برگزیده های پرشین تولز

فروش اکانت تبیان

Ship Storm

Registered User
لایک‌ها
22
دوستان یک اکانت تبیان هست با امتیاز حدود 700 آماده هرکس مایل است از طریق پیغام خصوصی پیغام بگذارد به بالاترین قیمت میفروشمش.
با تشکر

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز فروش اکانت تبیان زیاد منطقی به نظر نمی رسه اونم با اون همه مشخصات دقیقی که سایت تبیان می گیره ( اسم و آدرس و کپی شناسنامه و عکس و ... )
منظورم اینه که به جز اینترنت رایگانش کار دیگه ای نمیشه باهاش کرد. منظورم شرکت در قرعه کشی هاشه .
حالا یه قیمت خودت بگو

Ship Storm

Registered User
لایک‌ها
22
دوست عزیز فروش اکانت تبیان زیاد منطقی به نظر نمی رسه اونم با اون همه مشخصات دقیقی که سایت تبیان می گیره ( اسم و آدرس و کپی شناسنامه و عکس و ... )
منظورم اینه که به جز اینترنت رایگانش کار دیگه ای نمیشه باهاش کرد. منظورم شرکت در قرعه کشی هاشه .
حالا یه قیمت خودت بگو

درسته زیاد منطقی نیست ولی به هر حال اکثر افراد مثل خود بنده برای اینترنت رایگان عضو این سایت شدم و آلان هم چیزی حدود 1000 ساعت اینترنت دارم.
در مورد قیمت هم دوستان قیمت را اینجا نخواهید به بالاترین پیشنهادی که از طرق پیغام خصوصی برسد میدهم
یک اشتراک دیگری هم با همین حدود امتیاز دارم.
فقط شما قیمت مد نظر خودتون را بدهید تا ازز بین تعداد نظراتی که به بنده رسیده شخص مورد نظر را برگزینم
با تشکر و درود فراوان بر شما دوستان عزیز و گرامی

mehdi_2006

Registered User
لایک‌ها
34
خب فکر میکنم خودت با اینترنت تبیان کار کردی و میدونی به علت اینکه بیش از حد شلوغ شده یک 3 ساعته فیکس

رو می بینی تموم کردی ولی نتونستی درست 3 ، 4 تا سایت رو باز کنی .من اول فکر کردم یک قیمت معمولی

میخای بگی که ردش کنی بره ولی این مزایده که گذاشتی معلومه توی قیمتهای بالا سیر میکنی:happy:

اگر نمی رنجی بگم که اینترنتش رو من واسه یه بنده خدا واسه چت میخاستم چون اینقدر سرعتش پایینه که اصلا

به درد وبگردی نمیخوره ..یکهو آدم ممکنه وسط کار از عصبانیت سکته بزنه:p

البته به اضافه اینکه من شده جدیدا گاهی تا 20 دقیقه شماره رو بگیرم ولی اشغال باشه بعد قطع کنم دوباره 20

دقیقه..شده گاهی اوقات هم سریع بگیره:)

Ship Storm

Registered User
لایک‌ها
22
خب فکر میکنم خودت با اینترنت تبیان کار کردی و میدونی به علت اینکه بیش از حد شلوغ شده یک 3 ساعته فیکس

رو می بینی تموم کردی ولی نتونستی درست 3 ، 4 تا سایت رو باز کنی .من اول فکر کردم یک قیمت معمولی

میخای بگی که ردش کنی بره ولی این مزایده که گذاشتی معلومه توی قیمتهای بالا سیر میکنی:happy:

اگر نمی رنجی بگم که اینترنتش رو من واسه یه بنده خدا واسه چت میخاستم چون اینقدر سرعتش پایینه که اصلا

به درد وبگردی نمیخوره ..یکهو آدم ممکنه وسط کار از عصبانیت سکته بزنه:p

البته به اضافه اینکه من شده جدیدا گاهی تا 20 دقیقه شماره رو بگیرم ولی اشغال باشه بعد قطع کنم دوباره 20

دقیقه..شده گاهی اوقات هم سریع بگیره:)

نه بخدا دیگه اینطوری هم نیست که شما میگویید سرعتش جدیدا خوب شده و دیگه نیازی نیست 20 دقیقه شماره گیری کنید نهایتا 2 بار اگه چی بشه من خودم دارم دارم استفاده میکنم بخدا. من آلان 7 تا پیشنهاد بهم رسیده از طریق پیغام خصوصی که که بنده تا روز 6 فروردین به بالاترینش میفروشم

mehdi_2006

Registered User
لایک‌ها
34
آره ، نه هميشه ولي بعضي وقتاخيلي اذيت ميکنه. ولي الان خلوته چون عيده

اگر قيمت رو پي ام ميکردي _مثل مزايده_ بهتر بود اينطوري به ضرر خودت ميشه.چون اصلا معلوم نيست در چه

حدوديه راستي براي تهران ثبت شده ديگه، آره؟ديگه نميشه شهر رو تغيير داد .يک قيمت پايه تعيين ميکردي به نفع

خودت بود هر جور ميل خودته

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
آره ، نه هميشه ولي بعضي وقتاخيلي اذيت ميکنه. ولي الان خلوته چون عيده

اگر قيمت رو پي ام ميکردي _مثل مزايده_ بهتر بود اينطوري به ضرر خودت ميشه.چون اصلا معلوم نيست در چه

حدوديه راستي براي تهران ثبت شده ديگه، آره؟ديگه نميشه شهر رو تغيير داد .يک قيمت پايه تعيين ميکردي به نفع

خودت بود هر جور ميل خودته

شدیدا تایید میشه ... حدود قیمت بگو :)

Ship Storm

Registered User
لایک‌ها
22
والا نمیدونم چی بگم حدود 1000 ساعت اینترنت تهران را دارد و تازه حدود 30 تا سوالاش رو هنوز برایم امتیاز دهی نکرده اند و اگر این کار را بکنند از این هم بالاتر میرود .
آلان عزیزان میگویند که قیمت بدهید ولی نمیدونم چی بگم میترسم یک قیمت بگوییم دوستان عزیز ناراحت بشوند ولی به هرحال من قیمت را برای عزیزان ارسال میکنم دوستانی که مایل هستند نظرات خود را اعلام کنند .

بالا