برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

کدام یک را انتخاب می کنید؟

• داتک

Votes: 31 41.3%
  • پارس آنلاین

Votes: 9 12.0%
  • صبانت

Votes: 21 28.0%
  • سپنتا

Votes: 14 18.7%

• Total voters
    75

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
شما کدام یک را انتخاب می کنید : پارس آنلاین ، صبانت ،داتک و دلیل خود را بنوسید:rolleyes:

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
وضعیت پارس آنلاین که معلومه چه گندی هست .ساپورت صفر

داتک هم که دارم استفاده می کنم .حالی به حالی هست (میگن internet sharing هست) بعضی وقتا خوبه اکثر وقتا هم down میشه.

دو تا دیگه هم تا حالا استفاده نکردم هر کس استفاده کرده بگه اگر خوب بود برم سراغش.

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وضعیت پارس آنلاین که معلومه چه گندی هست .ساپورت صفر

داتک هم که دارم استفاده می کنم .حالی به حالی هست (میگن internet sharing هست) بعضی وقتا خوبه اکثر وقتا هم down میشه.

دو تا دیگه هم تا حالا استفاده نکردم هر کس استفاده کرده بگه اگر خوب بود برم سراغش.

اگر منظورتون ADSL هست باید گفت که نه تنها داتک بلکه کل سرویس های ADSL برای مصرف خانگی در ایران بصورت Shared عرضه میشن. اما اگر بخواین Share نباشه میتونین با پرداخت مبلغ های بیشتر از سرویس Dedicated استفاده کنید که مثلا برای داتک 128 Kbps اون ماهی 26000 تومان + مالیات و عوارض هست که با احتساب مالیات و عوارض حدود 31000 تومان میشه (گرونتر از سرویس 256 Share) و سرویس ها با سرعت بیشترشم که گرونتره ....

اما در مورد Down بودن سرویس های داتک حق با شماست بعضی اوقات شورش رو در میاره ولی مشکل اصلی مربوطه به مراکز مخابراتی هست که اکثرا مشکلات فنیشونرو به ISP گزارش نمیدن.

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
داتک ::

البته توی بخش اوضاع فعلی ADSL گفتم حالا اینجا هم می گ م ::

اول اینکه پشتیبانیش عالیه
هر وقت زنگ بزنی یکی هست جوابت رو بده
کمی تا خیلی هم سمجن ، تا کارت راه نیوفته ولکنت نیستن
یه بار که برای من مشکل پیدا کرده بود چهار بار خود شرکت بهم زنگ زد که درست شد .. راضی هستید خداییش خیلی حال کردم
از مزیت های دیگشم اینه که عقده ای نیست
مثلا شارژ 30 ماه تموم می شه اینا تا 6-7 روشنت می زارن بعد قطع می کنن
نکته مهم ::::
اگه شما برید یه نفر رو معرفی کنید که ADSL بگیره یک ماه رایگان برای شما ثبت می شه
یعنی مثلا من می رم می گم آقای فلانی من رو معرفی کرده اونا هم درجا می زنن تو سیستم یک ماه رایگاه ...
البته اواخر بخاطر اینکه دیگه 256 نمی دن اگه 128 بگیری اندازه ی 128 از شارژ کم می کنن
فکر کنم طرفای 19 تومن بشه که مابقیش رو می دی
حالا اگه 512 معرفی کنی که واااااااااای...
یکی دیگه از مزیت هاشم اینه که محدودیت دانلود نداره
خدایی اگه داشت تا الان من مورده بودم
بیشترین رو پارس آنلاین می ده 8 گیگ که اگه می گرفتم هفته ی اول تموم بود
داتک بدون محدویت دانلوده ..

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

یه بار که برای من مشکل پیدا کرده بود چهار بار خود شرکت بهم زنگ زد که درست شد .. راضی هستید خداییش خیلی حال کردم
اگه شما برید یه نفر رو معرفی کنید که ADSL بگیره یک ماه رایگان برای شما ثبت می شه
یعنی مثلا من می رم می گم آقای فلانی من رو معرفی کرده اونا هم درجا می زنن تو سیستم یک ماه رایگاه ...
البته اواخر بخاطر اینکه دیگه 256 نمی دن اگه 128 بگیری اندازه ی 128 از شارژ کم می کنن

