برگزیده های پرشین تولز

ترقه بازی هیچ ایرادی نداره

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اقا همه جای دنیا تو جشن استقلال روز های مهم و هالویین و غیره ترقه می زنن حالا تو ایران یه عده می گن این کار بده چون ممکنه از ده ها میلیون نفر چند نفری مجروح یا مرحوم بشن!;) اقا اینم شد استدلال !جشن یعنی همین نه اینکه شق و رق بشینیم یه جا همدیگرو نگاه کنیم!هدف از ایجاد این تاپیک برسی چشن های مشابه خاجیه!(مثل جشن گوجه فرنگی اسپانیایی ها یا چشن پرتاب پرتقال ایتالیایی ها و یا دیبالی و پاشیدن رنگ هندی هاست!;)

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نظر من هم هیچ مشکلی نداره !

BRADER SHIAN عزیز تا حالا چند تا اخطار گرفتی ؟ فکر کنم من رکورد زده باشم ! :( بیا یه گروه به اسم Hell Boy تشکیل بدیم ! من هفته پیش 3 روز بن بودم ! :D

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
ترقه بازی هیچ ایرادی نداره
مگه من گفتم ایرادی داره؟ :D
اگه باعث مزاحمت برای دیگران نشه خیلی هم خوبه. البته من دیگه سنم از این کارا گذشته...

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
BRADER SHIAN عزیز تا حالا چند تا اخطار گرفتی ؟ فکر کنم من رکورد زده باشم ! :( بیا یه گروه به اسم Hell Boy تشکیل بدیم ! من هفته پیش 3 روز بن بودم ! :D

هنوز هیچ اخطاری نگرفتم!بجز یک مورد سوئ تفاهم که خب سوئتفاهم بود و هنوز مکانیسم اخطارا نهایی نشده بوده(این پاک نشدن اخطارا تصویب نشده بود!)مگه اینکه این موج برخورد با کاربرای فعال به ما هم بخوره!:lol:
در مورد بن یه سه روز داشتیم که بخاطر توهین به ***** بود!

به نظر من هم هیچ مشکلی نداره !
حیف اینجا تنکس نداره!;)

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
. البته من دیگه سنم از این کارا گذشته...

بابا مسن ! :D یاشار جان ! یادت باشه من فقط 12 سال دارم !!! :p :p :p :p

هنوز هیچ اخطاری نگرفتم!بجز یک مورد سوئ تفاهم که خب سوئتفاهم بود و هنوز مکانیسم اخطارا نهایی نشده بوده(این پاک نشدن اخطارا تصویب نشده بود!)مگه اینکه این موج برخورد با کاربرای فعال به ما هم بخوره!:lol:
در مورد بن یه سه روز داشتیم که بخاطر توهین به ***** بود! حیف اینجا تنکس نداره!;)

بن شدن ما هم فقط به خاطر تایید حرف یکی دیگه بود ! :D

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
"جشن" نیست، "جنگ" است!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خیلی هم خوبه
منکه حال میکنم وقتی این ترکشاش میخوره به پنجره :D
مخصوصا وقتی از بالای اون ساختمون بلنده یه 5 کیلویی میندازن پایین
زنده باد بروبچ کوچه 24
کسی .. نداره از اینجا رد بشه :D
پارسال که گاز پیکنیکی ترکوندن نزدیک بود چند نفر شهد شهادتو بنوشن
فیلماشو هنوز دارم

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ترقه بازی عیب نداره به شرطی که در جای مناسبی انجام بشه !

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
خیلی هم خوبه
زنده باد بروبچ کوچه 24
فیلماشو هنوز دارم

:rolleyes:

