برگزیده های پرشین تولز

یک سوال

hamidrezakh

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام

اکثر فایل هائی که در پرسین گیگ یا بعضی هوست فایل های دیگر به اشتراک می گذارم . به هنگام دانلود دارای

تروجان یا ویروس است . سوال من این است که آیا سایتهائی هستند که ما لینک های فایل ها را به آنها بدهیم

تا این لینک را از یک صافی و فیلتر آنتی تروجان یا آنتی ویروس عبور دهد. بطور کلی راه حل در این زمینه چه می باشد

با تشکر خسروی .

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز به فرض اینکه شما یه فایل آلوده رو هم دانلود کردی. تا قبل از اینکه فایل رو اجرا نکرده باشی که خطری شما رو تهدید نمیکنه. راحتترین راه استفاده از یه آنتی ویروس قویه. شما میتونی هر فایلی رو که دانلود کردی قبل از اینکه اجرا کنی با آنتی ویروس تستش کنی بعد اجراش کنی.

hamidrezakh

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز به فرض اینکه شما یه فایل آلوده رو هم دانلود کردی. تا قبل از اینکه فایل رو اجرا نکرده باشی که خطری شما رو تهدید نمیکنه. راحتترین راه استفاده از یه آنتی ویروس قویه. شما میتونی هر فایلی رو که دانلود کردی قبل از اینکه اجرا کنی با آنتی ویروس تستش کنی بعد اجراش کنی.

شما منظورم رو نفهمیدی . من فایل هام رو در بعضی هاست فایل ها به اشتراک می گذارم ولی کسانی

که آنها را دانلود می کنند می گویند تروجان دارد . من می خواهم یک فیلتر آن لاین برای لینک هایم بگذارم

تا قبل از دانلود از این فیلتر عبود کند .

بالا