برگزیده های پرشین تولز

دولت مانند سال قبل ساعت را جلو نمی‌برد !!!

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
وزير نيرو گفت: دولت بنا ندارد براي امسال نيز همانند سال گذشته ساعت رسمي كشور را تغيير دهد و تصميم‌گيري نهايي نيز در اين زمينه با مجلس است.

به گزارش ایرنا، " سيدپرويز فتاح " روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با تاكيد بر اينكه در موضعگيري‌هاي دولت ابهامي در خصوص تغيير ساعت وجود ندارد ،تصريح كرد، وزارت نيرو گزارش خود را در اين مورد ارايه كرده و نتايج تحقيقات كارشناسان نيز بارها اعلام شده است.

وي افزود: هفته گذشته جلسه هماهنگي در حضور دكتر " پرويز داودي " معاون اول رئيس جمهوري و با حضور نمايندگان مجلس برگزار شد و نمايندگان وزارت نيرو گزارشهاي خود را در مورد آثار تغيير ساعت در كشور اعلام كردند.

به‌گفته وي ، قرار است در مركز پژوهشهاي مجلس نيز تحقيقاتي در اين زمينه صورت گيرد و پس از جمع بندي نظر خود را اعلام خواهند كرد.

فتاح بااشاره به اينكه در ‪ ۱۵‬سال گذشته به دليل اجراي روش تغيير ساعت امكان بررسي آثار آن در مقايسه با عدم تغيير ساعت وجود نداشت، تصريح كرد، امسال فرصت مناسبي بود كه آثار تغيير ساعت بر ميزان صرفه‌جويي انرژي نسبت به سالهاي قبل بررسي شود.

وي تاكيد كرد، كارشناسان دولت بر مبناي همين بررسيها به اين نتيجه رسيدند كه سال آينده نيز تغيير ساعت صورت نگيرد.

وي افزود: در دنيا كشورهايي كه به لحاظ جغرافيايي با ايران هم عرض هستند يا در عرضهاي جغرافيايي پايين تر قرار دارند، تغيير ساعت را اجرا نمي‌كنند.

******************************​
به نظر شما جلو رفتن ساعت به نفع ماست یا به ضرر ما ؟

_nima

Guest
لایک‌ها
0
دیگه همه مشکلای مملکت حل شده بود فقط این مشکل ساعت رو نداشتیم که این هم تو این یکی دو ساله اضافه شد. ولی خودمونیم عقل اون شش ملیارد نفر دیگه تو دنیا چقدر درکشون کمه که هی ساعتششون رو جلو و عقب می کنن. فقط من نمی دونم چرا باید دوباره اینقدر بدبختی موقع سینک کردن PDAام با کامپیوتر بکشم (مدت ناقابل 6 ماه):( :wacko:

میگن به خاطر اینکه قدشون بلنده مشکل جلو و عقب کردن ساعت براشون اصلا مهم نیست!!!!!:lol:

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دیگه همه مشکلای مملکت حل شده بود فقط این مشکل ساعت رو نداشتیم که این هم تو این یکی دو ساله اضافه شد. ولی خودمونیم عقل اون شش ملیارد نفر دیگه تو دنیا چقدر درکشون کمه که هی ساعتششون رو جلو و عقب می کنن. فقط من نمی دونم چرا باید دوباره اینقدر بدبختی موقع سینک کردن PDAام با کامپیوتر بکشم (مدت ناقابل 6 ماه):( :wacko:

میگن به خاطر اینکه قدشون بلنده مشکل جلو و عقب کردن ساعت براشون اصلا مهم نیست!!!!!:lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

من موافق جلو کشیدن ساعتم ! آدم یک ساعت وقت بدست میاره ! :D

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خوبه توانیر گفت که این کار فایده ای در مصرف انرژی نداشتا
من نمیدونم واقعا چجوری مسئولین یه مملکت میتونن اینقدر با معلوماتو ...... باشن

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خوبه توانیر گفت که این کار فایده ای در مصرف انرژی نداشتا
من نمیدونم واقعا چجوری مسئولین یه مملکت میتونن اینقدر با معلوماتو ...... باشن

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

کارشناسان و مهندسین 48 کشور دنیا اصلاً هیچ چی حالیشون نیست که ساعت رو جلو میبرن ... از فرانسه گرفته تا فلسطین ! فقط کارشناسان کشور ما فهمیده اند که نباید ساعت رو جلو ببرن ! :D

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

کارشناسان و مهندسین 48 کشور دنیا اصلاً هیچ چی حالیشون نیست که ساعت رو جلو میبرن ... از فرانسه گرفته تا فلسطین ! فقط کارشناسان کشور ما فهمیده اند که نباید ساعت رو جلو ببرن ! :D
واقعا من نمیدونم تا کی باید وقتمونو روی آزمون و خطا برای مسائل پیش پا افتاده تلف بکنیم
عاقل همه چیز رو خودش تجربه نمیکنه بلکه سعی میکنه از تجربه بقیه استفاده کنه
ولی اینا تو ساده ترین مسائل میخوان تجربه کنن اونم آخه کاش از تجربشون عبرت میگرفتن

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
چه جالب!
قابل توجه دوستان، امسال آمریکایی ها سه هفته زودتر ساعت هارو می برن جلو (به جز Hawaii و Alaska)

البته این مساله هر سال همه جای دنیا ملت رو به جون هم می ندازه!!
پارسال هم اگه اخبار رو دنبال کرده باشید باید خاطرتون بیاد که این بحث و مجادله ها از هر سالی بیشتر بود (خارج)

"دولتمرد" های ما هم ظاهراً همون موقع نشستن با خودشون فکر کردن، گفتن بزا ما اول اینکارو بکنیم، که اگه بقیه هم کردن بگیم که آره، ما کارمون درست تره!!

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4

مایکروسافت برای این اشکال یه Fix ارائه داده (مخصوص PPC ها)

اینجا رو ببینید

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
این واسه اینکه دولت اندیشمند احمدی نژاد ضایع نشه چون پارسال تغییر ندادن اگر امسال تغییر بدن زیر سوال میرن
این جریان مثل جریان اون یارو که پاش گیر میکنه میخوره زمین واسه اینکه ضایع نشه تا خونه سینه خیز میره

مجلس هم گفته نظر هیات دولت برای ما مهم نیست ما تغییرش میدیم
آمریکا هم اعلام کرده ما سه هفته زودتر و از اون طرف فکر کنم یک هفته دیرتر ساعت رو تغییر میدیم.
حالا برید بررسی کنید ببینید چقدر صرفه جویی و سودآور داره که آمریکا یک ماه هم روش گذاشته.

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
این واسه اینکه دولت اندیشمند احمدی نژاد ضایع نشه چون پارسال تغییر ندادن اگر امسال تغییر بدن زیر سوال میرن
این جریان مثل جریان اون یارو که پاش گیر میکنه میخوره زمین واسه اینکه ضایع نشه تا خونه سینه خیز میره

مجلس هم گفته نظر هیات دولت برای ما مهم نیست ما تغییرش میدیم
آمریکا هم اعلام کرده ما سه هفته زودتر و از اون طرف فکر کنم یک هفته دیرتر ساعت رو تغییر میدیم.
حالا برید بررسی کنید ببینید چقدر صرفه جویی و سودآور داره که آمریکا یک ماه هم روش گذاشته.

حالا پیدا کنید پرتقال فروش را ! :D

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
به شخصه معتقدم ساعت باید جلو بره...
دلایل آقای احمدی نژاد هم قابل قبول نیست. در سال های قبل این اتفاق توی کشور می افتاده و مشکلی هم وجود نداشته...