خیلی ها در این شب شوم کر می شوند، خیلی ها دچار اختلالات عصبی موقت و دائمی می شوند، خیلی ها دچار سوختگی های شدید و سطحی(فرقی ندارد)می شوند و شمار بسیار زیادی از آنها تا آخر عمر از نقصی که خودپرداخته بوده رنج می برند ... قربانیان حقیقی جهل بزرگسالان هم طبق معمول کودکان معصوم هستند. طبق "اخلاقیات" اگر به ماجرا نگاه بکنید، یعنی هنجارهای فراساختاری که روابط شخص با شخص و شخص با جامعه را به نظم در می آورند(=اخلاقیات)، غایی ترین شاخصهای موجود از "شادی و سرور" هم با چنین هزینه ی گزافی توجیه نمی شوند. توجه بکنید که فقط بحث "خطرناک" بودن و "سلب آسایش" نیست، مسئله ریسک تحمیلی به دیگران و مفعول ریسک است، فاعل این بساط می تواند طبق مهملات "مدنی" تا آنجاکه مزاحم دیگری نشده، هر کاری می خواهد با خودش بکند؛ اما در اینجا ریسک بسیار بالایی هم چه در طی مقدمات و چه در طی "انجام" به دیگرانی خارج از دایره شخصی تحمیل می شود، ولو اینکه دست آخر اتفاق جدی هم نیفتد، وجود چنین تهدیدی هیچ مشروعیتی ندارد. محدودیتهای مضحک پیش روی شادی و تفریح حقیقی مایه برآمدن چنین هیولای مخوفی است : رقصیدن، موزیک گوش کردن، مشروب نوشیدن، گفتگو کردن، قمار کردن و ... می شود کلیت یک جشن غیر سنتی و چاشنی خوبی برای یک جشن سنتی. افزوده شدن بمب بازی به جشن، تنها یک دلیل دارد و آنهم ملال آور شدن یک رسم باستانی برای مردم عصر نانوتکنولوژی است، چقدر خوب می شد اگر چاشنی های مذکور ، در کنار همان سنتهای باستانی ترکیبی یکسره مفید پدید می آورد ..!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
:rolleyes:

خیلی ها در این شب شوم کر می شوند، خیلی ها دچار اختلالات عصبی موقت و دائمی می شوند، خیلی ها دچار سوختگی های شدید و سطحی(فرقی ندارد)می شوند و شمار بسیار زیادی از آنها تا آخر عمر از نقصی که خودپرداخته بوده رنج می برند ... قربانیان حقیقی جهل بزرگسالان هم طبق معمول کودکان معصوم هستند. طبق "اخلاقیات" اگر به ماجرا نگاه بکنید، یعنی هنجارهای فراساختاری که روابط شخص با شخص و شخص با جامعه را به نظم در می آورند(=اخلاقیات)، غایی ترین شاخصهای موجود از "شادی و سرور" هم با چنین هزینه ی گزافی توجیه نمی شوند. توجه بکنید که فقط بحث "خطرناک" بودن و "سلب آسایش" نیست، مسئله ریسک تحمیلی به دیگران و مفعول ریسک است، فاعل این بساط می تواند طبق مهملات "مدنی" تا آنجاکه مزاحم دیگری نشده، هر کاری می خواهد با خودش بکند؛ اما در اینجا ریسک بسیار بالایی هم چه در طی مقدمات و چه در طی "انجام" به دیگرانی خارج از دایره شخصی تحمیل می شود، ولو اینکه دست آخر اتفاق جدی هم نیفتد، وجود چنین تهدیدی هیچ مشروعیتی ندارد. محدودیتهای مضحک پیش روی شادی و تفریح حقیقی مایه برآمدن چنین هیولای مخوفی است : رقصیدن، موزیک گوش کردن، مشروب نوشیدن، گفتگو کردن، قمار کردن و ... می شود کلیت یک جشن غیر سنتی و چاشنی خوبی برای یک جشن سنتی. افزوده شدن بمب بازی به جشن، تنها یک دلیل دارد و آنهم ملال آور شدن یک رسم باستانی برای مردم عصر نانوتکنولوژی است، چقدر خوب می شد اگر چاشنی های مذکور ، در کنار همان سنتهای باستانی ترکیبی یکسره مفید پدید می آورد ..!
همیشه همه به من میگن تشخیص حرفای شوخی و جدی من تخصص میخواد
مثل اینکه راست میگن
من اگه اهل این کارا بودم و حاضر بودم به خاطر شادی من کسی حتی یه خورده ناراحت بشه الان که همه دارن بمب میترکونن در حال تایپ جواب شما نبودم
خودم هیچ وقت کسی رو آذار نمیدم
ولی سعی میکنم حالا که نمیتونم جلوی بقیه رو بگیرم حداقل از شادیشون شاد بشم
من در حد اختیاراتم جلوی برادرمو میگیرم
شما هم زیاد خودتو ناراحت نکن

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
الان اینجا شده منطقه جنگی!! ملت دیونه شدن از دست این بی مخ ها!
نمیدونم چه عشقی میکنن که زیر پای بچه دبستانی هم ترقه میندازن؟
همه اینا از بی فرهنگیه از تقلید کورکورانه... یک خارجی بیاد تهران فکر میکنه جنگ داخلی شده...
اینا ترقه نیست بمب دست سازه...
خدا یه عقلی به اینا بده که مثل دیوانه ها برای ارضاء کمبود های خودشون چشم و گوش مردم رو کور و کر نکنن

