برگزیده های پرشین تولز

مسابقه شركت گرين

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
Last edited:

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
پاور گرین به درد سطل اشغال میخوره و بس

هرگز پاور ایرانی مخصوصا Green نخرید که پشیمون میشید

دوست عزیز من نمیخوام از شرکت گرین حمایت کنم اما : سوالات این مسابقه ربطی به خود شرکت گرین و خریدن/نخریدن محصولاتش نداره، 3 تا سوال فنی و عمومی مطرح شده و 3 جایزه برای بهترین پاسخ ها.

شما اگه احساس میکنی توانایی تشخیص پاور خوب و بد رو داری، به جای پر کردن فرم با کلمات بی معنی و ارسال چند باره فرم،لطفا جواب های مناسبی به این سوالات بدهید که تواناییتون رو به من ثابت کنید.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
ضمن تایید فرمایشات جناب سعید

من کاری به این دعواها ندارم که محصولات گرین خوب هستند یا نه .

اما طرح این مسابقات خیلی مفید است . هم سطح علمی بچه های ایرانی مشخص می شود و هم اینکه دانش کاربران بالا میرود .

جا دارد از بانیان این حرکت تقدیر شود و امیدوارم شاهد ادامه دار بودن این حرکات باشیم . چقدر خوب بود که تولید کنندگان ایرانی بخشی از هزینه های تبلیغات سرسام آور ( که اغلب هم بیهوده است ) را برای این تیپ مسابقات علمی هزینه می کردند .

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
نميدونم چرا بعضي از دوستان هميشه برداشت منفي ميكنند. من به خاطر علاقه به دوستان شانس شركت تو مسابقه رو براشون ايجاد كردم.

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

هميشه اگه پشت گفته هامون يه سند داشته باشيم خيلي عالي ميشه.
من از اين پاور ها 4 ساله دارم استفاده ميكنم موردي هم نداشتم .

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
همه جا میگن پاور تی وی ام از گرین هم بد تره.
ولی با این حال من دارم ازش استفاده میکنم هیچ مشکلی هم نداره.
در ضمن حق با امید جانه.
ایشون اومده برا ما شانس شرکت در مسابقه رو ایجاد کرده اون وقت شما اومدی به پاور گرین فحش میدی؟؟؟؟؟؟

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
دوست عزیز من نمیخوام از شرکت گرین حمایت کنم اما : سوالات این مسابقه ربطی به خود شرکت گرین و خریدن/نخریدن محصولاتش نداره، 3 تا سوال فنی و عمومی مطرح شده و 3 جایزه برای بهترین پاسخ ها.

شما اگه احساس میکنی توانایی تشخیص پاور خوب و بد رو داری، به جای پر کردن فرم با کلمات بی معنی و ارسال چند باره فرم،لطفا جواب های مناسبی به این سوالات بدهید که تواناییتون رو به من ثابت کنید.

جمله خنده داری بود , به عنوان یک جمله قصار از یک ایرانی مدیر و مدبر

نمونه از خروار

http://radcom.ir/weblog/mohsen/archive/2005/11/29/12228.aspx

موفق باشید

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
با تشکر از دوستانی که از این حرکت حمایت کردند.

آقای PPRO نمیدونم شما متوجه تفاوت مسابقه با تبلیغات هستید یا نه ....اگه با محصولات شرکتی مشکلی دارید بهتره یک تاپیک جدا بزنید، حتما از اون تاپیک استقبال میشه. از اینکه جمله من شما رو دم عیدی به خنده انداخته خوشحالم! البته من هم به شوخ طبعی شما در پاسخ هایی که ارسال کردید، با اجازتون، خندیدم!

ARH

Registered User
لایک‌ها
4
يعني ميشه يك دونه از اين جايزه ‌ها رو من برنده بشم ؟

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خوب اين لينكي گذاشتي ناشي از اشتباه وصل كردن كابل هاست . در واقع مشكل از پاور نبوده و از نحوه نصب هست .خواش ميكنم امضا خودتون رو اصلاح كنيد .

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
من رفتم تو مسابقه شرکت کردم ولی کم هم تبلیغاتی نبود.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

http://radcom.ir/weblog/mohsen/archive/2005/11/29/12228.aspx

موفق باشید

آقا کسی از شما که نظر نخواست که،اونی که تاپیک را زده که رئیس گرین نیستش که هر چی از دهنت میاد بار گرین می کنی...... خداییش یارو گوسفندارو فروخته اومده شهر داره در مورد گرین حرف می زنه:lol: :lol:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

آقا شما گیر نده میگن طرف رو داهات یا روستا راه نمی دادن،آدرس خونه کدخدا را می خواست..:lol: :lol:

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
نه بابا من به چی گیر بدم آخه... بحث منطقه...گنه کرد در گنه کرد در بلخ، آهنگری ... به شوشتر زدند گردن مسگری، دوستمون Ppro ارتباط بین اون مشکل و این مسابقه که سوالاتش اصلا در مورد محصولات گرین نیستو جنبه عمومی داره رو توضیح نداد.

من نمیگم محصولات گرین خوبه یا بد. مطمنا در قطعه حساسی مثل منبع تغذیه همیشه امکان بوجود اومدن مشکل هست چه ایرانی چه خارجی. نمونش هم زیاد دیدیم.

هرچه پاسخ های صحیح به این سوالات بیشتر باشه مطمنا شرکت گرین هم متوجه سطح بالای دانش فنی خریداران محصولاتش میشه و بیشتر از قبل به کیفیت و ایمنی محصولاتش توجه خواهد کرد، اگه اینطوری نباشه حداقل کم تاثیر نخواهد بود!

پیشاپیش از دوستانی که در این مسابقه شرکت میکنند متشکریم!!

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
نه ميخواد پاورش رو raid 0 كنه سعيد جان

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوستان شانس خودتون رو حتما تو مسابقه امتحان كنيد .

ARH

Registered User
لایک‌ها
4
آرزو بر جوانان عيب نيست ... وقتي كه جايزه رو بردم اون وقت بهتون مي‌گم ....
263.gif

Case-Power

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا

دوستان عزیز؛
سلام،

از دوست خوبم که این لینک را قرار دادند که در مورد مشکلات پاور GREEN مدل GP530S4-F24 بحث شده بود سپاسگزارم. فکر می کنم در مورد اشکالات استفاده از این روش قبلا بحث کرده بودیم ( در فروم سخت افزار ) .
دوست خوب من، به عکس ذیل دقت بفرمایید و خودتان قضاوت نمایید که آیا ما کوتاهی نمودیم یا شخصی که اسمبل کننده آن سیستم بوده؟​

2jcyqs4.jpg

این نمونه برچسبی است که برروی بدنه این مدلها نصب شده بود. اگر هم نصب نمی شد، باز ملاحظه می فرمایید که در زیر پلاگ ها ، عبارت SATA , PCIE ذکر شده است. همچنین نوع رنگ کانکتورها نیز گویا می باشد ( مشکی و آبی )!
من هیچگاه از انتقاد سازنده به محصولات GREEN فرار نکرده ام ولی بعضی صحبتهای منفی در مورد GREEN واقعا از سر ناآشنایی با آن می باشد. (مرا ببخشید که در این قسمت مجبور به جوابگویی شدم)

با تقدیم احترام​

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا