برگزیده های پرشین تولز

معرفي گوشی جدید Sony Ericsson W660 ٠

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
معرفي گوشی Sony Ericsson W660

sonyericsson-w660-00.jpg

sonyericsson-w660-01.jpg

البته دلتون رو خوش نکنید ... امکاناتش رو نیازی نیست بزارم ... خودتون هم میتونید حدسش به زنید .... دوربین 2 مگاپیکسل بدون اتوفوکس :214: .... صفحه نمایش 176 در 220 با 256 هزار رنگ ... دوربین 3 جی ... اینفرارد هم نداره ... طبق معمول وای فای هم نداره ... فقط تنها چیز جدیدش اینه که بلوتوثش A2DP داره که نمیدونم جی هست :icon_mad: .

کلا چیز جالبی توش نمیبینم خودتون برید امکاناتش رو از اینجا ببینید :

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w660-1924.php

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بلوتوثش A2DP داره که نمیدونم جی هست

Advanced Audio Distribution Profile
يه امكاني هست كه باهاش ميشه موسيقي رو روي هندزفري بلوتوث گوش كرد خیلی هم حال میده :happy:

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
به نظر من سوني اريكسون اون كا 750 ها و دبليو 800 هايي كه 2 سال پیش تولید کرده توی انبارهاش پر شده ... وهنوز هم تموم نشده ... حالا هرروز با تعویض قاب بیرونیش وگذاشتن یه اسم جدید یه گوشی جدیدی درمیاره .

یعنی چی که هر روز گوشی تکراری در میاره حتما همینیه که من گفتم .... دیگه بی مزه شده هر گوشی جدیدی که میده بیرون امکاناتش رو میشه حدس زد .... جدیدا هم که یه اخلاق گندی پیدا کرده این سونی اریکسون .... مثلا اون کا 750 و دبلیو 800 که بودن همه امکانات رو داشتن ( دوربین 2 مگ با اتوفوکاس با فلاش ، رادیو ، اینفرارد ، ... ) حالا الان سونی اریکسون توی یه گوشی میاد و اتوفوکس دوربینش رو بر میداره خوب این میشه یه گوشی جدید ... توی یه گوشی دیگه میاد و اینفرارد و فلاش دوربین و اتوفوکس و رادیو رو یک جا برمیداره مثل کا 610 و به همین ترتیب ... اگه به گوشیهای جدید سونی اریکسون دقت کنید میفهمید که من چی میگم .

Admiral-sale-13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من سوني اريكسون اون كا 750 ها و دبليو 800 هايي كه 2 سال پیش تولید کرده توی انبارهاش پر شده ... وهنوز هم تموم نشده ... حالا هرروز با تعویض قاب بیرونیش وگذاشتن یه اسم جدید یه گوشی جدیدی درمیاره .

یعنی چی که هر روز گوشی تکراری در میاره حتما همینیه که من گفتم .... دیگه بی مزه شده هر گوشی جدیدی که میده بیرون امکاناتش رو میشه حدس زد .... جدیدا هم که یه اخلاق گندی پیدا کرده این سونی اریکسون .... مثلا اون کا 750 و دبلیو 800 که بودن همه امکانات رو داشتن ( دوربین 2 مگ با اتوفوکاس با فلاش ، رادیو ، اینفرارد ، ... ) حالا الان سونی اریکسون توی یه گوشی میاد و اتوفوکس دوربینش رو بر میداره خوب این میشه یه گوشی جدید ... توی یه گوشی دیگه میاد و اینفرارد و فلاش دوربین و اتوفوکس و رادیو رو یک جا برمیداره مثل کا 610 و به همین ترتیب ... اگه به گوشیهای جدید سونی اریکسون دقت کنید میفهمید که من چی میگم .

نوکیا مگه این کارو نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟

سی پی یوهای 6630 تا سری n (اکثرا) و سری E (تماماا)

همش 220 مگا هرتز هست

فقط مثل سونی اریکسون کمو زیادش کردن

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
باز نوكيا بیش از 15 تا گوشی داره که وای فای دارن ، 4-5 تا گوشی 3.2 مگاپیکسلی داره ، اکثر گوشیهاش با سیستم عامل سمبین هستند ، دوتا گوشی جی پی اس دار داره ... وغیره .... امکانات سونی همه مثل هم هستن اما نوکیا اگه سی پیو هاش هم تکراری باشه باز امکاناتشون باهم فرق داره .

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

این به این دلیله که میخواد از همه سری گوشیهاش فروش داشته باشه !

