برگزیده های پرشین تولز

کمک! یه ویروس

hesamsh

Registered User
لایک‌ها
0
کامپیوتر من یه ویروس گرفته! هر فولدری رو که باز می کنم یه فولدر جدید توش ساخته شده که با باز کردن اون یه فولدر توشه. از دوستان کسی نمی دونه اسم این ویروس چیه و چه طور میشه حذفش کرد؟
ممنون می شم.

غلام شیشلول بند

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ویروس NewFolder.exe هست ! Symantec Norton Antivirus 2006 با Update روز میتونه اونو بگیره ! ;)

aria_cop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگه از منوی Tools داخل پنجره های My Computer گزینه Folder Options حذف شده باشه ویروس W32.Brontok گرفتی البته ویروس نیست فقط تلفیقی از کرم و ویروسه.

روش پاک کردنش هم با آنتی ویروس های مشهور نیست . چون اصلا نمیذاره شما وارد شاخه آنتی ویروستون بشین . و انتی ویروس های McAfee و ... رو هم آلوده میکنه.

میتونین از طریق یه هارد دیگه که ویروسی نیست و ویروس کش های NOD32 و یا Win antivirus داره استفاده کنین . این کوتاه ترین راه است. وگرنه باید ویندوز رو رو Safemode بالا بیارین و از اونجا کل هارد رو ویروس کشی کنید که یه صبح تا شب طول میکشه!!!!

برای درست کردن Folder Options و دسترسی به برنامه Regedit باید از برنامه هایی مثل Winboost استفاده کنین چون این ویروس اجازه دسترسی به regedit رو هم بهتون نمیده.

hesamsh

Registered User
لایک‌ها
0
آقا دست شما درد نکنه.
فقط چطوری وقتی سیف مد اومدم ویروس کشی کنم؟

aria_cop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خوب ویروس کش رو باز میکنی . میری تو OPtion ویروس کشت و میگی به محض پیدا کردن فایل ویروسی اون DELETE کنه و خاصیت Instant Access (همونی که وقتی میخوای یه فایل رو باز کنی قایل رو چک میکنه) رو هم روشن میکنی و درایو ویندوزتو حتما یه اسکن میکنی.

راستی تو همون ویندوزت این آپشنای بالا رو ست کن و تو قسمت RUN این دستور رو تایپ کن.
<WinDrive>:\Documents and Settings\<Username>\Local Settings\Application Data
به جای windrive و username نام درایو و اسم یوزرتو بنویس

Arman_BTC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
من این ویروس رو با kaspersky کشتم .

ا. وگرنه باید ویندوز رو رو Safemode بالا بیارین و از اونجا کل هارد رو ویروس کشی کنید که یه صبح تا شب طول میکشه!!!!
.

اگه ممکنه لطفا درمورداین نحوه ویروس کشی توضیحی بفرمایید که چطور بایستی انجام بدم .یعنی برای ویروس کشی باید حتما از این راه رفت

از راهنماییتان سپاسگزارم

موفق و موید باشید

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
با سلام
من این ویروس رو با kaspersky کشتم .

اگه ممکنه لطفا درمورداین نحوه ویروس کشی توضیحی بفرمایید که چطور بایستی انجام بدم .یعنی برای ویروس کشی باید حتما از این راه رفت

از راهنماییتان سپاسگزارم

موفق و موید باشید
به اين دليل ميگن safe mode چون در اين حالت درايورها و راه انداز ها اجرا نميشه ! از جمله ويروس ها !

Arman_BTC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به اين دليل ميگن safe mode چون در اين حالت درايورها و راه انداز ها اجرا نميشه ! از جمله ويروس ها !

امین جان شرمنده . درست نگرفتم منظور شما چیه ؟
یعنی در حالتی که انتی ویروس رو در محیط ویندوز نصب کنم و اجرا کنم کل ویروس ها از بین نمیره؟

متشکرم از راهنماییتان.

بالا