برگزیده های پرشین تولز

سایر مسایل خودرو

RAHVAR

Registered User
لایک‌ها
453
عكس از سيستمهاي صوتي

100_1561_Resized.jpg

SONY-XPLOD-DEMO.jpg

zxn_01.jpg

RAHVAR

Registered User
لایک‌ها
453
تصاویر واقعی از حوادث رانندگی

8_24_05.jpg

RAHVAR

Registered User
لایک‌ها
453
مواظب درب پژو 405 باشید....

آيا تاکنون سوار اتومبيل پژوی ۴۰۵ شده ايد؟(منظور صندلی بغل دست راننده است!)و آيا گوشه دست راست بالای در آن پيشانی،ابرو و خدای ناکرده به چشم شما آسيب نرسانده است؟

اينجاست که بايد به هنر مهندسين فرانسوی طراح اين در اتاق غير ايمنی اتومبيل دهه هشتاد،دست مريزاد گفت!البته سازندگان ايرانی اين اعجوبه قرن بيستم!نيز در اين امر دستی دارند و به اين عيب بزرگ توجهی نکرده و برای رفع آن اقدامی صورت نداده اند،نکند که به ارگونومی اين در خطرناک و خطرسازايرادی وارد آيد!حال که اين اتوموبيل فقط در کشور ما ساخته می شود،بهتر است تا سازنده وطنی تغييرکوچکی در طراحی آن ايجاد کند و به دارندگان و سوار و پياده شوندگان اين اتومبيل توصيه شودکه در هنگام باز وبسته کردن اين درهای ناقص مواظب سر و صورت خود باشند و اگر خدای نکرده صدمه ای ديدند ، دعا به جان طراحان و سازندگان اينگونه سازه های نادرست را فراموش نکنند،انشاءا... که شما از آسيب ديدگان اين درهای غير استاندارد و حساب نشده نباشيد.

arnold2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

مي خواستم بدانم سريعترين ماشين دنيا چيست و با چه سرعتي حركت مي كند؟
:)
خيلي ممنون

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
خوب وحید بگو 1322 کیلومتر بر ساعت.

ولی یادمه تو تلویزیون نشون میداد از این ماشین های مسابقه داراز که موتور جت روشون وصل هست و با چتر ترمز میکنن اگه اشتباه نکنم حدود 1400-1500 کیلومتر بر ساعت میرفتش.
ولی اینا فقط به درد رکورد زدن میخورن ماشینی که تو جاده هم بشه استفاده کرد فکر کنم 420 تا بیشتر نمیتونست بره اونم تو پیست مسابقه ( اگه اشتباه نکنم)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خوب وحید بگو 1322 کیلومتر بر ساعت.

ولی یادمه تو تلویزیون نشون میداد از این ماشین های مسابقه داراز که موتور جت روشون وصل هست و با چتر ترمز میکنن اگه اشتباه نکنم حدود 1400-1500 کیلومتر بر ساعت میرفتش.
ولی اینا فقط به درد رکورد زدن میخورن ماشینی که تو جاده هم بشه استفاده کرد فکر کنم 420 تا بیشتر نمیتونست بره اونم تو پیست مسابقه ( اگه اشتباه نکنم)

دی...1322 رقماش زیاده گیج میشم..
crazy.gif

اره ممکنه این رکوردرو شکسته باشن..مال سال 1978 هستش..خیلی قدیمیه..البته با موتور جت فکر نکنم بشه بالای 700 رسید..احتمالا اونم موشک بوده..

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
آره همون موشک بود فکر کنم چون پشتس کلی اتیش داشت تا چند متر آخرشم با 4 تا چتر ایستاد.

راستی سایتی چیزی داری این رکورد ها توش ثبت باشن؟

arashkhan

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سریعترین یه ماشین متداول چیه ؟ منظورم اینه که از نوع ریسر و فوق العاده... نباشه.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
منظورت از سریع، پرشتاب ترین ماشینه، یا خودرویی که بالاترین حداکثر ثبت شده رو داره؟

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سریعترین ماشین های جهان بوگاتي ويرون ، پاگانی ، باخ ، فراری ، لامبورگینی ، دوج وایپر ،

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
به نظر من هم سریعترین ماشین یعنی ماشینی که شتاب صفر تا 100 اش زیاد باشه.

arnold2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از راهنمايي همه تون
فردا برم بنگاه يكيشو بردارم.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
ممنون از راهنمايي همه تون
فردا برم بنگاه يكيشو بردارم.
برا خط اولش خواهش:happy:
اینم برا خط دومش خودت با این حرفت فاتح تاپیکتو خوندی خوب میخوای اسپم کنی چرا اینجا تاپیک زدی؟

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
ریکا جان خیلی ممنون از عکسای جالبی که قرار دادی
rose3.gif

و آيا گوشه دست راست بالای در آن پيشانی،ابرو و خدای ناکرده به چشم شما آسيب نرسانده است؟
من از کسی شنیده بودم که به چشم خودش خانمی رو دیده بود که موقع سوار شدن به صندلی جلوی یکی از همین 405 ها، گوشه در جلو به پیشونیش گرفته بود و باعث ایجاد پارگی شدیدی روی پوست صورتشش شده بود، طوری که برای دوختن زخمش مجبور شدن از 9 تا بخیه استفاده کنن
127fs3556139.gif

بالا