برگزیده های پرشین تولز

فروم نژاد پرستی (میهن پرستی)

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروم بین المللی www.whitearyan.info شروع به کار کرد.

این فروم بخش ایران بزرگ (Great Iran) هم داره و دوستان و برادران ایرانی میتونن بیان تو این فروم و استفاده ببرن. حتماً لازم نیست نژاد پرست باشن (تو کل فروم فعالیت کنن). میتونن فقط میهن پرست باشن و فقط تو بخش ایران بزرگ فعالیت کنن.

ضمنن مدیران بخش ایران بزرگ همگی ایرانی هستند.

ضمنن تو بخش ایران بزرگ میتونید هم فارسی (هم فینگیلیش و هم معمولی) هم انگلیسی. تو هر بخش هم به زبون اونجا میشه حرف زد هم به انگلیسی.

از همه میهن پرستان و نژاد پرستان دعوت میشه بیان عضو بشن راحت اونجا هرچه دل تنگشون میخواد بگه.;)

kakoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مثل حزب توده که ميگفت نميخواد کمونيست باشيد، بياييد تو ؛)

Yeah sure!

nomad

Registered User
لایک‌ها
0
یکی از بد ترین چیزهای دنیا نژاد پرستی هس!!!! حالا دیگه فریوم هش هم اومد!!!!

موفق باشی

Ace Of Spades

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا چه خیری دیدی تو نژاد پرستی که انقدر باهاش حال می کنی
و این آواتار نازی ها رو انتخاب کردی
جدآ چه فکری می کنی خیلی دوست دارم بدونم

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا چه خیری دیدی تو نژاد پرستی که انقدر باهاش حال می کنی
و این آواتار نازی ها رو انتخاب کردی
جدآ چه فکری می کنی خیلی دوست دارم بدونم
مادرزادی نژاد پرست هستم من. تو ذاتم هست. حتی قبل ازین که بفهمم نژاد پرستی چیه و نازیسم چیه و هیتلر کیه و ... این حس تو وجودم بود. هیچ فکری هم دربارش نمیکنم. دوستشم دارم. به کسی هم مربوط نیست. تریپ free speech هم فراموش نشه. عقیده ی هرکسی محترمه.

به نقل از ocarina3 :
واقعاً مزخرفه که نژاد پرستی رو به میهن پرستی ربط بدیم...
دیگه دوران نژاد پرستی و این مزخرفات گذشت

خب. انگار باید چندتا واژه رو برای شما معنی کنم. چون بدجوری اسمشون بد رفته.

میهن= باید جایی باشه که یه عده آدم از یک خون و رگ و ریشه کنار هم توش زندگی کنن. اینو که دیگه قبول دارین دیگه؟ میهنی که از چند دسته آدم مختلف بوجود اومده باشه و به اصطلاح multiracial باشه به درد عمه ی صاحبش میخوره و یه چیزه من در آوردیه. مثل آمریکا

میهن پرست= کسی که میهن خودش و همراه اون مردم میهن خودش (که همگی از یک رگ و ریشه هستند) رو دوست داره.

نژاد پرست= کسی که فرا مرزی نگاه میکنه و بجز مردم میهن خودش. تمام کسانی که تو جهان از نظر نژادی باهاشون تو یک دسته قرار میگیره رو دوست داره.

الان خود تو تو امضات لینک اعتراض به فیمل 300 رو گذاشتی. تو افغانی هستی. 300 به ایرانیها توهین کرده. تو فرا مرزی عمل کردی. و از افرادی که هم نژاد خودت هستن ولی در یک کشور دیگه زندگی میکنن حمایت کردی. پس تو نژاد پرستی.

بحث همینجا تموم بشه بهتره. نمیخوام اینجا دعوا و داد و بیداد بپا بشه. اگر سوالی دارید بیاید تو همون فروم تو بخش ایران بزرگ با هم صحبت میکنیم.

دوستانی هم که خوششون نمیاد از اون فروم میتونن نیان. دیگه لازم نیست بیان اینجا منو نفرین کنن. اینجا جاییه برای معرفی سایت های فارسی. منم اومدم یه فروم نژاد پرستی فارسی معرفی کردم. هیچ جای از قانون اساسی هم نوشته نشدن نژاد پرستی جرم محسوب میشه. پس حق داشتم این تاپیک رو بزنم. و هیچ کس حق نداره به من یا عقیدم توهین کنه. اگر خوشش نمیاد میتونه نیاد. مگه من بزور میگم بیاین نژاد پرست باشین؟

پیشاپیش از همکاریتون سپاس گذارم.
پیروز باشید.

ocarina3

Guest
لایک‌ها
0
خب. انگار باید چندتا واژه رو برای شما معنی کنم. چون بدجوری اسمشون بد رفته.

میهن= باید جایی باشه که یه عده آدم از یک خون و رگ و ریشه کنار هم توش زندگی کنن. اینو که دیگه قبول دارین دیگه؟ میهنی که از چند دسته آدم مختلف بوجود اومده باشه و به اصطلاح multiracial باشه به درد عمه ی صاحبش میخوره و یه چیزه من در آوردیه. مثل آمریکا

میهن پرست= کسی که میهن خودش و همراه اون مردم میهن خودش (که همگی از یک رگ و ریشه هستند) رو دوست داره.

نژاد پرست= کسی که فرا مرزی نگاه میکنه و بجز مردم میهن خودش. تمام کسانی که تو جهان از نظر نژادی باهاشون تو یک دسته قرار میگیره رو دوست داره.
منم اصلاً حوصله یکی دوتا کردن با شما رو ندارم(نه وقتش رو دارم نه حوصلشو)
شما باش و تفکرات نژاد پرستانت که تو کل دنیا محکومشده...

الان خود تو تو امضات لینک اعتراض به فیمل 300 رو گذاشتی. تو افغانی هستی. 300 به ایرانیها توهین کرده. تو فرا مرزی عمل کردی. و از افرادی که هم نژاد خودت هستن ولی در یک کشور دیگه زندگی میکنن حمایت کردی. پس تو نژاد پرستی.
آره گزاشتم چون ... افغانی هم هستم...هم نژاد هم نیستم
این کار رو هم نزار رو تعصب نژادی...
صرفاً چون بنوعی ایران رو دوست دارم و براش ارزش و احترام قائل هستم...
متولد و بزرگ شده اینجام... مادرم ایرانیه... به ایران احساس تعلق دارم!! همونطور که به افغانستان دارم
و صرفاً همونطور که تو این جمع گاهاً از افغانستان در برابر اهانت و توهین دفاع میکنم.... تو جای دیگه که به ایران و ایرانی توهین بشه همین رفتار رو دارم...

kakoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آره گزاشتم چون ... افغانی هم هستم...هم نژاد هم نیستم
این کار رو هم نزار رو تعصب نژادی...
صرفاً چون بنوعی ایران رو دوست دارم و براش ارزش و احترام قائل هستم...
متولد و بزرگ شده اینجام... مادرم ایرانیه... به ایران احساس تعلق دارم!! همونطور که به افغانستان دارم
و صرفاً همونطور که تو این جمع گاهاً از افغانستان در برابر اهانت و توهین دفاع میکنم.... تو جای دیگه که به ایران و ایرانی توهین بشه همین رفتار رو دارم...

افغانستان و افغانی، همسايه و برادر و خواهر ما هستند. کور شوند دشمنان اين بوم و بر که در پی تحقير و تکه تکه کردن و تفرقه بين مردمش هستند. مگر B-u-s-h کم از اين کارها ميکنه در حق مردم ما و کشور ما؟

پس چه شد همه جای ايران سرای من است؟ از بلوچ گرفته تا لر و عرب خاک پاک خوزستان و ترکمن ها و آذری ها و خوراسانيها و پارس ها و شمالی ها و کرد ها ...همه بايد از اين خاک پاس دارند و همه را بايد بزرگ داشت.

