برگزیده های پرشین تولز

نیاز به راهنمایی فوری

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
سلام دوستان
چند وقت پیش با استفاده از یکی از این سایت های واسطه به نام e-pay.ir یه خریدی برای من با Credit card انجام دادن از یکی از سایت های بزرگ برای هاستینگ 95.40$ پرداخت شد و این شرکت گارانتی برگشت پول تا 30 روز رو داشتند تا اینکه بنا به دلایلی بعد از 4-5 روز سفارش رو Cancel کردم یعنی مثلا در 20Feb ولی وقتی با شرکتی که خرید برام انجام داده بود تماس گرفتم به من گفت ما اون Credit card حذف کردیم و همچنین از سایتی هم که خرید کردم در 22ٍFeb بهشون گفتم Credit card حذف شده و نیازی به Refund نیست اما اونا میگن Refund انجام شده، حالا یعنی این پول من کجاست ؟؟؟ :wacko: :wacko:

راهی هست بگیرم؟

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جان؟؟؟؟؟؟؟؟

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
چند وقت پیش با استفاده از یکی از این سایت های واسطه به نام e-pay.ir یه خریدی برای من با Credit card انجام دادن از یکی از سایت های بزرگ برای هاستینگ 95.40$ پرداخت شد و این شرکت گارانتی برگشت پول تا 30 روز رو داشتند تا اینکه بنا به دلایلی بعد از 4-5 روز سفارش رو Cancel کردم یعنی مثلا در 20Feb ولی وقتی با شرکتی که خرید برام انجام داده بود تماس گرفتم به من گفت ما اون Credit card حذف کردیم و همچنین از سایتی هم که خرید کردم در 22ٍFeb بهشون گفتم Credit card حذف شده و نیازی به Refund نیست اما اونا میگن Refund انجام شده، حالا یعنی این پول من کجاست ؟؟؟ :wacko: :wacko:

راهی هست بگیرم؟
فکر کنم اینجا تاپیک بزنی بهتر میتونن راهنماییت کنن >>> http://forum.persiantools.com/f48.html

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا شما قبلش باید با اون شرکتی که برات خرید انجام داده هماهنگ می کردی
ولی حالا هم این حرفی که می زنند مسخرست یعنی چی کریدیت کارتو حذف کردند ؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
وا ینی چی حذف کردیم ؟
البته این کارت ها کردیت نیست Debit هست
به هر حال بعید نیست بخوان بالا بکشن
یا اینکه راست میگن
پول شما توی کارتت هست
ولی اون جایی که ازش خرید کردی میگه کارت شمارو از لیست کارتاش حذف کرده نه اینکه کارت شما از بین رفته.
اگه شما به یه طریقی دوباره بتونی مشخصات کارتتو بدست بیاری پول توشه
پس نتیجه اخلاقی :
شرکت گفته کارت از لیست حذف شده ینی اینکه اونا دیگه مشخصات کارت رو ندارن نه اینکه کارت به کلی از بین رفته
بعید هم نیست بخوان بالا بکشنااااا
من تاحالا ندیدم هیچ شرکتی لیست کارتاشو پاک کنه

بالا