برگزیده های پرشین تولز

مشکل خیلی خفن

ali20005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیروز از طریق بلوتوث یه ویروس اومد تو گوشی بعد از اون گوشی رو که روشن میکنم بعد از چند ثانیه ری استارت میشه حالا یه روشی رو بگید که فون مموری رو بدون اینکه وارد منو هاش بشم فرمت کنم در ضمن دگمه سبز ، * ، 3 هم نتونست فرمتش کنه:wacko:

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
دیروز از طریق بلوتوث یه ویروس اومد تو گوشی بعد از اون گوشی رو که روشن میکنم بعد از چند ثانیه ری استارت میشه حالا یه روشی رو بگید که فون مموری رو بدون اینکه وارد منو هاش بشم فرمت کنم در ضمن دگمه سبز ، * ، 3 هم نتونست فرمتش کنه:wacko:

غیر ممکن ه...........باز هم سعی کنید حتما میشه ...:specool: یا شاید جایی اشتباه میکنید :f34r:

ali20005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
غیر ممکن ه...........باز هم سعی کنید حتما میشه ...:specool: یا شاید جایی اشتباه میکنید :f34r:

بله اشتباهی دکمه ها رو زدم. فرمتشم کردم بازم نشد فقط زمان ری استارت شدنش یه مقدار بیشتر شد که میشه یه آنتی ویروس نصب کرد در ضمن اسم ویروس commwarior هست حالا شما یه آنتی ویروس داری که اینو بشناسه مک آفی داشتم نشناختش:hmm:

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بله اشتباهی دکمه ها رو زدم. فرمتشم کردم بازم نشد فقط زمان ری استارت شدنش یه مقدار بیشتر شد که میشه یه آنتی ویروس نصب کرد در ضمن اسم ویروس commwarior هست حالا شما یه آنتی ویروس داری که اینو بشناسه مک آفی داشتم نشناختش:hmm:

اگه درست بزنی اصلا ری استارت نمیشه ...کلا صفحه سیاه میشه بعد وسط صفحه هم مینویسه formating ...بعد از سمت چپ سفید میاد پر میشه به راست وقتی تموم شد میاد بالا
یا اگه میشه تا میاد گوشیت بالا بزن ستاره مربع 7370 مربع

شماره هات رو هم بردار که پاک میشن
اگر بازم بعد از این کار اینجور شد ویروس روی مموری کارتتون هست باید مموری کارت رو با کارت ریدر و pc اسکن کنی که ویروس رو پاک کنه

واسلام

بالا