باشد که در اين سال نو، يک دستی اقوام مختلف ايران بيشتر شود و دشمنانشان را بتارانند!

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
مادرزادی نژاد پرست هستم من. تو ذاتم هست. حتی قبل ازین که بفهمم نژاد پرستی چیه و نازیسم چیه و هیتلر کیه و ... این حس تو وجودم بود. هیچ فکری هم دربارش نمیکنم.

ایول:cool:

B-u-s-h کم از اين کارها ميکنه در حق مردم ما و کشور ما؟

پس چه شد همه جای ايران سرای من است؟ از بلوچ گرفته تا لر و عرب خاک پاک خوزستان و ترکمن ها و آذری ها و خوراسانيها و پارس ها و شمالی ها و کرد ها ...همه بايد از اين خاک پاس دارند و همه را بايد بزرگ داشت.

باشد که در اين سال نو، يک دستی اقوام مختلف ايران بيشتر شود و دشمنانشان را بتارانند

احتمالا در نقشه جدید افغانستان استان ایران شده

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
سلام داریوش
ایول فوروم خوبی زدی :D
میگیره
فقط جاهای دیگه هم تبلیغ کن
هر کی هم دوست نداره یه دکمه قرمز با ضربدر سفید گوشه سمت راست بالا
میتونه از اون استفاده کنه
طناب که گردنتون ننداختن

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داریوش
ایول فوروم خوبی زدی :D
میگیره
فقط جاهای دیگه هم تبلیغ کن
هر کی هم دوست نداره یه دکمه قرمز با ضربدر سفید گوشه سمت راست بالا
میتونه از اون استفاده کنه
طناب که گردنتون ننداختن
لووووووول
تایید میشه
ضمنن ممنون شروین جان

ضمنن 2: برای من نیست. من اونجا هیچ کاره ام. فقط یه کاربر

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
افغانستان و افغانی، همسايه و برادر و خواهر ما هستند. کور شوند دشمنان اين بوم و بر که در پی تحقير و تکه تکه کردن و تفرقه بين مردمش هستند. مگر B-u-s-h کم از اين کارها ميکنه در حق مردم ما و کشور ما؟

باشد که در اين سال نو، يک دستی اقوام مختلف ايران بيشتر شود و دشمنانشان را بتارانند!

ما که کشور دوست و برادر زیاد داریم اول ترکیه بود که اینقدر گفتند دوست و برادر که ترکها اعلام کردند آقا جان خواهش می کنیم نگید ما دوست و برادر هیچ جا نیستیم بعد به عراق گیر دادند و چند روز پیش تلوزیون گفت کشور دوست و برادر ونزوئلا

در ضمن شما هم از خودتون مایه بذارید بهتره

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من همین امشب میرم یه حال اساسی به رجیسترش میدم....:D

داریوش پس چرا زودتر اینجا رو معرفی نکردی؟

خیالی نیس اونجا حسابی میترکونیم.
acigar.gif
آره ایول بیا.

الان یه تاپیک هست بنام خوبیها و بدیهای جمهوری اسلامی (چیه؟ اینجا که بحث رو باز نکردم که! فقط نام بردم!)

اینم لینکشه : http://www.whitearyan.info/board/showthread.php?p=421#post421

بحث انگلیسیه چون کاربر پارسی زبان به اندازه کافی نداریم و هرچی آمریکایی و آلمانیه ریختن تو بخش ایران. بیا اونجا خودمون پارسی صحبت کنیم حال اینا گرفته بهش. بحث سیاسیو مذهبی، نژادی، و همه چی و همه چی اونجا آزاده. یک کلام: بهشت!

بالا