کاملا در این مورد درست میگین در مورد بخش فروش و کادر فنی تکه و پشتیبانی 24 ساعتشم که نگو شب عید لحظه سال تحویلم پشتیبانی میده! که همین جا جا داره از مهندس نجفی نازنین مسئول بخش پشتیبانی ADSL شبکه اطلاع رسان داتک و مهندس امیر رضا فرج زاده گرامی مسئول بخش فروش و بنیانگزار بخش Customer Care شرکت داتک (بخش قدر دانی از مشتری) کمال تشکر رو داشته باشیم. و همچنین از همه بروبچ فنی (آقایان دزیانی، دلجانی،عزیزی، شریفی، گوهریان و ...) که واقعا 24 ساعته زحمت میکشن سپاسگزاریم. در پایان هم از خودم ...
39.gif

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
کاملا در این مورد درست میگین در مورد بخش فروش و کادر فنی تکه و پشتیبانی 24 ساعتشم که نگو شب عید لحظه سال تحویلم پشتیبانی میده! که همین جا جا داره از مهندس نجفی نازنین مسئول بخش پشتیبانی ADSL شبکه اطلاع رسان داتک و مهندس امیر رضا فرج زاده گرامی مسئول بخش فروش و بنیانگزار بخش Customer Care شرکت داتک (بخش قدر دانی از مشتری) کمال تشکر رو داشته باشیم. و همچنین از همه بروبچ فنی (آقایان دزیانی، دلجانی،عزیزی، شریفی، گوهریان و ...) که واقعا 24 ساعته زحمت میکشن سپاسگزاریم. در پایان هم از خودم ...
39.gif

:hmm:
من پارس آنلاین داشتم و share نبود ولی داتک هست .در ضمن من الان از وایرلس داتک دارم استفاده میکنم و قبلا adsl داتک داشتم که هر دوتا این مشکل down شدن رو دارن و این بعید به نظر میرسه که فیبر نوری روزی 100 دفعه دچار مشکل بشه(البته فیبر که دچار مشکل نمیشه ، سوییچها مورد دارن یا ستینگشون ایراد داره)

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
اگه نسبی بگیم، داتک فوق العاده سرویس میده به نسبت قیمت هاش..
به قول دوستمون، پشتیبانی خوبی هم دارند
و اینجور که دوست دیگمون گفت "همش" down نیست !
من از اولین ماهی که IPW دادن، مشتریشون بودم ، 512
به نظر من بهترین هستن تو ایران
البته یه کم اگه سواد گروه پشتیبانی بیشتر بشه، بهتر هم میشه :دی

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

صحبتای امیر خان رو 100% تائید میکنم. تا حالا که هیچ مشکلی با داتک نداشتم و امیدوارم همینطوری هم ادامه بدن. من الان روزی حداقل 2 گیگ دانلود دارم! اگر میخواست محدودیت داشته باشه دیگه هیچی 3 روز بیشتر دوام نمیاورد و 27 روز بقیه ماه رو باید سماق میمکیدم!

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
:hmm:
من پارس آنلاین داشتم و share نبود ولی داتک هست .در ضمن من الان از وایرلس داتک دارم استفاده میکنم و قبلا adsl داتک داشتم که هر دوتا این مشکل down شدن رو دارن و این بعید به نظر میرسه که فیبر نوری روزی 100 دفعه دچار مشکل بشه(البته فیبر که دچار مشکل نمیشه ، سوییچها مورد دارن یا ستینگشون ایراد داره)
منم حدود یه سال و نیمی هست دارم از اینترنت بیسیم داتک استفاده میکنم اوایلش خیلی نابود بود ولی از سال 85 به بعد رفته رفته سرویسشون بهتر شد من سرویس 128 دارم و خیلی از سرویس دهیشون راضیم مخصوصا پشتیبانی عالیه داتک من تقریبا مشکلی هم با قطعی ندارم و خیلی کم پیش میاد اینترنتم برای مدت طولانی قطع بشه شاید روزی حداکثر 3-4 بار قطعی معمولی داره که اونم عادی به نظر میرسه اکثرا هم 24 ساعت Online هستم فقط مشکل بزرگش اینه که قیمتش نسبت به ADSL خیلی گرونتره ما تو منطقه مخابراتیمون (پاسداران) از ADSL خبری نیست (البته شاتل داره یه کارایی میکنه) وگرنه تا الان حتما بخاطر قیمتش به سمت ADSL رفته بودم امیدوارم داتک قیمت سرویسهای اینترنت بیسیمشو کاهش بده چون اصلا دوست ندارم یه سرویس نابود بگیرم .

