برگزیده های پرشین تولز

افتتاح اکانت پی پال در آلمان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

paypalmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.
اگر کسی اکانت Full Verify پی پال Paypal بهمراه حساب بانکی از کشور آلمان می خواد تماس بگیره.
یک حساب بانکی به نام شما در کشور آلمان افتتاح میشه و بعد از افتتاح در اکانت پی پالتون اد میشه.
حداکثر 5 روز زمان می بره تا اکانت ساخته بشه.
اد کردن حساب بانکی در پی پال بالاترین سطح Verify و Confirm هست و شما با داشتن این حساب در پی پال می تونید موجودی پی پالتون رو بریزید به این حساب بانکی و از این حساب انتقال بدید به حسابتون در ایران.:eek:
جهت استفاده از این اکانت نیاز به یک *** دارید برای تغییر IP ایران.( فرقی نمیکنه مال کدوم کشور باشه )
در صورت تمایل میتونید با ایمیل یا با این شماره تماس بگیرید: 09353428581 مهدی هستم.
[email protected]
موفق باشید.:)

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
فکر میکنم فرق کنه اگه از هر کشوری باشه !
به 1 ماه نمیکشه اکانت و لیمیت میشه . اونم آلمان که حساسه.
--
استفاده از هر IP شاید برای اکانتهایی از کشورهای آسیایی شرقی جواب بده.
-
- آدرس چی میشه ؟
- حساب بانکی در چه بانکی باز میشه ؟

itman22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تضمين شما چيه ؟
شرکت داريد ؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
فکر میکنم فرق کنه اگه از هر کشوری باشه !
به 1 ماه نمیکشه اکانت و لیمیت میشه . اونم آلمان که حساسه.
--
استفاده از هر IP شاید برای اکانتهایی از کشورهای آسیایی شرقی جواب بده.
-
- آدرس چی میشه ؟
- حساب بانکی در چه بانکی باز میشه ؟

یکی از دوستام که آکانت پی پالش ماله 1999 هستش و دریافتی خیلی زیادی هم داره(ماهی 10000$)،آدرس بیلینگش در هنگ کنگ هستش،خوده آکانت از آلمانه و از طریق remote که سرورش در آمریکاست همیشه کار می کنه،شما خیلی به قوانین پی پال آشنا نیستید..

حتی می گفت که نام حساب بانکی با نام آکانت پی پال یکی نیست،این حرفشو خودم هم نفهمیدم:D البته فهمیدم چی گفت،ولی فک نمی کردم بشه:cool:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
یکی از دوستام که آکانت پی پالش ماله 1999 هستش و دریافتی خیلی زیادی هم داره(ماهی 10000$)،آدرس بیلینگش در هنگ کنگ هستش،خوده آکانت از آلمانه و از طریق remote که سرورش در آمریکاست همیشه کار می کنه،شما خیلی به قوانین پی پال آشنا نیستید..

حتی می گفت که نام حساب بانکی با نام آکانت پی پال یکی نیست،این حرفشو خودم هم نفهمیدم:D البته فهمیدم چی گفت،ولی فک نمی کردم بشه:cool:

:D:D عجب شیر تو شیریه !

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1

حتما به خاطر حجم مبادله زیاده :p هوای مشتریشونو دارند.;)
به حرحال من به شخصه حاضر به انجام همچین ریسکی نیستم. " شاید چون به قوانینش آشنا نیستم " ;)

ولی به امتحانش میارزه
یه قیمتی بده :D

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
حساب بانکی به نام کی صادر میشه؟ این جواب بدی کل مراحل برای دوستان توضیح میدم که اصلا شدنی هست یا نه و همه میتونن اعتماد کنن. بسم ا... جایی اومدی که همه اینکارن. اینکارا تا قبل از 11 سپتامبر شدنی بود اما الان باز کردن یک حساب بانکی توی کشورهای اروپایی و آمریکایی چی بگم.

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
:D :D :D :D ولی فکر کنم راست می گه ها ! چون شماره تلفن هم گذاشته :D :D :D

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
چه ربطی داره !
خوب منم میتونم شماه تلفن خونه همسایه رو بدم !!! :D
اما هنوز نیومده سوالا رو جواب بده .