اگه به گوشیهای نوکیا دقت کنی میبینی که هر گوشی قابلیت هایی داره که توی گوشیهای دیگه نیست ! حتی چیزهایی مثل بازی ، رینگ تن و عکسها ! :blush:

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نوکیا مگه این کارو نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟

سی پی یوهای 6630 تا سری n (اکثرا) و سری E (تماماا)

همش 220 مگا هرتز هست

فقط مثل سونی اریکسون کمو زیادش کردن

جهت اطلاع شما دوست عزي E90 از پروسسور 330 مگاهرتزي بهره ميبره :)

ebi_laylax66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حرفهای بحرین جان تایید میشه من دیگه از گوشی های جاوای سونی اریکسونی خسته شدم
دبیلو 800 میاد قابشو عوض میکنه میشه 810 و همینطوری تکراری میشه

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
خیلی خوشگله....

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
:rolleyes: :rolleyes: :blush:

ميبينم كه طرفداران سونی اریکسون بازهم دست از طرفداریشون برنداشتن :lol: :p

این گوشی خوشگله درسته .... ولی شما فکر میکنید کسی که مثلا دو سال پیش دبلیو 800 خریده پارسال هم کا 800 خریده بیاد امسال پولش رو حروم کنه یکی از این 10-12 گوشی تکراری که امسال معرفی شده و امکاناتش همه به غیر از کا 810 که عین کا 800 هست رو خریداری بکنه ؟؟؟

به نظر من دیگه سونی اریکسون باید کم کم دست از لجبازی برداری وقبول کنه که توان رقابت رو با نوکیا و سامسونگ نداره .

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
حالا شما چرا فقط کسایی رو که میخوان گوشی عوض کنن در نظر میگیری همه که مثل من کرم گوشی نیستن...خیلیها میخوان تازه گوشی بخرن....شما در صحبتهای بالا دیزاین رو پشم هم حساب نکردین....تقصیر se هست که از همون اول روی قابلیتهای گوشیهای خودش همه محدودیتها رو برداشت و همه موارد رو enable کرد ....اگر از همون سیاستهای ت**ی که شرکتهای دیگه استفاده میکردن اعمال میکرد الان کاربرانی امثال شما نمیومدن چنین نظراتی بدن!!!!

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
كدوم امكانات دوست من ؟!!!!!

الان واي فاي يكي از مهمترين امكانات جديد يك گوشی موبایل هست ... سونی فقط توی یک گوشیش اونهم پی 990 این امکان رو گذاشته ... خوب چرا بقیه گوشیهای سونی نباید این امکان رو داشته باشند ؟ لطفا نگید که وای فای به درد ما نمیخوره ... اگه توی ایران وای فای نیست مشکل عقب موندگی تکنولوجیه ... نه اینکه اصل وای فای چیز بیخودیه .

چرا مثلا کا 800 ای دی جی نداره ... ولی کا 790 که 3جی نداره ای دی جی داره ؟؟!!!

خوب این یعنی که یا سونی بلد نیست یه چیز کامل درست کنه یا اینکه مرض داره ومیخواهد اذیت کنه ...

الان سامسونگ دوتا گوشی با تکنولوجی جدید وای مکس قراره بده بیرون ... سونی هنوز در گذاشتن همون وای فای هم توی گوشیهاش مونده !!!

یه زمانی دوربینهای سونی اریکسونها مثال زدنی بودن ... اما الان اکثرا بدون فلاش وبدون اتوفوکس شدن .... هیج سونی ای هم به غیر از پی 990 و دبلیو 900 فیلمبرداریش خوب نیست .

مثل اینکه سونی یادش رفته چه طوری موبایل میسازن ... فقط هر روز طرحش رو عوض میکنه .

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
باز نوكيا بیش از 15 تا گوشی داره که وای فای دارن ، 4-5 تا گوشی 3.2 مگاپیکسلی داره ، اکثر گوشیهاش با سیستم عامل سمبین هستند ، دوتا گوشی جی پی اس دار داره ... وغیره .... امکانات سونی همه مثل هم هستن اما نوکیا اگه سی پیو هاش هم تکراری باشه باز امکاناتشون باهم فرق داره .

خدایا تا کی این دعوای se و نوکیا ادامه داره........

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
تا روز قيامت !

حالا يه زماني اين دوتا شركت با هم رقابت داشتن ... ولي الان كَوشي هاي جديد سوني اريكسون مثل همين دبليو 660 وبقيه كَوشيهاي جديد به ان 70 نوكيا هم نميرسن ... ديكَه جاي رقابتي به نظر من باقي نمونده ... هر روز ميكَن ميخواهد كا 850 معرفي بشه بعد يه كَوشي مزخرف به جاش معرفي ميشه ، بس كا 850 كو جرا رو نميشه ديكَه .

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نظر من مشكيش خيلي بهتره .....
اون تزئينات پشتشم حذف ميكردند بهتر ميشد :)

gsmarena_002.jpg

بالا