برگزیده های پرشین تولز

چه مدل آموزش زبانی؟

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان عزیز :rolleyes:
شما چه مدل آموزش زبان انگالیسی رو پیشنهاد میکنید (در خانه) واسه تقویت املا و گرامر، الان تا حدودی متون انگلیسی رو میفهمم و میتونم بنویسم ولی نیازم خیلی بیشتره.
ممنون

یه چیزی تو این مایه ها!
Hi dear friends
I want to powerful my English language in home, can you help me to this?
Thank

نخندینا! خواستم مقدار شوتیم بیاد دستتون

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
تو خونه؟؟؟
کتاب زیاد هست که بخونی !مثلا:
vocabulary in use لغتاش عالیه!و کاملا لغتای رایجه!یه کم که راه افتادی کتاب 504 هم خیلی خوبه !ملی اگه بخوای حرف زدنت خوب شه حتما کلاس باید بری که با بقیه حرف بزنی!
نوار هم خیلی اثر داره!خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:) بگیر بذار هر روز گوش کن!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
اگه میخوای خوندن و نوشتنت قوی بشه برو تو فرومهای خارجی. مطمئن باش نتیجه می گیری.

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
خودم هم میخواهم یک چنین تاپیکی بزنم البته با یک سری تعغیرات
الان سیدی آموزش sweet english راگرفتم به فارسی هم ترجمه میکنه چیز جالبی است

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
ممنون از راهنمایی‌هاتون،‌مشکل من بیشتر روی گرامر یا همون دستورزبان هستش و از نظر لغت زیاد مشکلی ندارم.
دوست عزیز این sweet english روی گرامر هم کار میکنه یا فقط لغته؟
خواستم بگرد دنبال سفارش آنلاینش که دیدم تو گوگل ف*یل* شده. (sweet)

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
حقیقتش هنوز کامل نزاشتمش اما مثلا جمله های کاملی داره مثل خرید و مهمانی و ... و یا میتونی لحجه خودت را با لحجه اصلی تست کنی
از کسان دیگر هم بپرس و راهنمائی بگیر برای خرید
من خودم از سایت www.efeh.com خریدم اگر خواستی برو اونجا شاید هنوز هم داشته باشه
موفق باشی

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سلام دوستان
چه خوب شد این تاپیک رو زدی من دیروز میخواستم ......
دوستان من میخوام برم کلاس زبان انگلیسی موندم چه آموزشگاهی برم ( قبلا موسسه ملی زبان میرفتم ولی چندان راضی نبودم ) شما کجا پیشنهاد میکنید ، با استاد دانشگاهمون که صحبت میکردم میگفت آموزشگاه معرفت خیلی عالیه ، مدرکیم که بهت میده خیلی معتبر (حالا نمیدونم بخاطر اینکه خودشم اونجا کار میکرد این حرف رو زده یا .....) ، حالا میخواستم نظر شمارو بدونم :)

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
اگه زمینه‌ی کمی هم داشته باشی خیلی عالی جواب میده،‌ خرجش چندساعت اینترنت و یک دیکشنریه.

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
اگه زمینه‌ی کمی هم داشته باشی خیلی عالی جواب میده،‌ خرجش چندساعت اینترنت و یک دیکشنریه.

زمینشو که دارم ، دیکشنری هم الکترونیکیش موجوده هم کتابش ، اون دوستی که میگفتن تو فروم های خارجی بریدو ... درست میگن خیلی نتیجه داره خدایش ، یه دیکشنری نارسیس anywhere نصب کنید بعد برید تو فروم های خارجی و ...... ولی خوب کلاس زبان یه جویه که ترو مجبور میکنه هر جوری هست انگلیش صحبت کنی

راستی بچه ها من چون وقتم پره میخوام دوره های فشرده رو برم ، نظرتون چیه ؟؟ بدرد میخوره ؟ بعد شما کلاس های بریتیش رو ترجیح میدن یا آمریکن ؟؟؟

