برگزیده های پرشین تولز

معرفی نرم افزار

!shabgard!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Winamp 5.34 Build 1155 Beta
اینم یکی از محبوب ترین پلیر های دنیا!!

winamp.gif

Download: WinAmp 5.34 Build 1155 Full Beta

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
برو بکس در این قسمت اگه اشکالی نداشته باشه نرم افزار مختلف معرفی کنیم!!:blush:
اول از اخرین نسخه بهترین دانلود منیجر شروع می کنم!!

IDM

دانلود

کرک

این IDM که گذاشتی ورژن چنده ؟!!!

من 5.1 رو دارم که زبان فارسی رو هم داره ... و کلاً خیلی باحاله !

!shabgard!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیرم اینی که اینجا هست نسخه5.09.4 هست که اخرینش هست!!

!shabgard!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
AVG_InternetSecurityBox.gif

ضد ویروس قدرتمند و مطرح AVG محصول شرکت Grisof یکی از ضد ویروس های قدیمی و مطرح رایانه ایست که با 12 سال سابقه فعالیت مثبت در سیستم عامل های مختلف همواره نامش در میان لیست برترین ضد ویروس های دنیا مطرح بوده است . مصرف کم حافظه اصلی، سرعت بسیار خوب جستجو و اسکن سیستم، قابلیت آپدیت سریع و روزانه همه و توانایی شناسایی بعد وسیعی از ویروس ها، کرم ها، مخرب ها و خطرات و آلودگی اینترنتی و غیر اینترنتی از ویژگی های خوب این نرم افزار است .
بسته امنیتی AVG و شرکت Grisoft نیز چند سالیست که در کنار ضد ویروس قدرتمند خود، بسته امنیتی شرکت خود را که متشکل از ضد ویروس قدرتمند این شرکت، دیوار آتش و ضد جاسوس و مخرب این شرکت است . در ادامه به معرفی اجمالی قابلیت های این بسته امنیتی قدرتمند پردازیم .
- قدرت بالا در شناسایی انواع ویروس ها : این نرم افزار در طول سالیان جوایز مختلفی را از سوی منتقدان برای قدرت بالای خود در زمینه شناسایی و نابودی ویروس ها از آن خود کرده است .
- قدرت بسیار بالا در شناسایی انواع جاسوس ها و مخرب ها : این نرم افزار با بهره گیری از آخرین فن آوری ها روز و لیست آخرین جاسوس ها و نرم افزارهای مضر توانسته دیتابیسی قدرتمند علیه انواع Spyware ها، Adware ها، Trojan ها، DDL های مخرب و KeyLogger ها تهیه کند.

- محافظت در برابر تمامی فعالیت های اجرایی : نرم افزار تمامی فایلها را زیر نظر می گیرد تا از اجرای کوچکترین فایل آلوده جلوگیری کرده و مانع انتشار آن شود .

- دیوار آتش قدرتمند نرم افزار : علاوه بر ممناعت از حملات اینترنتی و تامین امنیت خارجی سیستم، مانع دسترسی هر نرم افزاری بدون اجازه شما به اینترنت می شود.
- مبارزه با اسپم ها و کلاهبرداری های اینترنتی که از طریق ایمیل شایع شده است .

- قابلیت برنامه ریزی دقیق برای محافظت و اسکن سیستم .

- تامین امنیت پیام رسان های اینترنتی مانند Yahoo, MSN , ICQ و ... برای جلوگیری از نفوذ آلودگی و ویروس از این طریق

- ویژگی آپدیت خودکار و بسیار قدرتمند که سیستم شما را روزانه با آخرین اطلاعات مورد نیاز برای مبارزه با ویروس های کشف شده به روز می کند.

- سازگاری کامل با ویندو ویستا
سخه کامل این نرم افزار همراه با سریال های معتبر را می توانید با حجم حدود 37 مگابایت است

دانلود

!shabgard!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
366771.jpg

Experiencing frequent shutdowns due to Windows crashes? PC Booster - Safely Speed up, Stabilize, and Clean up your PC

Experiencing frequent shutdowns due to Windows crashes?
Want to protect your privacy while surfing the Internet?
Wishing you could Boot Up faster without getting a new PC?

PC Booster contains all the secrets to making your computer fast and stable in minutes - without spending a single $ on hardware!
Just like a tech savvy professional - PC Booster analyzes then optimizes every important computer setting for absolute best performance. It turbo-charges your PC to make it much more stable by preventing system inefficiencies that cause crashes, lockups and slowdowns of your computer.
Advanced Users can make use of the Manual Tune-Up to tweak individual components. An extensive help menu explains the benefits each tweak for your PC

