برگزیده های پرشین تولز

مالكيت قطعي

kambiz_g

Registered User
لایک‌ها
1,522
با سلام
من قصد ثبت يك دامنه رو دارم وبعد از كلي تحقيق همچنان مرددم
من مي خوام مالكيت دومين به طور قطعي در اختيار خودم باشه و و فقط فضا رو بگيرم
الان كه به سايت به عنوان مثال p30world رو در www.whois.net چك كنيد ميبينيد كه اونها مالك قطعي دومين هستن
من مي خوام مقعي كه whose ميگيرم مالكيت دومين به نام من باشه
آيا من هم مي تونم اين كارو انجام بدم وممنون ميشم اگه راهنماييتون كامل باشه

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

ما مالکیت قطعی دامین رو به نام مشتری می زنیم. دامین p30world رو هم ما ثبت کرده اهیم.
در صورت تمایل می تونید از طریق http://hosting.persiantools.com هاست و دامین رو سفارش بدید.

kambiz_g

Registered User
لایک‌ها
1,522
ممنونم
شما رو آقا ميثم معرفي كرد
من چونهنوز سايتم مقداري كار داره تصميم دارم فقط دامنه ثبت كنم
به اميد خدا بعدا فضا هم مي گيرم ممنونم

masoudz

Registered User
لایک‌ها
2
میشه توضیح بدید مالکیت قطعی یعنی چی؟من 2تا دومین دارم جه جوری بفهمم کاملا دست خودمه یا نه

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
میشه توضیح بدید مالکیت قطعی یعنی چی؟من 2تا دومین دارم جه جوری بفهمم کاملا دست خودمه یا نه

منظور ايشان از مالكيت دومين اينه كه دومين به نام چه كسي ثبت شده است كه اگه از
طريق پرشين تولز آن را ثبت كرده اي حتمآ به نام خودت ثبت شده. اطلاعات بيشتر در اين
رابطه را از طريق مشاهده Who is مي تواني ببيني http://whois.sc/ برو اينجا و نام دومين
خودتو وارد كن كه اطلاعات دومينتو ميتواني ببيني.

MyDVDz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

ما مالکیت قطعی دامین رو به نام مشتری می زنیم. دامین p30world رو هم ما ثبت کرده اهیم.
در صورت تمایل می تونید از طریق http://hosting.persiantools.com هاست و دامین رو سفارش بدید.

ببخشید که تاپیک قدیمی را بالا میارم ولی یه سوالی برام پیش اومد یعنی شما دیگه هیچ کنترلی روی دامنه نخواهید داشت؟!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
ببخشید که تاپیک قدیمی را بالا میارم ولی یه سوالی برام پیش اومد یعنی شما دیگه هیچ کنترلی روی دامنه نخواهید داشت؟!
معلومه که دارن ! اما جنبه ش رو هم دارن !!

MyDVDz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
معلومه که دارن !
ممنون یه جورایی رفع ابهام شد
یه سوال دیگه:
دلیل گرونی دامنه ها چیه؟ من 7 هزار تومنی هم سراغ دارم شرکتهای معتبری هم هستند با ثبت از دایرکت آی که جای امنی برای ایرانه. الان هم یه نگاهی انداختم ندیدم جایی بحث شده باشه قبلا این قیمت ها کجا بحث شده؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
دلیل تفاوت قیمت ها توی ایران ، یکی بر می گرده به شرکتی که دامین از طریق اون ثبت می شه و قیمت اونها و یکی هم به نحوه خدمات شرکت ایرانی.
به عنوان مثال ما دامین ها رو از طریق Enom خریداری می کینم ، Enom شرکت معتبری است که تا به حال بعد از اینهمه سال فعالیت هیچگونه مشکلی نداشته. چند وقتی هم هست که Bulkregister رو هم خریده و در واقع به یکی از بزرگترین ثبت کننده های دامین دنیا تبدیل شده. قیمتش ولی خوب از خیلی جاها بالاتره ولی امکانت خیلی خوبی توی کنترل پنل به کاربر می ده. و سرویس کاملا مطمئنی ارائه می کنه. در حقیقت قیمت خرید ما از اون 7000 تومانی که شما می فرمایید هم بیشتره !

بالا