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
همیشه همه به من میگن تشخیص حرفای شوخی و جدی من تخصص میخواد
مثل اینکه راست میگن
من اگه اهل این کارا بودم و حاضر بودم به خاطر شادی من کسی حتی یه خورده ناراحت بشه الان که همه دارن بمب میترکونن در حال تایپ جواب شما نبودم
خودم هیچ وقت کسی رو آذار نمیدم
ولی سعی میکنم حالا که نمیتونم جلوی بقیه رو بگیرم حداقل از شادیشون شاد بشم
من در حد اختیاراتم جلوی برادرمو میگیرم
شما هم زیاد خودتو ناراحت نکن
:lol: :happy:
با تقدیم پوزشهای دوستانه فراوان، وقتی قصد شوخی دارید پیشنهاد می کنم در بخش "Title" پست خود، نیمچه اشاره ای به آن بکنید.

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خیلی هم خوبه
زنده باد بروبچ کوچه 24
فیلماشو هنوز دارم

ای ول !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
:lol: :happy:
با تقدیم پوزشهای دوستانه فراوان، وقتی قصد شوخی دارید پیشنهاد می کنم در بخش "Title" پست خود، نیمچه اشاره ای به آن بکنید.
مخلصیم
ایشالا از دفعه بعد :D

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
روزی 90 نفر در تصادفات کشته میشن در ایران بعلاوه صدها نفری که زخمی یا نقص عضو میشن!
کلا تو چهارشنبه سوری اگر خیلی دیگه اغراق کنیم شاید در کل ایران 20 نفر کشته بشن!
اون هم تقصیر خودشونه! تازه 7 بعد از ظهر چهارشنبه سوری که میشه پیرمرده یادش میفته دندون مصنوعیش رو روی صندلی پارک جا گذاشته ! میره برداره با انفجار فشفشه میمیره!!
laughingsmiley.gif

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
روزی 90 نفر در تصادفات کشته میشن در ایران بعلاوه صدها نفری که زخمی یا نقص عضو میشن!
کلا تو چهارشنبه سوری اگر خیلی دیگه اغراق کنیم شاید در کل ایران 20 نفر کشته بشن!
اون هم تقصیر خودشونه! تازه 7 بعد از ظهر چهارشنبه سوری که میشه پیرمرده یادش میفته دندون مصنوعیش رو روی صندلی پارک جا گذاشته ! میره برداره با انفجار فشفشه میمیره!!
laughingsmiley.gif
lol.gif

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
یک خارجی بیاد تهران فکر میکنه جنگ داخلی شده...
فکر کنم سکته کنه!!!

رئیس پلیس میگه جلوی چهارشنبه سوری رو نمیگیریم!! جلوی مزاحمتها رو میگیریم، یکی نیست بهش بگه اون موقع که نباید جلوی چهارشنبه سوری رو نمیگرفتید، چه ... بازی که در نمیاوردید بخاطر 4تا آتیش، حالا کو چهارشنبه سوری که میخواهید جلوش رو نگیرید؟

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا همه جای دنیا تو جشن استقلال روز های مهم و هالویین و غیره ترقه می زنن حالا تو ایران یه عده می گن این کار بده چون ممکنه از ده ها میلیون نفر چند نفری مجروح یا مرحوم بشن!;) اقا اینم شد استدلال !جشن یعنی همین نه اینکه شق و رق بشینیم یه جا همدیگرو نگاه کنیم!هدف از ایجاد این تاپیک برسی چشن های مشابه خاجیه!(مثل جشن گوجه فرنگی اسپانیایی ها یا چشن پرتاب پرتقال ایتالیایی ها و یا دیبالی و پاشیدن رنگ هندی هاست!;)

کاملا موافقم فقط اگر این ترقه ها فقط و فقط در روز چهارشنبه سوری مصرف شه و اگر اونرو جایی میندازن خدایی نکرده نزدیک کسی نباشه که از صدای اون جا بخوره یا باعث صدمه زدن بهش بشه ...

من هم برای چهارشنبه سوری واقعی (هفته دیگه) کلی ترقه تهیه کردم که به موقع مصرفشون کنم ... دوستانیم که فکر میکنن امروز چهارشنبه سوریه خود دانند به قدری شایعه کردن که همه داره باورشون میشه ... من که امشب از خونه بیرون نمیرم و در عوض من و همه دوستانم هفته دیگه چهارشنبه سوری واقعی رو جشن میگیریم ...

madbomberman33

Registered User
لایک‌ها
0
آقا میگن یوم الشکه. ما که واسه رضای خدا، هم امروز رو میگیریم، هم فردا رو. میگن ثوابش خیلی زیاده . . .

بالا