برگزیده های پرشین تولز

لوگوی پی تی

vahid_persian

کاربر فعال مالتی مدیا
کاربر فعال
لایک‌ها
0
آیا مدیران محترم موافق هستند یه مسابقه ترتیب بدن برای لوگوی پی تی؟

با یه سری قوانین تعیین شده هر کس خواست یه طرحی بده بعد مدیران انتخاب کنن.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر منم لازمه که فرومی مثل پی تی یه لوگو داشته باشه. الان این لوگوی پیش فرض وی بی یکمی قدیمی شده. من خودمم حتما اگر مسابقه باشه شرکت میکنم.

Professsor G

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من كه لوگوي موجود خيلي هم قشنگ و خوبه. مگه چه اشكالي داره كه عوض بشه؟ لوگو معمولا و در حد امكان نبايد عوض بشه (چون نماينده هويت سايت هست، مثل اسم آدم يا حتي مثل عنوان يا آدرس سايت ولي با اهميتي به نسبت كمتر) واسه همين براي عوض شدنش بايد دليل خيلي مهمي وجود داشته باشه

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نظر من یه لوگو برای نوروز PT طراحی کنیم خیلی بهتره ! :blush:

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من كه لوگوي موجود خيلي هم قشنگ و خوبه. مگه چه اشكالي داره كه عوض بشه؟ لوگو معمولا و در حد امكان نبايد عوض بشه (چون نماينده هويت سايت هست، مثل اسم آدم يا حتي مثل عنوان يا آدرس سايت ولي با اهميتي به نسبت كمتر) واسه همين براي عوض شدنش بايد دليل خيلي مهمي وجود داشته باشه

به نظر منم اون نوشته پرشین تولز خیلیم خوبه ولی اون لوگوی پشتش خوب لوگوی پیش فرض وی بی هست و خیلی در شان سایتی مثل پی تی نیست.

Professsor G

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر منم اون نوشته پرشین تولز خیلیم خوبه ولی اون لوگوی پشتش خوب لوگوی پیش فرض وی بی هست و خیلی در شان سایتی مثل پی تی نیست.

فقط براي فورم از اون علامت پشت لوگو هم استفاده ميشه. كه البته اين باز خودش به تفكيك شدن بخش‌هاي مختلف سايت كمك ميكنه. اما اون لوگوي جلو فكر مي‌كنم ديگه تبديل به يك Corporate Identity شده و عوض شدنش احساس ميكنم مفيد نيست و حتي ميتونه در روند ثبت در اذهان ديگران وقفه ايجاد بشه كه اين اصلا خوب نيست

vahid_persian

کاربر فعال مالتی مدیا
کاربر فعال
لایک‌ها
0

می تونه یکی از قوانین طراحی لوگو این باشه که ظاهر لوگو تداعی کننده ی لوگوی قبلی هم باشه . کاری که خیلی از کمپانی های بزرگ هم انجام میدن . دیگه چه برسه به یه سایت . تنوع خوبی میتونه باشه

Professsor G

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
می تونه یکی از قوانین طراحی لوگو این باشه که ظاهر لوگو تداعی کننده ی لوگوی قبلی هم باشه . کاری که خیلی از کمپانی های بزرگ هم انجام میدن . دیگه چه برسه به یه سایت . تنوع خوبی میتونه باشه

بله حرف شما درسته، بعضي از كمپاني هاي بزرگ هم اين كار رو انجام ميدن. اما چندتا نكته هست:
1. اخبار مربوط كمپاني‌هاي بزرگ به دليل معروفيت و پوشش خبري و تبليغات زياد پيگيري ميشه و به همين دليل تغييرات سريعتر مورد پذيرش قرار ميگيره
2. حتي كمپاني‌هاي بزرگ هم صرفا به دليل تنوع اين كار رو نميكنن و معمولا به دليل رخداد و تحولي بزرگ يا تغييراتي عمده و يا به منظور در پيش گرفتن مقاصدي جديد به اين كار دست ميزنن.
3. تغييرات و تنوع هميشه نتيجه مثبتي نداره و بايد با دليل اساسي و قابل قبولي وضعيت رو عوض كرد. ميدونيد؟ مثل پيشنهاد تغيير پرچم يا سرود ملي هست.
4. دليل اصلي طراحي لوگو ايجاد يك الگوي تصويري زيبا و ماندگارِ داراي قدرت يادآوري در ذهن بيننده هست. به همين دليله كه سعي ميكنن طوري طراحي كنن كه نياز به تغيير نداشته باشه و مجبور نشن اين كارو بكنن. الگوهاي ايجاد شده مختل ميشه.روي تثبيتش وقت و هزينه صرف شده و يك جور دستاورد تجاري محسوب ميشه.
5. پي تي هم اگرچه معروفيت مايكروسافت! رو نداره اما ونقدرها هم ناشناخته نيست كه توقع داشته باشيم به اين راحتي لوگو رو عوض كنه و تاثيري نداشته باشه.
6. شايد برنامه تغيير لوگو تو دستور كار مديران سايت باشه اما در زماني كه همراه با اون تغيير و تحولات عمده ديگه‌اي هم قرار باشه رخ بده ...

