برگزیده های پرشین تولز

عکس هایی از 2500 سال پیش در ایران "فیلم شبی با پادشاه"

نظر شما در مورد موضوع فیلم چه بود

• Total voters
    13

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان یک سری عکس از فیلم شبی با پادشاه که موضوع اش در پائین درج شده از سی دی اولش و دومش گذاشتم !! از torrent دانلود کنید..

دانلود عکسهای سی دی اول
36 عکس با حجم 4.86 مگابایت
اون عکسهای پست های بعدی هم توش هست !!

دانلود عکسهای سی دی دوم
121 عکس با حجم 3.19 مگابایت
سی دی شماره 2 رو ببینید .. خیلی قشنگه !! مخصوصا آخرش.. نبینید از دستتون رفته..
حجمش هم کمتر از قبلی هست با اینکه چند برابر اون عکس داره با همون کیفیت .. فرقی نداره اصلا !!

--------------------------------------------------------------------
لینکهای پشتیبان عکسها -- جمع cd1 و cd2

#1: http://rapidshare.com/files/20100987/cd1_va_cd2__hamedv90_.rar.html
#2: http://ultrashare.net/hosting/fl/1e5097948b
اگر نتوانستید دانلود کنید با hamedv90 در پیامگیر یاهو تماس بگیرید.. :)
--------------------------------------------------------------------

35hnvd3.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توضیحات مربوط به فیلم:

چهارم فوريه 479سال پيش از ميلاد ( 15 بهمن) خشايارشا ــ شاه وقت ايران ــ كه برسرزميني از هند تا دانوب و از استپ هاي شمال خاوري آسياي ميانه تا ليبي حكومت مي كرد ، پس از فرونشاندن شورش بابل (عراق جنوب غربي امروز ) در سال 482 پيش از ميلاد و تصرف آتن در 480 پيش از ميلاد و باز گشت از لشكركشي به اروپا ، توسط همسر يهوديش « استر Esther» از دودمان شائول كه در شهر همدان مدفون است از توطئه هامان « بزرگ وزير » خود براي كشتار اتباع يهودي امپراتوري ايران آگاه شد و همان شب دستور لغو آن را صادر كرد كه در كمتر از سه روز ، اين دستور به سراسر امپراتوري رسيد كه با وسائل آن زمان ، ركوردي بي سابقه است. طبق كتاب « استر » كه 24 قرن قدمت دارد ، هامان به دروغ از قول خشايارشا به شهربانان ايران ابلاغ كرده بود كه همه يهوديان ، ازخرد و بزرگ ، را بكشند. در آن زمان همه يهوديان جهان از اتباع امپراتوري ايران بودند، در قلمرو اين امپراتوري زندگي مي كردند و در وفاداري آنان به شاه ايران ترديد نبود . خشايارشا ( پسر داريوش كبير و نوه دختري كوروش بزرگ ) پس از لغو بخشنامه «هامان»، وي را به دادگاه سپرد كه محاكمه و در شهر شوش ( پايتخت اداري ايران ) اعدام شد و از آن زمان تاكنون ، يهوديان هر سال به اين مناسبت جشن مي گيرند كه به عيد « پوريم » معروف است.
فیلم “One night with the King” در مورد واقعه بالا ساخته شده است.
سایت اصلی فیلم
عکس های فیلم یک شب با پادشاه
اطلاعات بیشتر در imdb
پیش نمایش فیلم یک شب با پادشاه

one night with the king
Language .........: English
Film Genre .......: Drama
Runtime: 123 min
Country: USA
Release Date .....: 01/18/2007
Language: English

حتما این فیلم را ببینید !!:blush:
-----------------------------------------------
خدا نگهدارتون !!:rolleyes:

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نگاه کردم. مشکلی نداشت. فقط این قضیه ی طرفدار یهودی بودن فیلم منو آزار میده. موضوع قحطی بوده؟

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
این عکسها هم فکر کنم مال همون وزیری باشه که تو توضیحات بود و دقتت کنین آرم روی سینه اش آرم آلمان هیتلری هست !!!

2r61cn5.jpg

2ia7ku9.jpg

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این گردونه مهر منو کشته >>>:
vlcsnap-129713.jpg

به اون وزیر میگن یه میهن پرست واقعی! روحش شاد!

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی لوگوی هیتلری نی !!!
من فکر میکنم به اون میگن یه آدم فاشیت

160px-Adolf_Hitler_sitting.JPG
خب میدونم. اسمه اصلیش گردونه مهر یا میتراس. که نماد باستانی اون الهه آریایی بوده که بین ایرانیان و بعد هم اروپاییان جایگاه خاصی داشته. و امروزه به اشتباه بهش میگن صلیب شکسته.
ضمنن همون یهودیا بودن که پایه های ایران رو روز به روز با مکر و حیله سست و سست تر کردن تا اینکه بلاخره ایران زرتی اسیره مقدونی ملعون شد. پس اون وزیر جدا از میهن پرست بودن. آینده نگر هم بوده.

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نمیدونم شما به کی میگید میهن پرست. میهن با ملتش معنی داره. وقتی ملت یه میهن رفتن! میهن هم عملاً رفته و جز استخوان هاش (اسمش) چیزی ازش نمونده!

ایران برای ایرانیان!!!

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
من نمیدونم شما به کی میگید میهن پرست. میهن با ملتش معنی داره. وقتی ملت یه میهن رفتن! میهن هم عملاً رفته و جز استخوان هاش (اسمش) چیزی ازش نمونده!

ایران برای ایرانیان!!!
بنی آدم اعضای یکدیگرند .. که در آفرینش ز یک گوهرند .. حالا چه میهن پرست بوده یا نبوده .. در هر حال فاشیت بوده !!!

