتر که نميشه انتظار داشت راجع به فيزيک کوانتومي صحبت کنند مگر اينکه اونم خودش يکي از جادوها باشه
wink.gif

اديت با مقادير متنابهي عصبانيت و ناراحتي از بد برداشته شدن حرف من
angry.gif

اين جمله اي که من در بالا فرمودم در حمايت از فروم جادوگران و جامعه ي هري پاتر دوستان بود، لطفا جمله را با دقت و بازم تأکيد مي کنم دقت بخوانيد و بعد مثل اين پست اينجور به من حمله نماييد.

دوبله ي جمله ي بالا براي شکافتن بهتر مطلب ميشه اين:

فروم جادوگران از خيلي از فروم هايي (مانند ه.م و ن.ص که مطالبشونو با دزدين مطالب کاربران ديگر فروم ها پر مي کنند - مثال مي خواهيد براتون بدم چون هنوز دارم حرص مي خورم) خيلي خيلي بهتره.

متأسفانه اينجا تو گفتگوي آزاد انگار همه منتظر محکوم کردن يکي ديگه هستند، اوکي، بفرماييد، خوش باشيد.

اديت 2:
خوشبختانه سوتفاهم پيش آمده برطرف شد
happy.gif

.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
خب اين حرف شما غير منطقيه!
چون اون بچه اي كه مثل بزرگا حرف ميزنه و رفتار ميكنه اصلا نرمال نيست! و برعكس!
در ضمن صحبت كردن از هري پاتر دليل بر پايين بودن فهم و شعور يه بچه نيست, البته فكر نميكنم منظور شما هم اين بوده باشه...
كجاي حرف من غيرمنطقي بود؟ :blink:
برعكس حرف شما عجيبه. همه مي دونن كه جلوتر بودن فكر يك نفر از همسن و سالان خودش يك مزيت بزرگه. چرا بايد كسي كه از سنش بيشتر بفهمه آنرمال به حساب بياد؟
ضمناً من نگفتم صحبت كردن از هري پاتر دليل پايين بودن فهم و شعور كسيه. شما گفتي اينا همشون بچه ان و به عنوان مثال از پسرخاله خودتون كه 14 سالشه اسم بردي، منم در مقام مقايسه گفتم كه همينجا هم 14 ساله هايي داريم كه اگه سنشون رو نگن عمراً كسي نمي فهمه چند سالشونه و همه خيال مي كنن حداقل 20 سال سن دارن.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
دليلي نداره همه از نظر سطح شعور و فرهنگ و ميزان پركاري و يا بيكاري مثل شما باشند هيتلر جان.

لوپین

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
موضوع اصلیشون هری پاتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آخه آدم چقدر میتونه بیکار باشه!!
اینم توی سایتوشن پیدا کردم! بخونید و بخندید!
اینش بیشتر از همش خنده دار بود
بخشید ادبیات موضوع تخصصی ما یوزرای فرهنگ هنر !(با هفت پست شدم کارشناس!)بقیه لطفا کارشناس نشن!;)
حالا از شوخی بگذریم خوندن هری پاتری چه مشکلی داره!؟ چند صد میلیون نسخه از این کتاب تا حالا فروش رفته!خیلیا خوششون میاد یه عده ادبیات فانتزی رو دوست ندارن یه عده هم اصلا ادبیات رو دوست ندارن(اصلا اهل کتاب نیستن!)نباید بخاطر اختلاف سلایق به بقیه توهین نمود!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
بخشید ادبیات موضوع تخصصی ما یوزرای فرهنگ هنر !(با هفت پست شدم کارشناس!)بقیه لطفا کارشناس نشن!;)
حالا از شوخی بگذریم خوندن هری پاتری چه مشکلی داره!؟ چند صد میلیون نسخه از این کتاب تا حالا فروش رفته!خیلیا خوششون میاد یه عده ادبیات فانتزی رو دوست ندارن یه عده هم اصلا ادبیات رو دوست ندارن(اصلا اهل کتاب نیستن!)نباید بخاطر اختلاف سلایق به بقیه توهین نمود!
همينطور هم در مورد سريالهاي ‍‍ژاپني و كره اي و چيني! نبايد به دوستدارانشون توهين كرد!! :p

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
محض اطلاع دوستان باید عرض کنم
بروبکس فروم جادوگران اولین کسی بودند که بصورت گروهی مجموعه کتابهای هری پاتر رو ترجمه کردند!!
و به رایگان در وب منتشر کردند
خود من هم سری کاملش رو از سایت اونا دانلود کردم!!
میخوام بگم حداقل خیرشون به چند نفر رسیده که نرن این کتابها رو 6-7 هزار تومن نخرن!!

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
باید همه جور سایتی برای همه سلیقه ها وجود داشته باشد

حالمون از فوتوشاپ و ویژال بیسیک بهم خورد

بالا