برگزیده های پرشین تولز

درخواست براي افزايش مديران انجمن ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
واقعا وقتي به زحمتي كه بايد يك مدير براي بخشي كه امورش بهش محول شده مي افتم مو به تنم سيخ ميشه . چون واقعا سركشي به همه تاپيك ها و بررسي اونها خيلي كار سخت و طاقت فرسايي هستش كه از همه كس بر نمياد . ولي نمي دونم چرا تا حالا مديران سايت به فكر افزايش مديران انجمن نيفتاده اند . چون اينجوري به نظر من هم از سنگيني كار كاسته ميشه و هم بازدهي امور مي ره بالاتر . در ضمن مديران هر بخش مي توانند به هم مرخصي هم بدهند و اينجوري خيلي بهتر و با اشتياق بيشتري كارها پيش ميره .

البته اين فقط يه نظر و پيشنهاده تا مديران چه تصميمي در اين مورد بگيرند

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
بی ادبی نباشه، ولی اینقدر من این موضوع رو گفتم، دهنم مو درآورد.
مدیر پی تی بودن افتخاره و سوگولی های احسان نمیزارن این افتخار نسیب افراد دیگه بشه:rolleyes:
حالا بزارید کنکورم تموم بشه، یه کاری میکنم مدیریت قسمت وبلاگ ها رو دو دستی خودتون به من بدید:cool:
ماشالله انتهای ماه آینده پنجمین سال عضویتم تو پی تی رو شروع میکنم، که از این نظر از خیلی از مدیرا کلفتر خواهم بود. مطمینا پست زیاد نشونه چیزی خاصی نیست مهم اینه که پست ها مفید باشه. مثلا یه مدت من جواب مشکلات وبلاگنویس ها رو میدادم، مدیر میومد یه Reply مینوشت که توش دوتا کلمه بود "تصدیق میشه"
آقای مدیر یه موقع خسته نشی:p بزنم به تخته از همین Replyهای پر بار دادی که تعداد پست هات 2000،3000 تا شده، هان؟
یه موقع برنخوره، به هرحال هر روز سر زدن به فروم و چک کردن تک تک تاپیک ها کار ساده ای نیست، ولی اینطوری هم نباشه دیگه.
امیدوارم آزادی بیان تو این فروم ممنوع نباشه.
موفق باشید

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
آزادي بيان مي خواي يا بي احترامي به هركسي كه دلت خواست ....... :hmm:

جناب اين چه نحوه برخورد با مديران هست . من اومدم يه پيشنهاد دادم كه يه باري از رو دوششون كم شه . اونوقت شما با اين مطالبي كه بيان كردي نتنها زحمات آنها لوث كردي بلكه حال ما رو هم گرفتي . بابا دمت گرم . اصلا من نمي دونم تو به اين بي ادبي چه جوري هست كه هنوز هم داري فعاليت مي كني . واقعا مديران چقدر تو رو تحمل كردند ...........

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مدیر پی تی بودن افتخاره و سوگولی های احسان نمیزارن این افتخار نسیب افراد دیگه بشه:rolleyes:
موفق باشید

دوست عزیز اولا آزادی بیان همه جا ممنوعه چرا گیر دادی به فروم .
دوما به قول خودت 5 ساله عضوی با کمتر از 100 پست چطور انتظار داری مدیر شی !!! که از مدیرها با این عنوان نا مناسب نام می بری؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! به همدیگه به عنوان اعضای یک جامعه مجازی احترام بذاریم حداقل

