برگزیده های پرشین تولز

چگونه ويندوز XPرو تبديل به اصلي كنم؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
قبلا ديده بودم كه نوشته بودن تبديل همين ويندوزXPتبديل به نسخه اصلي با سريال اصلي ميكنيم يه بار هم كردم الان يادم نيست چيكاربايد كرد
لطفا كمك كنيد

الان اتوماتيك از سايت مايكروسافت WGAPluginInstall دانلود شده نصب كردم حالا ميگه ويندوزت تقلبي
چي كنم
بايد تبديل به اصلي كنم

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
قبلا ديده بودم كه نوشته بودن تبديل همين ويندوزXPتبديل به نسخه اصلي با سريال اصلي ميكنيم يه بار هم كردم الان يادم نيست چيكاربايد كرد
لطفا كمك كنيد

الان اتوماتيك از سايت مايكروسافت WGAPluginInstall دانلود شده نصب كردم حالا ميگه ويندوزت تقلبي
چي كنم
بايد تبديل به اصلي كنم

دوست عزيز اين فايلي را كه براي شما آپلود كردم دانلود كنيد ابتدا آنرا از حالت rar خارج كنيد و سپس فايل installer.bat را اجرا كنيد.100% مشكل شما حل خواهد شد.
دانلود:
http://www.divshare.com/download/266651-e7e

موفق باشيد.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208

Arman_BTC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام

اگه ممکنه لطفا بفرمایید تبدیل ویندوز به نسحه اصلی چه مزیتی میتونه داشته باشه ؟

با تشکر

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
با سلام

اگه ممکنه لطفا بفرمایید تبدیل ویندوز به نسحه اصلی چه مزیتی میتونه داشته باشه ؟

با تشکر

شما به راحتي ميتوانيد آخرين وصله هاي امنيتي ماكروسافت را كه براي ويندوز بيرون ميده را در حالت اتوماتيك آپديت دريافت و نصب كنيد و به اين ترتيب امنيت سيستمتون را تا حدودي تامين كنيد.و از طرف ديگر ميتوانيد اگر برنامه اي را نياز داشتيد كه از خود سايت ماكروسافت دانلود كنيد به راحتي از سد امنيتي ماكروسافت عبور كرده و دانلود را انجام دهيد چون ماكروسافت قبل از دانلود از اين سايت ويندوز شما را با نصب يك ActiveX از نظر تقلبي يا اصل بودن چك ميكنه و در صورت اصل تشخيص دادن ويندوز اجازه دانلود ميده.
البته ماكروسافت هم بيكار نميشينه و براي كركهاي توليد شده راه حل پيدا ميكنه تا اونها رو از كار بندازه.به همين خاطر شاهديم كه هر از چندي كركرها هم بيكار نمينشينند و كركها و راه حلهاي جديد براي عبور از سد امنيتي ماكروسافت ميكنند كه انصافا در اين مسير هم هميشه موفقتر از ماكروسافت عمل كرده اند.

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزيز اين فايلي را كه براي شما آپلود كردم دانلود كنيد ابتدا آنرا از حالت rar خارج كنيد و سپس فايل installer.bat را اجرا كنيد.100% مشكل شما حل خواهد شد.
دانلود:

موفق باشيد.
برنامه تست شد.
براي خلاص شدن از شر WGA از اين راحت تر ديگه نميشه.
ولي در هر حال ويندوز شما ارجينال نيست.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
اين برنامه ( Winkeyfinder 1.72 Final ) رو دانلود کن از اينجا :
http://rapidshare.com/files/22274789/winkeyfinder_1.72_final.zip.html

بعد اين سريال رو بزن روی بخش change key.
Serial : B7R7P - J63JP - 2J7VH - W3TDJ - PDP7T
بعد windows رو restart کن بعد windows شما original شده !