نگفتین چه موسسه ای بهتره ؟
معرفت ؟
کیش؟
ایران امریکا ؟
شکوه ؟
آریان پور ؟

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
زمینشو که دارم ، دیکشنری هم الکترونیکیش موجوده هم کتابش ، اون دوستی که میگفتن تو فروم های خارجی بریدو ... درست میگن خیلی نتیجه داره خدایش ، یه دیکشنری نارسیس anywhere نصب کنید بعد برید تو فروم های خارجی و ...... ولی خوب کلاس زبان یه جویه که ترو مجبور میکنه هر جوری هست انگلیش صحبت کنی

راستی بچه ها من چون وقتم پره میخوام دوره های فشرده رو برم ، نظرتون چیه ؟؟ بدرد میخوره ؟ بعد شما کلاس های بریتیش رو ترجیح میدن یا آمریکن ؟؟؟

نگفتین چه موسسه ای بهتره ؟
معرفت ؟
کیش؟
ایران امریکا ؟
شکوه ؟
آریان پور ؟

خوب بودن یانبودن یه موسسه به شهرشم مربوطه!
من 8 ترمه دارم میرم شکوه!بد نیست اما میگن ایزایران معتبرتره!
منم میخواستم دوره فشرده برم اما میگن خوب نیست !زبان فقط تمرین میخواد !در ضمن من شنیدم امریکن بهتره!

1200

Registered User
لایک‌ها
7
اگه میخوای خوندن و نوشتنت قوی بشه برو تو فرومهای خارجی. مطمئن باش نتیجه می گیری.

واقعا نتیجه می ده؟
کسی امتحان کرده؟

؟

تجربه بقیه دوستان چی هست؟

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
خوب بودن یانبودن یه موسسه به شهرشم مربوطه!
من 8 ترمه دارم میرم شکوه!بد نیست اما میگن ایزایران معتبرتره!
منم میخواستم دوره فشرده برم اما میگن خوب نیست !زبان فقط تمرین میخواد !در ضمن من شنیدم امریکن بهتره!
من تهران هستم و این موسساتی هم که گفتم از معتبرترینها هستند ، ایز ایران رو تا حالا نشنیده بودم :D :f34r:
دوستان من هم به من همین پیشنهاد رو کردن گفتن دوره فشرده رو نرو چندنان جالب نیست و امریکن بهتره
ولی متاسفانه من اصلا وقت ندارم دانشگاه و سر کار امان به کار دیگه ای نمیده ، مجبورم دوره های فشرده رو برم ، ضمنا خودم بریتیش رو به امریکن بیشتر ترجیح میدم ، میبینید چقد به حرف دوستام توجه میکنم :lol: :lol:
کسی فرق بین دوره های فشرده و معمولی رو میدونه ؟ آیا مطلب کمتری ارائه میکنند یعنی ناقص یا نه تایم کلاس بیشتره و یا مورد دیگه ای ؟

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
1:اخبار به زبان انگلیسی زیاد ببین.
2:همیشه از دیکشنریهای انگلیسی به انگلیسی استفاده کن.
سعی کن هر شب از تو کتاب داستان حداقل 5 تا لغت جدید در بیاری .
یه ماژیک فسفری بخر و کلمات جدید را تو دیکشنریت حتما خط بکش.
سعی کن متن فیلم و یا اخباری را که میگیری خودت بفهمی و یادداشت کنی.
تمام کلمات را بعد از علامت زدن تو دیکشنری تو یک دفتر با Defenition بنویس.
.......

mtm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کلاس زبان فقط و فقط یک فایده دارد و آن هم تمرین صحبت کردن است. به هیچ عنوان انتظار دیگری نداشته باشید (شخصا افراد زیادی را میشناسم که بالای ده سال کلاس زبان رفته اند و یک خط انگلیسی خواندن یا نوشتنشان مایه ی شرمندگی است).

توصیه اکید من مطالعه است. بخوانید و بخوانید و بخوانید. منظورم کتاب های آموزش زبان نیست. بلکه در زمینه هایی که علاقه دارید منابع انگلیسی پیدا کنید و سعی کنید آنها را بخوانید. گاهی هم بنویسید (مثلا در فارم های انگلیسی زبان). در کنار آن میتوانید از ابزارهای کمکی مانند نرم افزار ها و کتاب های آموزش زبان هم استفاده کنید اما تمرکز اصلی باید روی همان مطالعه باشد.

بالا