برگزیده های پرشین تولز

یک نرم افزار توپ برای pdf ?

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم پی دی اف 995 رو دارم کسی نرم افزار بهتری سراغ داره ؟ ( ک ر ک فراموش نشود )

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر نمیکردم اینقدر استقبال بشه . :lol: تو بعضی از انجمن های این فروم انگار خاک مرده پاشیدن .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
اینطوری که شما سوال می کنید معلومه که کسی جواب نمی ده .

بفرمایید نرم افزار را برای تولید فایل های PDF می خواهید / برای ادیت کردن می خواهید .

برای چه منظوری می خواهید تا دوستان هم بتوانند بهتر شما را راهنمایی کنند .

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از ظاهر سوالشون معلومه که برنامه ای برای ساخت PDF میخوان. چون این برنامه ای که معرفی کردن برای ساخت PDF بکار میره. منم از همین برنامه استفاده میکنم و برنامه خوبی هم هست. اکثر این برنامه ها هم کاراییشون یکیه و خیلی با هم تفاوت ندارن. من که از همین استفاده میکنم و راضی هم هستم.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
از ظاهر سوالشون معلومه که برنامه ای برای ساخت PDF میخوان. چون این برنامه ای که معرفی کردن برای ساخت PDF بکار میره. منم از همین برنامه استفاده میکنم و برنامه خوبی هم هست. اکثر این برنامه ها هم کاراییشون یکیه و خیلی با هم تفاوت ندارن. من که از همین استفاده میکنم و راضی هم هستم.
بله تقریبا عملکرد این نرم افزار ها شبیه به هم هست . فقط تفاوت در روان بودن و سرعت این تبدیل است .

من خیلی از تبدیل کننده ها را امتحان کرده ام تا امروز .

یکی از بهترین تبدیل کننده ها را می توانید از سایت http://www.pdf-convert.com/ دریافت کنید .

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از پاسهای دوستان ممنون . دیروز متوجه شدم که پی دی اف 995 رو دیگه ندارم بنابر این یک برنامه دیگه بنام InstallSonicPDF رو دانلود کردم که نسخه trial هست و هم بزودی کار نمیکنه و هم روی صفحات پی دی اف که درست میکنه آدرس سایتش رو مینویسه . کسی میتونه کرکش رو پیدا کنه ؟

بالا