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
حالا بزارید کنکورم تموم بشه، یه کاری میکنم مدیریت قسمت وبلاگ ها رو دو دستی خودتون به من بدید:cool:
ماشالله انتهای ماه آینده پنجمین سال عضویتم تو پی تی رو شروع میکنم، که از این نظر از خیلی از مدیرا کلفتر خواهم بود. مطمینا پست زیاد نشونه چیزی خاصی نیست مهم اینه که پست ها مفید باشه. مثلا یه مدت من جواب مشکلات وبلاگنویس ها رو میدادم، مدیر میومد یه Reply مینوشت که توش دوتا کلمه بود "تصدیق میشه"
آقای مدیر یه موقع خسته نشی:p بزنم به تخته از همین Replyهای پر بار دادی که تعداد پست هات 2000،3000 تا شده، هان؟
یه موقع برنخوره، به هرحال هر روز سر زدن به فروم و چک کردن تک تک تاپیک ها کار ساده ای نیست، ولی اینطوری هم نباشه دیگه.
موفق باشید

دو صد گفته چون نیم کردار نیست دوست عزیز

متاسفانه برخی گمان میکنند تعداد پست بالا یا سابقه زیاد مزیتی به شما میرود .

جالب است بدانید الان آقای بهروز با چند سال سابقه و 11 هزار پست ، کوچکترین ادعایی ندارند و این جای تحسین دارد اما برخی ..... ؟؟؟؟؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
هر از چندگاهی مدیران جدیدی به فروم اضافه می شود که خب این با احساس نیاز و یا اعلام آمادگی بقیه است. نمونه های این موارد را توی فروم میتونید پیدا کنید.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
با تشكر از اينكه اظهار نظر فرموديد .
من اعلام آمادگی میکنم
kap.gif
127fs3556139.gif

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
جناب لیاپنگ:
کم آواز هرگز نبینی خجل جُوی مشک بهتر که یک توده گل
حذر کن ز نادانِ ده مرده گوی چو دانا یکی گوی و پرورده گوی​

باز هم جناب لیاپنگ شما فرمودید:
جناب اين چه نحوه برخورد با مديران هست .من اومدم يه پيشنهاد دادم كه يه باري از رو دوششون كم شه . اونوقت شما با اين مطالبي كه بيان كردي نتنها زحمات آنها لوث كردي بلكه حال ما رو هم گرفتي . بابا دمت گرم . اصلا من نمي دونم تو به اين بي ادبي چه جوري هست كه هنوز هم داري فعاليت مي كني . واقعا مديران چقدر تو رو تحمل كردند.
نمیدونم شما چه علاقه ای دارید که سخنان منو جمع ببندید؟ اگر شما از وضع ناراضی هستید این نحوه بیانش نیست نمیشود که هم خر رو داشت و هم خرما. هر چند که وضع حاکم در کل فروم جای هیچ حرف و حدیثی رو نداره و کوچکترین ایرادی هم بهش وارد نیست.

امیدوارم که توانسته باشم نقاط تاریک پست قبلم رو روشن کنم.

پ.ن: احسان، اورکاتت رو چک می کنی؟ اونجا که دیگه مشکل های ایران رو نداری. در ضمن می خواستم بهت 2تا تبریک بگم ولی دیگه تاریخش گذشت;) ایشاالله سال دیگه.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
دو صد گفته چون نیم کردار نیست دوست عزیز

متاسفانه برخی گمان میکنند تعداد پست بالا یا سابقه زیاد مزیتی به شما میرود .

جالب است بدانید الان آقای بهروز با چند سال سابقه و 11 هزار پست ، کوچکترین ادعایی ندارند و این جای تحسین دارد اما برخی ..... ؟؟؟؟؟
البته بدون شک در هیج فرومی تعداد پست زیاد و تاریخ عضویت قدیمی نمی تواند برای یک کاربر مزیتی به شمار آید.
اما نکته در اینجاست که آیا اگر تعداد پستهای شما از این که هست بیشتر می بود و تاریخ عضویتتان هم قدیمی تر بود، باز هم این سخن گفته می شد؟
کد:
[COLOR="Red"]Join Date: Jan 2006

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من ازین که قوانین برای همه ی یوزرها چه قدیمی چه جدید، چه فعال، چه نا فعال یکسان اجرا میشه تازگیا، کم کم داره خوشم میاد