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
حساب بانکی به نام کی صادر میشه؟ این جواب بدی کل مراحل برای دوستان توضیح میدم که اصلا شدنی هست یا نه و همه میتونن اعتماد کنن. بسم ا... جایی اومدی که همه اینکارن. اینکارا تا قبل از 11 سپتامبر شدنی بود اما الان باز کردن یک حساب بانکی توی کشورهای اروپایی و آمریکایی چی بگم.

ایشون حتما با حساب بانکی و فامیل خودشون به چند اسم مختلف اکانت رو وریفای میکنن و بعد از وریفای حساب بانکی رو Remove میکنن !

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خوب به ایمیلم جواب دادن،ازشون پرسیدم saving account هستش و گفتن که که full account هستش...

حالا نمیدونم full account چیه؟

لابد منظورش current account بوده که اصلان و ابدا به خارجی نمیدن.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
راستی بچه ها از احسان خبر دارید؟میگفت میخوام برای بچه ها در سوئد حساب باز کنم،سره کاری نیست به نظرتون؟

paypalmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1.دستتون درد نکنه که مارو کلاه بردار خوندید:)
2.اول حساب بانکی در کشور آلمان به نام خودتون با مشخصات حقیقی شما افتتاح میشه. این بانک هیچ تحریمی علیه ایران نداره و براحتی با ایران کار می کنه. اگر حجم مبادلاتتون از 1500 2000 تا بیشتر بشه زوم می کنه روی اکانتتون و ازتون کپی پاسپورت یا ترجمه رسمی شناسنامه می خواد برای اثبات هویت که اگر مشخصات رو درست داده باشین هیچ مشکلی نیست.( بعد از Limit شدن حساب ما براتون بازش می کنیم )
این حساب به همراه خودش یه Master Card داره که با داشتن 10 یورو در حساب مستر فعال میشه و با استفاده مستر 0.5 یورو Fee میگیره و از موجودیه حسابتون مبلغ استفاده شده کم میشه.
میتونید از بانکهای ایران به حسابتون در آلمان پول بریزین ( از طریق Swift ) که بهترین روش بانک سامان هست.
از طریق ما هم می تونید اقدام کنید ولی با زمان بیشتر و هزینه بیشتر.:)
3.بعد از افتتاح حساب بانکی یه حساب Paypal از کشور آلمان به اسم خودتون ( حتما باید همون اسم حساب بانکی باشه در غیر اینصورت این حساب در پی پال اد نمیشه. ) باز میشه و یه ویزا امرکایی که خودم دارم و بارها اد کردم در پی پال های مختلف به حساب اد می کنم که هیستوری ویزا 4 روز زمان میبره .
همزمان با اد کردن ویزا حساب بانکی رو هم اد می کنم که این هم 5 روز زمان میبره تا مراحل مختلفش انجام بشه. آدرس پی پال می تونه غیر حقیقی باشه ولی بانک آدرس نیاز نداره تا زمانی که لیمیت نشده.
در کل در 5 روز شما صاحب یک اکانت پی پال به همراه حساب بانکی از یه کشور معتبر می شید. و یه مستر کارت هم دارید که بدون هیچ هزینه اضافی میتونید برای همیشه شارژ کرده و استفاده کنید.
در ضمن موجودیه حساب پی پال رو هم میتونید به حساب بانکی انتقال داده و از اونجا از طریق ما انتقال بدید به حساب بانکی در ایران.
4.ممنون که *** آلمان رو گذاشتین برامون. دنبالش می گشتم. ولی من الان 2 ماهه که با Ip Canada این کارو کردم و هیچ مشکلی پیش نیومده.:)
این رو هم باید اضافه کنم در صورت لیمیت شدن اکانت پی پال که با داشتن حساب بانکی احتمالش خیلی کمه کاری نمیشه کرد. چون شما یک ایرانی هستید.;)
5.من نه شرکت دارم و نه سایت و نه تضمین میدم. فقط اینو می تونم بگم که هم برای خودم و هم برای چندین نفر دیگه اینکارو کردم و موفق شدم این حساب رو در پی پال اد کنم.
6.این یه حساب بانکی کامل از یک بانک معتبر در آلمان هست که پی پال این بانک رو قبول داره. فقط اینو می تونم بگم که تمام نیازهای شما رو برطرف می کنه.