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
ای بابا چتونه دعوا ميکنيد حالا يک ساعت جلو يا يک ساعت عقب مهم اینه که شبانه روز 24 ساعت هست !!! و مهمتر اینه که حق مسلم ماست ~~ هيچ کی مصل من نميتونی ساعت کوک کنه ~~ --> کارشناس دولت

گزارش ها حاکيست که 2 جوان 5 و 6 ساله در کودکستان موفق به ساخت ساعت های کريستال مايع جل-گی شدند

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
گزارش ها حاکيست که 2 جوان 5 و 6 ساله در کودکستان موفق به ساخت ساعت های کريستال مايع جل-گی شدند

وقتی یه دختر 13-16 ساله توی خونه انرژی هسته ای پیدا میکنه ! اونوقت میخوای بقیه نتونن ! :D

Ace Of Spades

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا مگه از بقیه ساعات روز درست استفاده می شه که ما گیر یک ساعت هستیم
تو این مملکت ده ساعت هم کم و زیاد بشه فرقی نمی کنه
مشکل مملکت یه ساعت جلو و عقب بودن ساعت نیست !

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
877 روز دیگه تحمل کنین تمومه ، پایانه این کارشناسی های علماست
SEVeyesC08.th.gif
(روز شماری تا انتخابات بعدی:دی)

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
SEVeyesC08.th.gif
زکی
فکر کردی اینهمه لباس محلی پوشیده که 877 روز دیگه بره؟
زهی خیال باطل

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
SEVeyesC08.th.gif

دیگه تاپیک رو 30یا30 نکنید !

زکی
فکر کردی اینهمه لباس محلی پوشیده که 877 روز دیگه بره؟
زهی خیال باطل

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
دیگه تاپیک رو 30یا30 نکنید !

4 میلیارد صرفه جویی در مصرف برق میشه بعد میگین به سیاست ربطی نداره؟
نام تاپیک مشخصه چه نوع تاپیکیه;)

-------

یه موضوع مربط هم بگم ما کشور ثروت مندی داریم از بابت منابع طبیعی!این اصراف هم از اونجا نشات میگیره

اما برعکس ما میدونستین کشوری مثل ایتالیا که یکی از کشور های پیش رفته است فقط چند ساعت از شب شوفاژ هاشون روشنه؟ هیچ خونه ای کولر و کانال کولر نداره! کسی بخواد باید برای خودش بزاره، کسی گرمشه یه چیزی میکنه تنش تابستون گرمشه لخت بشه!:happy: بقدری هزینش بالاست که اکثرا استفاده ای نمیکنن ، اما اینجا همین خود من تابستون و زمستون یه جور میگردم تو خونه :D در و باز میکنم خنک بشم! چون همیشه از ماکسیموم انرژی استفاده میکنیم چرا چون منابعشو داریم ارزونه! از این کشور ها زیاده مثال بزنم؟ مثلا کره شمالی تمام لامپ های مصرفیشون بیش از 20w مجاز نبود باشه! که چند ماهی هست یه اشنا داریم اونجا میگه از 20 اجازه دادن بشه 40W اصلا شهر روشن شده میگفت به قدری سرده که با کاپشن میخوابیم چون چیزی به نام بخاری نمیتونیم مصرف کنیم چون نه نفت داریم نه برقی که بتونیم بخاری برقی بزاریم وصل کنیم کنتر میپره ، بماند سوختی هم به اونصورت نیست که اتوموبیلی باشه! لول ، مطمئن باشین اینجوری که پیش میریم ما هم مثل اونا خواهیم شد

همه جای دنیا صرفه جویی میکنن در مصرف انرژی اما ما نه

به هر حال از ماست که بر ماست سیاست های این دولت هم به نظر من END شه! حماقته فقط مثل:
همین ساعت
ساعت کار بانک ها
اینترنت بالای 128 فقط به شرکت ها
.......
اینا هیچ دلیل عقلانی پشتش نیست! سلیقه ایه!

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
میدونستین کشوری مثل ایتالیا که یکی از کشور های پیش رفته است فقط چند ساعت از شب شوفاژ هاشون روشنه؟
این یه مورد رو روی حساب جوگیری گفتی! تا اونجا که من اطلاع دارم شوفاژ باید یه مدت زمان زیادی روشن باشه و گرنه صرفه نداره.

بالا