برگزیده های پرشین تولز

علیه رادیو جوان !!!

Lolitta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اطلاعیه وزارت ارشاد علیه رادیو جوان

وزارت ارشاد ایران، با صدور اطلاعیه ای "رادیو جوان" را که یکی از شبکه های متعلق به رادیو تلویزیون است، شدیدا مورد انتقاد قرار داده و آن را متهم به نشر اکاذیب کرده است.

در این اطلاعیه که در روز چهارشنبه 24 اسفند ماه 1385 خطاب به "فعالان عرصه اطلاع رسانی" کشور صادر شده است، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، رادیو جوان را به "دروغگویی، تخریب، انتشار اخبار کذب و ارائه تصویر ذهنی مخدوش از عملکردهای بخش های مختلف دولت و تشویش افکار عمومی" متهم کرده است.

در همین حال حسین حسینی، مدیر روابط عمومی رادیو جوان گفت که صداو سیما قصد پاسخگویی مستقیم به این اطلاعیه را ندارد و به رویه ای که درست می پندارد، ادامه می دهد.

مدیر روابط عمومی این رادیو می گوید: "از اینکه دلیل صدور اطلاعیه چه بوده بی اطلاعم ولی اعتقاد راسخم این است که رسانه ها وظیفه اصلی شان نقد عملکرد مجریان است و این هم بخشی از کارهای شبکه رادیویی جوان است. از این که دوستان چه نظری داشته اند و برای چه این اطلاعیه را صادر کرده اند من هم بی اطلاع هستم، اما بنا هم نداریم به آن پاسخ بدهیم، رسانه باید به وظایف خودش عمل کند و شنوندگان رادیو جوان باید نسبت به علمکرد آن قضاوت کنند."

به نظر می رسد انتقاداتی که در ماه های گذشته از طریق این رادیو از دولت پخش شده، دلیل صدور این اطلاعیه از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است.

در این اطلاعیه همچنین آمده است: "مدتی است مکرراً اخبار دروغی منتشر می شود که ماخذ خود را رادیویی موسوم به رادیو جوان عنوان می نمایند، رادیوی فوق با در دست گرفتن عنان دروغ گویی و تخریب، با انتشار اخبار کذب و ارائه تصویر ذهنی مخدوش از عملکردهای بخش های مختلف دولت خدمت گزار به تشویش افکار عمومی می پردازد و گویا هیچ متولی و مسئولی پاسخ گوی عملکرد نابجای این رادیو نیست."

تا کنون مشابه چنین اتهاماتی از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و دستگاه قضایی علیه مطبوعات ایران منجر به تعطیلی شمار زیادی از آنها شده و همواره در فهرست اتهامات روزنامه نگاران بازداشتی، موارد مشابه نیز دیده می شود.

این اطلاعیه در حالی منتشر می شود که عزت الله ضرغامی مدیر سازمان صدا و سیما که از سوی **** جمهوری اسلامی به این مقام منصوب شده است در جلسات هیات دولت شرکت دارد.

تا کنون کمتر سابقه داشته است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه ای رسمی به انتقاد از صدا و سیما بپردازد.

----------
فقط یه رادیو خوب توی کشور بود که برای نسل جوان مفید بود که بسوی بسته شدن میرود ! :(

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اگه زمان خاتمی بود یه شوت می کردن زیر اطلاعیه وزارت ارشاد ولی الان .........

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاید هم یک ترفند برای جذب مخاطب باشه . اخبار بیست و سی وقتی اومد من فکر کردم یک تحولی در خبر رسانی سیما ایجاد شده ولی الان میبینم همون اهداف قبلی رو با شکلی جدید دنبال میکنند .

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
شاید هم یک ترفند برای جذب مخاطب باشه . اخبار بیست و سی وقتی اومد من فکر کردم یک تحولی در خبر رسانی سیما ایجاد شده ولی الان میبینم همون اهداف قبلی رو با شکلی جدید دنبال میکنند .

