برگزیده های پرشین تولز

تا نفس باقی است غلط بنویسیم !!!!

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
با سلام خدمت همه دوستان

موضوع تاپیک برگرفته از یکی از مقالات زنده یاد احمد شاملو می باشد

به پست زیر که توسط یکی از کاربران زده شده است دقت فرمایید :

بسم الله الرحمن الرحیم
کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد اما اونی که خودشو به خواب می زنه هرگز .... امیدوارم دوستانمنظور بنده رو درک کرده باشند ... ببینید دوستان اولادر مورد مساعل سیاسی که واقعا خیلی سخته تاپیکی زده بشه و در اون به عقاید و ارزشهای افرادی که نظرهای متفائت دارند بی احترامی نشه ...اینم تنها به واسطه ی نبود حس خودداری و تعقل هست .که انشاللههمه دارای اون حس خواهیم شد ... ببینید شما مو میبینید و مدیران و ادمینها پیچش مو ... ممکنه برای شما مسعله ای نباشه اما قطعا این سایت زیر زره بینه ..با بیان حرفی از طرف شما و پاک نشدن اون تاپیک و یا حتی پست نشانهای و تصدیقی بر تایید اون مطلب از منظر صاحبان سایت بشمار میره ... از اونجایی هم که گیر دادن مالیات نداره و بعضی کوته فکرها فقط دنبال مساعل پیش پا افتادههستند ..عواقب سخت و در بعضی موارد جبران ناپذیر مدیران سایت ودر کل کاربران سایت رو تحت شعاع قرارمیده و تهدیدمیکنه ...
پس بهتره منطقی باشید... و کمی فکرکنید قبل از این که عملی رو انجام بدید ....

این هم بخشی از امضای یکی از کاربران :

یاد روزهایی که خوش بودم و زندگی را تجربه کردمو دیگری اشکهایی که در فراغش ...... ذیختم

خودتون قضاوت کنین !!!

البته بنده خدای ناخواسته نخواستم هیچ توهینی به فردی بشود و همانطور که میبینید هیچ اسم و نشانی از آن کاربر نیاورده و نخواهم آورد اما منظور بنده بیان یک مشکل اساسی است که مدتهاست به طور عجیبی آن را میبینم !!!

غلطهای املایی فاحش در پستهای کاربران

نمی دانم چرا ما اینقدر مشکلات املایی داریم ؟؟؟؟ چرا در تایپ دقت نمی کنیم ؟؟؟؟ چرا به نوشته هایمان ارزش نمی دهیم ؟؟؟؟؟

bayazee

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
تا حدودی با حرفت موافقم ! اما می دونی وقتی سرعت تایپ بالا میره ! تعداد پست ها و نوشته ها خیلی زیاد می شه و از صبح تا شب و شب تا صبح (الان ۴:۳۰ صبح !!) آدم می نویسه خوب ممکنه یه مشکلاتی باشه !
دیگه اینکه خیلی ها (یکیشم خودم) اصلا به درست بودن املا توجهی نداریم ! یعنی واسم مهم نیست (و مقدور نیست ) که ببینم یه کلمه باید می چسبید یا نه ! یا املای این چطوریه ! فقط می خوام یه جوری (خیلی سریع) منظورمو برسونم ... !!
یه چیزی دیگه اینکه به نظر من فارسی هم کم مشکل نداره ها !! وقتی از یه صدا چند تا حرف داریم از این مشکلات پیش می یاد !! خنده داره !! حتی نمی شه فکرشم کرد که انگلیسی (یا ..) دو تا حرف با یک صدا داشته باشه !!
فکر نمی کنم بشه واسه هیچ کدوم از اینا هم کاری کرد ! فقط باید کمی بیشتر دقت کنیم !!

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
فرمایش شما صحیح

ولی بعضا برخی کلمات را میبینیم که اشکال آنها تایپ سریع و ... نیست

مثلا گذاشتن را با گزاشتن اشتباه میگیرند
یا فراغت را با فراقت
مساله را با مسعله و .....

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
چیز های جالب تری هم دیده میشه
به هر حال همه چیز رو که همه کس نمی دونه ...

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
نفرمایین !!!!!

حالا جالب میشه اگر هر کس که غلط املایی دید بیاد اینجا اون غلط رو بگه !!!

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
این هم یک دغدغه بزرگ !!!

با سلام خدمت دوستان محترم

یکی از دقدقه های بنده که شاید دوستان زیادی با من در این رابطه همنظر باشند آواتارها و امضاهای مستحجن برخی از دوستانه .

فقط به همین دلیل در حضور خانواده فروم پرشن تولزو باز نمیکنم , که مبادا آواتاری که خانومی داره شلوارشو در میاره رویت بشه .

اگر ممکنه تذکری بدید .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
با سلام خدمت دوستان محترم

یکی از دقدقه های بنده که شاید دوستان زیادی با من در این رابطه همنظر باشند آواتارها و امضاهای مستحجن برخی از دوستانه .

فقط به همین دلیل در حضور خانواده فروم پرشن تولزو باز نمیکنم , که مبادا آواتاری که خانومی داره شلوارشو در میاره رویت بشه .

اگر ممکنه تذکری بدید .
من پیشنهاد میکنم برای این موضوع در مرامنامه یه بندی در نظر بگیریم. و از این به بعد هم موقع مشاهده همچین اتفاقی بعد از بستن تاپیک به کاربر کارت قرمز بدیم تا یادش باشه دیگه از این به بعد درست بنویسه !

کار اجراییش رو هم که آقای شیرازی انجام میدن ! خدا خیرشون بده ! زحمت میکشن برای فروم !
crazy.gif

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
من پیشنهاد میکنم برای این موضوع در مرامنامه یه بندی در نظر بگیریم. و از این به بعد هم موقع مشاهده همچین اتفاقی بعد از بستن تاپیک به کاربر کارت قرمز بدیم تا یادش باشه دیگه از این به بعد درست بنویسه !

کار اجراییش رو هم که آقای شیرازی انجام میدن ! خدا خیرشون بده ! زحمت میکشن برای فروم !
crazy.gif
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

جناب شاهد ، بنده با این کارها و تحریک های شما عصبی نمی شوم و از کوره در نمیروم !!!

خودتان را خسته نکنید !!!

البته فرصت دارید تمام ترفندهایتان را امتحان کنید ، از پی ام زدن و فحاشی کردن مستقیم تا جو سازی و ....

بازم یاد کاربر امین موذی افتادم

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
به جای لعنت فرستادن به تاریکی شمعی در آن بیفروز
کنفسیوس

Unknown Zoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فرمایش شما صحیح

ولی بعضا برخی کلمات را میبینیم که اشکال آنها تایپ سریع و ... نیست

مثلا گذاشتن را با گزاشتن اشتباه میگیرند
یا فراغت را با فراقت
مساله را با مسعله و .....

با سلام.

بنده اصولا فقط در حوزه گفتگوی آزاد فعالیت دارم ولی وقتی این تاپیک رو دیدم حیفم آمد به چند نکته اشاره نکنم.

حالا جالب میشه اگر هر کس که غلط املایی دید بیاد اینجا اون غلط رو بگه

خیلی ممنون از مدیر که به این نکته ها توجه دارند.

لطفا یک نگاهی به اینجا و اینجا و همچنین یک نگاهی به شاهکارهای یک کاربر فعال:blink: در اینجا و اینجا بیاندازید.
43gf91g.gif

جالب بود نه ؟؟!!؟؟
126fs328122.gif
ugly003.gif

Unknown Zoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک کشف جدید در همین راستا. 2 شنبه ساعت 2.15 صبح.
43gf91g.gif

اینجا

مطمئن

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
با سلام.

بنده اصولا فقط در حوزه گفتگوی آزاد فعالیت دارم ولی وقتی این تاپیک رو دیدم حیفم آمد به چند نکته اشاره نکنم.

خیلی ممنون از مدیر که به این نکته ها توجه دارند.

لطفا یک نگاهی به اینجا و اینجا و همچنین یک نگاهی به شاهکارهای یک کاربر فعال:blink: در اینجا و اینجا بیاندازید.
43gf91g.gif

جالب بود نه ؟؟!!؟؟
126fs328122.gif
ugly003.gif

متشکر ، ولی لطفا اشتباه ها را بدون ذکر آدرس و نام نویسنده درج کنید تا خدای نکرده به کاربری توهین نشود

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
خوب درستشم بگین دیگه مثلا مطمئن .

بالا