voltan

Guest
لایک‌ها
2
من از مرداد داتک دارم کلا تا الان حدود 1 ساعت قطع شده ( البته ه 3روز تو مخابرات ما کابل برگردون بود که تلفن قطع شد این هم قطع میشه دیگه) غیر اون مجموعا 1 ساعت مشکل داشتم باهاش تو 8 ماه

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
دوستان من می خوام از داتک سرویس بگیرم - می گن مودم رو می فروشیم (asus) ولی نمیدونم مودم هاشون چه جوریه؟!!! می گن گارانتی هم نداره !!!! اگه یک وقت دیگه نخوام رو دستم باد میکنه؟؟ کسی خرید مودم (جدیدا) داشته ببینه چه جوریه؟!! خیلی نگرانم

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
من هم می خوام داتک بگیرم . ولی هر چی به شماره نمایندگی داتک در اصفهان (پرنیان نت) زنگ می زنم کسی جواب نمی ده! نمی دونم چی کار کنم.ببینید شماره درسته: 3321333-0311

واقعاً اگه یه نفر رو معرفی کنی 1 ماه اشتراک رایگان بهت میده!
یه سوال دیگه ای هم که داشتم این بود که مودم های ASUS خوب هست ؟ و چه مدلیش برای کار خونه مناسبه؟

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من مودمهای Asus داتک رو ندیدم ولی شاتل هم مودماش Asus هست شاید برای داتک هم از همون مدل باشه اگه اون باشه کلا بد نیست فقط یه مشکل داره اونم اینه که تو Vista به راحتی کار نخواهد کرد Asus هم مثل اینکه تا الان درایوری برای Vista این مدل نداده شایدم اصلا نده . در هر صورت اگه خواستین بگیرین اینو بپرسین که اگه خواستین با ویستا کار کنید به مشکل نخورید .

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته یه کم اگه سواد گروه پشتیبانی بیشتر بشه، بهتر هم میشه :دی

لطفا زود قضاوت نکنین همه کادر داتک با سواد و با اطلاعات فنی کافی هستند فقط بعضی اوقات تعدد پاسخگویی و خستگی بازده کار رو پایین میاره ...

من از مرداد داتک دارم کلا تا الان حدود 1 ساعت قطع شده ( البته ه 3روز تو مخابرات ما کابل برگردون بود که تلفن قطع شد این هم قطع میشه دیگه) غیر اون مجموعا 1 ساعت مشکل داشتم باهاش تو 8 ماه

من الان 1 سال و نیم هست که استفاده میکنم(Kbps 512) و هیچ مشکلی ندارم. (از زمانی که برای اشخاص خاصی شروع به تست سرویس کرده بودن)

دوستان من می خوام از داتک سرویس بگیرم - می گن مودم رو می فروشیم (asus) ولی نمیدونم مودم هاشون چه جوریه؟!!! می گن گارانتی هم نداره !!!! اگه یک وقت دیگه نخوام رو دستم باد میکنه؟؟ کسی خرید مودم (جدیدا) داشته ببینه چه جوریه؟!! خیلی نگرانم

فعلا تا شما تصمیم بگیرین عرض کنم که مودم های Asus داتک تمام شدن اگر میخواین بگیرین باید بمونین تو نوبت تا وارد کنن! در ضمن رو دستتونم باد نمیکنه اگر مودم Asus گیرتون بیاد با همه ISPها کار میکنه... ولی بعضی مودم ها اینجوری نیست

من هم می خوام داتک بگیرم . ولی هر چی به شماره نمایندگی داتک در اصفهان (پرنیان نت) زنگ می زنم کسی جواب نمی ده! نمی دونم چی کار کنم.ببینید

با بخش فروش تهران (24 ساعته) تماس بگیرین راهنماییتون میکنن: 02188738844

بلی به اندازه مبلغ سرویسی که اون شخص خریداری میکنه بهتون اعتبار تعلق میگیره یعنی اگر شما 128 باشین و اون شخص هم 128 بگیره یک ماه شما مجانیه و اگر 64 بگیره مبلغ شارژ یک ماه شما تقریبا بیش 3/2 کم میشه !!!!

