برگزیده های پرشین تولز

فرق k750 چينی با اصل چیه + یه سوال دیگه

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
سلا م به اساتید و دوستان
مختصر و مفید.
1- فرق k750 چینی با اصل چیه؟
2- بین k750 و w700 کدوم رو انتخاب می کنید؟
3- قیمت k750 و w700 چنده ؟:blush:

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
دوست عزیز سری K کلاً چینی هستش :)
قیمت K750i هم متوسط 190 تومن و قیمت W700 هم حول حوش 200 ، 210 هستش ;)

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز مرسی که جواب دادی فقط کاش سوال دوم رو هم جواب می دادی.
منظورم اینه که بین k750 و w700 کدوم رو انتخاب می کنی؟
بعدش اینکه من حدود 200 تا 250 تومن می خوام هزینه کنم و واکمن بودن سری w سونی اریکسون اصلا برام اهمیت نداره چون mp3 player خریدم و رادیو هم داره ..
چیزهایی که برام مهمه اینهاست
1-دوربین که حداقل 2 مگا پیکسل باشه و فوکوس اتوماتیک داشته باشه
2- صفحه اسکرینش کوچک نباشه ( حداقل مثل k750 و ... باشه )
نوکیا یا سونی اریکسونش برام مهم نیست
k750 خوبه ولی اصلا نمیشه بهش اطمینان کرد چون تقلبی وحشتناک داره ( و ببخشیدا خفن گونه جواد شده مثل 6600 )
w700 گزینه خوبیه ولی فوکوس اتوماتیک نداره
w810 هم خوبه ولی قیمتش بالاست

:wacko:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
با توجه به گفته های شما ...به نظر من همون ک750 بگیرید سریال اصلی حول و هوش 200 گیرتون میاد...به قضیه جواد شدن و خز شدن هم اصلا توجه نکنید...مگر دارین واسه مردم زندگی میکنید؟!!!...اگر هم با ک750 کنار نیومدین همون 810 رو بگیرین...w700 همونطور که خودتون گفتین فوکوس اتوماتیک نداره که به نظر من خیلی واسه اینچنین دوربینی لازمه...توی نوکیا با توجه به گفته های شما و قیمت انتخابی نخواهید داشت!!!!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
دوست عزیز مرسی که جواب دادی فقط کاش سوال دوم رو هم جواب می دادی.
منظورم اینه که بین k750 و w700 کدوم رو انتخاب می کنی؟
بعدش اینکه من حدود 200 تا 250 تومن می خوام هزینه کنم و واکمن بودن سری w سونی اریکسون اصلا برام اهمیت نداره چون mp3 player خریدم و رادیو هم داره ..
چیزهایی که برام مهمه اینهاست
1-دوربین که حداقل 2 مگا پیکسل باشه و فوکوس اتوماتیک داشته باشه
2- صفحه اسکرینش کوچک نباشه ( حداقل مثل k750 و ... باشه )
نوکیا یا سونی اریکسونش برام مهم نیست
k750 خوبه ولی اصلا نمیشه بهش اطمینان کرد چون تقلبی وحشتناک داره ( و ببخشیدا خفن گونه جواد شده مثل 6600 )
w700 گزینه خوبیه ولی فوکوس اتوماتیک نداره
w810 هم خوبه ولی قیمتش بالاست

:wacko:
آره آقاجون. 700 رو بيخيال شو يا W800 بگير اگه با رنگش مشكلي نداري يا W810 بگير. خوب قيمتاشون بالاست ولي K750 هم همونطوري كه ميگي شديدا زياد شده دست ملت. منم اولش اهميت نميدادم ولي وقتي ديدم از هر 4 نفري كه سوني اريكسون دارن 3 تاشون 750 دارن رفتم گوشيمو عوض كردم! ولي قابليتهاي هر 3 تاي اين گوشي ها تقريبا عين همه جز يه سري تفاوتهاي كوچولو. قيمت هم كه خودت ميدوني ديگه. K750 چيني و اون دو تاي ديگه مالزي هم گير مياد. چيني بودنش هم هيچ مشكلي نداره چون الان 90 درصد جنسهاي بازار ايران چيني هست.

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
آره آقاجون. 700 رو بيخيال شو يا W800 بگير اگه با رنگش مشكلي نداري يا W810 بگير. خوب قيمتاشون بالاست ولي K750 هم همونطوري كه ميگي شديدا زياد شده دست ملت. منم اولش اهميت نميدادم ولي وقتي ديدم از هر 4 نفري كه سوني اريكسون دارن 3 تاشون 750 دارن رفتم گوشيمو عوض كردم! ولي قابليتهاي هر 3 تاي اين گوشي ها تقريبا عين همه جز يه سري تفاوتهاي كوچولو. قيمت هم كه خودت ميدوني ديگه. K750 چيني و اون دو تاي ديگه مالزي هم گير مياد. چيني بودنش هم هيچ مشكلي نداره چون الان 90 درصد جنسهاي بازار ايران چيني هست.

نمی دونم قبول دارید یا نه ولی نوکیا در صورتی که پول خوبی بدید بهترین انتخاب و برند محسوب میشه که به خاطر سیستم عامل symbian هم ساپورت نرم افزاری فوق العاده داره و هم قیافه نرم افزاری جالب تری...
منظورم اینه که اگه بخوام 290 بدم w810 بگیرم که دوربین 2 مگا پیکسلی داشته باشه ، به نظرتون منطقی تر نیست که برم و N70 نوکیا بگیرم ؟!