یه موضوع دیگه هم بگم که در مورد اون صحبت dariux بود .. این فیلم تو هند فیلم برداری شده !! راجع به رنگین پوستان که گفته بودند..

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنی آدم اعضای یکدیگرند .. که در آفرینش ز یک گوهرند .. حالا چه میهن پرست بوده یا نبوده .. در هر حال فاشیت بوده !!!

یه موضوع دیگه هم بگم که در مورد اون صحبت dariux بود .. این فیلم تو هند فیلم برداری شده !! راجع به رنگین پوستان که گفته بودند..
فیلمش موردی نداشت از نظر رنگین پوستی. ایرانیهارو درست جلوه داده بودن. مثله اسکندر نبود که نصفشون عرب بودن.

درباره ی بنی آدم هم بگم درسته. اعضای دیگرند ولی هرکدوم باید سر جای خودشون و تو کشور خودشون بمونن. مثله اعضا که نمیشه مغز بیاد جای قلب و ... .

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
فیلمش موردی نداشت از نظر رنگین پوستی. ایرانیهارو درست جلوه داده بودن. مثله اسکندر نبود که نصفشون عرب بودن.

درباره ی بنی آدم هم بگم درسته. اعضای دیگرند ولی هرکدوم باید سر جای خودشون و تو کشور خودشون بمونن. مثله اعضا که نمیشه مغز بیاد جای قلب و ... .
258.gif
یعنی پس شما میگید باید یهودی ها همه از دم می مردن ؟!! یا بمیرن !!
253.gif
چه سنگ دل !!

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
این شرایط زمان هستش که وفاداری یا خیانت یک قوم رو به ملت میزبان تعین میکنه
مثلا جنگی که الان ایران با ملت یهود داره ممکن بود با ارمنی ها اتفاق میفتاد و ما حصرت میخوردیم که ای کاش اون ها رو نابود میکردیم ولی میبینیم که ارمنی ها به ایران بیشتر از کشور خودشون وفادار هستند
مهم اینه که نباید اقوام به قول dariux غیر خالص ! و یا اقلیت در سرزمین مبدا قدرت بگیرند وگرنه وای به حال اون کشور!

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این شرایط زمان هستش که وفاداری یا خیانت یک قوم رو به ملت میزبان تعین میکنه
مثلا جنگی که الان ایران با ملت یهود داره ممکن بود با ارمنی ها اتفاق میفتاد و ما حصرت میخوردیم که ای کاش اون ها رو نابود میکردیم ولی میبینیم که ارمنی ها به ایران بیشتر از کشور خودشون وفادار هستند
مهم اینه که نباید اقوام به قول dariux غیر خالص ! و یا اقلیت در سرزمین مبدا قدرت بگیرند وگرنه وای به حال اون کشور!
من متوجه نشدم بلاخره موافقی با من یا نه. که تو ایران فقط باید ایرانی زندگی کنه.

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
من متوجه نشدم بلاخره موافقی با من یا نه. که تو ایران فقط باید ایرانی زندگی کنه.
بابا جان parsbin .. دوستمون میگه بکش بره
96.gif
.. شما میگی حکومت نده دستشون ..
221.gif

منم با اجازه مخالف جفتتونم
177.gif
.. البته من یهودی نیستم ها ولی خوب آنها هم دوست می دارم و البته همه رو !!
1.gif

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
مسلما بهتر بود اگر همه ایرانی ها از یک نژاد یا یک قوم خاص بودند.این به پیشرفت و نظم و همچنین امنیت و یکپارچگی ابدی کشور می انجامید.ولی چیزی که الان شاهدش هستیم ازدیاد شدید قوم ها و نژاد ها و زبان ها در ایرانه که برای کشور خیلی خطرناکه
ولی خوشبختانه با غالب بودن زبان و قوم اصلی ایران یعنی فارس ها و تمسخر شدن قوم های دیگه رفته رفته زبان ها و اقوام دیگه دارن در فارس ها حل میشن.مثلا اکثر کسانی که ترک هستند یا کرد و یا جای دیگه
دوست دارند خودشون رو فارس جلوه بدند.خصوصا فرزندانی که مال نسل های جدیدتر هستند بیشتر به فارس ها گرایش دارند.

خوشبختانه این موج هر روز داره شدیدتر میشه در ایران و شاید در صد سال آینده ایران یکپارچه شکل بگیره که در این صورت ایران به مقامی بسیار بالاتر از جایگاه الانش خواهد رسید
156.gif
.. به به !! ولی فکر کنم dariux با این موافق نباشه !!

king_nader27

Registered User
لایک‌ها
0
مسلما بهتر بود اگر همه ایرانی ها از یک نژاد یا یک قوم خاص بودند.این به پیشرفت و نظم و همچنین امنیت و یکپارچگی ابدی کشور می انجامید.ولی چیزی که الان شاهدش هستیم ازدیاد شدید قوم ها و نژاد ها و زبان ها در ایرانه که برای کشور خیلی خطرناکه
ولی خوشبختانه با غالب بودن زبان و قوم اصلی ایران یعنی فارس ها و تمسخر شدن قوم های دیگه رفته رفته زبان ها و اقوام دیگه دارن در فارس ها حل میشن.مثلا اکثر کسانی که ترک هستند یا کرد و یا جای دیگه
دوست دارند خودشون رو فارس جلوه بدند.خصوصا فرزندانی که مال نسل های جدیدتر هستند بیشتر به فارس ها گرایش دارند.

خوشبختانه این موج هر روز داره شدیدتر میشه در ایران و شاید در صد سال آینده ایران یکپارچه شکل بگیره که در این صورت ایران به مقامی بسیار بالاتر از جایگاه الانش خواهد رسید

عجب حرفی زدی پسر.
الان بعضیها حسابتو می رسند.

بالا