برگزیده های پرشین تولز

****سنگ پای قزوین****

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
همون طور که همتون می دونین سنگ پا از سنگهای آذرین ساخته میشه. و تو ضرب المثل داریم سنگ پای قزوین.

حالا سئوالی که پیش میاد چرا سنگ پای قزوین معروف شده. مگه نزدیک کوه آتشفشان هست که سنگهای آذرین استخراج می کنن؟

شاید هم یه خاطر ساختشه.. مگه ساختن سنگ پا کاری داره؟ نمی دونم. شاید هم سخت باشه. خلاصه هر کی هرچی می دونه رو کنه.

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همون طور که همتون می دونین سنگ پا از سنگهای آذرین ساخته میشه. و تو ضرب المثل داریم سنگ پای قزوین.

حالا سئوالی که پیش میاد چرا سنگ پای قزوین معروف شده. مگه نزدیک کوه آتشفشان هست که سنگهای آذرین استخراج می کنن؟

شاید هم یه خاطر ساختشه.. مگه ساختن سنگ پا کاری داره؟ نمی دونم. شاید هم سخت باشه. خلاصه هر کی هرچی می دونه رو کنه.

شایدم چون قزوینی ها ^&*%$#@ !!؟؟ :D

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون بحث خیلی تخصصیه و ممکنه من ضایع بشم از شرکت کردن در این بحث ماذورم
127fs4988752.gif

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
فکر کنم به خاطر خلل وفرج موجود روی اون و علاقه وافر قزوینی ها به این جور مسائل بوده باشه
127fs4573872.gif

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
ببینم می تونین این تاپیک رو قبل از اینکه به نتیجه برسه قفل کنین یا نه؟ آخه دست بردارین از بیهوده گویی.

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
با سرچ گوگل اینو پیدا کردم:

کشف سنگ پای قزوین در شورای حکام!
دهاتی:مثل اینکه معادن سنگ پای قزوین !در دیگر نقاط جهان هم کشف شده...
جارچی:چطور دهاتی جان!کجای جهان سنگ پای قزوین پیداش شده!؟
دهاتی:این روزها اگر روزنامه ها را بخوانی می فهمی کجاها سنگ پای قزوین پیدا شده ، می خواهم ببینم بعضی از این کشورها عجب رویی دارند، راست راست توی چشم آدم نگاه می کنند و می گویند"شما تروریستید "
جارچی:نکنه از جریان گزارش شدن پرونده هسته ای ایران به شورای امنیت ناراحت هستی؟
دهاتی:یعنی می خواهی بگویی نباید ناراحت باشم؟هر ایرانی با غیرتی ناراحت می شود .فقط دلم از این می سوزد که بعضی از کشورهای به ظاهر دوست ، که سالها از "توبره " می خوردند ، حالا نگاهشان به آخور افتاده ، وقتی لیست کسانی را که برای گزارش دادن پرونده هسته ای ایران به شورای امنیت رای مثبت داده بودند، دیدم ، آه از نهادم در آمد .اینها رفیق دزدند و شریک قافله !سالهاست که از صدقه سر ایران منفعت می برند و شریک پروژه های پرسود ما هستند ، نفت با ارزش مملکت ما را می برند و کالاهای سنار یه شی! خودشان را به ما می فروشند ، آنوقت جایی که حق مسلم ماست و باید از ما حمایت کنند ، نه تنها حمایت نمی کنند (که حمایتشان بخورد توی سر شان)جلوگیری هم می کنند .آخر رو که نیست ، سنگ پای قزوینه !
جارچی:خوب این روزها ست که آدم باید دوست و دشمن خود را بشناسد . حالا مردم ایران و دولتمردان ما باید بدانند چه کسی دوست و چه کسی دشمن است . امیدوارم مردم جواب دندان شکنی به اینها بدهند ....
دهاتی :جارچی جان ، حیف آن جوابی که آدم بخواهد به این ........(به دلایل اخلاقی سانسور شد، هر حرفی را که دوست دارید می توانید به جای نقطه چینها جایگزین کنید) بدهد .ولی به هر حال باید بفهمند دنیا اونطوری هم که فکر می کنند ، بی صاحب نیست . حالا من بروم گرمابه که سنگ پای خوبی گیر آوردم ،فعلا با اجازه....

منبع : http://bikh.blogfa.com/post-7.aspx

بالا