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من ازین که قوانین برای همه ی یوزرها چه قدیمی چه جدید، چه فعال، چه نا فعال یکسان اجرا میشه تازگیا، کم کم داره خوشم میاد
اتفاقا من خوشم نمیاد
جالبه بدونی من توی این 2 سال حتی تذکر شفاهی هم نگرفته بودم
البته این اخطاری که گرفتم چند روز دیگه پاک میشه اونش خیالی نیست ولی منی که تو چند تا بخش فعال هستم و خیلی جاها سعی میکنم مشکل بقیرو حل کنم و توی 2 سال عضویتم هیچ مشکلی نداشتم انتظار نداشتم حالا با یه پست بد باهام چنین رفتاری بشه
درسته اون پستم حقش بود ولی خودمم حقم بود؟

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقا من خوشم نمیاد
جالبه بدونی من توی این 2 سال حتی تذکر شفاهی هم نگرفته بودم
البته این اخطاری که گرفتم چند روز دیگه پاک میشه اونش خیالی نیست ولی منی که تو چند تا بخش فعال هستم و خیلی جاها سعی میکنم مشکل بقیرو حل کنم و توی 2 سال عضویتم هیچ مشکلی نداشتم انتظار نداشتم حالا با یه پست بد باهام چنین رفتاری بشه
درسته اون پستم حقش بود ولی خودمم حقم بود؟
اینم که میگی درسته.

من نمیدونم چرا آخرین پستی که در این رابطه رو میخونم همیشه روم تاثییر میذاره و جهتم عوض میشه. الان طرفدار تبعیضم
2e2qtty.gif
دو دقه دیگه شیرازی میاد پست میزنه بعد پست اونو میخونم دوباره اونوری میشم.
126fs4593554.gif

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اینم که میگی درسته.

من نمیدونم چرا آخرین پستی که در این رابطه رو میخونم همیشه روم تاثییر میذاره و جهتم عوض میشه. الان طرفدار تبعیضم
2e2qtty.gif
دو دقه دیگه شیرازی میاد پست میزنه بعد پست اونو میخونم دوباره اونوری میشم.
126fs4593554.gif
24.gif

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داریوش جان، تو همه فرومها همینجوره. منتها اونجایی که ما ازش اومدیم و این موارد توش رعایت نمیشد فروم نبود، موشدونی بود! یادته که؟ :lol:
icon10.gif

موشدونی؟؟؟!!!
2gubcdk.gif
بلا نسبت موشدونی!!!
2rzukw3.gif

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
نمیدونم شما چه علاقه ای دارید که سخنان منو جمع ببندید؟ اگر شما از وضع ناراضی هستید این نحوه بیانش نیست نمیشود که هم خر رو داشت و هم خرما. هر چند که وضع حاکم در کل فروم جای هیچ حرف و حدیثی رو نداره و کوچکترین ایرادی هم بهش وارد نیست.

اتفاقا شما از صحبت هاي من بد برداشت كرديد . منظور من اين بود كه از آنجايي كه فروم در حال پيشرفته و روز به روز به كاربران آن اضافه ميشه بنابراين به تعداد مديران بيشتري هم نياز هست ......

در ضمن در مورد صحبت هاي شما :

مدیر پی تی بودن افتخاره و سوگولی های احسان نمیزارن این افتخار نسیب افراد دیگه بشه

شما احتمالا كلمه سوگلي ها رو سوگلي معني مي كني وگرنه من كه اونو همون سوگلي ها معني مي كنم ..

ماشالله انتهای ماه آینده پنجمین سال عضویتم تو پی تی رو شروع میکنم، که از این نظر از خیلی از مدیرا کلفتر خواهم بود.