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
فکر نمیکنم پی تی اونقدر بزرگ و مهم باشه که یه تغییر لوگو بخواد روی روند کارش تاثیر مهمی بزاره
من توصیه میکنم یه نفر اولین لوگو رو طراحی کنه تا بقیه هم مشتاق بشن

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
به نظر منم کار جالبیه

vahid_persian

کاربر فعال مالتی مدیا
کاربر فعال
لایک‌ها
0
از مدیران محترم خواهش دارم در این زمینه نظر بدن .

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سالهای پیش که برا نوروز عوض میکردن امسال هم حتما همچین برنامه ای دارن.

فكركنم منظورشون مسابقه است
والا اره پي تي سال نو عوض ميكنه ماهي ميگذارد اين چيزا:D

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
آیا مدیران محترم موافق هستند یه مسابقه ترتیب بدن برای لوگوی پی تی؟

با یه سری قوانین تعیین شده هر کس خواست یه طرحی بده بعد مدیران انتخاب کنن.

بسیار پیشنهاد خوبی است .

از شما دوست گرامی صمیمانه تشکر میکنم.

قوانین رو احسان باید بیاد و بگه ولی چیزی که مسلمه اینه که نباید با قوانین فوروم ناسازگار باشه . ضمنا اهداف و حال و هوای پرشین تولز رو هم نشان بده

ویژگی هایی مثل محبوبیت ، تخصصی بودن و شلوغی و البته صفا و صمیمیت!

منتظر اولین لوگوی طراحی شده هستیم !

ضمنا قانون کپی رایت هم فراموش نشود !

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
ضمنا اینو هم بگم که به خاطر لوگو قرار نیست template سایت عوض بشه .

لوگوی طراحی شده بایستی در همین ابعاد فعلی باشه و با این tamplate همخوانی داشته باشه

sutiman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستش تا اونجایی که من یادمه چند وقت پیشا(دقیقا یادم نیست،شاید یک یا دو سال پیش) پی.تی یه مسابقه برای لوگو ترتیب داد و برندش هم معلوم شد.
با این وجود ضرورتی برای مشابقه دوباره وجود نداره(از نظر من)

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستش تا اونجایی که من یادمه چند وقت پیشا(دقیقا یادم نیست،شاید یک یا دو سال پیش) پی.تی یه مسابقه برای لوگو ترتیب داد و برندش هم معلوم شد.
با این وجود ضرورتی برای مشابقه دوباره وجود نداره(از نظر من)

عزیز حالا چون یه بار مسابقه برگزار شده و برندش هم به قول شما مشخص شده دیگه دلیلی نداره مسابقه برگزار بشه؟!
bored2.gif

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
عزیز حالا چون یه بار مسابقه برگزار شده و برندش هم به قول شما مشخص شده دیگه دلیلی نداره مسابقه برگزار بشه؟!
bored2.gif

دوستان اگر کسی تمایل به طراحی داره میتونه کارش رو شروع کنه .

کسی هم تمایل نداره میتونه شروع نکنه !!!

من از دوستانی که تمایل دارند دوستانه تشکر میکنم و امیدوارم لوگوی طراحی شده اونها رو ببینم .

vahid_persian

کاربر فعال مالتی مدیا
کاربر فعال
لایک‌ها
0
دوستان اگر کسی تمایل به طراحی داره میتونه کارش رو شروع کنه .

کسی هم تمایل نداره میتونه شروع نکنه !!!

من از دوستانی که تمایل دارند دوستانه تشکر میکنم و امیدوارم لوگوی طراحی شده اونها رو ببینم .

آقای شیرازی فرمایش شما متین . ولی مساله اینجاست که از اون جهت که طراحی لوگو نسبتا زمان گیره بایستی قبلش تموم مدیران رضایت به وجود چنین مسابقه ای رو بدن بعد ما طراحی رو شروع کنیم که به امید برنده شدن این مسابقه شروع به طراحی کنیم .

بالا