برگزیده های پرشین تولز

میخوام از خارج خرید کنم

Wolfbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام، من میخوام یک استوک (کفش فوتبال) فوتبال آدیداس اوریجینال بخرم. از خارج کشور و مستقیم از خود آدیداس یا نمایندگیهاش

حالا به کارت اعتباری از نوع مسترکارت یا ویزا نیاز دارم. (از خود شما میخرم. جنسی هم که میخوام بخرم قیمتش از 100-150دلاره) . کارت اعتباری رو که شما مطمئنم برام جور میکنید. فقط مشکل زیر باقی میمونه:

این سایتهای خرید آنلاین آدیداس و نمایندگیهاش هیچکدوم جنس رو به ایران نمیفرستند.

حالا میخوام بدونم چطور میتونم خرید کنم.

این لینک لیست همه ی استورهای آدیداسه http://www.adidas.com/us/performanc...=us&strBrand=performance&lpos=Header&lid=Shop

خلاصه به یاری سبزتان نیازمندیم.;)

torabi

Registered User
لایک‌ها
3
سلام، من میخوام یک استوک (کفش فوتبال) فوتبال آدیداس اوریجینال بخرم. از خارج کشور و مستقیم از خود آدیداس یا نمایندگیهاش

حالا به کارت اعتباری از نوع مسترکارت یا ویزا نیاز دارم. (از خود شما میخرم. جنسی هم که میخوام بخرم قیمتش از 100-150دلاره) . کارت اعتباری رو که شما مطمئنم برام جور میکنید. فقط مشکل زیر باقی میمونه:

این لینک لیست همه ی استورهای آدیداسه http://www.adidas.com/us/performanc...=us&strBrand=performance&lpos=Header&lid=Shop

mitonam kharid ro barat anjam bedam v ba mosafer kafsh ro barat biaram ke hazinash bishtar mishe khob

خرید اینترنتی آسان
با دلار ارزان

تماس با 09122023900

تا 50 دلار، دلاری 1000 تومان
تا 100 دلار، دلاری 9900 تومان
تا 200 دلار، دلاری 9800 تومان
تا 300 دلار، دلاری 9700 تومان
تا 500 دلار، دلاری 9600 تومان
تا 1000 دلار، دلاری 9500 تومان
تا 1500 دلار، دلاری 9400 تومان
بیش از 1500 دلار، دلاری 9300 تومان

rapidshare
یک ماهه 10000 تومان
سه ماهه 240000 تومان

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23

دوست عزیز
اگر از کشور آمریکا و یا سایت های آمریکائی میخواید خرید کنید میتونید به سایت ما مراجعه کنید . ما این امکان رو فراهم کردیم تا بتونید کالاهائی رو که به آدرس ایران ارسال نمیکنند رو برایتان خریداری کنیم و به شما تحویل بدیم. البته باید در نظر بگیرید که ارسال کالا باید با توجه به هزینه پست به ایران باید به صرفه باشد

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
عجب تاپیکی پیدا کردم من هم میخوام یک کفش نایک بخرم.

NIKE Air ZooM LEBRON IV

lebron4_blk_wht_red.jpg

جناب Wolfbane خریدتون رو انجام دادید ؟

schumi

Registered User
لایک‌ها
155
دوستان در مورد آقای Mr.Smith باید بگم که ایشون رو من از خیلی وقتها پیش میشناسم و باهاشون زیاد کار کردم و خیلی خیلی بهشون اعتماد دارم. فقط این رو بگم که ایشون واقعاً کارشون درسته

MeTaLiKa~~~

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان خواهشا یه مقدار به تاریخ تاپیک توجه کنید

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
با اجازه از دوست عزیز آقای ابزارها
در پست اول گویا لینک سایت ما در امضا بوده که حذف شده و موجود نیست . من دوباره لینک سایت رو اینجا قرار میدهم.
www.iranclickbank.com
ما در زمینه کیف کفش و پوشاک اریجینال فعالیت ویژه ای داریم و عمدتا از آمریکا خرید میکنیم. البته قیمت نهائی با اونچه که در سایت مبدا میبینید متفاوته ولی از اونجائیکه شما کالا رو اریجینال میخرید و از اصل بودن اون مطمئن هستید یک مزیت محسوب میشه.
یک سایت هم معرفی میکنم که واقعا جنساش محشره و اغلب مشتریان ایران کلیک بانک از این سایت خرید میکنند.
www.zappos.com
قیمتاش عالیه و جنساش واقعا تکه. به هیچ جا هم جز آمریکا ارسال نداره. با هزینه پستی و هزینه سایت بازم قیمتاش قابل رقابته.

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
دوستان در مورد آقای Mr.Smith باید بگم که ایشون رو من از خیلی وقتها پیش میشناسم و باهاشون زیاد کار کردم و خیلی خیلی بهشون اعتماد دارم. فقط این رو بگم که ایشون واقعاً کارشون درسته

آقا مارو شرمنده کردی. خستگی 4 سال کار مارو که در آوردی. من که بجا نیاوردم شما رو ولی لطف داری شما.

بالا