كلمه مديرا رو هم مدير معني مي كنيد . ما كه مديرا معني كرديم . شايدم نمي دونم اصلا اين جمله بي ادبانه رو از روي شوخي بيان كرديد آخه با مديران شوخي داريد يكي اونا ميگن يكي شما و اين اصلا بي ادبي حساب نميشه ......

در مورد آخرين جملتون هم :

موفق باشید

خب ممنون از راهنمايي تون . معني آزادي بيان رو هم فهميديم .
227.gif

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
خب در مورد آزادي بيان هم كه همه مي گن قوانين سخت گيرانه هست و ............
بايد به يك نكته توجه بشه قوانين توسط مدير و يا مديران اين فروم شكل گرفته كه هر كس در صورتي كه مايل به تبعيت از اين قوانين بود اگر دوست داشت مي تونه تو اين فروم فعاليت كنه . اگرم مخالف اين قوانين بود مي تونه فعاليت نكنه به اين ميگن آزاد بودن در انتخاب . شما مي توني طبق اين قوانين فعاليت كني و هم مي توني در صورت مخالف بودن نكني . حالا اگر از قوانين خوشت نيومد و بازم به به فعاليتت ادامه دادي و هي گلگي از قوانين كردي به اين مي گن هم خرو خواستن و هم خرما . فكر نمي كنم هيچ يك از مديران كسي رو تا اين لحظه مجبور به فعاليت تو فروم كرده باشند . فروم آزاد هم البته همون معني كه بعضي از دوستان در مورد آزادي بيان كردند هم تا دلتون بخواد ريخته . غير از اينه ؟؟؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
منم فكر ميكنم مديران اينجا رو بايد زياد كرد . مخصوصا براي همين بخش هم يه مدير گذاشت كه يه عده براي پست زياد كردن هم كه شده اينجا رو آلوده نكنند .

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم فكر ميكنم مديران اينجا رو بايد زياد كرد . مخصوصا براي همين بخش هم يه مدير گذاشت كه يه عده براي پست زياد كردن هم كه شده اينجا رو آلوده نكنند .
ما عقده ی پست نداریم. واگرنه الان 7000 تا پست داشتیم!
gmouse.gif

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
دوست عزیز، لیاپنگ:
صد انداختی تیر و هر صد خطاست اگر هوشمندی یک انداز و راست​
هدف من از بیان این بیت مصداق مصراع اولش با عمکرد شماست. امیدوارم بودم مزاح روشن من در پست اولم آنقدر روشن باشد که کسی نخواهد آن را بر ضد خودم -به عنوان یک کاربر بی ادب- استفاده کند هرچند مطمینا لفظ آن پست به بی ادبی لفظ به کار برده شده توسط یکی از کاربران فعال فروم در بخش گفتگوی آزاد -همان تاپیک قفل شده- هم نمی رسد.
هدف من از بیان پست اولم نکوهش غرور به سال و تعداد پست بوده و سعی کردم به شوخی و مخاطب قرار دادم خودم -در قسمتی- به آن هدف برسم و با در جریان قرار دادن دوستان به بقیه اهداف نیز هم -که خوشبختانه همانطور هم شد، مثلا پست های 5، 10، 19 و20 بعلاوه روح چند پست دیگر همین تاپیک-
در ضمن اگر سوگولی کلمه ای زشت و بی ادبانه بود طی هفته ای که گذشت باید چند روزنامه ورزشی توقیف می شد ولی نشد، پس اشکال کار کجا می تواند باشد!؟

در کل من می خواستم موافقت و حمایت کاملم را از منظور کلی شما "از آنجايي كه فروم در حال پيشرفته و روز به روز به كاربران آن اضافه ميشه بنابراين به تعداد مديران بيشتري هم نياز هست" ابراز کنم ولی بحث تاپیک کمی به جنجال کشیده شد.

اگر باز هم مشکلی در لحن، طرز فکر و یا... من می بینید بسیار خوشحال تر می شوم که موضوع را با پیام خصوصی بیان کنید:snitch:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا