برگزیده های پرشین تولز

راز موفقيت اين فروم چيست؟

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
به راستي چه شد که پي تي تا اين اندازه محبوب شد و اکنون حدود 60 هزار عضو دارد؟
در حالي که روز به روز بيشتر شاهد شکست فروم هاي تازه تاسيس هستيم

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
چقدرم که موفقه !

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
هر فرومی تا چند ماهی تغریبا 6 ماه میشه گفت هیچ سودی نداره
چون نه رنکی داره نه خوب سرچ میشه
اما اگر یکم بهش رسید و خوب سرچ بشه و چند تا مدیر فعال که بتونن یک سری مطالب را در فروم جا بدند میشه گفت بعد از شیش ماه اونم فرومی خوبی خواهد شد
کمی سخته اما اگر چند نر باشند میتونند این کارو بکنند

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
من که تو قسمت های تخصصیش ( غیر سخت افزارش) از نظر خودم موفقیتی نمی بینم و کلا بیشتر برای خوندن مطالب گفت و گوی ازاد میام اینجا از نظر ساختار هم که pt درپیتی یه نگاه به سرچش بزنید متوجه می شید که خوب روش کار نشده و امکاناتش مثل سیستم تشکر از فرم های دیگه ضعیف تر هست تنها دلیلش اینکه اکثر کاربران مثل من به این فرم معتاد شدند . البت یه دلیل دیگش اینکه اکثر اعضای پیشکسوت اینجا خیلی با مرام هستن و کلا بچه های باصفایی داره غیر از تنگنا

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
موفقیت این فروم که نسبی هست و بستگی به نظر افراد داره. ضمنا قدمت این فروم رو هم در نظر بگیرید. همچنین تعداد فروم هایی که در زمان پرشین تولز وجود داشته رو با حالا مقایسه کنید می فهمید که خیلی هم عجیب نیست.

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دلیل موفقیّت PersianTools این هست که بینندگان فروم حتماً لازم نیست که عضوش باشند تا مطالب فروم رو ببینند و برای عضویّتش هم لازم نیست دعوت نامه داشته باشند و به همین دلیل هم به سمت ثبت نام تشویق می شوند. (مدیران جنبه دارند و چون تعداد بیندگان فروم خیلی زیاد هست، جو گیر نمیشن.) البتّه پرشین تولز من رو هم معتاد کرده، عشق هست دیگه .... چیکار کنیم.

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Currently Active Users: 747 (124 members and 623 guests)
All times are GMT +4.5. The time now is 12:54 AM.
Threads: 57,907, Posts: 973,439, Members: 59,381

baygi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنظر من راز موفقیت این فوروم تنگنا هم میتونه باشه چون اکثرا برای خوندن پست های تنگنا به اینجا میان

Admiral-sale-13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من راز موفقیت این فروم اینه که افرادی با پسوند القابی مثل (مال) و (خوار)

در این فروم نمیان از این تاپیکا باز کنن:D

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
چون خيلي وقته شروع به كار كرده و همه ميشناسنش

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
یه نگاهی به صفحه کاربران بندازید ببنید که حدود 80 درصد از این کاربرای عضو یعنی 60000 نفر یک پست یا هیچ پستی ندارن و فقط میان یه سوال میپرسن و میرن همین... الانم فکر کنم حدود 200 نفر اعضا دارن فروم رو میگردونن... پس به آمار واقع بینانه نگاه کنیم... از لحاظ اینکه پر طرفدار شد این بود که وقتی که کسی نمیدونست فروم چیه اونوقت پی تی راه افتاده بود. البته از کاربران قدیمیش که دیگه خبری نیست...

baygi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه نگاهی به صفحه کاربران بندازید ببنید که حدود 80 درصد از این کاربرای عضو یعنی 60000 نفر یک پست یا هیچ پستی ندارن و فقط میان یه سوال میپرسن و میرن همین... الانم فکر کنم حدود 200 نفر اعضا دارن فروم رو میگردونن... پس به آمار واقع بینانه نگاه کنیم... از لحاظ اینکه پر طرفدار شد این بود که وقتی که کسی نمیدونست فروم چیه اونوقت پی تی راه افتاده بود. البته از کاربران قدیمیش که دیگه خبری نیست...

ّباز این اومد اه اه اه:hmm: :hmm: :hmm:
دیگه اینجا نمیام:wacko:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
درسته کاملا حق با شماست
تعدا بالای کاربر مهم نیست
خودم شاید تو 40-50 فوروم عضو باشم ولی 1 پستم ندارم توشون

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
موفقيت پي تي در قدرت مديريت احسان است و بس . كار هر كسي نيست فروم به اين بزرگي رو بچرخونه كه احسان به راحتي از پسش بر اومده.
bollywood1.gif

احسان افرين
rose.gif

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موفقیت یه فروم فقط به تعداد اسپمراش بستگی داره! هرچی اسپمر بیشتر داشته باشه موفق تر میشه!

پس من و امثال من این فروم رو ساختیم (البته اسپمر از من قدیمیتر خیلی هست! خیلی!!! و جدیدتر و موفقتر هم خیلی هست!!!!)

ولی متاسفانه فعلاً مد شده تو همه فروما دارن مارو حرص (haras) میکنن. که چوب اینکارشونو بعدن میخورن.

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
شديدا از آزاد شدنت خوشحالم
227.gif

بالا