دوستان من آدم اقتصادی هستم و گزینه اولم همون k750 بود ولی انقدر آشغال و تقلبیش ریخته تو بازار که اصلا جرات نمی کنم برم طرفش وگرنه مگه آدم از گوشی چی می خواد ؟ بلو توث؟ اینفرارد ؟ دوربین؟ خب تقریبا همه گوشیها این چیزها رو دارند .من که گوشی باز نیستم چرا پول الکی خرج کنم واسه چیزی که یک سال نشده هم دلت رو می زنه هم تو سرش می خوره و هم بهترش میاد؟
می خوام یه انتخاب منطقی کنم ولی بازار خیلی محدوده لامصب

راستی به نظرتون این رنگهای نقره ای k750 کمتر تقلبی از آب در میاد؟ نظرتون چیه؟

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
حالا که اسم N70 رو اوردی، نظرت درباره ی N90 چیه؟! اگه با حجمش مشکلی نداری انتخاب خوبیه به نظرم !

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
حالا که اسم N70 رو اوردی، نظرت درباره ی N90 چیه؟! اگه با حجمش مشکلی نداری انتخاب خوبیه به نظرم !

دوستان ممنون که تو این تاپیک نظر می دید .
با حجم N90 هیچ مشکلی ندارم ولی آخه :blink: ویبره نداشتن مشکل اساسی حساب میشه . نمیشه؟!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش می کنم این توصیـۀ من رو بدون توضیح قبول بکن، آقا Nokia N90 رو جان من بی خیال بشو که در یک کلام افتضاح هست و بعد از یک هفته که دستت باشه آرزو می کنی که اصلاً گوشی نداشته باشی.

در مورد بقیـۀ گوشی ها هم که برو بچز گفتند، دو مورد توصیـۀ می شه:
1- K750 با قیمت تقریبی 185 تومن.
2- W810 با قیمت تقریبی 265 تومن.

*** موقع خرید دقّت بکن که پشت گوشی Made in China حتماً نوشته شده باشه.​

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
خواهش می کنم این توصیـۀ من رو بدون توضیح قبول بکن، آقا Nokia N90 رو جان من بی خیال بشو که در یک کلام افتضاح هست و بعد از یک هفته که دستت باشه آرزو می کنی که اصلاً گوشی نداشته باشی.

در مورد بقیـۀ گوشی ها هم که برو بچز گفتند، دو مورد توصیـۀ می شه:
1- K750 با قیمت تقریبی 185 تومن.
2- W810 با قیمت تقریبی 265 تومن.

*** موقع خرید دقّت بکن که پشت گوشی Made in China حتماً نوشته شده باشه.​

سلام رفیق
n90 که با اون بودجه سازگار نیست احتمالا
چند تا سوال !
1- اول اینکه k550 اومده؟ از نظر سخت افزاری که نگاه می کردم خیلی از k750 سرتر بود
2- w810 دوربینش به k750 می رسه؟

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام رفیق
n90 که با اون بودجه سازگار نیست احتمالا
چند تا سوال !
1- اول اینکه k550 اومده؟ از نظر سخت افزاری که نگاه می کردم خیلی از k750 سرتر بود

1- هنوز نیومده، احتمالاً گوشی خفنیه.
2- بله، تقریباً یکی هستند.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من فقط بعنوان کسی که قبل از گوشی فعلیم K750 داشتم بهت توصیه میکنم که راحت از کنار این گوشی رد نشو. من با اینکه بعد از این گوشی میخواستم P990 بگیرم و گرفتم ولی دلم نیومد بفروشمش. الانم دست بابامه. به نظر من اصلا به این هم توجه نکن که زیاده و بقول شما جواد شده!!! واقعا من یکی که به این حرف اصلا اعتقاد ندارم. الان P910 هم یکی از گوشیایی که بچه هایی که سری P دارن خیلیاشون این گوشی رو دستشون میگیرن ولی آیا این گوشی خز شده؟! K750 هم همینطوریه. به نظر من شما اول قابلیت گوشی رو ببین بعد اون رو با یه گوشی مثل 6600 مقایسه کن.

صدایی که K750 داره رو هیچ گوشی تو رده این گوشی نداره. اینو همیشه میگم الانم میگم که اگر به من بگم بین گوشیای سونی اریکسون 3 تا گوشی انتخاب کن مطمئن باش یکی از انتخابام K750 خواهد بود. این گوشی به نسبت قیمت پایینی که داره ولی دوربین 2 مگاپیکسلی داره. قابلیت اتوفوکوس داره. صدای فوق العاده ای داره. و خیلی چیزای دیگه.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
هيچ شكي نيست كه K750 يكي از بهترين گوشي هاي موجود به نسبت قيمت هست. با 180 تومن تمام امكاناتي كه از يك گوشي موبايل انتظار داري به دست مياري. بيخودي نيست كه تو دست همه ملت پر شده!
من خودم نقره اي گرفته بودم 4 ماه قبل، چيني بود، سريال اصلي، هيچ مشكلي هم نداشت.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4

1- خارج حداقل یه ماهی هست اومده، حدود 280-90 دلاره
2- k750 بهتره!

بالا