من مودمهای Asus داتک رو ندیدم ولی شاتل هم مودماش Asus هست شاید برای داتک هم از همون مدل باشه اگه اون باشه کلا بد نیست فقط یه مشکل داره اونم اینه که تو Vista به راحتی کار نخواهد کرد Asus هم مثل اینکه تا الان درایوری برای Vista این مدل نداده شایدم اصلا نده

نه تنها ASUS بلکه هیچ شرکت مودم ADSL هنوز درایور قطعی واسه ویستا ندادن! ولی ASUS از اون شرکت هاست که در آینده میده! در ضمن درایور واسه این مودم ها مال زمانیه که شما میخواهید از درگاه USB برای اتصال مودم استفاده کنید اگر از درگاه شبکه (RJ-45) استفاده کنید در ویستا هم برای هیچ مودمی نیاز به درایور نیست...

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
لطفا زود قضاوت نکنین همه کادر داتک با سواد و با اطلاعات فنی کافی هستند فقط بعضی اوقات تعدد پاسخگویی و خستگی بازده کار رو پایین میاره ...

من الان 1 سال و نیم هست که استفاده میکنم(Kbps 512) و هیچ مشکلی ندارم. (از زمانی که برای اشخاص خاصی شروع به تست سرویس کرده بودن)

فعلا تا شما تصمیم بگیرین عرض کنم که مودم های Asus داتک تمام شدن اگر میخواین بگیرین باید بمونین تو نوبت تا وارد کنن! در ضمن رو دستتونم باد نمیکنه اگر مودم Asus گیرتون بیاد با همه ISPها کار میکنه... ولی بعضی مودم ها اینجوری نیست

با بخش فروش تهران (24 ساعته) تماس بگیرین راهنماییتون میکنن: 02188738844

بلی به اندازه مبلغ سرویسی که اون شخص خریداری میکنه بهتون اعتبار تعلق میگیره یعنی اگر شما 128 باشین و اون شخص هم 128 بگیره یک ماه شما مجانیه و اگر 64 بگیره مبلغ شارژ یک ماه شما تقریبا بیش 3/2 کم میشه !!!!

نه تنها ASUS بلکه هیچ شرکت مودم ADSL هنوز درایور قطعی واسه ویستا ندادن! ولی ASUS از اون شرکت هاست که در آینده میده! در ضمن درایور واسه این مودم ها مال زمانیه که شما میخواهید از درگاه USB برای اتصال مودم استفاده کنید اگر از درگاه شبکه (RJ-45) استفاده کنید در ویستا هم برای هیچ مودمی نیاز به درایور نیست...
البته من به هیچ وجه، قصد بی احترامی نداشتم و ندارم، خیلی هم باهاشون حال میکنم ..
مخصوصا با آقای کریمدادی (اگه اشتباه ننوشته باشم) :دی

اما خوب به هر حال تو کل شرکت کسی نبود که به من بگه چجوری از اترنت متصل بشم تا اینکه خودم متوجه شدم و البته زنگ زدم و بهشون گفتم :)

در کل از نظر پشتیبانی عالی هستند و به نظر من داتک، در تهران، بهترینه :)

به نظر میاد شما هم جزو کادر داتک باشید ;] پس دفعه بعد بیایم پیش شما ;)

safire_behesht

Registered User
لایک‌ها
0
من هم می خوام داتک بگیرم . ولی هر چی به شماره نمایندگی داتک در اصفهان (پرنیان نت) زنگ می زنم کسی جواب نمی ده! نمی دونم چی کار کنم.ببینید شماره درسته: 3321333-0311

یه سوال دیگه ای هم که داشتم این بود که مودم های ASUS خوب هست ؟ و چه مدلیش برای کار خونه مناسبه؟

سلام
ايران گيت (نماينده پارس آنلاين) http://www.irangate.net 3311414

پرنيان نت (نماينده داتك) http://parniannet.net 3321333

جلفا http://www.jolfaonline.com/

من خودم پارس دارم

pbx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
فن اوا یه شرکت دولتی است با سرمایه گروه بمهمن (****) که کاملا دولتی اداره میشه رضایت مشتری هم اصلا براشون مهم نیست من ازشون سرویس داشتم بیچاره شدم بین بچه های پشتیبانیشون اختلاف است

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
این که محدودیت داره.. dedicated هاش هم خیلی گرونه !

Devilish Song

Registered User
لایک‌ها
51
من مسئول فني ADSL يكي از نماينده هاي فن آوا در مشهد هستم.
از نظر من كيفيت سرويس بد نيست و از لحاظ همكاري هم بچه هاي فني فن آوا با شركت خوبند.

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بالا