برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار رايگان محاسبه قيمت تلفن و اينترنت

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
نرم افزار محاسبه قيمت تلفن و اينترنت با لحاظ نمودن نرخ متفاوت ساعت هاي مختلف استفاده از خط تلفن :
اطلاعات بيشتر در
http://www.parvazeh.com/dialinfo.htm

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
فایلی که در اینجا آدرسش را داده اید ، آلوده به تروجان است ، لطفا آن را تصحیح بفرمایید .

498eclv.jpg

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
كسي باهاش كار كرده؟
ويروس داره؟

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام
موضوع رو بررسي كردم، البته با McAfee بخش هاي مختلف برنامه رو كامنت كردم تا ببينم مشكل از كجاست و آنتي ويروس به كجاي برنامه گير ميده، بعد از ساعت ها تلاش و كامنت كردن كل برنامه بازهم بهش گير مي داد، بعد حدس زدم كه شايد مشكل از نصاب برنامه باشه كد هاي نصاب رو هم كامنت كردم اما بازم به چيزي نرسيدم، بعد شروع كردم آبجكت ها رو حذف كردن، بالاخره متوجه شدم آيكوني كه براي نصب استفاده مي كردم وقتي اگزه ميشه آنتي ويروس بهش گير ميده، آيكون رو عوض كردم الان مك آفي ديگه اخطار نميده لطفا اگه آنتي ويروس ديگه اي هنوز به نرم افزار اخطار ميده منو در جريان بگذاريد ممنون
ايميل من :
[email protected]

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
راستي يادم رفت از دوستان به خاطر مشكلي كه پيش اومده بود معذرت بخوام،‌ خداييش تقصير من نبود اين McAfee ابله و چند تا آنتي ويروس ابله تر!!! وقتي اين آيكون به عنوان آيكون اگزه برنامه انتخاب بشه و برنامه اگزه بشه اونو به عنوان ويروس مي شناسن، هر كي خواست آيكون مورد نظر رو براش بفرستم!!!!!!!!!! خودش امتحان كنه.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
نرخ ساعت رو باید خودمون بدیم ؟
نمیتونه خودش اتوماتیک پیدا بکنه ؟

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
اگه منظورت قيمت كارت اينترنته كه مطمئنن نمي تونه بفهمه كه چه كارت اينترنتي خريديد
اگه منظورت نرخ تلفنه كه فعلا در سراسر كشور همين قيمته اگه هم عوض بشه مي تونيد تو تنظيماتش عوضش كنيد كه فكر نكنم عوض بشه.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
اگه منظورت قيمت كارت اينترنته كه مطمئنن نمي تونه بفهمه كه چه كارت اينترنتي خريديد
اگه منظورت نرخ تلفنه كه فعلا در سراسر كشور همين قيمته اگه هم عوض بشه مي تونيد تو تنظيماتش عوضش كنيد كه فكر نكنم عوض بشه.

متشکرم .
منظورم همون نرخ تلفن هست که من نمیدونم تعرفش چنده ،
ولی اگه همونی که خودتون توی برنامه گذاشتید ، باشه ، دیگه مشکلی نیست .

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
یه سؤال دیگه : نرخ تعرفه اینترنت با تلفن ، با نرخ تعرفه مکالمات معمولی فرق داره ؟
اصلا توی سایت مخابرات میشه این تعرفه ها رو دید ؟

اینجانب

Registered User
لایک‌ها
0
نرم افزار محاسبه قيمت تلفن و اينترنت با لحاظ نمودن نرخ متفاوت ساعت هاي مختلف استفاده از خط تلفن :
اطلاعات بيشتر در
http://www.parvazeh.com/dialinfo.htm
با عرض سلام
برنامه Turbo Dial Info را تست کردم. بنظرم برنامه جالبی هست و از زحمات شما تشکر میکنم. فقط جای خالی یک نکته بنظرم وجود دارد و آنهم یک چیزی مثل یک نمودار کوچک است که در بالای صفحه نمایش (یا هرجای دیگر بانتخاب کاربر) قرار گیرد و بصورت آنی میزان Upload و Download را بصورت Always on Top نشان دهد.
با آرزوی موفقیت​

erroring

Registered User
لایک‌ها
2

با عرض سلام
برنامه Turbo Dial Info را تست کردم. بنظرم برنامه جالبی هست و از زحمات شما تشکر میکنم. فقط جای خالی یک نکته بنظرم وجود دارد و آنهم یک چیزی مثل یک نمودار کوچک است که در بالای صفحه نمایش (یا هرجای دیگر بانتخاب کاربر) قرار گیرد و بصورت آنی میزان Upload و Download را بصورت Always on Top نشان دهد.
با آرزوی موفقیت​

در اسرع وقت دنبال كد هاي مربوطه خواهم رفت. با تشكر از حسن توجه شما.

اینجانب

Registered User
لایک‌ها
0

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
یک مشکل دیگر هم عدم امکان uninstall در آن است!
چگونه باید آنرا uninstall کنم، لطفا کمک کنید!

چون كامپوننت هاي استفاده شده مربوط به خود Microsoft هستش براي حذف برنامه كافيست از اون خارج بشيد براي خارج شدن روي آيكونش راست كليك كنيد بعد اگزيت رو بزنيد. وقتي خارج شديد بريد شاخه برنامه رو از جايي كه نصب كرديد پاك كنيد به همين راحتي برنامه حذف ميشه.
راستي يه سوال ؟ چرا مي خوايد برنامه رو حذف كنيد لطفا اگه مشكلي هست به من بگيد تا در اسرع وقت رفعش كنم.

اینجانب

Registered User
لایک‌ها
0
با تشکر
به روش شما عمل کردم و برنامه ظاهرا uninstall شد. ولی Item مربوط به اون توی startup (یک از تب های برنامه msconfig) باقی مانده. فکر کنم باید رجیستری دستکاری بشه، درسته؟
علت اینکه میخواهم برنامه را uninstall کنم:
عرض کنم که من از این جور نرم افزارها به 2 منظور استفاده میکنم:
1- برای پایش (دیدن یا monitor کردن) دائمی اتصال به اینترنت و میزان دریافت یا فرستادن اطلاعات (که میدونید ممکنه به عللی نوساناتی داشته باشد یا به مجرد قطع شدن کاربر متوجه میشود.)
2- ثبت مدت زمان اتصال به هر ISP (در واقع ثبت زمان استفاده از هر اکانت اینترنتی)
این برنامه Tdial info در حال حاضر امکان اول را ندارد. بعلاوه من اکنون از یک برنامه ایرانی رایگان استفاده میکنم که هر دو نیاز من را تامین میکند. ولی یک عیب دارد: هر چند دقیقه یکبار یک پنجره Pop-Up تبلیغاتی باز میکند. البته فعلا تبلیغاتی نشان نمیدهد (ظاهرا firewall دسترسی آنرا به اینترنت میبندد.) ولی بهرحال مدتی روی صفحه میماند که آزار دهنده است. ظاهرا برنامه شما هم چنین Pop-Up هایی دارد، درسته؟​

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
بله يه صفحه مياد اما خيلي راحت مي تونيد اون رو ببنديد تازه در اكثر اوقات اون صفحه پايين تمام صفحات مي مونه تا وقتي كاربر تمام صفحات رو بست اونو مشاهده كنه. سعي شده اين پنجره مزاحمت كمي داشته باشه. در ضمن اين برنامه براي منظور دومي كه گفتيد نوشته شده و كمتر كاربري براي منظور اول نرم افزار نصب مي كنه. به اميد موفقيت

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
بالاخره ورژن جديد Turbo Dial Info اماده شد امكانات جديد :
نمايش پهناي باند استفاده در ارسال و دريافت.
محاسبه حجم استفاده شده در هر كانكشن.
گراف پهناي باند.
جستجوي كانكشن ها
http://www.parvazeh.com/turbodialinfo.exe

اگه قبلا نصب كرديد لينك آپديت اينه :
http://parvazeh.persiangig.com/tdiupdate.exe

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
من دارم داره برام كار مي كنه ويروس هم نداشته نرخ تلفن رو هم خودش داشته به نظر درست مي ياد قيمت هاش
البته منم حدود 1 ماه دارم ازش استفاده مي كنم
نكته ي جالب اينكه‌ خودكار به روز مي شه و خيلي كار كردن باهاش راحت هست

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
خدا رو شكر ازش راضي هستي آپديتش رو خودم چند بار تست كرده بودم. مي خواستم ببينم براي كسي آپديت شده، مثل اينكه آپديتش مثل ساعت كار مي كنه. خوشحالم كردي. منتظر نسخه هاي بعدي باش.

بالا