اما قیمت......... به نظر شما این همه امکانات یکجا چند می ارزه؟:eek:
من قیمت کل اینها رو گذاشتم 80 تومان. ولی یقین دارم هر کسی بخواد نصف این چیزا رو بهتون بده با این قیمت میده.
خودم قبل از اینکه توانایی ایجاد این اکانتها رو داشته باشم دنبالش بودم و کمترین قیمتی که میدن 350 تومانه.:blink:

دلیل جواب ندادنم رو هم بذارید به پای سایت.چون امروز صبح بالا نمیومد.:hmm:

موفق باشید دوستان.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
1.دستتون درد نکنه که مارو کلاه بردار خوندید:)
2.اول حساب بانکی در کشور آلمان به نام خودتون با مشخصات حقیقی شما افتتاح میشه. این بانک هیچ تحریمی علیه ایران نداره و براحتی با ایران کار می کنه. اگر حجم مبادلاتتون از 1500 2000 تا بیشتر بشه زوم می کنه روی اکانتتون و ازتون کپی پاسپورت یا ترجمه رسمی شناسنامه می خواد برای اثبات هویت که اگر مشخصات رو درست داده باشین هیچ مشکلی نیست.( بعد از Limit شدن حساب ما براتون بازش می کنیم )
این حساب به همراه خودش یه Master Card داره که با داشتن 10 یورو در حساب مستر فعال میشه و با استفاده مستر 0.5 یورو Fee میگیره و از موجودیه حسابتون مبلغ استفاده شده کم میشه.
میتونید از بانکهای ایران به حسابتون در آلمان پول بریزین ( از طریق Swift ) که بهترین روش بانک سامان هست.
از طریق ما هم می تونید اقدام کنید ولی با زمان بیشتر و هزینه بیشتر.:)
3.بعد از افتتاح حساب بانکی یه حساب Paypal از کشور آلمان به اسم خودتون ( حتما باید همون اسم حساب بانکی باشه در غیر اینصورت این حساب در پی پال اد نمیشه. ) باز میشه و یه ویزا امرکایی که خودم دارم و بارها اد کردم در پی پال های مختلف به حساب اد می کنم که هیستوری ویزا 4 روز زمان میبره .
همزمان با اد کردن ویزا حساب بانکی رو هم اد می کنم که این هم 5 روز زمان میبره تا مراحل مختلفش انجام بشه.
در کل در 5 روز شما صاحب یک اکانت پی پال به همراه حساب بانکی از یه کشور معتبر می شید. و یه مستر کارت هم دارید که بدون هیچ هزینه اضافی میتونید برای همیشه شارژ کرده و استفاده کنید.
در ضمن موجودیه حساب پی پال رو هم میتونید به حساب بانکی انتقال داده و از اونجا از طریق ما انتقال بدید به حساب بانکی در ایران.
4.ممنون که *** آلمان رو گذاشتین برامون. دنبالش می گشتم. ولی من الان 2 ماهه که با Ip Canada این کارو کردم و هیچ مشکلی پیش نیومده.:)
این رو هم باید اضافه کنم در صورت لیمیت شدن اکانت پی پال که با داشتن حساب بانکی احتمالش خیلی کمه کاری نمیشه کرد. چون شما یک ایرانی هستید.;)

اما قیمت......... به نظر شما این همه امکانات یکجا چند می ارزه؟:eek:
من قیمت کل اینها رو گذاشتم 80 تومان. ولی یقین دارم هر کسی بخواد نصف این چیزا رو بهتون بده با این قیمت میده.
خودم قبل از اینکه توانایی ایجاد این اکانتها رو داشته باشم دنبالش بودم و کمترین قیمتی که میدن 350 تومانه.:blink:

دلیل جواب ندادنم رو هم بذارید به پای سایت.چون امروز صبح بالا نمیومد.:hmm:

موفق باشید دوستان.

دوست محترم شما کل مطلب فرستادی رو هوا:

در صورت لیمیت شدن اکانت پی پال که با داشتن حساب بانکی احتمالش خیلی کمه کاری نمیشه کرد.

کی میگه احتمالش کمه اتفاقا وقتی اکانت بانک اضافه میکنی بعدا گیر بیشتری پیدا میکنه و کل مدارکت باید با حساب بانکی مچ باشه , وریفای کردن پی پال به راحتی باز کردن یوزر توی یک فروم هست مهم اینه که شب که می خوابی صبح دلارات رو هوا نباشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا