برگزیده های پرشین تولز

*-*-*-*-* فروش لنز Canon FD 50mm 1:1.4 S.S.C *-*-*-*-*

mr751

Registered User
لایک‌ها
28
سلام دوستان
این لنز رو برای فروش گذاشتم
canon fd 50mm f1.4 s.s.c،لنزی شارپ با بوکه ای زیبا و البته قیمتی مناسب که با تبدیل قابل استفاده در دوربین های دیجیتال هم هست،بنده شخصا تا به حال از این لنز بر روی بدنه های دیجیتال استفاده نکردم،اما تا جایی که اطلاع دارم تبدیلی که برای کنون های EOS به کار می ره دارای المان اپتیکی هست و بر روی کیفیت خروجی تاثیر می ذاره و چندان مطلوب نیست.گویا بهترین گزینه استفاده بر روی بدنه های بدونه آینه یا mirrorless ها هست.
از دوستانی که در این زمینه تجربه و اطلاعات دارند خواهش می کنم اینجا با ما به اشتراک بذارند.

با هم وضعیت لنز رو مرور می کنیم :
لنز کاملا سالمه،بدنه ی لنز کمی خط و خش داره که در عکس مشخص هست،از لحاظ اپتیکی کاملا سالم و هیچ خط و خشی روی المان های عقب و جلوی لنز مشاهده نمی شه،داخل لنز هم کاملا تمیز و اثری از گرد و غبار مشاهده نمی شه.
قیمتی که برای لنز گذاشتم 170 هست که با توجه به قیمت بازار که در حدود 250 هست بسیار مناسبه،با این حال قیمت خرید فوری تا پایان هفته جاری رو 150 قرار می دم.
لازم به ذکره که هزینه ارسال با خریدار محترم هست و ارسال پس از واریز وجه انجام می شه
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg unnamed (1).jpg unnamed.jpg

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
بخش عکاسی سایت واقعا بی رونق شده من هم همین لنز رو تو همین سایت 150 برای علاقمندان قرار دادم ولی متاسفانه استقبالی نشد با قیمت 180 ت بیرون از فروم در سایتهای مرجع فرختم.لنز واقعا کیفیت عالی خصوصا برای میرورلس ها 3/4 ها عالی است نمیدونم چرا با این قیمت عالی استقبالی نشد!!

mr751

Registered User
لایک‌ها
28
برای من هم این عجیبه که حتی یه نفر هم یه سوالی نپرسید تو این 2 هفته،هیچی!

topfighter

Registered User
لایک‌ها
41
بابا این اخره لنزه خدایی، مخصوصا برای mirror less ها
150 تومن هم هیچی نمیدن الان :D
البته همین لنزو ولی 1.2 خیلی گرونتر میفروشن
بخش عکاسی هم کمکم داره تعطیل میشه انگاری
فروم هم کلی تغییر دادن کلا حال نمیده دیگه

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
دوستان برای_600 دی _ ایا نیاز به استفاده از تبدیل هست ؟
z1

uisoftware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
لنز موجوده؟ وضعیت ظاهری سالمی داره؟

mr751

Registered User
لایک‌ها
28
دوستان برای_600 دی _ ایا نیاز به استفاده از تبدیل هست ؟
z1
سلام
با عرض پوزش،تازه سوالتون رو دیدم،بله نیاز به تبدیل داره،به دلیل وجود المان اپتیکی در تیدیل FD به EOS کیفیت مطلوبی نداره
البته لنز چند ماه پیش فروخته شده.

mr751

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
نه ممنون این لنز به کار من نمیاد. بیشتر دنبال canon fd هستم. لنز minolta باید سنش حدود ۳۰ سال باشه درسته؟
بیش از سی سال در واقع،نسل اول MC هست با بدنه تمام فلزی که از 1966 تا 1972 تولید شده،ببخشید چرا دنبال FD هستید؟ این لنز از هر نظر از این 50 FD سرتره،با یه جست و جو تو نت می‌تونید نمونه عکسهاش رو ببینید و نقدها رو بخونید و مقایسه کنید.

uisoftware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بیش از سی سال در واقع،نسل اول MC هست با بدنه تمام فلزی که از 1966 تا 1972 تولید شده،ببخشید چرا دنبال FD هستید؟ این لنز از هر نظر از این 50 FD سرتره،با یه جست و جو تو نت می‌تونید نمونه عکسهاش رو ببینید و نقدها رو بخونید و مقایسه کنید.
مشکل پیدا کردن تبدیل MD/MC به NEX هست. من جایی پیدا نکردم. اگه پیدا کنم این لنز، لنز خوبیه برام.

mr751

Registered User
لایک‌ها
28
مشکل پیدا کردن تبدیل MD/MC به NEX هست. من جایی پیدا نکردم. اگه پیدا کنم این لنز، لنز خوبیه برام.
تبدیلش بدون شک تو بازار موجوده،یکی از دوستان من هم برای فروش داشت که الان که باهاش تماس گرفتم فروخته شده بود،قیمت تبدیلش هم باید حدود 100 تا 140 تومن باشه بسته به مارک و کیفیتش.

uisoftware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من متاسفانه پیدا نکردم تبدیل رو. روی نت هم چیزی ندیدم.

بالا