برگزیده های پرشین تولز

هنوز تو پرسین تولزین؟!!!؟

irtnghrh

Registered User
لایک‌ها
0
خوب چرا این پرشین تولز رو ول نمی کنید بیان تو فروم http://www.irtng.com
خوب برای تنوع هم خوبه نه
ممنون
موفق باشید:D

kss pt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روش کار کن... اگر راه بیافته خیلی عالیه...
رنگش بده... عوض کن... همین شکل پیش فرض VB بهتره...

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
خوب چرا این پرشین تولز رو ول نمی کنید بیان تو فروم http://www.irtng.com
خوب برای تنوع هم خوبه نه
ممنون
موفق باشید:D
2 توصیه برادرانه برای بهتر شدن فروم شما

1 - تعداد انجمن ها زیاد است . مثلا قسمت مباحث درسی بعید است که استقبال شود و فروم را شلوغ کرده است .

2 - در بحث قسمت ادیان خیلی باید مراقب باشید . اگر بخواهید فقط موافق بنویسید و نقد را کنار بگذارید که از الان مشخص است چه خواهد شد . اگر هم بخواهید به صورت کاملا آزاد پذیرای نظر موافق و مخالف باشید خطر محدود شدن آدرس فروم وجود دارد . چون آنطور که متوجه شدم فروم شما عمومی است و در مورد همه مطالب و تخصصی نیست پس با محدود شدن آدرس کاربران خود را هم از دست خواهید داد . پس بهتر است تا راه نیفناده است از خیرش بگذرید .

موفق باشید .

kss pt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

1 - تعداد انجمن ها زیاد است . مثلا قسمت مباحث درسی بعید است که استقبال شود و فروم را شلوغ کرده است .

2 - در بحث قسمت ادیان خیلی باید مراقب باشید . اگر بخواهید فقط موافق بنویسید و نقد را کنار بگذارید که از الان مشخص است چه خواهد شد . اگر هم بخواهید به صورت کاملا آزاد پذیرای نظر موافق و مخالف باشید خطر محدود شدن آدرس فروم وجود دارد . چون آنطور که متوجه شدم فروم شما عمومی است و در مورد همه مطالب و تخصصی نیست پس با محدود شدن آدرس کاربران خود را هم از دست خواهید داد . پس بهتر است تا راه نیفناده است از خیرش بگذرید .

موفق باشید .

تایید می شه...
واقعا تعداد بخش ها خیلی زیاد و بی خوده...

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

موفق باشید .

بهروز جان ! به نظر من این فروم اگه بازدیدش از 1000 تا بالاتر بره ف ی ل ت ر میشه ! چون موضوعاتی که داره همیشه به مباحث ممنوعه میرسه ! :blush:

بالا