نمی دونم ! شاید ! ولی اگه بعضی برنامه های رادیو جوان رو گوش کرده باشید ... به اصل موضوع پی میبرید ! :D

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
ولی اگه بعضی برنامه های رادیو جوان رو گوش کرده باشید
آره . جوانی به وقت فردا موسوم به جوونی به وقت فردا بد نیست جذابیت هایی داره برا خودش .

Y2K

Registered User
لایک‌ها
1
نمی دونم ! شاید ! ولی اگه بعضی برنامه های رادیو جوان رو گوش کرده باشید ... به اصل موضوع پی میبرید !
موافقم
بعضی مواقع مسولین رو بد ضایع می کنه

یه نمونه اش یادمه سر قضیه L90 نبود که وزیر صنایع می گفت من نگفتم قیمتش 4.5 میلیون هست که بهش زنگ زدن و مصاحبه قبلیش رو که می گفت 4.5 تا 5 میلیون هست رو براش پخش کردن

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بعضی وقتا یه تیکه هایی برا مسئولین میندازه که ....
58.gif
!!!

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
آره . جوانی به وقت فردا موسوم به جوونی به وقت فردا بد نیست جذابیت هایی داره برا خودش .

تنها برنامه صدا وسیما ست که برای شروع شدنش لحظه شماری میکنم و همیشه و در هر حالی سعی میکنم گوش کنم!
فکر کنم اگر ادامه پیدا کنه میتونه تمام رکوردها رو بشکونه!
خوبیش اینه که هر چی میگن دلیل و مدرک دارن!!!
واقعآ برنامه خوبیه اگر درش رو ببندن ......
در ضمن بحث رو هم سیاسی نکنید! :wacko:

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
بچه ها بمـــــــــــــــب گوگلی جواب نمیده؟ :D

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
در این اطلاعیه که در روز چهارشنبه 24 اسفند ماه 1385 خطاب به "فعالان عرصه اطلاع رسانی" کشور صادر شده است، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، رادیو جوان را به "دروغگویی، تخریب، انتشار اخبار کذب و ارائه تصویر ذهنی مخدوش از عملکردهای بخش های مختلف دولت و تشویش افکار عمومی" متهم کرده است.

واقعا" متاسفم:(

فقط برای خودمون متاسفم

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
آخه چرا؟............

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
تنها برنامه صدا وسیما ست که برای شروع شدنش لحظه شماری میکنم و همیشه و در هر حالی سعی میکنم گوش کنم!
فکر کنم اگر ادامه پیدا کنه میتونه تمام رکوردها رو بشکونه!
خوبیش اینه که هر چی میگن دلیل و مدرک دارن!!!
واقعآ برنامه خوبیه اگر درش رو ببندن ......
در ضمن بحث رو هم سیاسی نکنید! :wacko:

آره ! برنامه خیلی جالبیه ! اگه بقیه برنامه های صدا و سیما هم سعی میکردند واقعیات را همان جور که هستند بیان کنند اونا هم جالب میشدند ! :happy:

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خبرگزارى فارس- وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى با صدور اطلاعيه اى اعلام كرد: با كمال تأسف برخى از مدعيان سخن پراكنى رسالت واقعى خود را به ورطه فراموشى سپرده اند.
به گزارش روابط عمومى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى در بخشى از اين اطلاعيه آمده است: مدتى است مكرر اخبار دروغى منتشر مى شود كه مأخذ خود را راديويى موسوم به «راديو جوان» عنوان مى نمايد، راديوى فوق با در دست گرفتن عنان دروغ گويى و تخريب، با انتشار اخبار كذب و ارايه تصوير ذهنى مخدوش از عملكردهاى بخشهاى مختلف دولت خدمتگزار به تشويش افكار عمومى مى پردازد و گويا هيچ متولى و مسؤولى پاسخگوى عملكرد نابجاى اين راديو نيست.

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چی انتظار میره ازین دم و دستگاه همین که بگی بالای چشمت ابرو دولت محترم عدالت محور باید جمع کنی بری یا اینکه جمعت می کنن می برنت . دیگه از رادیو جوان که زیر نظر صدا و سیمای خودیه چه انتظاری میشه داشت؟؟

بالا