دستتون درد نكنه
تو پي سي ورلد زديد ممنون
كه اينجا هم زديد
دستت درد نكنه
حل شد

Arman_BTC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما به راحتي ميتوانيد آخرين وصله هاي امنيتي ماكروسافت را كه براي ويندوز بيرون ميده را در حالت اتوماتيك آپديت دريافت و نصب كنيد و به اين ترتيب امنيت سيستمتون را تا حدودي تامين كنيد.و از طرف ديگر ميتوانيد اگر برنامه اي را نياز داشتيد كه از خود سايت ماكروسافت دانلود كنيد به راحتي از سد امنيتي ماكروسافت عبور كرده و دانلود را انجام دهيد چون ماكروسافت قبل از دانلود از اين سايت ويندوز شما را با نصب يك ActiveX از نظر تقلبي يا اصل بودن چك ميكنه و در صورت اصل تشخيص دادن ويندوز اجازه دانلود ميده.
البته ماكروسافت هم بيكار نميشينه و براي كركهاي توليد شده راه حل پيدا ميكنه تا اونها رو از كار بندازه.به همين خاطر شاهديم كه هر از چندي كركرها هم بيكار نمينشينند و كركها و راه حلهاي جديد براي عبور از سد امنيتي ماكروسافت ميكنند كه انصافا در اين مسير هم هميشه موفقتر از ماكروسافت عمل كرده اند.

دوست عزیز ممنونم از راهنماییتان
مزیت اوریجینال کردن ویندوز فقط به همین عوامل بر میگرده یا دیرتر خراب شدن ویندوز و نیاز به نصب مجدد اون رو هم کم میکنه ؟
متشکرم

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
دوست عزیز ممنونم از راهنماییتان
مزیت اوریجینال کردن ویندوز فقط به همین عوامل بر میگرده یا دیرتر خراب شدن ویندوز و نیاز به نصب مجدد اون رو هم کم میکنه ؟
متشکرم

ببينيد ما با كرك كردن ويندوزهاي تقلبي موجود در بازار در واقع اونها رو اوريجينال نميكنيم بلكه از سد امنيتي ماكروسافت عبور ميكنيم و سر برنامه windows genuine advantage كه ماكروسافت براي چك ويندوزهاي تقلبي و اوريجينال طراحي كرده كلاه ميگذاريم.
من خودم ويندوز اوريجينال دارم به نظر من با ويندوزهاي موجود در بازار فرق داره.نه از نظر ظاهري بلكه من مشكلات خيلي كمتري باهاش دارم.

Arman_BTC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببينيد ما با كرك كردن ويندوزهاي تقلبي موجود در بازار در واقع اونها رو اوريجينال نميكنيم بلكه از سد امنيتي ماكروسافت عبور ميكنيم و سر برنامه windows genuine advantage كه ماكروسافت براي چك ويندوزهاي تقلبي و اوريجينال طراحي كرده كلاه ميگذاريم.
من خودم ويندوز اوريجينال دارم به نظر من با ويندوزهاي موجود در بازار فرق داره.نه از نظر ظاهري بلكه من مشكلات خيلي كمتري باهاش دارم.

دوست عزیزاز راهنمایی شما خیلی متشکرم

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
دانلود:

موفق باشيد.

من داشتم Search روی Vista می کردم((از دست این Windows XP تقلبی)) که یهو تاپیک شما رو دیدم!

واقعا دستتون درد نکنه!مثل آب رو آتیش بود!حالا می تونم Media Player رو هم Up date کنم!:lol:
آخ که چقدر چسبید!:hap​
py:

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
هي هربارويندوز عوض ميكنم هي اينطوري ميشه

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
ويندوز دوباره عوض كردم دوباره وقت اين ميرسه بازم گير ميده با اين برنامه هايي كه داديد كارنكرد
دفعه قبل كاركرد اما اينبار نه
كمك كنيد:(

Arco

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من یه سریا نامبر برای XP دارم که با اون نصب می کنم ویندوز اکتیو میشه اونو میذارم امیدوارم کارتون راه بیفته
MYHVT-WQ49M-QRPVF-V86FC-P3R8Y

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
من با این کدایی که قبلا گذاشتن اکتیو کردم الان یه برنامه جدید باز اومده تشخیص میده برنامه های جدیدشو امنیتشو خلاصه اپدیت های جدیدشو نمیزاره نصب شه

بالا