برگزیده های پرشین تولز

یه مشکل خطرناک

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
همونطور که می دونید، تصاویری که با استفاده از سایتهای image freee hosting مثل tiny pic آپلود می کنیم، در صورت نداشتن اکانت ثابت لینکاش موقتیه و بعد از مدتی حذف یا جایگزین میشه. اگه عکسا حذف بشه مشکلی نیست، اما بعضی وقتا لینکها جابجا میشن و ممکنه به جای عکس مورد نظر شما یه عکس دیگه بیاد. خودم امروز نمونه اش رو تو یکی از تاپیکها و یکی از اسمایلیهایی که استفاده کرده بودم دیدم که به جاش عکس دو نفر سیاه پوست اومده بود...

حالا نکتهء ترسناک اینه که ممکنه هر جور عکسی به جای عکسی که شما گذاشتید بیاد. مثلاً یه عکی +18. در این صورت، اگه بعد یه مدت چنین اتفاقی بیفته و یکی از مدیرا اون عکسو ببینه، اونوقت تکلیف چیه؟ دسترسی اون کاربر برا همیشه قطع میشه؟ آخه اون کاربر بیچاره که روحش هم خبر نداشته ممکنه یه روزی همچین بلایی سر پستی که خیلی وقت پیش زده بیاد...

لطفاً لطفاً یکی از مدیرا بیاد بگه چی کار کنیم. خود من خیلی از عکسامو با tinypic وبدون ساختن اکانت آپلود کرده بودم و حالا هر لحظه ممکنه به جای یکیشون یه عکس دیگه که حتی نامناسب باشه بیاد.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
خودم امروز نمونه اش رو تو یکی از تاپیکها و یکی از اسمایلیهایی که استفاده کرده بودم دیدم که به جاش عکس دو نفر سیاه پوست اومده بود
اینم لینک اون اسمایلی که می گفتم. ولی حالا تبدیل به یه عکس شده:

47b20s0.gif

الان هم با ترس ولرز گذاشتمش اینجا، چون ممکنه تا مدتی دیگه اینم عوض بشه و تبدیل بشه به هر عکس دیگه ای...

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
مدیرا فقط وقتی که یه کسی بیاد و یه کلمه حرف سیاسی یا مذهبی بزنه پیداشون میشه... اصلا منتظرشون نباش تا بزن و بگیر و در کار نباشه هیچ کسی از این ورا رد نمیشه. نمونش این: http://forum.persiantools.com/t69714.html

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
ياشار جان

در مورد tiny pic اطلاعي ندارم . اما من تا امروز هر چي عكس در freeshare.us آپلود كرده ام بدون مشكل بوده و هيچ لينكي هم جابه جا نشده است . من هم بدون اكانت در freeshare عكسها را آپلود مي كنم .

نمي دونم مشكل از كجاست ولي قاعدتا نبايد چنين اتفاقي بيفتد .

zirnevis

Registered User
لایک‌ها
8
سلام یاشار

من هم تعجب می کنم چنین اتفاقی افتاده چون همانطور که میدانید این سایت tinypic یه کانتری داره و هر عکسی که اضافه میشه به شماره میده و عکس دیگر همینطور و سیر صعودی داره بنابراین بعید به نظر می رسه که چنین حماقتی کنن و جایگزین کنن حالا ممکن است برای اینکه ظرفیت آنها جواب نمیده اصلا آن عکس را دلیت کنن ولی جابجا بعید می دانم.

موفق باشید.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
ياشار جان

در مورد tiny pic اطلاعي ندارم . اما من تا امروز هر چي عكس در freeshare.us آپلود كرده ام بدون مشكل بوده و هيچ لينكي هم جابه جا نشده است . من هم بدون اكانت در freeshare عكسها را آپلود مي كنم .

نمي دونم مشكل از كجاست ولي قاعدتا نبايد چنين اتفاقي بيفتد .
من همیشه با tinypic آپلود عکسهای فوری رو انجام میدادم. همیشه هم می دیدم که بعد از یه مدت عکسا حذف میشن، اما هرگز ندیده بودم اینطوری بشه.
سلام یاشار

من هم تعجب می کنم چنین اتفاقی افتاده چون همانطور که میدانید این سایت tinypic یه کانتری داره و هر عکسی که اضافه میشه به شماره میده و عکس دیگر همینطور و سیر صعودی داره بنابراین بعید به نظر می رسه که چنین حماقتی کنن و جایگزین کنن حالا ممکن است برای اینکه ظرفیت آنها جواب نمیده اصلا آن عکس را دلیت کنن ولی جابجا بعید می دانم.

موفق باشید.
والا من خودم هم تعجب کردم. اصلاً فکرش هم نمی کردم همچین اتفاقی بیفته.

به هر حال هر چه قدر هم بعید، این اتفاقی بوده که افتاده. منم خیلی از عکسام رو از همین راه آپلود کردم و بنابراین، هر لحظه ممکنه یکیشون تغییر کنن و با یه عکس کاملاً متفاوت دیگه تعویض بشن. حالا اگه اون عکس بر خلاف مقررات باشه چی به سر من میاد؟ ممکنه یه عکس غیراخلاقی باشه که به خاطرش دستریسمو قطع کنن...

حالا چه توصیه ای دارید؟ باید برم پستام رو تو فروم از روز اول تا حالا سرچ کنم و همه عکسهای اینطوری رو ازشون حذف کنم؟

BiKhial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

BiKhial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شاید سرنخ خوبی باشه ! :cool: :f34r:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
من هم همیشه با tinypic کار میکنم اما تاحالا این مشکل رو نداشتم!
عجیبه!
امیدوارم اشکال مقطعی باشه به زودی رفع بشه!

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
حالا چه توصیه ای دارید؟ باید برم پستام رو تو فروم از روز اول تا حالا سرچ کنم و همه عکسهای اینطوری رو ازشون حذف کنم؟

فکر کنم باید همین کارو بکنی چون ادمین ها به اینجور توضیح ها بعدا که اتفاقی بیفته چندان توجهی نمی کنن .

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
امضاء رو نگاه کن همین عکس توشه !!

http://forum.persiantools.com/t56003-page35.html

:eek: :lol:

شاید سرنخ خوبی باشه ! :cool: :f34r:
خیلی عجیبه. من بهشون پی ام دادم ببینم این عکس از کجا اومده...
اینم لینک اون پستیه که توش از اون اسمایل استفاده کرده بودم.
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1031206&postcount=248
ولی وقتی مدتی بعد به همون تاپیک برگشتم متوجه تغییر اون اسمایل به این عکس شدم.

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
یاشار جان بنده از شما به خاطر ذکر این نکته تشکر میکنم.

به ذهن خود بنده هم نرسیده بود ! البته تابحال هم ندیده بودم که چنین مشکلی پیش بیاید.

اجازه بدهید دیگر مدیران هم بیایند و نظرشان را در این مورد اعلام کنند تا یک تصمیم نهایی گرفته شود.

اتفاقا بنده آن اسمایلی ها را دیدم که شما گذاشته بودید ;)

بازهم ممنون از احساس مسوؤلیت شما

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
اين كه خيلي وحشتناكه!!!
من كلي عكس توي tinypic آپلود كردم گذاشتم تو pt ...
خدا بخير كنه
33.gif

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
واقعا که، مثل اينکه همان PersianGig خودمان مطمئنتره!!

البته شکل و شمايل تايني پيک تغيير کرده انگار، شايد براي همين اينجوري شده (من گفتم اين 2 تا سياه پوست ها تو امضاي جناب سيامک چه مي کنند، نگو داستانش اين بوده!) ولي وحشتناکه اين اتفاق، آدم عکس مجاز بذاره و بعد جاش عکس غير مجاز سبز بشه @_@

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
راه حل : استفاده نکنید اگر همچین خطری داره ;)

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
freeshare.us بدون هیچ مشکلی کاملا تایید میشه فوقش میتونید برای محکم کاری یه ثبت نام هم بکنید

zirnevis

Registered User
لایک‌ها
8

سلام

بله باید رفت سراغ سایت دیگه . با این وضعیت اصلا اطمینانی وجود نداره جای عکسی که گذاشتیم چیز دیگه ای سبز نشه . حالا شانس اوردید که این دوتا سیاه اومدن اگر.... :rolleyes: چه میشد اونم تو امضای یک نفر که به تعداد پستاش دیده میشه .

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
با این وضع مطمئناً دیگه هیچکس نمی خواد از تاینی پیک استفاده کنه، ولی تکلیف این همه عکس و اسمایلی که از قبل با تاینی پیک آپلود شدن و در سطح فروم هستن چیه؟ مطمئناً امکانپذیر نیست که بریم دونه دونه همه رو شناسایی کنیم و حذفشون کنیم، اما اگه یه بار دیگه همچین مشکلی به شکلی جدی تر برای یه پست قدیمی پیش بیاد اونوقت چی کار می شه کرد؟ مدیرا که نمیان بررسی کنن بینن چرا همچین اتفاقی افتاده، فقط بن می کنن.

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
واقعا که، مثل اينکه همان PersianGig خودمان مطمئنتره!!

البته شکل و شمايل تايني پيک تغيير کرده انگار، شايد براي همين اينجوري شده (من گفتم اين 2 تا سياه پوست ها تو امضاي جناب سيامک چه مي کنند، نگو داستانش اين بوده!) ولي وحشتناکه اين اتفاق، آدم عکس مجاز بذاره و بعد جاش عکس غير مجاز سبز بشه @_@

ببخشيد منو ميگيد؟!!!!
يعني اين عكس توي امضاي من رو شما يه چيز ديگه ميبينيد؟!!!!
لطفا بقيه دوستان هم بگــــــن....
توي امضام سمت چپ يه نوشته(به صورت عكس) وسط يه اسمايلي و سمت راست لوگوي باشگاه مورد علاقه ام!
شما هم همينو ميبينيد يا نه؟!!!!!!!!!!!!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
ببخشيد منو ميگيد؟!!!!
يعني اين عكس توي امضاي من رو شما يه چيز ديگه ميبينيد؟!!!!
لطفا بقيه دوستان هم بگــــــن....
توي امضام سمت چپ يه نوشته(به صورت عكس) وسط يه اسمايلي و سمت راست لوگوي باشگاه مورد علاقه ام!
شما هم همينو ميبينيد يا نه؟!!!!!!!!!!!!
من عکسی که تو امضات هست رو از یه جا دیگه آپلود کردم. چیزی که من تو امضای تو می بینم اینه، نه یه اسمایلی:

47b20s0%5B1%5D.gif

بالا