- آیا خاموش و روشن کردن های مکرر سیستم برای هنگ های ویندوز را تجربه کرده اید؟
- آیا می خواهید در هنگام وبگردی از حریم و خلوت خصوصی شما محافظت شود؟
- آیا آرزو می کردید که می توانستید بوت شدن ویندوزتان را بدون خریدن یک سیستم جدید افزایش دهید؟
PC Booster شامل تمامی اسرار برای هر چه سریع تر نمودن و اجرای روان و نرم برنامه ها در چند لحظه بدون هزینه کردن حتی یک دلار برای خرید سخت افزار می باشد.
PC Booster مانند یک متخصص فهیم از طریق آنالیز و بهینه سازی هر تنظیم مهم ویندوز شما را برای به دست آوردن بهترین کارایی سیستم کمک می کند.
حجم در حدود ۳.۴۴ مگابایت - لینک دانلود از minishare
کد:

http://minishare.larcom.sk/download.php?sid=499&name=PCBooster_v5.0.106.rar

حجم در حدود ۳.۴۴ مگابایت - لینک دانلود از rapidshare
کد:

http://rapidshare.com/files/20742144/PCBooster_v5.0.106.rar

یا
حجم در حدود ۳.۴۴ مگابایت - لینک دانلود از depositfiles
کد:

http://depositfiles.com/files/691487

!shabgard!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
با این برنامه می تونید روزنامه های زیر رو ر به راحتی دانلود کنید (رایگان)
1- ایران ورزشی
2- دنیای اقتصاد
3- جام جم
4- ایران
5- اطلاعات (برای ایرانیان مقیم خارج)
6- اطلاعات علمی
7- اطلاعات هفتگی
8- اطلاعات جوانان امروز
9- اطلاعات ورزشی
10- آفتاب یزد
11- ایران انگلیسی
12- حمایت
13- همبستگی
14- جوان
15- هفته نامه سهند
16- کیهان ورزشی
17- مردم سالاری
18- شرق

باید بگم ایده ی این برنامه مال دوست خوبم علیرضا شفایی است که برنامه "همه چی آنلاین" یا همون "جام جم آنلاین" رو ساخته بودند . به نظر من ایده ی جالبیه
در این برنامه دانلود روزنامه ها با صفحه دانلود ویندوز مرتبطه و خود برنامه به علت مسایلی مانند (گروه آشیانه)
به طور مستقیم با اینترنت ارتباط نداره و حتی/ شاید با دانلود منیجر ها هم دانلود نشه

بعضی از روزنامه ها آرشیو دارند برای همین برای دانلود از شما عدد ماه و عدد روزی که در آن قرار دارید رو می خواهند که من تقویم فارسی هم گزاشتم که اگه تاریخ ویندوزتون درست باشه تاریخ شمسی دقیق رو نشون میده که اگه کسی یادش رفت امروز چندمه از اونجا ببینه
اگه شانس داشته باشین و روزنامه های قبلی هم در آرشیو سایت روزنامه ها باشه می تونید تاریخ روزنامه های قبل رو تو روزنامه هایی که تاریخ می خوان وارد کنید و اونارو هم دانلود کنید

دوست دارم تمام ایراد ها و کمبود هاشو بگید تا تو نسخه ی 1 اگه تونستم رفعشون کنم
راستی چون با vb نوشتم اگه یه وقت ocx کم داشت حتما بنویسید تا بزارم

NEWSStand به معنی دکه روزنامه فروشی است

دانلود کنید نسخه بتا را با حجم KB 574 :

!shabgard!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زاهرا برای هر برنامه یه قسمت جدا بزارم بهتره؟!!

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
با تشكر از دوستان
من خيلي وقته كه پست هاي پي تي رو دنبال نمي كنم ولي يادمه كه معرفي كرك ممنوع شده بود
آيا آزاد شده؟ پس اون بخش برنامه و كرك چي شد؟
اگه آزاد شده تا ما هم پست بديم!
متشكرم

!shabgard!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
scII_03t.jpg

یکی از پرفروش ترین کنسول های بازی های رایانه ای در طول تاریخ Play Station 2 کمپانی SONY بوده که طبق آمار منتشر شده، این کنسول تا اول سال 2007 فروش نزدیک به 120 میلیون عدد در سرتاسر دنیا را داشت که آماری فوق العاده چشمگیر است . دیگر کنسول مطرح نسل ششم بازی های رایانه ای که رقابتی سخت را با Play Station 2 از اواخر سال 2001 میلادی داشته است ،کنسول XBox کمپانی Microsoft بوده که آغاز فعالیت خود را با این کنسول قدرتمند و گرافیکی در زمان خود شروع کرد . XBox بر خلاف طی سه سال و اندی عرضه پیش از ارائه نسخه حدیدش، توانست به فروشی بیش از 25 میلیون در سرتاسر دنیا دست یابد که با در نظر گرفتن مدت زمان تنها چند ساله عرضه این کنسول رقم بسیار خوبیست .

این دو کنسول مطرح نسل ششم بازی های رایانه ای با عرضه بازی های سیستم قدرتمند برای اجرای بای های باگرافیک، دیگر شرکت های بزرگ کنسول سازی همچون SEGA و Nintendo کنار زده و خود را به عنوان قطب نخست کنسول بازی های رایانه ای در دنیا به همگان شناساندند.

سخت افزار های به کار رفته در این دو کنسول مطرح و پرطرفدار :

Xbox Console Specifications :

Height: 3.1'
Width: 11.8'
Depth: 7.1'
Weight: 8.8 lbs
Media Type: DVD-ROM
CPU: X86-to-RISC Intel Pentium III or Celeron 733 MHz
RAM installed: 64 MB
RAM technology: DDR SDRAM
Cache size: 128 KB
HDD Capacity: 8 GB
Video Output: NVidia Xbox GPU 256-bit 2D/3D graphics acceleration
Supported Video: NTSC S-Video Installed,Component video Installed,Composite video Installed
Max resolution (external): 1920 x 1080 pixels Graphic Effects Shadows,Fog effects,Pixel Shaders,Vertex Shaders,Texture lighting,Bilinear filtering,Trilinear filtering
Fill Rate: 4000 million pixels/sec
Audio Processor: NVidia Xbox MCP
Sound Output Mode: Stereo
Memory Card: 8mb Flash
Net: Intergrated 100mbps modem/LAN
Ports: 1 Xbox AV output Xbox AV connector Installed,4 Game controller,1 Network RJ-45 Installed

Play Station 2 Specification :

CPU: Emotion Engine 300MHz, 128-bit INT, 128-bit FP, 24KB L1, 16KB Scratch, 8KB VU0, 32KB VU1, 450 MIPS, 6.2 GFLOPS, 66M Vertices/Sec, 2.4 GB/s Internal, 1.2 GB/s Graphics, 3.2 GB/s Memory
Graphics: Sony GS 150MHz, 1.2G Texels/Sec, 32-bit Color, 4MB (48 GB/s), 1.2 GB/sec Bus
Sound: SPU2, 48 2D Voices, ADPCM, 2MB
Data: 24MB (2.6 GB/s), 16MB (81 MB/s), 4.7GB Discs, Expansion 56K Modem Ethernet

امروز قصد معرفی نرم افزار شبیه ساز این دو کنسول پرطرفدار در کامپیوتر را داریم، نرم افزارهای که سیستم شما را به کنسول این دو بازی مبدل کرده و قابلیت اجرای اکثر بازی های این دستگاه ها را می دهد.

PCSX2 نرم افزار مبدل بسیار قدرتمندیست که با قابلیت شبیه سازی اکثر بازی های با گرافیک کنسول Play Station 2 را بر روی رایانه دارد و به آسانی می توانید با این نرم افزار یا Emulator سیستم خود را به یک PS2 با حافظه ذخیره اطلاعات و Save مراحل بیشمار همراه با گرافیک بالا مبدل سازید !

آخرین نسخه ارائه شده این نرم افزار رایگان از سوی سایت سازنده نسخه PCSX2 v0.98 است که می توانید آن را با حجم معادل 4.1 مگابایت دانلود نماید .

Xenon نام دیگر شبیه ساز مطرحیست که امروز قصد معرفی آن را داریم که قابلیت شبیه سازی بازی های کنسول XBox را بر روی PC داراست و علاقمندان به بازی های ایکس باکس به آسانی با قرار دادن دیسک مربوطه به بازی ها درون سیستم آن را با قابلیت های نامحدود رایانه اجرا و بازی خواهند کرد .

آخرین نسخه ارائه شده این نرم افزار رایگان و شبیه ساز قدرتمند Xenon 1.0 است آن را می توانید با حجمی معادل 1 مگابایت از این لینک دانلود نمایید .

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی های ایکس باکس توسط این شبیه ساز می بایستی حداقل افل CPU 2 گیگا هرتزی یا بالاتر و RAM یک گیگابایتی و Video Card Geforce یا Radeon 9200 Pro یا بالاتر داشته باشد .

!shabgard!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم خوبه شما نظر می دی!:)
نه من با اونا نسبتی ندارم!!ولی ایدیم از اونا قدیمی تره!!

!shabgard!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشكر از دوستان
من خيلي وقته كه پست هاي پي تي رو دنبال نمي كنم ولي يادمه كه معرفي كرك ممنوع شده بود
آيا آزاد شده؟ پس اون بخش برنامه و كرك چي شد؟
اگه آزاد شده تا ما هم پست بديم!
متشكرم

مگه جه ایبی داره؟
همه فرمها این بخش دارن!!!:blink:

!shabgard!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
opera.png

اینم یکی از محبوب ترین مرورگرها که خود من خیلی باحاش حال می کنم!!
از نظر باز کردن صفحات وب خیلی سریع است!!خلاصه اخرشه خودت باید تست کنی!!

The most full-featured Internet power tool on the market, Opera includes pop-up blocking, tabbed browsing, integrated searches, and advanced functions like Opera's groundbreaking E-mail program, RSS Newsfeeds and IRC chat. And because we know that our users have different needs, you can customize the look and content of your Opera browser with a few clicks of the mouse.

6مگابایته!!

!shabgard!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
symantec.gif

اخرین نسخه انتی ویروس نروتون من که باحاش میونه خوبی ندارم ولی شاید بعضی ها خوششون بیاد!!

دانلود

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
با سلام
عيبي كه نداره
من خودم طرفدار اين كارم ولي پي تي مشكل كپي رايت و اينا پيدا كرده بود و ...
براي همين اينا رو يه مدت ممنوع كرده بودن
نمي دونم والا
شما ادامه بده
متشكر

بالا