برگزیده های پرشین تولز

رتبه 190 ایران از نظر کیفیت زندگی در میان 195 کشورجهان !!!

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
به گزارش امسال خبرنامه International Living در مورد کیفیت زندگی در کشورهای جهان ، ایران با کسب رتبه 190 در میان 195 کشور، 43 ردیف نسبت به سال پیش سقوط کرده است.

افغانستان، سودان، یمن، سومالی وعراق تنها پنچ کشوری هستند که ایران بالاتر از آنها قرار گرفته است.

کیفیت زندگی در این گزارش بر اساس 9 عامل میزان هزینه زندگی، تفریحات وفرهنگ، اقتصاد، محیط زیست، درجه آزادی، بهداشت و سلامتی، امور زیر بنایی، ایمنی وامنیت، و آب وهوا تعیین شده است.

ایران وعراق تنها دو کشوری هستند که از لحاظ ایمنی وامنیت نمره صفر از صد دریافت کرده اند. (خوب البته اگه پلیس تمام ایام مثل دیشب که بصورت دلیرانه بالا سر 4 تا کپه آتیش یا مواقع تجمع 7 8 تا زن یا معلم حضور داره ، باشه نمرمون به 80 90 هم میرسه )

رتبه عالی ایران رو در اینجا ببنید http://www.il-ireland.com/il/qofl07
(البته باز هم جای شکرش باقی است که نوز افغانستان دو سه امتیاز از ما عقب تره و هنوز ما میتونیم افغانی ها رو مسخره کنیم)
یاد ایامی که ما رو با نروژ و سوئد مقایسه می کردند به خیر....

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
هیچ چیز این لیست غلط نیست و همه چیش رو آمار هست!
هند و پاکستان ابر قدرت هستند
کی گفته هند بده؟
درضمن کشور های آفریقایی رو با توجه به وضعشون امتیاز میدن
کشوری که از 365 روز سال 400 روزش رو ملخ و دایناسور حمله میکنه و بقیه روزهاش خشکسالی هست و مردمش همه بومی و بی دین هستند اگر یک دلار هم بتونه در آمد کسب کنه میتونه وضعیت اقتصادیش از آمریکا هم بیشتر نمره بگیره!
چون چنین کشوری ظرفیتش همینه و با همین ظرفیت بهش امتیاز میدن تازه من مثال زدم که اینجوری ..فکر نکنید که اونها بد بخت هستن -- یکی از فامیل هایمان خبر نگار بود رفته بود اوگاندا بعد دید پایتختش از تهران هم قشنگ تره و با کمال تعجب دید تمام نقاط اون شهر تحت اینترنت پر سرعت قرار داشت !!!!!!!
کشور ما پر منبع ترین کشور جهان است که هر گونه منابع و هر گونه آب و هوا و غیره را در اختیار داره
این مادی
از نظر ژئو پلوتیک هم با توجه به تنگه هرمز و کشور های در حال توسعه در اطرافش مهمترین منطقه خاور میانه و جاهن است
این سیاسی
ایران هم اکنون با شصت میلیون جمعیت صاحب بیشترین نیروی جوان جهان است که حتی از چین با یک میلیارد جمعیت هم بیشتره!
این بزرگترین ثروتی است که هر کشور میتونه هر چند قرن یک بار بدست بیاره و اگر هم کشوری الان این رو داشت مطئن باشید دنیا رو فتح میکرد
حالا هم الان 190 هستیم به خاطر این امکانات نامحدودی هست که داریم
نه به خاطر دولت
اگر این منابع نبود الان 190 هزارم هم نمیشدیم!
آخه چرا باید یک همچین کشور دیرینه ای با همچین منابعی اینجوری باشه
الان تن کوروش تو گور لرزید...
ای .... بگم خدا چی کارت نکنه
بابا دیگه چرا اینترنت رو محدود کردید؟
آخه یکی نیست تو اون دمو دستگاه فکر کنه که 128 سرعتی نیست که وب مستر ها بتونن کارشون رو راه بندازن
بابا آخه گناه ما چیه که اینهمه بد بختی رو سرمون خراب شده؟
من الان سایتم خوابیده...
سرعت ندارم که راش بندازم
چون آقایون احتمال دادن که اگر سرعت بالا باشه امکان داره کانال ها ماهواره رو ببینن
مرد حسابی وقتی ماهواره هست کی میاد از اینترنت نگاه کنه
امنیت رو هم الکی نگفتن صفر
الان شرق ایران که اصلا امنیت نداره
تو اخبار نمی گن ولی ماهی میانگین 100 نفر کشته میشن
چه نیروی انتظامی و چه قاچاق چی و یا ...ها
الان هم تو بلو چستان عبد المالک ریگی داره عین ریگ سپاهی میکشه و سپاهی ها هم اون ها رو...
بقیه جا ها را هم لازم نیست بگم
همین چهارشنبه سوری اگر چه برای ما شادی هست ولی برای دید کارشناسان یک فاجعه ی امنیتی هست که ملت یک کشور باید برای شادی خودشون رو دم عید بترکونن(چاره دیگری هم ندارن..)
جان هر کسو دوست دارید این تاپیک رو استیکی کنید و یک خورده فکر کنید
بابا آدم معتاد و بی غیرت هست
ولی دیگه همه اینجوری نیستن که
چرا میزارید این کار ها رو باهاتون بکنن؟
حرف غیر منطقی می زنم؟
حرف سیاسی میزنم؟
این رو میزارم به انصافتون
این که تاپیک رو قفل کنید یا استیکی کنید دست خودتون هست

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تاپیک تکراریه
453bbwx.gif

merulaalba

Registered User
لایک‌ها
7
اینا توضیح هم دادن که منبع آمارشون کجاست و چیه؟ خیلی دوست دارم بدونم که امتیازهایی که به بعضی از این موارد دادن بر چه اساسیه؟
نصفشون شاید درست باشن ولی نصف دیگه به نظر من کاملا مزخرف و بی معنی هستند.

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
اين آمارا از طرف چه كشوري صادر شده؟؟؟
جنگ رواني كه الان بر عليه ايران تو دنيا وجود داره اجازه نميده من اين آمارارو قبول كنم.
البته اگه صحيح باشن من حرفاتو قبول دارم

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
آمار ها مختلف هست
اما در بهترین آماری که منتظر شد ایران 110 شد
110 میدونید یعنی چی؟
چرا؟
ما باید زیر 10 باشیم
اصلا هر کی جای ما بود اول می شد به خدا
آخه چرا باید از آخر اول شیم؟
this is just bullshit, if you want sth valid just take a look at UNDP HDR 2006 Report. you can find it here
http://hdr.undp.org/hdr2006/report.cfm

take a glance at the tables pdf and see the truth

بالا